Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Ckm

Praktyki które firma każe stosować są niezgodne z prawem, takie jak język strachu, czy maskowanie cen oczyszczaczy itp w cenie abonamentu. Ogólnie Comtex to pracodawca nie godny uwagi. Szkoda czasu na przygodę z tą firmą. Pracowników zwalniają bądź sami odchodzą. Jeszcze trochę i wisienka z jacusiem sami usiądą za biurkiem. Ciekawe jak by szła im sprzedaż akcesoriów???

Juan
@Ckm

Masz rację wszystkie ich firmy toną.Nie pomoga kaski,hulajnogi i oczyszczacze,jak nie pomogly tablety..W burze oprócz Pan wypisujących wypowiedzenia nikt nie ma co robić.Wszyscy udają ze pracują.My w salonach za marne grosze pod presją pracujemy,a doradcy w biurze sami nie wiedzą co robić z nudów.Czas, trochę się rozejrzec Panowie.

Pomysłowy

Wprowadzili kaski do sprzedaży, dobrze że jeszcze nie ma w ofercie wibratorów.. już widzę to ciśnienie z góry. Będzie to samo co z oczyszczaczami i termometrami. Sami niech założą i z rozpędu w ścianę. Żenada...

Była

też tylko zareaguję -buahahahahahaha

titanic
@Pomysłowy

Mówią,ze tonący brzytwy się trzyma.Tutaj już nie ma czego się trzymać.Nie pomoga kaski,termometry,laptopy...Ludzie,jest tyle pracy,że bez łaski,każdy znajdzie,a właściciele niech kaski sami noszą do każdej stylizacji inny.HAHAHAHA

Anet

Papier toaletowy!!!!!!!-to wszyscy muszą kupić,tylko bedzie drogi,bo przepakowany przez magazynierów i pakowaczkę.w inne opakowanie.Juz sobie wyobrażam rozmowę....dzień dobry chcę przedłuzyć umowę proszę bardzo,ale musi Pani kupić 10 rolek papieru (usunięte przez administratora)

@Pomysłowy

Co za problem sprzedać kask za który jest dodatkowa kasa... Dla mnie dużo lepsze niż wcześniejsze produkty dużo łatwiej sprzedać ze względu na cenę. Zmieńcie nastawienie będzie wam łatwiej, albo zmieńcie pracę. Ich produkty więc cisną sprzedaż - norma.... ale z drugiej strony można podreperować plany na NKSy, a tych tańszych opcji opasek itd. Często brakuje.

Rozum
@Anonim

Pewnie ze mozna sprzedac kask Mozna i bielizne,buty i tez żywność.Tylko tu jest salon telefonii komorkowej.Nie mozna rzadac od klienta zakupu takiego towaru.Troche wyobrazni.

@Rozum

Nie wiem o co wam chodzi pamiętam jak sprzedawaliśmy od GK lodówki kuchenki i pralki na które były plany... Albo konta plus banku i nikt nie płakał, że to salon telefonii komórkowej, a wy macie problem z kaskiem za 7 zł z funkcją Smart, gdyby przyszły z Polkomtela nikt nie zwróciłby uwagi. Dolicz do raty i przestań płakać.

figa
@Anonim

Tu nikt nie płacze,tylko się śmieje.Kask....7 zł,nie o to chodzi.Proszę czytać ze zrozumieniem.Firma tonie,i trza ją ratować.

Byly
@Anonim

Właśnie tak to działa w Comtexie - doliczyć do raty, dać klientowi niby w prezencie... Wielokrotnie mnie zachęcano do tego swego rodzaju nieuczciwego postepowania. Nie ma czym sie chwalić, serio :) Sztuką jest nie tylko sprzedać. Sztuką jest powiedzieć wszystko i sprzedaż. Tego się trzymam a wyniki potwierdzają to, że warto być uczciwym :) nie pozdrawiam mojej byłej firmy :)

@Byly

Myślę że większość radzi sobie bez tak zwanych prezentów

Powiem tak - brakuje mi słów na opisanie pracy w tej firmie. Na samym początku bez problemu, szkolenia w miłej atmosferze - brak zastrzeżeń generalnie. A potem? Zaczęło się - wystarczyło zacząć obsługiwać klientów. Straszenie karami, naganami - codzienność w tej firmie. Obsługa klienta? Stres - tłumaczenie się na komunikatorze dlaczego klient nie zakupił oczyszczacza powietrza - śmiech na sali. Nic więcej. Na szczęście zakończyłam współpracę z firmą Comtex i szczerze? Polecam każdemu - można odetchnąć z ulgą. Na samym końcu chciałabym wysłać pozdrowienia do szanownego Pana dyrektora, któremu jak widać w domu nie przekazali jak powinno traktować się innych ludzi - trochę kultury i szacunku do drugiego człowieka - jak widać podnoszenie swojego „ego” kosztem swoich podwładnych to codzienność w tej firmie.

Była
@Anonim

Racja racja racja.Nie ma gorszej firmy.Udają wszyscy takuch życzliwych,a w rezultacie .....brak słów.Niedługo bdziemy sprzedawac środki czystości,bo druga rodzinna słabo przędzie.Akcesoria za grosze made in China juz się nie sprzedają.Brak naiwnych klientów.....nareszcie.Niech zobacza jak to jest żyć skromniej,jak nam obcinaja premie.Nie idzcie tam pracować.Praca z obsługa klienta jest wszędzie i gwarantuję ,że z szacunkiem dla pracownika,a nie jak tutaj.

Wdzięczna:)
@Anonim

A ja powiem tak, pomyliłaś instytucje, ponieważ Comtex to NIE jest centrum rehabilitacji dla "nieogarniętych", a JEST Pracodawcą dla ludzi z ambicjami, którzy celują wyżej, chcą zarabiać i się rozwijać. Firma/ Pan Dyrektor - ktoś więcej niż Nauczyciel...na którego zawsze i w każdej sytuacji można liczyć, wspiera, uczy, przy tym wymaga, ale zawsze z poszanowaniem pracownika -  tak doświadczam współpracę z Comtex:) Dodam, że nauczyli mnie jak zmieniać dotychczasowe nawyki, jak przeżyć "intelektualne przygody", profesjonalnie sprzedawać, a przy tym dobrze się bawić zwiększając zarobki. Działam zgodnie z wytycznymi, przy jasnych i angażujących celach, bez marudzenia i przez tyle lat nigdy nie było przykrych sytuacji, o których piszecie na forum, zatem proponuję najpierw zacząć od siebie, pracę nad sobą, od swoich nieprzepracowanych traum z przeszłości, przez co frustrację są przelewane  w treść opinii...poziom brodzika ...rozumiem dlaczego już nie pracują tacy...do pewnych obszarów trzeba dojrzeć, a na pewno takich jak PRACA.

Tym razem to chyba nie Pan dyrektor, uważam, że to pewnie jedna z wspaniałych ‚Menedżer’ punktu, albo ktoś kto bezpośrednio współpracuje z Panem X. No cóż.. Szkoda czasu, aby komentować, ponieważ skoro Pani ‚wdzięczna’ doznaje w pracy ‚intelektualnych przygód’ to chyba wszystko jest jasne. :) Szkoda, że żaden z byłych pracowników nie dorósł do odpowiedzialności i gotowości do ‚pracy’ - jeżeli w ogóle można to tak nazwać. Pozdrowienia! :)

Nowa
@Wdzięczna:)

Centrum rehabilitacji dla nieogarniętych? to mówi samo za siebie na temat osoby piszącej..Musisz mieć bardzo niską samoocenę,że jesteś wdzięczna pracodawcy za taką pracę.Żal mi Ciebie.

NieWdzięczny ;)
@Wdzięczna:)

Masz rację Wdzięczna! Frustracja godna 1900 zł... powiem Ci bardzo ambitne podejście ;) godne najniższej krajowej, braku paczek dla dziecka, czy nawet 1 zł na święta... bo nie zapominajmy resztę premii wypłaca Ci zapewne inna firma, od której jeszcze musisz odprowadzić podatek po całym roku :) Oj warto angażować się w wykonywanie poleceń i założonych celi... muszę przyznać, ze chyba byłaś inaczej traktowana, albo pracowałaś gdzieś wyżej ze piszesz takie brednie... bo tam niżej z pewnością nie jest tak jak wspominasz...

Niewdzięczna
@Wdzięczna:)

Czy Ty Kobieto sie slyszysz????????Szkoda słów.Kto Tobie kazał to napisać?bo nie sądzę,że to zgodne z myślami i sumieniem pracownika.No, jakoś trzeba się bronić,ale żeby az tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jutrzenka
@Była

Racja.Akcesoria to juz przezytek,oczyszczacze? w planach papier toaletowy pewnie.No i ten brak szacunku.Lecz ktoś juz oceniłt firmę i zakończył pięknymi słowami" KARMA WRACA PANOWIE WŁAŚCICIELE"

ZUZU
@jutrzenka

Dokładnie.Firma bardzo straciła na każdym kroku-od wiarygodności po szacunek.Całe szczęście,ze szybko zatrudniłam się i nnej firmie.Tez sprzedaż,umowy itp.Lecz wszystko z poszanowaniem i w miare możliwości.Uciekajcie,niech dyrektor i włąściciele sami usiądą przed Klientem i wciskają komuś,kto chce tylko telefon,oczyszczacz powietrza,albo inne rzeczy.Po oczyszczacz idzie się do punktu agd,do apteki po lekarstwa,do drogerii po środki czystości.Tego właściciele nie potrafią zrozumieć.Przychodzi Klient przedłuzyć umowę,ale musi wyjść z oczyszczaczem.Zenada.

Wisnia nie w czekoladzie

Bardzo źle się dzieje w firmie, kto może niech ucieka, by nie obudzić się za późno

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

pracująca

Po 33 miesiącach-jak wytrzymasz,w co watpię.Nie licz na umowę tylko szukaj pracy w nntch firmach byle nie tu..Ja to zrobiłam i żałuję,że zwlekalam z odejściem.

Abc
@pracująca

Ta firma i kadra zarządzająca to porażka, ich wymagania i pretensjonalność dosłownie w każdej kwestii powoduje, że odechciewa się chodzić do pracy. Nawet jak się trafi na fajną ekipę i kierownika to "góra" już się postara żeby atmosfera była pełna stresu i zirytowania. Co nie zrobisz to będzie źle, zawsze za mało, nakładanie na jedną osobę wielu zadań, że nie wiesz za co się zabrać, a jak zaczniesz robić jedno, to za chwile dlaczego drugie nie jest zrobione. Praca z bazą i prezentacja tandetnych akcesorii to świętość, wszystko rzucaj, zaniedbuj kwestie administracyjne, bo baza jest najwazniejsza i comtex się zawali jak nie będziesz cały dzień dzwonił non stop do tych samych Klientów, którzy już 5 razy odmówili oferty.

Sylwia i Michał

Pozdrawiamy z PTI! :)

@Sylwia i Michał

PTI widać zatrudnia już każdego, nawet osoby z dość kontrowersyjną przeszłością czy zwolnione dyscyplinarnie. Pozdrawiamy z Play :)

Lotto
@Zaskoczony

Wisienka nie wytrzymała i się urwała. Jedyne co kontrowersyjne to rządzenie w Comtexie:)

Fakt
@Lotto

Wiśniak się obudził bo pracownicy się zawijają. Każdy ma swojego M. Nie płacz. Ty też masz swojego mistrza ortografii.

Sylwia Wielgus
@Zaskoczony

Nie mogę pozostawić bez odpowiedzi tak żenujących prowokacji. Widzę kogoś bardzo boli fakt, że można pracować w innej firmie. O dyscyplinarnym zwolnieniu mnie nic mi nie wiadomo :) Ale wystarczy wejść na Gowork i zawsze można dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. Czy PTI zatrudnia każdego jak leci ? Nie sądzę. Za to Comtex na pewno, biorąc pod uwagę wybór kadry zarządzającej. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników w Panu P. życzę dużo szczęścia. Na pewno będzie Panu w życiu bardzo potrzebne.

Karma
@Fakt

Niedługo zawinie się cała firma-uciekajcie

Karma
@Sylwia Wielgus

Nie przejmuj sie opiniami.Jak ktoś kedys napisał-KARMA WRACA.Była firma i kasa i nie będzie już.Pracownika trzeba szanować Szanowne Szefostwo!Pracy u nas dostateka takiej jak tutaj to już nikt nie wykonuje.

Dawny
@Sylwia Wielgus

Sylwia, twój komentarz pokazuje że źle dzieje się nie tylko w salonach ale i w "kadrze" "zarządzającej" przez pana P. Przecież Sylwia, miała największy kontakt z nia;) ale oczywiście nikt z szefostwa nie widzi problemów... To powiem Wam tak: jak zaczniecie tonąć jak Titanic, to kobiety, dzieci i pan P. Pouciekaja a Wy zostaniecie sami. Zakończenie historii każdy zna. Ale jak widać wszyscy radzimy sobie poza comtexem i jest nam dobrze :)

@Sylwia Wielgus

Oj, mnie najbardziej boli fakt, że niektórzy w ogóle znajdują gdzieś zatrudnienie. Zwłaszcza, że podczas "wykonywania obowiązków" balansują na granicy prawa pracy, wróć, prawa karnego i śmią to nazywać "zarządzaniem". Jeśli Pani nie jest w temacie, proszę się doinformować u jak widzę z Pani obronnego wydźwięku wypowiedzi, kolegi. Nie pozdrawiam tym razem.

Pacjent
@Zaskoczony

A mnie jak boli to idę do lekarza. Polecam:)

@Pacjent

Zaburzenia psychiczne nie dają objawów bólowych i pewnie dlatego jeszcze nikt nie zdiagnozował Pana M. i jego świty. Dlatego czasami warto zasięgnąć opinii otoczenia. Z racji, że ma Pan problem ze zrozumieniem kontekstu zdania, polecam konsultacje u psychologa. Może nie jest Pan zwykłym deb*lem a po prostu chorym człowiek, życzę zdrowia.

Pacjent
@Zaskoczony

Panie P. Angażowanie się w dyskusje na forum i nieudolne próby obrony własnej osoby pokazują jak słabym jesteś człowiekiem. Krytyka Pana boli i nie potrafisz jej przyjąć z godnością. Na Pana stanowisku jest to wysoce nieprofesjonalne i zwyczajnie słabe. Zapewne od jutra zaczniesz się mścić na pracownikach bo przecież nie wiesz kto to pisze więc każdy jest w kręgu podejrzanych. Wymyśl jakieś głupie, niczemu nie służące zadanie ot tak, bo możesz, bo Ty rządzisz i trzeba to udowodnić całemu światu :) Żenada.

Zabierzcie mnie ????

@Sylwia i Michał

Czyli szykuje się kolejna fala przejść do PTI :)

Opylacz wiśni
@Zaskoczony

On może i jest, ale ty(usunięte przez administratora)jesteś na pewno nieudany klonie.

Abc

Comtex sam w sobie nie jest zły,ale kadra zarządzająca już tak. Czy kiedykolwiek Pan Jacek zrozumie że postępowanie jego koordynatorów oraz pana przemysława wyniszcza jego firmę? To nie oni ją tworzą, tylko ludzie

Pan Z
@Abc

.Przecież właścicele dobrze wiedzą co się dzieje.Tu jest tylko donosicielstwo.Panie z biura wiedzą wszystko i przekazują..JAKI PAN,TAKI KRAM.

Wiśniówka

Długo tu pracuje i niejedno widziałam. Dyrektorek który tak pluje zapomniał że bez MF byłby nikim w tej firmie. Z reszta MF odszedł i znowu jest nikim. Na siłę chce wypłynąć, a prawda jest taka że nawet najbliższe otoczenie go nie szanuje. Widziałam jak się z niego śmieją i robią miny za plecami. MF się nie bał swoich pracowników i nie musiał leczyć kompleksów, a dyrektorek niestety tak i dlatego wykorzystuje władzę i wyżywa się. Boi się spotkać MF i straszy zwolnieniami za kontakt z nim. Chowa się za firmą Mały człowiek. Zawsze taki zostanie.To opinia większości pracowników.Nawet pisząc tu nie potrafi się ujawnić z nazwiska. Tchórz w okularach. Bój się bo karma wróci.Miłego weekendu.

GTA comtex

Widać jak ta firma jest cudowna, fala zwolnień pracowników nabiera tępa. Zaraz nie będzie komu sprzedawać. Powodzenia weteranom niech moc będzie z wami :)

Wisienka bez tortu

Wiśnia to zwykły burak, no ale cóż, jak praca jest przedłużeniem węża. Ma swoich pupilków i ich niech tresuje. (usunięte przez administratora) Ale z czasem karma wróci i zobaczy jak to jest fajnie jak ktoś tak traktuje innych. Jacuś się go słucha,ale z czasem zrozumie i odetnie swoją górna prawą kończynę, a ta wtedy zgnije i tego życzy dla niego 95% pracowników. Niszczy ludzi psychicznie swoim podejściem,i dla buraka jest to zabawa. Unikać Comtexu jak ognia, no chyba że Jacuś zrozumie że prowadzi zła politykę i go zwolni. Narzekaliscie na MF ale był dużo lepszy.

Polecam

Co za (usunięte przez administratora)tu występuje, bardzo dobrze, że Firma z takimi już nie współpracę…jako fachowiec w swej profesji i sprzedawca z wieloma sukcesami, pracuje do dziś w Comtex i z przyjemnością każdemu będę polecać prace w tej firmie, ponieważ jest wartościowa, a Dyrektor zaangażowany w każde działania, zawsze służy pomocą, załatwienie spraw z przedsiębiorstwem jest bezproblemowe, łatwe i przyjemne, nigdy nie robią nikomu pod górę, wystarczy być uczciwym, sprzedawać i CHCIEĆ pracować, tylko tyle albo i AŻ TYLE dla takich jak Wy tu komentujących negatywnie…

Wzruszony
@Polecam

Bardzo wzruszający wpis, aż szukam chusteczek. "Cudowny P. i jego fachury" piękny tytuł książki, by to był. Myślę, że na wiosnę po oczyszczonym sezonie by się dobrze sprzedawała jako zamiennik.

Pracownica
@Polecam

Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej firmy dyrektor P. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłam ja. Jego ulubiona pracownica:)

trauma

Zwalniają bez dwóch zdań.............zapewniają,że jak będzisz pracowty i lojalny to zawsze będzie tutaj praca.Fałsz......nikogo nie obchodzi,czy masz za co zyc czy nie.Rozumiem,ze każdy musi na siebie zarobic,ale zostają ci,który dobrze udają.Nie pojmę tego nigdy.Szkoda,że w ogóle zaczęła sie tutaj moja przygoda-zostałm z niczym.

witam serdecznie, po przepracowaniu paru lat, odszedłem z tej firmy. Jeśli chodzi o pracę tej potężnej korporacji są same plusy, jak to w plusie. Jeśli chodzi o siedzenie w punkcie nigdy ale to przenigdy nie jesteśmy sami, czyli nie czujemy się samotni. Często towarzyszy nam nasz firmowy fotograf Michał. Jest w trakcie tworzenia kalendarza firmowego z pracownikami punktów obsługi sprzedaży. Pro tip jeżeli chcecie wypaść korzystnie, unoście głowę ku gwiazdom i się uśmiechajcie. Sesje są cało dobowe od 9 rano do 21. Pytacie czemu? Stawiam że Michał stawia na naturalność. Comtex jest również pionierem jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny super nowoczesne oczyszczacze oraz termometry, są znakiem firmowym tej firmy. Są tak ważne że cześć pracowników dostała specjalne podziękowania gdy ich prezentacja spadła do 99%. Comtex również dba o klientów i jakoś, jakość obsługi jest zapewniana przez wspaniała atmosferę w pracy. Jeżeli podczas badania tajemniczego klienta ktoś ma gorszy dzień, nic złego się nie dzieje. Dostajemy od naszego Mistrza sprzedaży Przemka list z podziękowaniami oraz specjalny wpis do naszych akt osobowych, że raz podwinęła się nam noga, ale nic złego się nie stało. Pracodawca dba również o dobrą relację zespołu. Podczas rozmów pracowników w punkcie między sobą, można otrzymać informację, iż jesteśmy w pracy i lepiej spotkać się po godzinach i wtedy sobie prowadzić konwersacje. Dzięki czemu zacieśniamy przyjaźnie, a salonie mamy być największymi wrogami i walczyć o każdego klienta co daje możliwość lepszych zarobków. Ogólnie najlepiej nie rozmawiać w salonie. Zapytacie kto to wymyśla? Pędzę z odpowiedzią nasz Michałek Fotograf. Jeżeli masz znajomych którzy pracują w innym punkcie, ale w tym samym mikro rynku. Zawsze wiesz co się u nich dzieje dzięki wspaniałemu przepływie informacji dzięki grupom. Super firma polecam każdemu. P.S. Panie fotografie polecam zainwestować w nowe aparaty bo jakość zdjęć jak na dzisiejsze standardy jest dość niska.

Przemysław Wisniewski

Dziękuję za tak prawdziwe słowa, nie ma lekko, nikt nie mówił że będzie lekko. Oczyszczacze przede wszystkim, podobno mają być 5g i z opcją dzwonienia i smsowania. Termometry same sie sprzedają, nikogo nie zwolniono bez powodu. Nie umiesz sprzedać agd w Plusie? Zegnaj

Zaciekawiony
@Przemysław Wisniewski

W tej wypowiedzi wychodzi pana (celowo z malej litery, ponieważ nie ma pan szacunku do nikogo więc szacunku też nie okaze) buta, arogancja i pycha. Ale proszę pamiętać że pycha poprzedza upadek, czego panu życzę ;) z przyjemnością poobserwuje ten cyrk :)

@Przemysław Wisniewski

No przecież to nie pisze przemek. To, że czyta to jest pewne. Jednak nigdy nie napiszę. Przemku. Mam nadzieję, że tabletki działają i wkrótce się uspokoisz i zaczniesz szanować ludzi. Tzn wiem, że nie ale zawsze można się łudził, że kiedyś właściciele się ogarną. Nawiasem mówiąc. Taak. Mamy te maile zapisane na wszelki????

zyczliwa
@Zaciekawiony

KARMA WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO SIĘ SPRAWDZA I BOGATEMU I BIEDNEMU.TEŻ OBSERWUJĘ TEN CYRK.

Przemek parówa

P. TO JEST PARÓWA NIGDY WIĘCEJ W TEJ FIRMIE. (usunięte przez administratora)

załamana

Nie polecam pracy tutaj i w drugiej rodzinnej firmie.Wyrzucaja z pracy jak rzecz niepotrzebna,bez zadnych srupułów.Czy ma się na utrzymaniu dzieci czy nie, nikogo z szefostwa to nie obchodzi.Rodzinna atmosfera -dobre sobie.Uciekajcie póki możecie,bo i tak was wywalą.Nie liczy się człowek.Wiem to bo za moje poświęcenie i pracę tego doświadvzyłam.

niedoceniona
@załamana

Racja.Mnie też tak potraktowali.Nie warto się dla firmy poświęcać.Wszystko na czas zrobione,rozliczone i wypad.A tak w ogóle to wszyscy obgadują ,plotkują,donoszą każdy szczegół.Masakra.Atmosfery nie tworzy szef tylko kadra,ale Oni takich dobierają i zatrzymują.Nie polecam.Wszędzie trzeba pracować,ale nie w takim zakłamaniu ,a serdeczności na pokaz.

AnJa
@niedoceniona

Ja też popieram te opinie.Fałszywa szczerość i wyrozumiałość.Masakra.Nie jesteś potrzebna,bo właściciel zląkł się pandemii,że galerie zamknięte itp. to wypad.Bez żadnego ale ..Panie w biurze udają że pracują........allegro,gierki........tego szef nie widzi.Ma jak ma,a inni lecą, bo nie donoszą.Ale jak to mówią-karma wraca-pracownik nie.Uciekajcie jak możecie.

zwolniona
@AnJa

Pięknie to ujęłaś.Nic dodać nic ująć.Atmosfera masakryczna.Jedni nie mają czasu iść do toalety a inni grają w gry.Fałszywe uśmiechy na porządku dziennym.Jak mnie zwolnili miałam ogromny żal do właściciela i czułam wściekłość.Nie,że wypad....tylko,że za poświęcenie i rzetelne wykownywane obowiązki mnie zwolnili,a inne spóźniające się nagminnie,udające,że pracują-zostawili.Panie Właścicielu!czas się przyjrzeć Paniom z biura.

Nowa
@zwolniona

W koncu ktos pisze prawde i firmie.Ja akurat odeszlam sama, bo nie chcialam i nie moglam na to wszystko patrzec.Obluda,falsz,co innego mowili,a co innego mysleli.Atmosfera fatalna.Ograniczenia asotrymentu potrzebnego kosztem oczyszczaczy i tabletow.Akcesoria?????pozal sie Boze!Szkla inne niz do danego modelu,reklamacje bo odklejaly sie po 1 dniu.Zenada.W ogole wszystko na nie.Tylko nacisk na umowy i sprzedaz.A w biurze?Kontakt z doradcami klienta fatalny.Nikomu nie radze tu pracowac.

Prawda
@AnJa

Nic już nie trzeba dodawać.Tylko nie ta firma i inne tych właścicieli.

Jacuś i Tołdi

Nie polecam , a wręcz odradzam tutaj pracować. Pan P wgl. nie szanuje pracowników. Szkoda czasu na prace tutaj , a tym bardziej żeby ktoś o tak prostackim podejściu miał mówić co kto ma robić. Prezes wgl. sie nie wychyla, kontakt z nim jest niedostępny. Firma ma dobra strategię, ale przez brak poszanowania do pracownika, sami sobie podcinają skrzydła. Zostałam zwolniona i bardzo się z tego cieszę , po nie musze już oglądać fałszywych twarzy i słuchać (usunięte przez administratora) pomysłów pana P. Mam tylko nadzieje ze kiedyś się to wszystko na firmie odbije. Karma wraca, pamiętajcie...

ByłyPracownik

Też pracowałem i potwierdzam 90% negatywnych opinii. Firma z kartonu, totalne (usunięte przez administratora) Z tym że sprawa jest prosta, albo szukamy winnych albo bierzemy się w garść i zmieniamy pracodawce. Macie kody sprzedażowe, zrobione F1 i trochę pojęcia to bez problemu przejdziecie do innego APS-a. A co do Comtex-u to kwestia czasu jak firma się zawinie, bo biznes nie polega na nieustannym straszeniu i nękaniu swoich pracowników.

Racja
@ByłyPracownik

Prawda,na czyimś nieszczęściu,szczęścia nie zbudujesz.Też zostałam zwolniona,ot tak,bo przestraszyli sie pandemii,spadku obrotów,pozamykanyc galerii itp.Przeciez były dopłaty,ale,,,,, ,tylko,że,karma zawsze wraca.Teraz nie ma rak do pracy i jeszcze takie traktowanie.

Były

Czy Was również straszą dyscyplinarką? Co chwilę dostawałem groźby.. Na szczęście odszedłem z własnej woli, ale nigdy więcej czegoś takiego. Firma jest totalnym gównem - inaczej się tego nazwać nie da. Pracowałem w jednym z większych salonów. Myślałem, że za czasów starego dyrektora było gorzej, a teraz? Panu P do końca już odjebało.. :)

Xnxnxn
@Były

A czy zgłaszałes gdzieś że jesteś straszony dyscyplinarna, czy dzieje się tak w każdym punkcie.

@Xnxnxn

A ktokolwiek cokolwiek tam zgłasza? :) to jest właśnie to! Z jednej trony żałuję, że tego nie zrobiłem, ale wolałem odejść i mieć spokój. Żyje mi się o wiele lepiej bez tej pracy. Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z Comtexem i całą kadrą zarządzającą.

nigdywiecejcomtexu
@Były

ludzie zgłaszali wielokrotnie, szefostwo obiecywało interweniować, a potem było tylko gorzej xd góra doskonale wie co wyczynia dyrektor ale godzą się na to

Klaun Przenek

Kto w comtexie pracował ten się w cyrku nie śmieje

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Były

Teraz biorą wszystkich jak leci bo nikt tu nie chce pracować :D

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 2 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.