Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Margaakak

Był ktoś przy kwiatach i bukietach?

Agcik
@Margaakak

Ja jadę w sobotę do aalsmeer zobaczymy ????

Olll
@Agcik

Ja tez jadę,zobaczymy

@Margaakak

Byłam :) Zależy na czym Ci zależy Jak pojedziesz przed Wielkanocą to będzie mnóstwo godzin i płacą na czas. ALE Pamiętaj, że w pierwszy dzień już zostajesz w robocie więc się przygotuj mnóstwo godzin oznacza, że idziesz do pracy na 7:00 i nie wiesz kiedy wrócisz do domu czasem się wychodzi o 21 czasem o 23 nawet w sezonie świątecznym na hali jest zimno - bo obok zimna hala na kwiaty a drzwi nie zawsze są zamknięte ręce cały dzień mokre bo kwiaty były w wodzie pierwsze rękawiczki dostaniesz za darmo - wytrzymają z tydzień Jeśli zapytasz uprzejmie "polską koordynator" o zgodną z przepisami umowę po polsku (należy się jak psu zupa) to będzie na Ciebie wrzeszczeć aż podpiszesz to co Ci da po holendersku. Perfidnie wykorzystuje to, że przyjeżdżają tam ludzie, którzy nie mają za co wrócić albo nie mają gdzie i jak ich wywali z domku to zostaną na ulicy więc podpiszą wszystko. W razie co pisz prosto do holenderskiej agencji, która Was zatrudnia. Wiem, że tłumaczenie umowy na polski już mają ;) Pamiętaj, że to Smoczyca dostaje kasę za to, że Cię wyśle do pracodawcy ;) i że cokolwiek krzyczy w telefon to ona Ciebie potrzebuje Domek możesz trafić rozsądny, 15 minut na rowerze od zakładu albo kijowy i ponad 30 minut jazdy Rowery rozklekotane - jak zgłosisz do naprawy to oczywiście ściągną za to kasę od Ciebie (nawet jeśli taki zepsuty dostałaś) więc patrz dobrze co Ci wciskają - i spójrz na mapę czy na pewno potrzebujesz ;) No i uważaj z kim i o czym rozmawiasz bo hala jest pełna szpiegów "Smoczycy" Covid Safety - zapomnij! Ubezpieczenie zdrowotne jest ALE to Smoczyca podejmie decyzję czy musisz się widzieć z lekarzem - no chyba, ze masz język i jesteś samodzielna - numery do lekarza wiszą z reguły gdzieś "na domku" Powodzenia! Składanie bukietów jest fajne tylko ta firma akurat ujowa ;)

Joana
@Margaakak

Jeśli chodzi o APN i bukiety w Aalsmeer to nie polecam . Godzin mało. Posłanie ludzi po kilku firmach dziennie. Inni siedzą w pokojach bo pracy niema. Masz układy masz pracę. Ważne żeby pokój był opłacony.a płacisz za myszy i karaluchy iuszczane materace. A na firmie hoorn Bloom Master to dramat. Ani się odezwać ani siku. Jak w obozie.

Isaaaaaasss
@Sarenka

Kto to jest smoczyca?

@Isaaaaaasss

Grażyna ???? koordynatorka w Alsmeer Któraś z dziewczyn tak chlapnęła, mówiąc o niej i mi zostało w głowie.

zaskoczony
@Sarenka

zgodną z przepisami umowę po polsku (należy się jak psu zupa) ??? A skad ta wiedza? Prosze najpierw pouczyc sie kilka latek prawa a potem o nim dyskutowac. I o ktorych przepisach tu mowa???

@zaskoczony

Taaa...wszyscy są zdziwieni, że coś nam się należy a potem są zdziwieni, że się Polaków traktuje jak bydło. Sądząc po komentarzu o studiowaniu prawa zakładam, że jesteś z agencji pracy i próbujesz ludzi nastraszyć. Umowa w języku ojczystym należy się jak psu zupa zgodnie z obowiązującym CAO artykuł 36 pkt 13. Nie trzeba do tego studiować prawa - wystarczy umieć czytać. Dokument jest dostępny po polsku. Mam na mailu dwie opinie na piśmie jedną z polskiego konsulatu drugą ze stowarzyszenia SNCU, obie sugerujące donos do holenderskiej inspekcji pracy. Kurcze, może trzeba było to zrobić jednak.

Odradzam

Pracując dla tej firmy najprawdopodobniej: 1. będziesz nadmiernie wykorzystywany 2. kreatywna księgowość pobawi się na twoją finansową niekorzyść 3. szybko uciekniesz do innej firmy, tak jak większość pracowników. Jeśli przyjeżdżasz tu tylko na chwilę dorobić - wybierz jakąkolwiek inną agencję, bo w tej zwyczajnie szkoda twoich nerwów. Jeżeli na dłużej - najpewniej i tak cię wyrzucą, bo dłuższe umowy są niekorzystne dla biura. Tak jak wiele innych pośredników pracy w Holandii, firma oferuje z reguły minimalne wynagrodzenie, minimalne zamieszkanie (np. zapomnij o ogrzewaniu) i pełną kruczków prawnych elastyczną umowę. Tak jak wszędzie będziesz płacił z każdej tygodniówki podatki, składki zdrowotne, ale też wiele innych enigmatycznych opłat, które w konsekwencji znacznie zaniżą twoje tygodniowe wypłaty, znacznie oddalając je od obowiązkowej najniższej krajowej. Najlepiej naucz się holenderskiego prawa pracy, bo ta agencja jawnie je łamie. W praktyce w APN-ie jest się najemnikiem zobowiązanym do sprawdzania grafiku o każdej porze dnia i nocy. Na mocy tzw. elastycznej umowy będą cię zmuszać do pracy 8 dni z rzędu, będziesz miał zmiany z 3-godzinną przerwą na sen oraz zmienią ci dzień wolny w pracujący z 3-godzinnym wyprzedzeniem. Karą za niestosowanie się do tych nielegalnych grafików jest brak grafiku, bądź zwolnienie z dnia na dzień. Niestety, twoja dodatkowa praca najpewniej w ogóle nie pokryje się z twoją wypłatą - pensje są przypadkowe, godziny pracy zmieniane wstecz a udowadnianie wysokości wypłat "zabawą" dla każdego pracownika. I absolutnie nie choruj, bo mimo płacenia składek i obowiązku wynagrodzenia w okresie chorobowym, APN i tak uzna twoją wypłatę za swoją własność. To jest firma, w której średnia długość zatrudnienia wynosi 2 miesiące i na wstępie zabierają ci odprawę z poprzedniego miejsca pracy. Przyjmują bez CV, bez znajomości języka, bez doświadczenia- przyjmują masowo, bo ludzie nieustannie się zwalniają. ODRADZAM!

mati530

Witam! Proszę o kontakt kogoś kto pracował już z firmą APN, najlepiej w jednej z pierarni. Mój adres e-mail to: mateuszek.elblag@gmail.com

Aktualnie firma prowadzi rekrutację na aż 26 nowych stanowisk! Warto zapoznać się w tymi ogłoszeniami. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/apn-sp.-z-o.o.;pr Może akurat ktoś znajdzie coś dla siebie. Jeśli jest tu osoba, która pracowała na jakimkolwiek stanowisku to fajnie by było gdyby podzieliła się informacjami na temat rekrutacji. Myślę, że każde info jest mile widziane!

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Witam. Pracuje ktoś przy Pakowaniu warzyw i owoców w Eidhoven? Jak z godzinami pracy? Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem tam.

Ilona

Szukam chętnej koleżanki na wyjazd. Jestem z województwa lubelskiego. Mój e-mail to psuba@wp.pl

Vi
@Ilona

Ja też jestem z lubelskiego email pati4k@o2.pl jak jeszcze ważne

Znajomy

Nie polecam ! Po rozmowie z koordynatorka panią Nicole D.Polka myśli,ze jak ktoś języka nie potrafi holenderskiego to się nie dogada. (usunięte przez administratora) patrząc tobie w oczy przez telefon inne stawki i godziny a w rzeczywistości wyszło coś innego .. za te 9€ to pani Nicole odechciało się na stacji pracować i postanowiła oszukiwać innych..

kasia

Witam, czy pracował ktoś na robieniu bukietów w Van der hoorn floristik w Rozenburgu ? Jak warunki pracy? Jak tygodniowe zarobki, po odliczeniu wszystkich kosztów? Czy zapewniają godziny? Ile km trzeba jeździć na rowerze z domu do pracy ? Byłabym wdzięczna za uzyskanie odpowiedzi.

Konrad

Czy ktoś pracuje/pracował w piekarni w ofercie jaką oferuje APN. Jakie opinie o pracy i zskwaterowaniu? Jak z zarobkami?

Sabina

Witam wszystkich, Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat pracy w Szwajcarii przy zbiorze konopii? Będę wdzięczna za wszystkie informacje. Pozdrawiam ????

Edita
@Sabina

Właśnie też chętnie się dowiem

Maze
@Edita

Podbijam, także jestem zainteresowana ta oferta pracy. Ktoś, coś?

Leo
@Sabina

Też jestem zainteresowany. Piszcie jak tam jest ;)

Przyszły pracownik

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda praca przez pośrednika APN. Jak wyglądają mieszkania? komisjoner, order picker Miejsce pracy: Tilburg - Holandia Przewidywany start: praca od zaraz Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia Praca w systemie 3 zmianowym. Stawka: podstawa 10,38€ brutto

Margo

@adam a jako osoba z biura to są zapewnione rzeczy typu laptop, telefon ?

Ktoś
@Margo

Zapomnij

adam

firma bardzo dobra, zarobiłem 6000 tys euro, bungalowy duże i z klimatyzacją około 27 osób, koordynator pomocny i uczciwy, a i praca rewelacja .

Xxx
@adam

Facet nie pisz bzdur bo odrazu widac ze biura piszesz

Bommm.

Witam wszystkich, czy ktoś wybiera się do pracy do miejscowości Oss w Holandii? Na pakowanie drobiu? Bardzo proszę o opinie jak tam jest, jeżeli już ktoś pracował w tej firmie, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam ????

Mateo
@Bommm.

Wraz z partnerką jedziemy tam w ten weekend.

Keiti
@Bommm.

My z mężem też w sobotę mamy wyjazd na pakowanie mięsa

Dawidkowal
@Mateo

Możecie coś powiedzieć więcej jak warunki pracy i mieszkanie? Wybieramy się z narzeczoną i chcielibyśmy mieć realna opinie. Z góry dzięki!

Dawid
@Mateo

Witam czy mogę spytać o warunki kwatery? Jedziemy teraz z narzeczoną i mamy troszkę obawy co nas czeka

Gyhy
@Dawid

Jakieś dwa lata temu jak tam byłem to chata niczego sobie. Narzekać nie było na co. Czasem zimno no ale holendrzy mają to do siebie, że niestety nie grzeją mieszkań za bardzo. U mnie na mieszkaniu dlatego ustawialiśmy termostat nieco wyżej niż normalnie i było ok. Warunki mieszkaniowe ok, praca też spoko była. Nie mialem co narzekać na pewno..

Damian

@Kamila Cześć właśnie zastanawiam się czy jechać, mogłabyś wysłać mi zdjęcia na mail? (usunięte przez administratora)

Kamila
@Damian

Wysłałam

Xxx
@Bommm.

Nie jedz tam to pakowanie droniu jest znane.w holnadii całej. Wymiekniesz. Zadne pakowanie. Bedzies musial wykrawac nozke.albo skrzydelko reka ci wysiadzie. Zteszta poczytaj o oss i kurczakach w necie

Para258

HEJ CHCEMY PRZYJECHAĆ NA SORTOWANIE I PAKOWANIE OWOCÓW I WARZYW W NASZYM PIĘKNYM EINDHOVEN .JAK ZAKWATEROWANIE I JAK STAWKI GODZINOWE? JAKA ILOŚĆ GODZIN W TYG.? JAKIE TYGODNIÓWKI , PO ODLICZENIU CHATY I UBEZPIECZENIA?

Natalka
@Para258

Też mam przyjazd w ten weekend, także zobaczymy, zobaczymy. Jestem ciekawa :)

Sad
@Natalka

I jak praca?

Potencjalny Pracownik

Piekarnia Uden Jak warunki na lokacji? Jak praca? Wypłaty na czas?

@Potencjalny Pracownik

Wątpię, że ktoś Panu/Pani odpisze. Dlaczego ? Piekarnia BACU w Uden to jeden z najlepszych zakładów do którego kierujemy naszych kandydatów. W piekarni mamy pracowników od 2002 roku. Kilku z nich pracuje tam od samego początku (czyt. 16 lat) a zdecydowana większość osób skierowana (kiedyś) przez nas pracuje na kontrakcie z piekarnią. Ludzie nie mają zwyczaju pisania pozytywnych opinii ponieważ są zajęci codziennością tj praca-dom. Oczywiście nie zawsze udało nam się dobrać "dobrych" pracowników a takich piekarnia po prostu nie chce i zwalnia. Ich opinie na pewno znajdziesz :) Zatem jeśli znasz język angielski i poszukujesz stałej pracy jedź i sam/sama się przekonaj !

roman
@APN Sp. z o.o.

apn to dziady nie polecam na dłuższą metę!!!!!!!

@APN Sp. z o.o.

Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny mail-malenka.87.87@wp.pl telefon 788009159 Paweł

bolo
@APN Sp. z o.o.

a cz wy nie kozystacie z firmy ktora odplatnie usuwa negatywne komentarze o waszej firmie???

Zaneta
@Potencjalny Pracownik

Warunki moga byc, bez luksusow, ale nie bylo tez tragedii wiec nie narzekalam. Praca zalezala od dzialu na ktorym sie pracowalo, na paru bylo dosyc lekko ale nie ktore wyciskaly ze mnie siodme poty xD. Wyplaty byly zabawne z zlym tego slowa znaczeniu, chodzac na te same zmiany kazdy dostawal inna kwote ale byly na czas. Jesli chodzi o sama firme to naprawde nie polecam. Nie mam nalogow i nie chalasuje oraz nikomu nie przeszkadzam a mimo to wyrzucono mnie i dano godzine na wyprowadzke. Napisalam o tym komentarz wyzej, pozdrawiam i szczerze odradzam ta firme.

Slawek
@APN Sp. z o.o.

Tutaj dyskusje jak w Polskiej polityce :) ja z doswiadczenia wiem ze NAJWIECEJ ..NAJ NAJ zalezy od pracownikow agencji..jak koordynatorzy sa zaangazowani w seppeters ..w Oirlo to byl przyklad ktory zachecil mnie do pracy w Holandii..nie tylko ze jestem w stanie spoczynku po 20 latach pracy oficerskiej w wojsku..a w Aalten..no coz trzeba napisac ze koordynatorzy stanowia WIZERUNEK ..jezeli AGENCJA ..tu troszeczke trudna sprawa ..ma dobrych koordynatorów..którzy wiedza ze sa wizerunkiem agencji która posredniczy i pomaga to musza wiedziec ze stanowia WIZERUNEK AGENCJIi.....Covebo w Aalten ..tam zamiesilem swoja opinie..na temat covebo i poczytalem tez inne..ojoj..kolega co kiedys byl ze mna w Oirlo prtzez seppeters...jak ja bylewm w holandii on w Belgii przyspawaniu to wlasnie przez whatsupa...proponowal i napisal przepisuje z whats up teraz "Sławek ta agencja nazywa sie APN" tzn moze covebo..ale organizacja i pomoc koordynatorów ro uwierz mi ..bylem przez seppeters w Oirlo..byly mniejsze zarobki..ale plan pracy..grafik sprzatania..wzsystko..koordynator Cie dowozil do pracy i z pracy..a tu mialem przez covebo..4 miejscA ZAMIESZKANIA, 3 PRACY odtatnie w vion food group...brud w domu..brak..grafiku pracy..kluczy jak wrociles z pracy..to miasto bo zamkniete..narko..gorzala..klotnie..jednego koordynatorzy niby wywalili ja..joz odjezdzalem..w sobote bo mial bus do Aalten przyjechac w niedziele ale covid-19 przyjechal w sobote drzwi mu zamkneli..siedzial przed domkiem..jeden mowi Slawek ty wyjezdzasz wpusc go..wpuscilem a chcial tylko ubranie wyjac z Prealki..pisze wam tam to taki Majdanek...nie kieruje sie ludzi do pracy..bo agencja przez to ze zalatwia to ma tez z tej pracy tez kase i profity i powinna zmobilizowac koordynatorów zeby sie starali.. i to trzeba , mozna mapisac..to koordynatorzy agencji sa w dużej mierze odpowiedzialni..za przychody i agencji i pracownika i WIZERUNKU i Agencji i PRACOWNIKA....w Oirlo przez seppeters mialem z 8 prac..Agencja byla takim urzedem pracy..no oczywuiscie ..to agencja czyli posrednik nie za darmo ..dowozi , miejsce spania..rowery..bo w Aalten..nie bylo sklepu spozywczego..tylko do Aldi bylo 2,5-3 km do Horst..miasto 6 km

Krystian

Niemcy- pakowanie ziół. Czy ktoś może coś więcej napisać? Głównie podoba mi się wizja pracy 12 h, ale znając zycie w praktyce pewnie inaczej to wygląda. . Z góry dziękuję za informację :)

Natalka

Witam, w ten weekend mam jechać do Eindhoven na pakowanie warzyw. Czy jest tam ktoś, kto odniósł by się do tego miejsca pracy? Pozdrawiam.

Mam pytanie czy ktoś pracował przy pakowaniu ziół w Niemczech .Jeśli tak byłbym wdzięczny za informacje . Pozdrawiam

Wdiadi
@Adam

Czy już tam pracujesz przy ziołach?

Zosia
@Adam

Cześć Adam czy podjąłeś może pracę na pakowaniu ziół w Niemczech. Jeśli tak miałabym kilka pytań.

@Zosia

Nie byłe tam ,też szukam informacji na ten temat nie chcę wdepnąć w jakieś (usunięte przez administratora) i szybko szukać czegoś innego .Tym bardziej że tam pracuje się dwie zmiany po 12 godzin ,to lepiej było by wiedzieć na co się człowiek pisze . W międzyczasie byłem na zbiorach w nl, ale tam gdzie byłem to też tej agencji nie polecam choć sama praca i gospodarz super . Pozdrawiam serdecznie .

Xjxx

Cześć, czy był ktoś na pakowaniu kurczaków w Oss ? Możecie powiedzieć czy warto jechać?Jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Jedziemy 1 raz z chłopakiem i nie wiemy czego się spodziewać.

Lena
@Xjxx

Hej Nie jedź tam !!! Właśnie wróciłam...dzisiaj miałam podjąć pracę... Przyjechalam wczoraj o 17.00 i to co zobaczyłam przeszło moje oczekiwania!!! Nie bungalowy A stare śmierdzące zrujnowane domki holenderskie!! W środku smród i (usunięte przez administratora) taki ,że bydła nie można by wpóscic A co dopiero ludzi!!! Porobiłam zdjęcia i wyruszyliśmy z chłopakiem w podróż powrotną A z nami jeszcze 3 osoby ,które również przyjechały za pośrednictwem tej firmy Nie zamierzam tego tak zostawić!! To (usunięte przez administratora) i brak jakiegokolwiek szacunku do ludzi!!!! Ostrzegam wszystkich przed wyjazdem do Oss za pośrednictwem APN !!!! Pozrawiam

Slawek
@Lena

wiesz hi hi jak tamk mialem przez covebo po miesiacu..ucieklem ..tak z doswiadczenia bylem przez seppeters w Oirlo bylo ok ..potem przez covebo w Aalten hm..doszedlem do wniosku po doswiadczeniach ze to nie dokonca wina ahencji tylko organizacji i koordynatorow tej agencji 1 Polak drugi Pedro..G..za nie Polak..

Reb
@Lena

A jakiej miejscowości / pracy to dotyczy? Proszę więcej szczegółów

Mariusz
@Lena

Cześć. A możesz pokazać te zdjęcia ? Mam zamiar tam jechać.

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.