Opinie o Rockwell Automation w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rockwell Automation. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rockwell Automation o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwell Automation w Katowice

Atmosfera pracy bardzo dobra (biura, ale nie powiem jaki dział). Pracuje ponad 2 lata. Raz lepiej raz gorzej ale idzie żyć. Nie ma mobingu i nadgodzin. Każdy bardzo pomocy. Jedyny minus tej pracy to taki ze dużo nie zarobisz.

Agus

Hej mam pytanie jakie są normy na montażu i czy są one wykonalne????

Eh
@Agus

Jak ja pracowałam, to normy nie wyrabialysmy, a i tak została zwiększona

@Agus

Są wykonalne????

Iza
@Eh

I co to dla Was znaczyło? Tym bardziej nie było premii wynikowej?

Lol
@Iza

Znaczyło to tylko niezadowolenie liderki i jeszcze większe nagadywanie za plecami na nas przez nią.

Marzena
@Lol

nagadywanie i jeszcze dodatkowe zwiększanie jak widzi, że nie ogarniacie? Gdzie tu sens wgl? To chyba inaczej powinno się rozwiązać

Hrhrhr
@Lol

Dokładnie tak jest, nie da rady wyrobić normy. Przychodzą nowe dziewczyny które się szkolą więc oczywiste, że nie będą zapierniczaly, no to mina liderki obsrana bo tak nie może być. W wielu firmach lider potrafi z pokorą iść na linie i pomoc a tu wielka pani, siądzie na krześle i siedzi z obsraną miną bo normy nie ma. Tak to jest jak do stanowiska lidera dorwie się ktoś kto wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma.

Sonia

Witam,może ktoś więcej opowiedzieć o tej pracy(zarobki,benefity)jaka atmosfera i ,planuje iść do tej firmy i zastanawiam się czy warto,będę wdzięczna za odpowiedzi

@Sonia

Zarobki zależy natomiast benefity już było parę razy pisane jakie są wystarczy przeczytać.

A
@Sonia

Firma fajna jeśli umiesz grzecznie stać w szeregu i się nie wyróżniać. Kasa jest ok i zawsze na czas. Problem jest dopiero jak masz czelność mieć na jakiś temat inne zdanie niż Twój szef/szefowa. Wtedy bardzo szybko wychodzi cała ta super etyka korporacji.

ByłyInżynier
@A

Zgadzam się z Sonią, jak wyjdziesz przed szereg i choćby wspomnisz o panującej obłudzie to wezmą się za Ciebie. Przełożony lub jego klakierzy. Jak chcesz pracę potraktować tylko jako źródło dochodów i nie potrzebujesz się utożsamiać z firmą w której pracujesz to może być całkiem znośnie. Całkiem dobra wypłata, benefity, pieniądze zawsze na czas. Na pewno nie jest to miejsce dla pasjonatów, raczej dla korpo urzędników.

kbet

Bylem kiedyś na rozmowie o prace- dział Technicznego wsparcia klienta- człowiek ktory ze mna rozmawial byl kierowinkiem tego działu- zachowanie nieprofesjonalne- wyczuc można bylo aroganciki i wręcz chamski ton. sprawiał wrażenia człowieka który jest tam za kare a ja przyszedłem po prośbie do niego. nie chciałbym mieć takiego przełożonego.

Monter

Pytano mnie o przebieg pracy zawodowej, mało konkretów.potrzebuja pracowników to wymagania maja małe. Pytali o rysunek techniczny i prace na zmiany.

Czy praca na zamiany mi pasuje, czy pracowałem na produkcji.

Jakjest

A jak wyglada atmosfera w dziale rekrutacji?

Zainteresowany praca

Witam, czy mógłby mi ktoś udzielić informacji jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna np. są jakieś testy oraz czy ciężko się dostać do firmy? Pozdrawiam

@Zainteresowany praca

Zależy na jakie stanowisko aplikujes

Zainteresowany pracą

Junior AR Accountant

Łukasz
@Zainteresowany pracą

Masz na podobnym stanowisku jakieś doświadczenia, którymi mógłbyś przekonać pracodawcę do zatrudnienia akurat Ciebie? Ciekawi mnie również, czego oczekujesz po ewentualnej pracy w firmie Rockwell Automation? Chciałbyś znaleźć w tym miejscu odpowiednie narzędzia do dalszego rozwoju zawodowego, czy raczej liczysz na stabilne i niezmienne miejsce pracy? Chętnie dowiem się, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Zainteresowany pracą
@Łukasz

Tak pracowałam na podobnych stanowiskach i chciałabym dalej się rozwijać zawodowo. Chciałabym tez wiedzieć na jakim poziomie muszę znać angielski.

Ola

B2 to takie minimum

Łukasz
@Ola

Znasz może warunki zatrudnienia, które oferuje firma Rockwell Automation nowo zatrudnionym pracownikom? Chciałbym wiedzieć, czy poza stałą podstawową stawką wynagrodzenie można liczyć na ewentualne dodatki bądź premie? Podziel się, proszę swoją wiedzą na ten temat.

@Łukasz

Jeśli chodzi o benefity, to nie spotkałam jeszcze firmy, żeby oferowała aż tyle. Pakiet Medicover z dostępem do wszystkich specjalistów i dentysty za 10 zł (że trudno o wizyty, to już wina medicovera) System kafeteryjny, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do studiów, możliwość nauki jezyków obcych (w miejscu pracy, czas się odpracowywuje), ubezpieczenie na życie, często elastyczny czas pracy, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, premia roczna zależna od wyników, ZFŚS. Pewnie coś pominęłam, ale na prawdę na zakres benefitów nie można narzekać.

Klaudia
@Zainteresowany praca

No do działu HR to raczej nie polecam starsza Pani manager pamięta mocno poprzedni ustrój wladzy o nowoczesnym zarządzaniu działem nie ma pojęcia o czym świadczy poziom rozmowy i wiedzy dla chętnych do pracy w Urzędzie polecam

Nnnick

B1 wystarczy

Margot
@Nnnick

Raczej C1, ale to zależy od działu. Na produkcji może B wystarczy.

Być może
@były pracownik

Myślę nad pracą w rockwell i to co piszesz jest interesujące czy zatrudnieni przez agencje pracy też mogą liczyć na takie benefity? Mało zakładów proponuje takie rzexzy. Ja przynajmniej się nie spotkałem

Jok
@były pracownik

W każdej korporacji przyciągają benefitami ale w zamian musisz im oddać swój czas i być dyspozycyjnym 7dni

Aga
@Zainteresowany praca

Przyjmują jak leci bo nikt nie chce tu robić. Nawet dokumentów swiadect nie sprawdzają. Praca jest banalnie łatwa więc to może robić każdy. Ale atmosfera w tej firmie jak w więzieniu kobiet

Życzliwa
@Zainteresowany praca

Biorą wszystko jak leci tak że nie masz czego się obawiać. Praca też banalnie prosta i lekka. Gorzej z atmosferą. Niektórzy ludzie są zwyczajnie chamscy . Liderka która miałam do dziewczyny zwracała się jak do śmiecia. Możesz spróbować bo może trafisz na inny zespół. Ja zrezygnowałam bo przyzwyczajona jestem do wyższych standardów począwszy od kultury ..

Ona
@były pracownik

W niektorych firmach np Yazaki w Mikolowie rowniez takie same benefity oferuja

@były pracownik

to mało wiesz o firmach, przede wszystkim zarobki w RA, najmarniejsze z marnych. W tej chwili żadna szanująca się firma nie płaci najniższej krajowej

Ona
@Ona

Do yazaki to nawet sie nie pchaj. Tam ludzi zwalniaja, a nie przyjmują. Zwalniaja ludzi, ktorzy przepracowali tam po kilkanascie lat. Wiem, bo tam pracowalam

Ciekawy
@były pracownik

HR sam pisze na tym forum opinie i sam odpowiada na zadane sobie pytania po czym przypina je na początku strony? To żenujące. (usunięte przez administratora)

Nikiniki
@Zainteresowany praca

Nie nie. Jest ciężko, mnie przyjęli bez testów.

Qwerty

Unikajcie ICB.

Asdf
@Qwerty

Dlaczego?

Nowości

Pracowałem w tej firmie do niedawna, pieniądze nie są może najgorsze (około 2900-3000 do ręki) ale za to kolesiostwo to tutaj jest na pierwszym miejscu. Trzymają mąciwody a normalni pracownicy pękają po miesiącu lub dwóch i się zwalniają bo nie chcą mieć doczynienia z takimi ludźmi

Racja
@Nowości

Dokładnie, można sobie zgłaszać, a i tak każdy ma Cie gdzieś. Rotacja ogromna.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Team Leader w Rockwell Automation? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Ludzie, nauczcie się, że Rockwell to duża firma. Np. Katowicach jest kilka lokalizacji, wiele biznesów i działów. To, że gdzieś jest tak, wcale nie znaczy, że w innym dziale nie jest odwrotnie. Jest wiele osób, którym bardzo dobrze się tutaj pracuje. Są też taki, które odchodzą. Jak w życiu.

@Gość

Mi się bardzo dobrze pracuje!????

Justi

A ja jestem bardzo zadowolona,kto chce pracowac to pracowal bedzie a nie wciaz narzekał ze jest źle,pracownicy dobrze szkola spokojnie bez nerwówki,nikt nad nami nie stoi z batem,kierownictwo pozytywnie nastawione,także ja sobie bardzo chwale rockwell

notak

zależy jaki dział

ewi
@Justi

tak, tak dla takich jak ty , którzy zamieszkali w RA. Nie mają rodzin, dzieci lub je poświęcili, bo w życiu im nie wyszło i RA dla nich jest wybawieniem od świata, w którym jest rodzina, zabawa i radość. Ktoś bardzo, kiedyś takie osoby skrzywdził, i praca non stop (po 12 godzin, w weekendy) to chęć zaimponowania i zagłuszenia swoich kompleksów. Justi- rób tak dalej a nagrodą jest 2800 brutto.

nickinick

Ta.. Chyba mówisz o Rockwell 3 lata temu a nie teraz

Dokładnie się zgodzę

Hej. EMBEDDED LINUX SOFTWARE ENGINEER - jakie widełki mniej/więcej? Jak się tam pracuje? Dziękuje

Jeśli nie ma ich w ogłoszeniu lub rekruter nie powie, to musisz podać własne oczekiwania. W zależności co umiesz to albo się wpasujesz w widełki, albo nie.

Kinetix 2

I dobrze ze ich wywalili gdzie pojecie jarac na zakładzie żenada i kompletny brak szacunku. A jak byli bez winy to sami mogli sobie zadzwonic po psy by ich przebadali

Waldek

Przez zakład i pośrednictwo pracy to małe pieniądze gdzie indziej tyle samo i bez soboty i niedzieli

Agnieszka
@Waldek

Ludzie!!! Dobrze że stąd odeszłam. Gdzie indziej za pracę bez nadgodzin,nocek wolne weekendy pierwsza wypłatę wzięłam 2700.

@Agnieszka

Gdzie? Daj namiary?

Agnieszka
@Ewa

BMZ Gliwice

Bella
@Agnieszka

Aguś a mogę wiedzieć dokąd odeszłaś bo szukam pracy i nie wiem gdzie uderzyć. Dzięki i pozdrawiam

Agus
@Bella

Ja na bezrobocie, wpadaj śmiało super sprawa

Dawid

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony przeprowadzonym procesem rekrutacyjnym. Rekrutacja składała się z trzech etapów: - pierwszy telefon to umówienie się na dogodny termin rozmowy telefonicznej, - drugi telefon to rozmowa ogólna, sprawdzenie języka angielskiego podczas krótkiej wymiany zdań, ogólna informacja co do stanowiska, zapytanie o oczekiwane wynagrodzenie, informacja o benefitach (czas trwania około 30min), - trzeci etap to rozmowa za pośrednictwem komunikatora - jest kilka możliwości do wyboru, ja wybrałem Teams - tutaj już bardziej w szczegółach dowiadujemy się o stanowisku na które aplikujemy, godziny pracy (u mnie były to godziny popołudniowe, co oczywiście było zaznaczone w ogłoszeniu o pracę), jest też ponowna weryfikacja angielskiego w rozmowie oraz pytania o różne techniczne aspekty (w moim przypadku dużo pytań z samego Windowsa) - czas trwania około 60min. Otrzymałem informację o zatrudnieniu z propozycją wynagrodzenia bliską moim oczekiwaniom finansowym, z szeroką gamą oferowanych benefitów o których była mowa podczas rozmów. Propozycja została jednak odrzucona z uwagi na równoległa propozycję awansu w obecnej pracy.

Wania
@Dawid

A to się HR napracował nad tą opinią. Sami sobie pozytywy wystawiają licząc, że ktoś w Brukseli przeczyta. Żenada. Rzeczywistość w RA jest siermiężna. Pensje uwłaczają godności. Tutaj nic nie jest szczere, a na pewno nie uśmiechy kolegów. Ale jakie szefostwo taka atmosfera. Dobrze, że stąd uciekłem.

Lidka
@Wania

Taka prawda.. Jak z tobą rozmawiają, to super, fajnie, a później nagadują na człowieka za plecami i myślą, że nikt tego nie słyszy. Fałszywość tutaj na pierwszym miejscu.

Jennifer
@Lidka

Prawda są tam takie wstrętne babsztyle ,które wszystkim (usunięte przez administratora) obrabiają nie polecam

tester

Nie mam pewności czy tyczy się to całej firmy, ale jest taki jeden "menadżer" w biznesie falowników w Katowicach, który stosuje metody rodem z Rosji lub Związku Radzieckiego. Na przykład każe podwładnym powtarzać co mówi. Wygląda to mnie więcej tak, on coś mówi, patrzy w oczy i wydaje polecenie powtórz. Metody tej uczy też niektórych swoich podwładnych żeby stosowali ją na innych.

Tak

Ile dostaje się dodatku na święta?

Beti

Hej, powie mi ktoś ile można zarobić pracując pod firmą na rękę bez nadgodzin i czy są nadgodziny na produkcji?

Ktos
@Beti

2400-2600

Nina

Ile w rockwell dostaje się premii świątecznej?

@Nina

nie ma czegoś takiego jak premia świąteczna , jest dodatek z Funduszu socjalnego który jest zależny od dochodu.

Lola
@ja

A do kiedy wypłacają dodatek na święta?

@Lola

pracownicy produkcji RA już otrzymali w listopadzie , reszta teraz w grudniu

Lola
@ja

Dzięki za odpowiedź :)

Violka

Witam, mam pytanie czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat nowo przyjętych na produkcji jakie warunki pracy , czy jest ciężko? O co pytają podczas rekrutacji? A może coś na temat kinetix. Z góry dziękuję

?

Witam Wie ktoś jakie zarobki są dla magazyniera w tej firmie i jaki czas pracy tzn.od pon do piąt na 3 zmiany czy jeszcze inaczej Pozdrawiam

Ula
@?

Jeżeli chodzi o prace w Katowicach (Roździeńska) to pracowałam 2 tyg od 6-14 a 2 tyg 14-22 były momenty że 1 lub 2 osoby pracowały na nocki. Zarobki jeszcze jakiś czas temu były ok 3000zł plus niewielkie premie i benefity - teraz może się coś zmieniło.

Taaa
@Ula

Że ile ? Że jakie zarobki? Najniższa krajowa bez żadnych dodatków a o pieniądze za nadgodziny musiałam walczyć . Żenada! Ludzie wredni !!!! Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Najgorsze miejsce pracy z jakim miałam do czynienia!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwell Automation - Katowice

• Jak się pracuje w Rockwell Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwell Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwell Automation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 15 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rockwell Automation?

Kandydaci do pracy w Rockwell Automation napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rockwell Automation
2.5/5 Na podstawie 426 ocen.

Rockwell Automation