Opinie o Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej w Olesno

www.jobpartner.pl Job Partner - ponieważ my pracujemy z pasją!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej w Olesno

Dejena Nowy wpis

Jakie opinie o agencji mondial uitzend w t'zand?

Pracownica - Mondial

Jeżeli chodzi o agencję Mondial Uitzend nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo, nie jest idealnie, stawka zawsze mogłaby być wyższa i mniejsze opłaty za zakwaterowanie, ale jeżeli chodzi się do pracy i nie sprawia niepotrzebnych problemów - dostaje się w miarę przyzwoitą wypłatę (oczywiście wszystko zależy od liczby godzin). Jeżeli chodzi o liczbę godzin i wypłatę - nie zostałam nigdy oszukana, zawsze wszystko się zgadzało. Jeżeli chodzi o pracę, nie trafiłam nigdy do firmy, w której działaby się komuś jakaś krzywda. Moim zdaniem mondial współpracuje z fajnymi firmami, atmosfera w pracy jest bardzo ważna, a to wszystko zależy od ludzi, na których się trafi w pracy. Co do koordynatorów - jeśli jesteś dla nich w porządku, oni dla ciebie również, nie spotkało mnie z ich strony nic nieprzyjemnego, a wręcz przeciwnie, zawsze starali się pomóc. Ludziom nie dogodzisz, narzekają i zawsze będą narzekać, a prawda jest taka, że Ci co najwięcej narzekają to wracają do mondialu latami. Skoro komuś się nie podoba i nie odpowiadają warunki, zarobki czy cokolwiek, wcale nie musi tam przebywać..

xyz
@Pracownica - Mondial

A co ma ludziom odpowiadać? Dlatego każdy pisze takie opinie co osobiście zobaczył. Żeby cokolwiek zarobic mam na myśli odłożyć a nie zarobić tylko na jedzenie musisz mieć dużo godzin ale oni ich nie zapewniają a mieszkanie 101 euro i jakie warunki? wiadomo jedni trafią lepiej drudzy gorzej ale każdy płaci tak samo.. więc za taką kasę powinni do porządku doprowadzić pokoje..

Bug Nowy wpis
@Pracownica - Mondial

Jak przyjedzasz tam to nie podpisujesz umowy z Niemcem tylko podpisujesz bhp Masz 5euro na jak trafisz do szpitala to sam sobie radzisz bo z tobą nie wejdą bo niby koranawirus a jak coś ci jest to siedzisz za darmo na mieszkaniu i pokoje są gorszym stanie muchy na ścianie każdy się rządzi tobą nie polecam przez ta firma jak chcesz więcej pracować to nie możesz bo masz wolne przez 2 dni

Modliszka321 Nowy wpis

Hejka. Zastanawiam się na wyjazdem do pracy na Niemcy przez ta agencje. Polecacie ja??

K.. K133 Nowy wpis
@Modliszka321

Hejka, wiadomo Ci coś na temat tej pracy?

Sylwia

Nie polecam pieniędzy nie wypłacają koordynator do żenada. Praca na Islandii porażka.

Praca na Islandii?? O którym kordynatorze piszesz

Wiesiek
@Sylwia

Większych bzdur nie słyszałem... pracowałem sporo czasu i nigdy nie było problemów z wypłatą, wręcz przeciwnie-co poniedziałek wpływały pieniądze rozliczane co do centa

Robert
@Sylwia

Zmieniło się coś? Wypłacili te zaległości czy dalej zalegają? Ciekaw jestem skąd te opóźnienia ... Czemu porażka? Może napiszesz coś więcej, bo tak to można się tylko domyślać? Pewnie problemy z zakwaterowaniem?

Xyz

Odradzam! Może zacznę od tego, że na miejscu okazało się, że nie będziemy pracować na tym stanowisku które mieliśmy zagwarantowane zarówno w rozmowie jak i na umowie! A kiedy pytasz dlaczego tak się dzieje jesteś olewany. Uważam, że są lepsze agencje i naprawdę jak ktoś chce zarobić to nie warto no chyba, że chcecie tylko przeżyć.. do pracy dojeżdża się kawał drogi i wraca.. czyli wyjeżdżasz z samego rana, wracasz poznym wieczorem a za 8h zapłacone więc się nie oplaca bo jak się zapłaci za mieszkanie i ubezpieczenie to zostaje tylko na jedzenie. Przeważnie pracuje się tam 8h. Mieszkania mają pewnie różne , nam się trafił brudny pokoj który najpierw musieliśmy posprzątać. Śmierdzące i brudne materace. A same warunki pokoi za taką kasę to śmiech na sali. Nie polecam i odradzam. Zero komfortu. Dodatkowo płaci się za pralki. Jak nie wrzucisz 2 euro to nie wypierzesz. I rzucają sobie ludzi do pracy tak jak się im podoba. Co innego mówią w Polsce co innego okazuje się na miejscu. Niby na sezon gdzie dużo godzin miało być a na miejscu okazuje się, ze prawie tych godzin nie ma. Jeśli ktoś nie chce się zawieźć i naprawdę coś odłożyć z tygodniówek szukajcie gdzie indziej bo tu nie zarobicie

Helena

Od ostatnich wpisów minęło sporo czasu. Czekam na nowe informacje odnośnie pracy w Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej. Na pewno ktoś w przeciągu tych paru lat współpracował z firmą. Napiszcie jak obecnie wygląda praca. Jak to jest w okresie pandemii?

on

Ludzie nie warto!!!!!!!! Pojechalismy z kolega w piątek tam do pracy busem.Podczas jazdy wypilismy po dwa browarki. W koncu weekend i tak wolny a w drodze mozna bylo przeciez wypic piwko bo co komu szkodzi jak nie w pracy.Przyjeto nas tam tak ze skoro wypilismy w aucie to do pracy sie nie nadajemy.Łukasz wielki szef kazał nam wypier... do okoła same pola wszedzie daleko my bez pieniedzy ani nic.Koczowalismy na polu bo kazał nam wypie... z tamtąd i czekac na busa w polu i policja straszył i ze zaraz szef przyjedzie i ma nas tam nie byc taki typ.12 godzin w polu na torbach jedzenie wszystko sie popsuło.Zobaczyla nas jego matka i nam chciała pomuc powiedziala ze tak byc nie moze.Bardzo fajna kobitka zadzwoniła do niego i go (usunięte przez administratora) Chciała nawet nas do pracy ale po takim przyjeciu podziękowaliśmy. Wiec powiedziała mu ze ma nas zabrac na mieszkanie zebysmy poczekali na busa skoro nie zostajemy a on nas wywiózł na dworzec gdzies do miasta i wystawił.Ona sama nie rozumiała tego co wielki ,,szef" zrobił (okazalo sie ze to jej synek) bo sobota miala byc wolna jak i niedziela a to ze wypilismy bro w czasie wolnym to nic takiego. Na szczescie jakos znalezlismy transport do domu i zapłacilismy w polsce. Tak tam jest w obozie zero szacunku dla pracownika. Wszystkich traktuje jak nic.Nie tylko nas tak potraktował ale ludzi którzy tam robią też gania i ciśnie. Szkoda ze z batem jeszcze nie chodzi.

@on

Sorrki pomyłka ten ...typ oblesny to nie jest jej synek tylko kierowniczek z polski który pozjadał rozumy wszystkie. Szefoostwo ok ale polacy ci którzy noszą glówki wysoko ...uuuu nie polecam

Mario
@anonymous

Ale jesteś śmieszny chłopie przyjechałes do Holandii pijany więc nie wiem czego się spodziewałes szkoda że nie napiszesz jak dziekowałes Łukaszowi że was zawiózł na stację serio jesteś żałosny wpisując tu te bzdury na jego temat bardzo dobrze zrobił 2 Pijakow mniej w Holandii A nie wstyd tylko robić , ale ciężko się przyznać do swoich błędów najlepiej kogoś oczernic .

Krzysiu
@anonymous

Haaa następni weekendowi panowie się trafili i pretensje do całego świata tylko nie do siebie , ja pracuje w Mondialu 5 lat i szanuje Łukasza bardzo mi tu pomógł jesteś fer do niego to i on pomoże nie wiem na co liczyleś chłopie skoro jak sam piszesz wypileś jadąc do pracy

Patryk
@on

Haaaaa chciała was przyjać?nie rozśmieszaj mnie chciala sie pozbyc problemu jestes taki cwany na forum dlaczego nie powiedziales swoich zali na miejscu tylko tu piszesz i straszysz innych uczciwych nie pijakow brak slow nie wiem czego oczekiwałes od lukasza jest to konkretny gosc i stara sie o swoja prace i ludzi ale zawsze trafi sie taka (usunięte przez administratora) jak ty i psuje chlopakowi opinie ktory jest dobrym kordynatorem

Alicja
@Krzysiu

Zawsze mozesz wypic to piwo po przyjwciu a nie przed skoro juz musisz wypic to piwo nie mniej pretensji do agencji tylko do siebie ja tez bym nikogo wypitego albo najaranego do pracy nie przyjela to sory nie myslicie ludzie widze nic wgl a pozniej maciw pretensje zacznijcie od siebie pozniej oskarzajcie innych

Monika debil

Tragedia pani Monika olewa wszystko i kłamie nie polecam zdecydowanie najgorsze biuro Moje sugestie dla Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej: (usunięte przez administratora) monika

@Monika debil

Monika (usunięte przez administratora) A co możesz powiedzieć o 2 kordynatoorach bo wybieram się tam do pracy Przemku i Łukaszu bo zdania są podzielone

Helena
@Zainteresowany

Zainteresowany, na kiedy masz umówioną rozmowę rekrutacyjną do firmy Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej? Na jakie stanowisko aplikujesz? Czy po odbyciu rozmowy, będziesz tak miły i zdradzisz, jaki miała przebieg? Interesują mnie pytania, jakie Ci podczas niej zadano.

Karol
@Helena

A czy rekrutują Polaków, czy już tylko zajmują się zatrudnianiem Ukraińców?

Wiki
@Helena

Rozmowa jest dość krótka. Standardowe pytania o doświadczenie i oczekiwania. Nic specjalnego.

@Helena

Helena już jestem na miejscu tu w pracy w mondialu

Alicja
@Monika debil

A jesli chodzi I mondial utizend bv to b. Dobra Agencja jak chcesz pracowac to na nie ktorych zakladach masz nawet po 50 h warunki dobre albo hotel schagen albo domki wypakty na c,zas :)

Malgorzata
@Alicja

Też uważam, że Mondial to godne polecenia biuro. Oczywiście dla tych co chcą pracować. Kilka sezonów już pracowałam. Za miesiąc pracy w sezonie w tym roku zarobiłam 6 tys. zł ( na konto po wszelkich odtrąceniach). To są moje 3 pensje w Polsce (pracuje na stałe w Polsce).

Arek

@bleble a jak zakwaterowanie?

Bleble

Za takie pieniądze jedzie pracować margines społeczeństwa, więc nie spodziewajcie sie normalnego traktowania. Smród, bród i płacz. Nie wypłacą pieniędzy? "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi"

To dużo osób z Ukrainy jest zatrudnianych ?

MONDIAL MASAKRA

Więc tak aktualnie jestem w mondialu, po prostu masakra!! Wraz ze znajomymi właśnie szukamy innej agencji, innej pracy po prostu masakra! Ludzie naprawdę jeżeli nie chcecie jechać i tracić pieniędzy, czasu i nerwów to stanowczo tu nie przyjeżdżacie!! Gdy dzwonisz pytasz, ustalasz wszystko co jest możliwe obiecują Ci wspólny domek w 5(bo jechaliśmy w 5) 8 euro na czysto, dokładnie 7,80e, sprawdzonych pracodawców i tak dalej i tak dalej..A no i wymagają 25euro za sofi, które przecież jest darmowe!! Za wszystko są kary, o których wcześniej nikt nie mówił:) Płacisz 96euro tygodniowo za mieszkanie w chlewie, i jak się domyślacie rozdzielili nas nawet mnie i mojego chłopaka chcieli dac do innych domków. To parodia agencji Pierwszego dnia gdy tu przyjechaliśmy okazało się że dla grupy, która tego dnia przyjechała w tym nas (15 osob) nie ma mieszkania, czekaliśmy pod biurem kilka godzin w upale:) Praca to tragedia (usunięte przez administratora) za 3 osoby. 10 godzin na nogach nie możesz się oprzeć stoisz w miejscu wszystko boli, maaasaaakraaaaa!!!!!!! Długo naprawdę opowiadać co tu się wyprawia po prostu.... A i zapomniałam dodać że do pracy wyjeżdżam o 5:40 żeby na 7 być a powrót po 20. Koordynator Łukasz to kolejny żart tej agencji

Mondial
@MONDIAL MASAKRA

Poprawka Pan Łukasz nie jest niczemu winien, to nie jego sprawa jeżeli chodzi o zmianę pracy tylko planingu, więc to nie jego wina

MONDIAL MASAKRA
@Mondial

@Administrator proszę o usunięcie komentarza, zaszła pomyłka Pan Łukasz nie zajmuje się zmiana pracy, więc nie jest winien

daniel

Inspectie SZW - inspekcja pracy holenderska https://www.inspectieszw.nl/ lub Inspectie SZW Postbus 90801 2509 LV Den Haag

Dawid

Monodial za to że was niepszyjmie po piwie czeba było zadzwonić na policję dostaliście tlumacza i zrobili kunowi koło (usunięte przez administratora) co do koordynatora nieznam ale za gadke że mam (usunięte przez administratora) policję bym wezwał biuro to masakra jakaś wypłaty 600 w (usunięte przez administratora) niech se władza zachęcam do zebrania się tych pracowników którzy tam pracowali by umówili się zemna na tym forum i pojedziemy odrzucać. Jajkami biuro zgłaszanie siecu ja zgłosiłem mieli kontrolę i wypłacił mi pieniądze które mi się należały dziady

Janek

Job Partner to dobry pracodawca. Niestety są osoby z dwoma lewymi rękoma i nie mogą się utrzymać.

Rafał

Nie wypłacaja pieniedzy zjechałem juz miesiac temu i do tej pory nie mam wypłaty nie polecam oszusci

Był pracownik

Mondial- byłem raz i nigdy więcej pieniądze bez szału a robotę też nie zawsze masz

dobry czlowiek

Mondial Uitzend BV najgorsze scierwo w jakim pracowalem ostrzegam wszystkich kretacze klamia oszukuja czasu nigdy nie maja na nic a o umowie nawet nie wspomne podpisujesz umowe i wiecej jej nie widzisz na oczy ostrzegam wszystkich ludzi shit najgorszy jak moze byc w holandi do pieca z nimi pozdro dla swoich ludzi

Szczery

Witam :) ostrzegam przed pracą w firmie Mondial Uitzend BV koordynatorzy to ludzie mający na wszystko wyj***ne a kasa jaką sie tam zarobi to nie wiele większa jaką zarobimy w kraju i będąc z bliskimi, koszta jakie sobie naliczają są po prostu śmieszne !!!!!!! Pozdrawiam

MARIUSZ

pamietAJCIE TYLKO NIE PRACOMANIA!!!! KASĘ WAM ZABIORĄ ZERO DOCHODÓW ! ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ

Zostaw merytoryczną opinię o Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej - Olesno

• Jak się pracuje w Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Partner Agencja Pracy Tymczasowej
2.3/5 Na podstawie 77 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042