Opinie o Lu Man w Wrocław Romanowska 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lu Man. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lu Man o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lu Man w Wrocław Romanowska 26

major Nowy wpis

maciek, w sprzedaży raczej do dwóch tysięcy nie dociągniesz. Gdzieś słyszałem, że standardowe zarobki to coś koło 1,5-1,8 na rękę. Zastanawiam się tylko jakie są oceny pracodawcy.

maciek Nowy wpis

czyli co, jakbym chciał do nich iść do bezpośrednio do Łodzi już uderzać, zgadza się? mam nadzieje, że teraz cokolwiek wiecej bedzie wiaodmo, bo nie mam zamiaru jechac do Łodzi i to na marne. Chciałbym zarabiać ok 2 tys do ręki, sądzicie, że to jest realna stawka dla kogoś świeżo po studiach czy nie za bardzo?

ingi Nowy wpis

no właśnie, przecież firma Lu-Man jest jednym z największych producentów odzieży skórzanej w Polsce, posiadają rozbudowaną sieć salonów w Polsce. W tym roku planują rozbudowę sieci sklepów w następnych miastach więc nowych pracowników zapewne będą poszukiwali. Może napisze ktoś jak jest i na jakich warunkach zatrudniają

ferman Nowy wpis
@ingi

nie nazywałbym ich sieci sklepów rozbudowaną. Wyraźnie widać , że póki co Lu Man trzyma się na uboczu od dużych miast w których nie wytrzymałby zapewne konkurencji. Póki co najwięcej sklepów mają tam skąd pochodzą czyli w Łodzi. Po za tym przewijają siew ich kontekście takie miasta jak Zielona Góra czy kielce.

tomi

ja sądzę, ze mozna dobrze zarobić, przynajmniej tak wnioskuje po pozycji firmy i jej rozpoznawalności, no i też branży, teraz wydaje mi sie, że brakuje na rynku takich firm i to moze być coś dobrego w końcu, bo i konkurencja jest u nich zdrowa i też chyba fajne mają stanwiska, no ale to by pracownik musiał jakiś zweryfikować.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lu Man? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
niunia

Dziewczyny, mnie to już w zasadzie mało interesuje , ale numer był przedni. Klientka ponoć zamówiła kurtę w kolorze czarnym , a przysłali w brązie. [usunięte przez admina] oczywiście kazała tej klientce sprzedać tą w brązie. A tak poważnie czy ważny jest kolor, zamówisz torebkę czerwoną , dostaniesz biała to kupuj bo za chwilę nie będzie towaru- jak za komuny, dobrze , że mnie tam już nie ma

Ropucha

Taaa ... i ta kolekcja w sumie mogła, by coś nowego wymyślić. Bo o obsłudze klienta nie ma pojęcia.

lala

praca w tej firmie to jedna wielka lipa.Same zakazy, a co oni uwazają , że dziewczyny nie chcą sprzedawać. Nie jest przyjemne jak Pani [usunięte przez admina] truje smutki, nich pokaże klase i przyjedzie i pokaże jak się sprzedaje, na kilka dni , jeden dzień moze miec szczęście .Najlepiej w oddziale w którym niby mało się sprzedaje. [usunięte przez admina] powodzenia -jestes najlepsza pokaż wszystkim klaśę.

Temat dosc dlugi na opowiastki.Powiem krotko jesli ktos planuje prace w tej firmie ODRADZAM.Kazdy sie z tym zgodzi kto wie o czym mowie.Jest to firma ktora dawno stracila swoja renome i wali fuszerke -klienci kochani zdala od Lumana wiem co mowie. .Malo tego firma ta zamyka swoje sklepy a nie otwiera nowe. Moim skromnym zdaniem firma ta powinna zajac sie odpowiednia instystucja.

lala

prawda

Doda-Loda

LIPA i DNO !!! Krzesła polikwidowali, a powyżej tysiaka nie ma szans dostać na rękę za miesiąc pracy, bo na prowizję się nie załapiesz (nie masz szans przy takiej sprzedaży). Szkoda nóg i kręgosłupa.

An.

Praca za marne 1000zł plus premie, które z trudem wyrobić. Właściwie nie wyrabia się. Szefostwo cały czas obserwuje na kamerach, a choć byście skakały wokół wieszaków, dwoiły się i troiły to i tak dostanie się od pracodawcy. Do tego cały czas kłamią i naciągają pracowników tak żeby zyskać dla siebie jak najwięcej. Rotacja ogromna. Nie polecam. No chyba że chcecie same się przekonać.

renia

ja też słyszałam , że ta firma to lipa, pracowała tam moja koleżanka, szef mówił co innego o wynagrodzeniu na rozmowie , co innego w angażu , zresztą szkoda gadać

wiola

dziewczyny, praca tutaj to jedna wielka porażka.Było kiedyś fajnie, ale teraz rządzi projektantka , która projektuje kurtki bazarowe, a mądrzy sie jakby była wielką gwiazdą wybiegów i projktantów mody.

hej , laski jak się u Was pracuje ? słyszałam różne opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Lu Man - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042