Selpo

Kielce

Opinie o Selpo

roki 1972 2016-03-12 18:18:39
Tak pracowalem w tej firmie. W Stąporkowie.Omijac z daleka Szef nakazuje chodzić. w soboty chociaż. Niema tego w umowie.Bo jest od poniedzialku do piątku. Jeszcze raz omijać. tą firmę.z daleka.
Anuszka 2016-03-28 21:48:50
Praca jest w małej prywatnej firmie. Jeśli chodzi o prace dla kobiet takich jak ja to praca raczej niestresująca, ale w trybie 3-zmianowym. Nie można liczyć na coś więcej niż minimalna, raz na 3 tygodnie praca również w sobotę. Faceci na maszynach mają troszkę lepsze warunki finansowe, ale o wiele większą odpowiedzialność - zdarza się, że się napracują. Brak jakichkolwiek innych bene-fitów. Szef raczej w porządku idzie się dogadać, choć jak każdy człowiek ma swoje humory. Praca jak praca, nie jest to firma marzeń, ale pensja na konto wpływała mi zawsze na czas. Praca dobra na start lub na okres przejściowy
Zostaw swoją opinię o Selpo - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selpo