Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Były pracownik APN

Serdecznie odradzam tą agencje pracy, zadzwoniłem w celu odzyskania moich rzeczy, których firma APN jest odpowiedzialna za ich kradzież. Zadzwoniłem do ich przestawiciela jakim jest Paweł Golomb, zostałem zwyzywany przez telefon. Odradzam tą komunistyczną agencje pracy.

@Były pracownik APN

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy odpowiedzieć na opinię zawartą przez Pana Kamila dotyczącą naszej firmy oraz Prezesa firmy APN Personal, Pana Golomb. Zwykle nie angażujemy się w reakcje na tego typu komentarze, ale w tym przypadku chcielibyśmy rozwiać wszelkie nieporozumienia. Przede wszystkim chcemy podkreślić, że Pan Kamil nie pracował w naszej firmie, lecz jego ojciec. Chcielibyśmy również wyjaśnić, że rzeczywiście doszło do pewnych incydentów związanych z utratą rzeczy przez Pana ojca. Jednakże, aby przedstawić pełny obraz sytuacji, warto wspomnieć, że utrata e-papierosa oraz butów roboczych przez Pana ojca miała związek z pewnym wydarzeniem podczas jego pobytu w pensjonacie. Na podstawie materiałów wideo przekazanych nam przez właścicieli pensjonatu, możemy potwierdzić, że Pana ojciec był uczestnikiem incydentu po spożyciu alkoholu. Na skutek libacji alkoholowej, Pana ojciec narobił pewnych szkód w pensjonacie, co objawiło się między innymi pomyleniem swojego łóżka z toaletą! Dlatego właściciele pensjonatu wystawili rachunek za wyrządzone szkody. Nie zamierzamy bagatelizować tych incydentów ani składać oszczerstw wobec Państwa rodziny. Chcemy jednak zachować rzetelność i zapewnić, że nasza firma nie brała udziału w żadnej kradzieży ani celowym uszkodzeniu mienia. Dziękujemy za uwagę. Z poważaniem, Zespół APN

Zorro
@Pracodawca

Winny się tłumaczy, oczerniacie człowieka i usprawiedliwiacie to że został okradziony tym, że coś uszkodził. Skoro uszkodził to niech płaci, ale to nie powód, żeby okradać kogoś. Wyzywanie przez telefon też żenada. Brak słów, Zero profesjonalizmu,(usunięte przez administratora)

Osobax

Nie polecam!!! Kompletnie nie rozganizowana agencja. Mimo, że umawialiśmy się na transport do miejsca pracy nie był on rozganizowany. Trzeba było prosić się współpracowników, temperatura w pracy sięgająca 45 stopni, przerwa 15minut, zero klimatyzacji. Jak jesteś chory wyrzucają Cie z domu i masz na odejście 8godzin. NAPRAWDE NIE POLECAM @APN

@Osobax

Aż tak gorąco? Nikt nie pilnuje BHP bo przecież w takiej temperaturze to można zasłabnąć. Nie ma możliwości pójść na L4 albo wziąć chociaż bezpłatnego dnia wolnego? Nikt nie może tu chorować?

Bacu Apn Uden

Przestrzegam wszystkich jeśli chcą przyjechać do Uden do piekarni Bacu prze agencje APN.W biurze w Polsce kobieta mówiła,że tygodniowki od 350 euro.A okazało się;że nie było godzin po 3-4 dni i wypłata 150-200 euro i zabierają za pokój 105,kłamią na każdym kroku.Może z 3 tygodniowki mialem ok reszta to masakra.I latasz z działu do działu jak mucha każdego dnia.

Hela
@Bacu Apn Uden

Może to chwilowy brak godzin dlatego że są wakacje? Od jakiego czasu współpracujesz z tą firmą? I w ogóle jak warunki w pokoju? Zastanawiam się nad wyjazdem ale raczej sama niż w dwie osoby...

Jakie godziny pracy obowiązują w APN Sp. z o.o.?

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta21

Wyjeżdżałam z APN z Opola na dwa sezony wakacyjne do ogrodnictwa, wypłaty tygodniowe na czas. Wstępnie umawiałam sie z nimi na 8 tygodni, ale zawsze byłam dłużej. Kontakt z biurem w Holandii i z Opola dobry. W tym roku też się już zapisałam na wyjazd w połowie czerwca. Czekam na kontakt z ich strony!

PITER WLKP/DE

Witam wlasnie rozmawialem w sprawie jednej oferty z APN DO NIEMIEC. moja znajomosc jezykowa byla nizsza od oczekiwan na to stanowisko produkcji fiolek ampulek i dostalem propozycje na produkcje poliestru po rozmowie na która sie zgodzilem z uwagi na konkurencyjne warunki i wynagrodzenie. Mam pytanie czy ktos z was pracowal lub pracuje na poliestrze w Niemczech przez APN i móglby mi co nie co powiedziec jak to wyglada od srodka. Ja sam wyjezdzam do Niemiec juz trzeci czy czwarty raz jade zwiedzilem trzy inne agencje i dwie inne firmy tam i zastanawiam sie czy to moze byc praca na dluzej i czego moge sie spodziewac na miejscu, prosze o info i pozdrawiam Piotr.

Bardzo nie polecam pracy przy bukietach. Pani, która mnie szkoliła bardzo niesympatyczna(lekko napisane). Ewidentnie nie chce tam nowych pracowników. Od początku musisz wiedzieć wszysystko- łącznie z nazwami kwiatów w języku niderlandzkim, ile danych kwiatów jest w pęczku. Pani przeszkadzało nawet to, że źle rozcinasz gumki recepturki. Stałaś źle, bo nic nie robisz, a drugiego dnia jak już robiłaś to co poprzedniego Cie nauczyla to krzyczała i mówiła, że nic nie kazała robić. Generalnie brak jakiegokolwiek szacunku. Ludzie, którzy tam pracują pytali mnie " jak ja to wszystko wytrzymuje" a i najlepsze, któregoś dnia kazała mi liczyć bukiety na taśmie, w momencie kiedy policzyłam źle kazała mi wrócić...,więc popchnęła mnie w stronę taśmy( prawie mnie na nią przewracając) późnej popychała jeszcze kilka razy i szarpała za rękę, żebym przeszła do końca. Pani bandowa, wtedy zwróciła uwagę mówiąc " trzeba najpierw komuś wytłumaczyć".

Patryk

Jaka jest stawka netto w Holandii przy 40g/miesiąc?

Natalia

W zeszłym roku pracowałam przy kwiatach w NWH Jobs w Holandii. Wypłaty tygodniowe, minimum 320 Euro. W czasie, gdy tam byłam było dużo pracy. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.

Witam czy był ktoś przez tą agencje na zbiorze szparagów? Czy może ktoś powiedzieć coś wiecej

@Nowy

Witam, byłem w zeszłym sezonie, było dużo godzin, do pracy byliśmy zawożeni busami, jesli zależy Ci na godzinach i jedziesz żeby zarobić dużo w krótkim czasie to dobry wybór

Prawda

Opinia spamowa od jednego z pracownika z biura bądź pociotka. Godziny i są ale stawka jak w Niemcach na rozładunku kontenerów. Życie w NL jest bardzo drogie. Przy ich płatnościach musiałem głodować żeby coś odłożyć. Poza tym w Niderlandach jest odgórnie ustalone że obcy pracownicy nie mogą zarobić odłożyć i wrócić do siebie. Mamy na nich orać i tyle. (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Witam czy ktoś może wyrazić opinie o pracy w piekarni uden? Jak praca i warunki mieszkaniowe

Olek
@Krzysiek

Ja nie pracowałem co prawda, więc nie wiem czy opinia się przyda, ale od znajomych słyszałem, że sporo osób chce tam trafić z polecenia. Praca ponoć całkiem spoko, na dodatkach zmianowych można nieźle zarobić, mieszkania ponoć też w porządku.

Byla pracownica
@Krzysiek

Polacy tam są okropnie nie mili ci co dostali kontrakt to jakby zycie wygrali . Żałosna piekarnia (usunięte przez administratora) ludzie nie polecam

Darek
@Krzysiek

Moi znajomi pracują tam na kontrakcie, Teraz są na prywatnym mieszkaniu ale zaczynali przez APN.

On
@Olek

Jeśli jesteś taki sam jak te "twoje znajome" co tu pracują, to lepiej przestań udzielać się publicznie. A ty twoim "poterom" powiedz żeby się zwolnili i przestali zatruwać życie tym co przyjechali pracować a nie interesować się w sytuacją innych. Polaczki..najgorszy gatunek człowieka nadmuchane emocjami i wypompowane z sumień. Naród roboli przystosowany przez państwo tylko i wyłącznie do roboty. Nie przyznaję się do was

Frutek

Jako były i zawiedziony pracownik, ciężko jest napisać coś pozytywnego. APN jest tylko pośrednikiem.. Za wszystkie problemy odpowiada miejscowe biuro BB-. Przyjechaliśmy we dwójkę do pracy przy sokach w dużej firmie gdzie 95 proc. pracowników to Polacy różnej maści, po kilku tygodniach przestaliśmy z większością gadać. Kontraktowcy lubią szepnąć za plecami komu trzeba jakim robolem jesteś. Przełożeni patrzą na ręce, atmosfera jest wymuszana i wymagają sobie codziennie pozytywnego nastawienia. Co do mieszkań to tragedia, materace nawet spoko zależy gdzie trafisz, wyposażenie słabe, sprzęt stary. Ostatnio pralka padła to czekaliśmy tydzień na wymianę przy pełnym obłożeniu 7 osób na domku. Przyjechali, wymienili zepsutą na starą co przy wirowaniu trzeba było na niej siadać bo poruszała się po podłodze. Ogólnie tragedia koordynatorzy zapchaj dziura rozwiązują usterki i problemy byle jak, dużo gadają mało robią. Jest duża dysproporcja w traktowaniu ludzi. Stawki marne a normy obowiązkowe. Jak macie własne zdanie i szacunek do samego siebie oraz planujecie zostać na stałe NL to nie tędy droga bo jak stracisz pracę to cię trzymają na mieszkaniu i tygodniami zwodzą obiecując pracę po to by pobrać z godzin urlopowych. Do tej pory lecą za 24 a ostatniego solaris był na minusie. Pozdrawiam zwierzęta z BB-

Gabriela

Znalazłam ofertę pracy na posadę Pracownika produkcji fiolek oraz ampułek. Firma wymaga doświadczenia w pracy produkcyjnej. Ile lat trzeba mieć przerobionych w takim miejscu? I czy istotne jest to, co się tam robiło? Pytam, bo chcę się zorientować, czy będę mieć w ogóle szansę się tu dostać :D Poza tym, czy pokoje, w których ma się darmowe zakwaterowanie, mają prywatną łazienkę? Czy jest jedna wielka wspólna?

Kaczor
@Gabriela

Koleżanko o łazienke już pytałaś jest jedną wspólna , a co do doświadczenia nie trzeba mieć żadnego . Biorą jak leci

Ola
@Gabriela

Dokładnie, łazienka jest wspólna. Jest ok

Gabriela

Widzę, że jest dużo ofert o pracę. Mnie najbardziej interesuje stanowisko Pracownik produkcji fiolek i ampułek. Mam pytanie dotyczące zakwaterowania. Bardzo cenię sobie prywatność i chciałabym wyjechać do pracy razem z moim chłopakiem. Czy możemy mieć gwarancję, że zostaniemy przydzieleni do pokoju dwuosobowego razem? I czy te pokoje mają prywatną łazienkę czy dzielona jest ona z większą liczbą osób?

Nie polecam
@Gabriela

To nie jest praca dla kobiet! Piece gazowe, ogień, ryzyko poparzenia, duże tempo praca na dwu lub więcej liniach. Atmosfera kiepska / bardzo kiepska.

Polecam
@Nie polecam

Nie zgadzam się. Pracuję z dziewczyną w Wertheim od października zeszłego roku i jesteśmy zadowoleni. W firmie pracuje dużo kobiet tylko nie każdy przyjechał tu do pracy. Pozdrawiam biuro APN, szczególnie Panią Karolinę która nas tutaj skierowała :)

Nie polecam
@Polecam

Tak jak wcześniej napisałem, to nie jest praca dla kobiet ale co kto lubi. Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu buty śmierdzą.

Ona
@Gabriela

Jak jedziesz z chłopakiem to macie pokój dla siebie ale możecie sobie poszukać jakąś kawalerkę i z tego co słyszałam można dogadać się z APN na dopłatę. U nas akurat łazienka jest jedna na 4 osoby i nie narzekam.

mariusz22423@wp.pl

praca przy pakowaniu ampułek medycznych w Wertheim zamieszkanie czy jest ok

Msi
@mariusz22423@wp.pl

Czesc, byłeś tam, sprawdziłeś? Mozesz polecić?

Bez języka
@mariusz22423@wp.pl

Te potrzebne mówić na innym języku.

Pola

Praca przy bukietach kwiatowych Praca w Holandii Rozenburg k. Aalsmeer dla 2 kobiet. PRoszę o opinię

Halina
@Pola

Co konkretnie potrzebujesz wiedziec? Jak atmosfera, zarobki czy może coś innego Cie interesuje?

PP
@Halina

Kwestia zakwaterowania, warunki pracy(hala?), dojazd do niej, to pierwszy wyjazd więc chociaż mniej więcej chciałabym wiedzieć jak to wygladą

PP
@PP

Zarobki na rękę jak wyglądają??

Lola
@Pola

I co wyjechałaś może ktoś powiedzieć coś o tej pracy

Ww

Witam, na jaki projekt najlepiej jechać?

Rysiu
@Ww

Jak znasz język niemiecki to polecam strzykawki do Bunde. 2000€ i więcej miesięcznie, a mieszkanie masz darmowe. Polecam APN Personal

Adek
@Ww

@Ww Też polecam APN Personal, ja byłem akurat w oddziale w Pfreimd, praca spoko, wypłaty na czas, warunki na mieszkaniu ok, w Pfreimd w grafiku jest więcej wolnego ale bez problemu można zapisać się na dodatkowe zmiany.

ela
@Rysiu

Na czym polega ta praca? Czy jest tam dużo polaków? Na jakim poziomie j. niemiecki?:)

Damian

Czy pracuje ktoś w Scherpenie w Eindhoven? Jak tam jest?

@Damian

Polecam pracę jest tam spoko.

Dawid

Jak spoko to pewnie na plus. A powiedziałbyś coś więcej? To znaczy jak płacą i jakie warunki na kwaterze? Żebym wiedział na co się naszykować.

Duch_sieci
@Damian

Nie idź tam człowieku. To istny (usunięte przez administratora)

Margaret

W Scherpenie nie ma juz ludzi z APN

Hanna

Rozważam wyjazd do pracy przy przy kwiatach i cebulkach tulipana, widziałam ogłoszenie i pomyślałam, że dopytam. Napisane jest, że dają dojazd do firmy. A daleko jest ta kwatera od miejsca pracy? Długo się jedzie?

Jula
@Hanna

Hej. Pracuje juz od kilku lat w firmie NWH Jobs gdzie skierowala mnie Pani Kasia z APN. Nie moge powiedziec zlego slowa, w pracy mila atmosfera, wiadomo robic trzeba, ale nikt nikogo nie goni. Wyplata sie zgadza, zreszta wszystko widzisz w aplikacji. Do pracy jezdzimy rowerami niecale 3km, czasami pada deszcz ale w Holandii to nic nowego. Pozdrawiam

Dawid
@Jula

Kilka lat to długo. Masz płatne wolne ze móc wrócić na trochę do Polski? Jak z zakwaterowaniem? Też załatwiała firma która cię kierowała do pracy?

Jula
@Dawid

Nie, zakwaterowanie zalatwia firma NWH Jobs. Mieszkam z trzema innymi dziewczynami i jedna para ale kazda z nas pracuje w innym zakladzie. Jak jedziesz do Polski na urlop to wpada ci na konto ostatnia wyplata ale urlop nie jest platny. Z tego co wiem to w Holandii tak jest. Pozdrawiam

Czesc czy ktos z was był przy produkcji ampułek w Wertheim? Jeśli tak to czy może coś powniedziec? hotel, odległośc itp

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.