JD-KULEJ

Gdynia

Opinie o JD-KULEJ

San Lorenzo de Almagro 2011-07-22 02:00:38
Polityka firmy odnośnie pracowników: Zatrudnić na umowę zlecenie, obiecać dobre warunki, wykorzystać i zwolnić po 3 miesiącach pod byle pretekstem. Nie brakuje tam również donosicieli itp. Właściciel nie ma w zwyczaju nawet porozmawiać z nowym pracownikiem. Żenada
pracownik firmy 2013-07-17 10:51:41
Każdy wie że w branży motoryzacyjnej nie jest zbyt ciekawie dlatego szukać należny zgranego zespołu z którym można się dogadać. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z ta firma naucz się żyć za drobne. W miesiącu otrzymasz 1 800 zł na rękę.
Licząc na premie, która może łaskawie będzie Ci rozliczona z dwu miesięcznym opóźnieniem (oczywiście po wydaniu samochodu nie po spisaniu zamówienia) możne dostaniesz raz na kwartał 1 850 zł. Targety są tak stworzone, iż ich osiągnięcie jest niemożliwe a system premiowy obiecujący złote góry bardzo sprytnie uniemożliwia dostanie czegokolwiek ekstra. Być może ktoś uzna iż jest to zadowalający pułap i takie zarobki mu odpowiadają, w takiej sytuacji jeszcze będzie musiał sobie poradzić z grupa ludzi, która stworzyła małe kolko różańcowe, którego głównym celem jest obrabianie tyłka innym i kablowanie wszystkiego prezesowi. Czy współpraca z JD KULEJ jest opłacalna ? Nie polecam jest po prostu coraz gorzej
Anonim 2015-05-07 08:22:40
Umowa zlecenie na 3 miesiące i tak w kółko + 1500 brutto takie są warunki dla handlowca nie dostaniesz umowy o prace
Trzy B 2016-08-21 11:53:59
Jest jak wszedzie sprzedajesz zarabiasz. Jestes bohaterem. Ludzie tez jak wszedzie jedni spoko inni nie do zniesienia. Kasa na czas prowizja jak sie rozliczy. Czasem i 6 mcy trzeba czekac. Trudna wspolpraca z kierownikiem dzialu handlowego bo go tylko wlasna kasa interesuje a za niepowodzenia wini innych. Rzucielem prace tam jakis czas temu. Wlasnie przez niego.
potencjalny pracownik 2016-09-21 14:16:42
O stosunku do potencjalnego kandydata na pracownika oraz stosunku do czasu tego pracownika a także ogólnie przyjętych normach w JD KULEJ-GDYNIA świadczyć może chociażby fakt, że jeżeli zadzwonisz w trakcie tzw. lunchu nie licz, że ktokolwiek będzie miał ochotę z tobą porozmawiać. Zapewne rzecz ma się podobnie i w czasie brunchu. Wiadomo lunch / brunch rzecz święta. Firma skupiona na poszukiwaniach specjalistów pewnej kategorii...
Pięknego dnia życzę.
klient 2016-10-07 19:18:49
witam nie pracowałem tam i nawet nie miałbym ochoty lecz jestem ich byłym klientem naprawde nie polecam jak odpierałem samochód który uczęstniczył w wypatku komunikacyjnym i odałem go w ich ręce zapewniali mnie że bendzie wyglondał lepiej nisz wcześniej no więc gatke to naprawde mają doprowadzoną do perfekcji co z tego skoro odali mi papaline w protokole odbiorczym wady wymienione potem powrót na poprawki a i tak musiał trafić na inny zakład naprawczy bo nie wszystko naprawili z tego powodu poniosłem koszta no ale nic kosa trafiła na kamień i obiecuje wam że mej osoby to napewno nie zapomną
hjk 2016-10-17 23:28:40
@ klient " bendzie wyglondał " - serio piszesz czy cytujesz tych gości, bo powiem szczerze zalamałabym poziomem polszczyzny.... Zmieniając temat - czy poszukują może aktualnbie ludzi do pracy? chłopak poszukuje....
mirosław krzdylkowski 2016-11-10 12:44:05
to niech chłopak idzie - poszukują na szereg stanowisk takich jak półtora miesiąca temu. najwidoczniej osoba zatrudniona kilka tygodni temu nie wpadła w oko prezesom, dyrektorom i kierownikom i ponownie poszukują. takie czasy, że trza się również czesać a nie tylko myśleć o lunchu.
Zostaw swoją opinię o JD-KULEJ - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JD-KULEJ