Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

luk_olszacki84@wp.pl

Pracuje już 6tydz i jestem bardzo zadowolony!!!

Grzesiek

Witam. Wyjechałem przez tą agencje miesięcy temu już drugi raz z kolei do pracy na piekarni . Jeśli chodzi o pracę to na warunki nie mogę narzekać stawka godzinowa mogła być większa ale wiedziałem od początku za ile będę pracował. Tygodniówki zawsze na czas. A jeśli chodzi o mieszkanie warunki jak dla mnie normalne, lokatorzy wporządku jednak to kwesta przypadku bo na różnych możesz trafić. Godziny mam min 35h/tyg da się coś odłożysz. Ja wiedziałem gdzie jadę i za ile wiec na nic nie mogę narzekać . Pozytyw za organizacje zakwaterowania i dojazdu do pracy. Niezdecydowanym polecam tą agencje :D..

Uważam, że takie agencje pracy nie powinny istnieć. (usunięte przez administratora) Kiedy zapytałam o mieszkanie i warunki to powiedziała mi, że max 6 osób i same kobiety... Co się okazało na miejscu w Holandii 12 osób na mieszkaniu, pijana Pani z Panem na dzień dobry... 12 osób do jednego prysznica. Praca jak praca. Szkoliła mnie na bukietach kwiatowych super kobieta i nauczyłam się wielu rzeczy i kompozycji (wytrzymałam 2tyg).(usunięte przez administratora). Jeżeli chodzi o płacę to nie powiem wszystko na czas i zgodne. Opinia neutralna, bo każdy ma inne zdanie na każdy temat. Mam nadzieję, że kiedyś dożyjemy czasów gdzie będzie przedstawiona wszystko czarno na białym bez kłamstw.

Anka

Hejka! Wie ktoś może coś więcej na temat pracy przy pakowaniu słodyczy w Veghel z tej właśnie agencji? Ktoś był? Co myślicie? Polecacie?

Martyna
@Anka

Veghel lepsze niż Oss, ale i tak jak dla mnie jest to obóz pracy. Byłam tam jeden dzień na zastępstwo. Liniowa wprost rano powiedziała, że mamy zapierdalać bo musimy wyrobić 250% normy. Postawiła mnie na układanie 10kg kartonów na palety - byłam najniższa osobą ze wszystkich pracowników + było dużo silnych facetów, no ale lepiej na najcięższe stanowisko postawić niską, chudziutką dziewczynę. Po 7h pracy rzygać mi się chciało ze zmęczenia.

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

K

Witam, czy ktoś pracuje w Oosterhout na pakowaniu papierowych i plastikowych opakowań? Jak wygląda praca?

Aneczka

Witam i wie Pani coś więcej na pakowanie mięsa no też jade

Adrian

Pracował ktos może dla Apn? Dostałem ofertę pracy :pracownik produkcji żywności w Millingen. Jakies opinie? Jakie warunki mieszkaniowe?

Black
@Adrian

Kwatera na której ja byłem to typowy dom. Warunki spoko. Towarzystwo różnie bywa. Płacą na czas ale radzę zapoznać się z warunkami zatrudnienia i prawa w Holandii co przysługuje bo jak każda agencja tną kasę..

Hej jak wygląda zakwaterowanie w tej agencji?

nowy

Witam powie ktoś na temat danej firmy, jest opcja na pakowacza mięsa/warzyw jak z mieszkaniami warte tych 95e czy lepiej szukac czegoś swojego, jak z wypłatami, jak z dogadaniem się z ludźmi z biura, oraz czy jest możliwość wyjścia po pracy pochodzić czy typowo (usunięte przez administratora) ( z pracy do pracy i tak ciągle) ….. Liczę szybko na odpowiedź. Pozdrawiam

Jak wygląda podstawa w APN Sp. z o.o.?

Bartek Natan

Ja pracując na piekarni miałem trochę ponad 10 euro brutto i dodatki np weekend to 200% od godziny 18 150%. Wypłata zależy w dużej mierze od zmian np pracując od poniedziałku do piątku 8 godzin zarobisz mniej niż pracując od piątku do niedzieli w nocy. Najmniej zarobiłem po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia 200 Euro najwięcej około 500 Euro.

Bartek Natan

Polecam, wszystko profesjonalnie. Pracowałem na piekarni i jestem zadowolony dla mnie praca nie była ciężka, oczywiście zależy od osoby i działu na którym przyjdzie pracować. Zarobki bardzo dobre uwzględniając dodatki za nocki i weekendy (raz więcej raz mniej zależy od zmian) Mieszkanie ok, szału nie ma, wszystko stare, dużo rzeczy w złym stanie ale jest dużo miejsca ciepła woda i internet a nawet działający telewizor. Kontakt z agencją świetny zawsze można się dogadać, nie robią problemów a wręcz z chęcią pomagają. Wszystko wypłacane na czas.

Pracuje ktoś w piekarni w Geldermalsen czy Uden? Jak jest z godzinami pracy i jakie są warunki zakwaterowania? byłbym wdzięczny za odpowiedz.

PioS
@Tomek

Cześć, też się wybieram na piekarnię. Daj namiar do siebie, moze pojedziemy w jednym terminie.

Lukasz
@Tomek

Siema Jesteś w tej piekarni w pracy? Wysłałem CV i szukam opinii

Witam jade w sobote do Ochten do Fruit Lane jako operator maszyn. Czy ktoś tam robił? Może ktoś coś powiedzieć na ten temat?

@Nowy

hej tez jade tamw sobote ? masz podany adrs zamieszkania? skad jedziesz?

Witam jestem w drodze do Oss do hotelu potrzebuje namiary na opiekunów bo mam zły nr tel nie mogę się dodzwonić podobno to Monika i Adam

Grand

Szczerze jestem zaskoczony tak duża negatywnych wpisów na temat apn bo pracowałem w tamtym roku na padifood w oss i wszystko było ok. Wypłaty ma czas dokumenty rzetelnie wypełnione chaty ogarnięta w mieszkaniach w oss .zwrocili mi cala kasę za kaucje za rower kluczowe itp i wypłaty tez były na czas...a tu jak czytam te negatywne komentarze to jakbyśmy mówili o dwóch różnych apn

Magdalena
@Grand

No wiesz, każdy oczekuje czegoś innego od pracodawcy. I przypuszczam, że to właśnie stąd bierze się taka różnorodność opinii na tym wątku. To super, iż akurat Ty jesteś w pełni zadowolony z APN. Powiedz mi, czy agencja zapewnia Wam na miejscu pracy dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Pracuje ktoś w firmie fruity-line w Ochten? Jak tam z pracą? Jest ciężko?

Ciekawy
@Marcin

też mam tam propozycje. jedziesz jako operator masyzn?

@Ciekawy

Tak a Ty?

Ciekawy
@Marcin

serio? jak ja rozmawialem to mowili mi juz ze na operatora ne maja miejsc ze stawka 12 tylko za 10 zwykle pakowanie... wiec nie wiem co msylec

Oszukana

ODRADZAM W 100% Praca na kurczakach. Wszystko pięknie to wyglądalo jeszcze w Polsce, jak się rozmawiało z miłym Paniami. Załatwione transport nic tylko wyjechać do pracy. Wyjechałam na miejscu okazało się że nie mam gdzie nocować. Zabrali mnie gdzie indziej tam dostałam pokój. Do pracy poszłam w poniedziałek na 15 minut bo okazało się za dużo ludzi. W środę i czwartek poszłam do pracy. Musiałam w dni poprzedzające pracę czekać na wywieszenie list czy jadę do pracy czy nie. Pojechałam w czwartek przychodzi po pracy koordynator i każe mi się pakować(Nie wiadomo czemu). Dzwoniłam do agencji w Polsce, a oni zapewniaja cie ze wszystko bedzie wporzadku po czym jak widac nie jest. Dla mnie banda wyzyskiwaczy. Nie warto zawracać sobie głowy ani nie watro tego stresu. Lepiej znalezc sobie cos innego

Niezadowolony

ODRADZAM W 100% Praca na kurczakach. Wszystko pięknie to wyglądalo jeszcze w Polsce. Panie z agencji miłe, pomagają z transportem. Dojezdzasz. Dzwonisz odbieraja cie i zawożą do dogadanego (jeszcze w Polsce) zakwaterowania. Okazuje sie ze nie ma miejsca w Oss dla ciebie. Czekasz godzinami. Zabierają cie do innej miejscowosci, do hotelu. Tu tez nie ma miejsca. Spisz, bo ktos sie nad toba zlitowal i zrobil ci miejsce w swoim pokoju na przekimanie w nocy. Rano okazuje sie ze wywalili dwoch chłopakow ( dlaczego, nie wiem) i dostajesz miejsce po nich. Idziesz do pracy na 15 min po czym odsylaja cie do hotelu bo za duzo ludzi w pracy. Paranoja. Ale to nie najgorsze. Czekasz do 20 kazdego dnia, zeby sie dowiedziec czy jedziesz do pracy. Nawet jezeli jestes na liscie, to nie oznacza ze rano tam cie zabiora, bo moze byc za duzo ludzi. Mnie sie udalo byc 2 dni. Niezbyt miły holender nawet mnie chwalił i mowił GOOD. Co z tego skoro wracasz po pracy do hotelu, zeby o 18:00 wpadł klient i powiedzial Ci ze do jutra ma Cię tu nie być. Nawet nie wiesz dlaczego. I wiem, ze nie jestem pierwszą osobą z którą tak postępują. Przez te 4 dni, codziennie wywalali z dnia na dzien od tak ludzi. Dzwonisz do agencji w Polsce, a oni zapewniaja cie ze wszystko bedzie wporzadku po czym jak widac nie jest. Dla mnie banda wtryskiwaczy i (usunięte przez administratora) Nie warto zawracać sobie głowy ani nie watro tego stresu. Lepiej znalezc sobie cos innego

Mario@

Czy ktoś pracuje jako spawacz w APN? - bo nie wiem czy warto wysyłać SV

Patryk

Hej jedzie ktos lub jest w ochten na fruity line?

karol
@Patryk

Kiedy masz wyjazd? bo też bym się gdzieś wybrał

Patryk
@karol

Tez tam jedziesz? wiesz cos wiecej na temat tamtej pracy warunkow mieszkalnych itp?

karol
@Patryk

Narazie nie jadę, tylko się rozglądam

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.