Lester SA

Opinie o Lester SA

anonim 2010-03-19 21:52:15
dobra firma mozna polecic
prawdomówny 2010-06-17 20:05:41
Polecić Lestera można masochistom albo desperatom. Totalna inwigilacja i chamstwo, ciągłe zmiany zasad wynagradzania. Oczywiście nie na lepsze....
anonim 2010-11-10 17:50:45
Dajcie sobie spokój z tą firmą, totalne "0". Bałagan, dezorganizacja. Kasa marna, o ile w ogóle. Odradzam.
anonim 2010-11-11 01:54:03
a mógłby ktoś powiedzieć ile proponuja za stanowisko fakturzystki? na rękę? aha i czy na pracownika magazynowego przyjmuja kobiety?
anonimowa 2011-02-11 22:25:21
Lestera już nie ma teraz jest PGD ale pracują tam wciąż ci sami ludzie którzy nie powinni, między innymi [usunięte przez moderatora] są to ludzie którzy własne kompleksy rekompensują sobie gnojąc innych ludzi, sami nie są wyjątkowi i nie wnoszą do firmy nic innowacyjnego, oni stwarzają problemy zamiast je rozwiązywać, są obłudni , fałszywi i zawistni
bogdan 2013-09-04 20:36:42
Lestera itp już nie ma od ponad 2 lat. Teraz są tam części samochodowe
obi 2016-05-19 18:16:15
Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Po za tym perspektywy też otwierają przed ludźmi dobre
Zostaw swoją opinię o Lester SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lester SA