tpv

Wrocław

Opinie o tpv

Mała 2010-03-19 22:37:52
Jeśli chodzi o ten zakład to nie jest źle co prawda nie dbają o pracowników robią z nami co chcą ale tak jest w każdym zakładzie,a jeśli chodzi o urlop to macie racje nie nasza wina że nie ma części i wtedy zamiast postojowe zabierają nam urlop.Jeśli chodzi o liderów to fajny jest (usunięte przez moderatora),,który zastępuje (usunięte przez moderatora), jest miły pomocny dopiero się uczy,ale jest spoko za to nie trawią jego (usunięte przez moderatora), może za to że ludzie jego bardziej lubią i cenią przy nim chce się pracować a czy one mogą powiedzieć to samo o sobie wyśmiewają się z niego chociaż nie dorosły mu do pięt.Osobą,która zasługuje na szacunek jest (usunięte przez moderatora), jest człowiek do życia czy jest ktoś myśli tak samo jak ja!
j.k. 2010-03-25 21:15:46
zgadzam sie z przedmowca. Do tego naprawde fajni ludzie sie trafiaja.
effka 2010-04-09 22:59:58
Zakład jak każda korporacja - trochę niewiadomo o co chodzi czasami, ale ogólnie jest ok. Można najwięcej zarobić na strefie (produkcja). Ostatnio coś nie mają części do tv, ale chyba jest już lepiej.
Ogólnie polecam.
anonim 2011-02-01 22:50:18
effka - 2010-04-09 22:59:58

Ogólnie polecam.

�»ycz�� niepowodzenia w podj����iu pracy w tpv.Wyko�¼ystaj�� was!!!!!!!!!!!!!!!
Romi 2016-04-04 19:53:48
Też mi się podoba, że jest fajna atmosfera w pracy, może nawet się o tym przekonam na własnej skórze, bo chcę się zatrudnić jako specjalista ds. RMA. Do moich obowiązków będzie należeć kontrola zwrotów / wysyłek paneli na gwarancji i po gwarancji i śledzenie codziennych przesyłek paneli.
Zostaw swoją opinię o tpv - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tpv