Opinie o ARTIS**** Hotel Zamość w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARTIS**** Hotel Zamość. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ARTIS**** Hotel Zamość o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARTIS**** Hotel Zamość w Zamość

Dzień dobry, nie ma tu bieżących opinii odnośnie pracy w hotelu a jeszcze miesiąc wcześniej wyświetlała mi się oferta pracy dla samego Szefa Kuchni. Nabory już nie będą wznawiane? A co w przypadku pomocy kuchennej? Czy będzie ona poszukiwana? Szukam wstępnie zatrudnienia w Zamościu i ciekawa jestem aktualnych warunkach na samej kuchni. Jaka występuje teraz atmosfera pomiędzy samymi pracownikami? i ile wynosi teraz stawka godzinowa?

Sati Nowy wpis

Byłem klientem od 9 lat. Zawsze od tyłu lat karnet open, kilka razy zorganizowane grupy, imprezy prywatne i służbowe itd. , itd. Przez te lata współpraca układała się bardzo dobrze i miło, a i przez te lata nazbierała się niezła kwota, którą u Was zostawiliśmy. Od jakiegoś czasu poziom obsługi klienta znacząco się obniżył, a już to co mnie ostatnio spotkało zakrawa o film Barei, a nie o 4 gwiazdkowy hotel. Już od jakiegoś czasu dało się słyszeć głosy niezadowolenia znajomych klientów z powodu atmosfery, która panuje w spa. Widać to również po liczbie klientów. Jakiś czas temu mając aktywny karnet miesięczny, zakupiłem karnet dla córki, która jak od razu zaznaczyłem, może chodzić na basen raz w tygodniu. Otrzymałem informację ze strony pracownika, przedstawiciela hotelu, że pomimo, iż generalnie karnet ma miesiąc ważności to w tym przypadku nie będzie wpisywania data ważności, a córka wykorzysta karnet w dłuższym terminie i pod tym warunkiem go kupiłem - zawarłem umowę cywilno - prawną. Niestety córka nie mogła chodzić była jeden raz, więc po skończeniu własnego karnetu, przepisałem go na siebie i podczas drugiej wizyty przy wyjściu otrzymałem pocięty karnet z adnotacją nieunieważniającą i informacją o anulowaniu (został on pocięty i animowany bez mojej obecności). Udałem się zatem do menadżerki i oprócz kupy bzdur i porównań do wymyślonych z sufitu zasad notabene nie będących zgodnych z prawem konsumenckim ani dobrymi obyczajami, otrzymałem informacje o zwolnieniu pracownika, który wystawił karnet, tylko co to ma do rzeczy ? Umowa to umowa i została zawarta, a jedna ze stron się z niej nie wywiązała. Poczułem się jak (usunięte przez administratora) który chce coś wyłudzić ("korzystaliście z karnetów po pół roku" - to też usłyszałem no cóż nie przechodziłem z Panią na Ty ale cóż kultura to nie jest mocna strona hotelu) - lojalny wieloletni klient, zawsze płacący i korzystający ze spa 4 razy w tygodniu przez 9 lat, czuje się jak (usunięte przez administratora) Pani manager zaproponowała wypisanie nowego karnetu, jednak nie chodzi tu bynajmniej o te marne 5 pozostałych wejść, lecz o zasadę. Mogę odczucia pod nowymi rządami w spa nie są bynajmniej odosobnione - kilkunastu znajomych, którzy mieli karnety grupowe, również poczuło się oburzonych i nie chcą mieć nic wspólnego z hotelem.. Gratuluję zarządowi tak doskonale wypracowanej strategii i dalszych sukcesów w odstraszaniu stałych klientów. I jeszcze jedno - jeśli kupujemy 40 karnetów na 25 wejść na którym nie ma terminu ważności, to naprawdę nie widzę problemu żeby ktoś wykorzystał go w dłuższym okresie czasu, tym bardziej, że takie były zasady. I proponuję odświeżyć starą zasadę - klient nasz Pan, a nie potencjalny (usunięte przez administratora)

Edyta

@BYŁY PRACOWNIK, czyli, jak dobrze rozumiem komentarze, które pisałeś na temat pracy w firmie ARTIS**** Hotel Zamość były niezgodne z prawdą, ponieważ oddziaływały na Ciebie inne osoby, abyś napisał komentarze niezgodne z prawdą? W takim razie proszę, abyś rzetelnie i uczciwie przedstawił swoje zdanie na temat pracy w tej firmie? Podziel się z nami swoimi prawdziwymi doświadczeniami z tego miejsca pracy.

Xyz Nowy wpis
@Edyta

Edyta? Czy czasem nie związana jesteś rodzinie z Artisem? Twoja opinia na pewno ooo będzie obiektywna????

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w ARTIS**** Hotel Zamość. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Rzetelna Nowy wpis

Aktualnie większość pracowników pracuje na minimalnej stawce wynagrodzenia. Chyba że jesteś kimś z rodziny bądź znajomym.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ARTIS**** Hotel Zamość? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
BYŁY PRACOWNIK

OŚWIADCZENIE! W związku z zaistniałym konfliktem pomiędzy mną a właścicielami hotelu Artis, oświadczam, że wpisy których dokonałem, mianowicie (WIESZ KTO z dn.24.04.2017 oraz RWR z dn.02.07.2017 i z dn.09.09.2017)były wpisami daleko odbiegającymi od prawdy i zbyt obrażliwymi. Spowodowane one były pewnymi nieporozumieniami a także manipulacją osób trzecich. Dlatego z przykrością oraz całym szacunkiem chce przeprosić właścicieli hotelu Artis oraz zapewnić, że z mojej strony nie będę więcej narażał nikogo na znieważenie. Mam nadzieję, że moje oświadczenie zakończy ten konflikt, który trwa od ponad roku. Z poważaniem Marzec Tomasz

Edyta

@Adam, na forum nie powinno się opisywać bezpośrednio osób, które są zatrudnione w firmie ARTIS**** Hotel Zamość. Tym bardziej, że z tego, co napisałeś to druga działalność tej osoby nie ma nic wspólnego z firmą, której dotyczy wątek główny forum, dlatego w tym miejscu skupmy się na opiniach na temat ARTIS**** Hotel Zamość. Ktoś z Was miał okazję pracować w firmie ARTIS**** Hotel Zamość? Jeżeli są tutaj takie osoby to zapraszam do wyrażania opinii o tym miejscu pracy.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę oferują na początek?

Witam, nie mam nic co do obiektu,ale do jednego pracownika o imieniu Maciej.Nie wiem kim on tam jest i czym się zajmuje,ale drugim jego zajęciem jest handel kamieniem elewacyjnym,i z tej strony chciałbym go opisać.Czlowiek nie kompetentny,nie odbiera i trudny kontakt telefoniczny,na portalu ogłoszeniowym wystawia towar,który nie jest w tej cenie co u niego na miejscu( dwa razy drożej,w ogłoszeniu podaje cenę za metr a w rzeczywistości oferuje za tę cenę 0.5 metra.Oszust i naciągacz w jednym.Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem.

Cezary

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Pracowity człowiek ma tu dobrze i tyle w temacie.

Justyna

Przeważnie jak komuś nie jest po drodze z praca to na forum wylewa swoje pretensje.

zdegustowana
@Justyna

zazwyczaj pisząc anoonimowe opinie nikt nie ma potrzeby wymyślać niestworzonych rzeczy, tylko opisuje się faktyczny stan rzeczy. Ja osobiście pracuję już ponad rok czasu w innym miejscu , nie mam potrzeby nikogo oczerniać. Ludzie nie są debilami jak się wydaje Państu K , wystarczy zobaczyć że cyklicznie co 3 msc wystawiane są oferty pracy na recepcji w hotelu. Także wszystko w tym temacie.

Łukasz
@zdegustowana

I to jest właśnie sedno wszystkiego - anonimową opinie... skoro jest ktoś taki zdegustowany praca w Artisie to niech napisze wprost i podpisze się pod swoją "prawdą" :-)

Edyta

@Zdegustowana ja nawet nie jestem, ani też nigdy nie byłam pracownikiem ARTIS**** Hotel Zamość. Jestem moderatorem forum, a dopytuję o szczegóły, bo był ich tu brak. @Andrzej chętnie odpowiadał na pytania, za co dziękuję. Twoja opinia jeżeli będzę oparta w konkrety, będzie dla mnie i dla innych forumowiczów równie ważna. Każdy ma prawo do własnej opinii.

Ups, kilka literówek tam mi się wdarło. :) p.s Chorobliwa zazdrość Polaków nie zna granic. :) To mój ostatni post na tej stronie, nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z kimś, kto pod wpływem emocji nie potrafi złożyć porządnego zdania i stawia dziesiątki niepotrzebnych znaków interpunkcyjnych. Mniej emocji, więcej pokory. :)

Twierdzicie, że cała scena jest wyreżyserowana? Zapraszam przy najbliższej możliwej okazji do Hotelu, chętnie poznam Was osobiście, a Wy przekonacie się po czyjej stronie prawda leży. :) Pozdrawiam Gorąco, nieugięty, podszywający się pod pracownika osoba z Zarządu. :D Śmiech na sali. :)

RWR

To znowu JA! Ponieważ ci śmieszni właściciele potraktowali mnie jak ....... to w moich opiniach będę nieugięta i powiem jeszcze raz! Ten cały Andrzej i Edyta to zwykła farsa tych wieśniaków! Ludzie pracują tam na czarno,najniższa krajowa to standard( w hotelu 4*),organizacja kompletne zero,basen często zasrany a ludzie tak się podniecają i przy okazji zachłystują się tymi gównami,woda nie zmieniana od lat, to jest zwykłe dno! Chcecie dowodów że oni sami piszą recenzje na swój temat to zobaczcie w opiniach z 22.06.2017 AreKon85 jak to synio wychwala taty hotel(taki przystojniak?!)!!!Czyli Arkadiusz Kończyński urodzony 1985r. No to jest parodia tych ludzi. Tak jak już mówiłam wcześniej te dzieciaki nigdy ciężko nie pracowały a chcą rządzić ludżmi tylko że im słoma cały czas z butów wystaje!

Zdegustowana

Brawo Wy świetnie wyreżyserowana scena. Same ochy i achy a wiem bo pracowałam w tym miejscu jak to wygląda. , ,the Oscar will go to ......Andrzeju i Edyto you know what I mean :) Pozdrawiam wszystkich prawdziwiee szukajcych pracy a co do rotacji to warto zobaczyć z jaka częstotliwością pojawwiają się ogłoszenia o pracę i nie chodzi tutaj o zwiększenie etatów pracowniczych a zastąpienie starego składu nowym.

Proszę bardzo, Edyta! Polecam się. :)

Edyta

Znowu dziękuje @Andrzej :) głównie pytałam w imieniu innych osób poszukujących pracy, brakowało tutaj rzetelnych informacji stąd moje dopytywanie. Pozostaje zatem czekać na aktualne oferty pracy, albo tak jak napisałeś na osobistą wizytę w ARTIS**** Hotel Zamość.

Edyta

Dzięki za obiektywną opinię @Andrzej, takich potrzebuje to forum! Mógłbyś odnieść się jeszcze do kwestii godzin i zarobków? Wiele osób krytykowało te kwestie, jak one wyglądają wg Ciebie?

@Edyta

Hej Edyta! :) Jeśli chodzi o kwestie zarobków - wszystko tak naprawdę zależy od Twojego zaangażowania i podejścia do Gościa. Jeśli potrzebujesz dużej ilości godzin - taka zostaje Ci przyznana, tym samym Twoja wypłata będzie większa, jeżeli przykładowo jesteś osoba uczącą się - bez problemu liczba godzin zostanie dostosowana do Twoich potrzeb(oczywiście również nie przesadzając ;)). Nie będę w tym momencie rzucać cyferkami, bo jak wiadomo nie wypada - dostaniesz ofertę, przyjdź na rozmowę, wszystkiego dowiesz się bardziej szczegółowo, mimo wszystko jak na woj. Lubelskie zarobki są naprawdę w porządku.

Hej. Widze, że sporo tu niedomówień, płaczu o pieniążki, rodzine w zarządzie etc. Jestem pracownikiem hotelu, mimo wszystko moja opinia będzie w pełni obiektywna. Pierwsze 3 dni szkolenia - bezpłatne, owszem, ale co z tego? Zarząd inwestuje w Ciebie pieniadze, oddaje Ci wotum zaufania, gości w swoje "ręcę" - zresztą pracowałem w nie jednej firmie w której szkolenia równiez były bezpłatne, z tym, że trwały nawet po 2 tygodnie. Relacje Zarząd Pracownik są na świetnym poziomie przez co chętnie wracam do pracy każdego dnia, nie wiem skąd te Wasze opinie o rotacji, o szefostwie - jeśli jesteś fair i w porządku - tak samo będziesz traktowany. Żadnej pracy "na czarno" nie ma - otrzymujesz umowe kilka dni po rozpoczęciu pracy, pieniążki za przepracowany okres dostajesz od ręki a umowe podpisujesz nie z dniem podpisania a z dniem rozpoczęcia pracy - po prostu kilka dni wstecz. Szczerze? Jeśli lubisz kontakt z ludźmi wszelakiej maści, czy narodowości - naprawdę warto spróbować! :)

Edyta

@RWR forum to miejsce gdzie powinno się wymieniać informacje na konkretne tematy dotyczące miejsca pracy, inni ludzie poszukują tutaj takich właśnie rzeczy. Opinie na temat charakterów innych osób nie mają tutaj żadnego uzasadnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o ARTIS**** Hotel Zamość - Zamość

ARTIS**** Hotel Zamość
3.2/5 Na podstawie 41 ocen.

ARTIS**** Hotel Zamość