brak logo

ZIKOM

Częstochowa

Opinie o ZIKOM

Jerzy 2016-04-17 11:13
OSTRZEGAM!
umowa w tej firmie to ściema, niedość, że mało płatna praca to i nie można się doczekać podpisania jakiejkolwiek umowy,bo to ten to tamten kolunio decyzyjny jest poza zasięgiem. wymagania jak za stawkę na umowie zbyt wygórowane.
ŻENADA, firma mało profesjonalnie podchodząca do pracy, szkoda czasu,sprzęt który sprzedają często psuje się i jest serwisowany. Zdecydowanie NIE!!! Chyba ze chcesz pracować za frajer i nie miec z pracy korzyści i stysfakcji.
1
Tomasz 2016-04-25 16:12
Niezwykle profesjonalna opinia o nieprofesjonalnym podchodzeniu kogoś do pracy, ze strony człowieka, który po jednym dniu w pracy nawet nie raczył kogokolwiek poinformować, że następnego dnia nie zamierza się już w niej pojawić :D ciężko dostać umowę kiedy nie ma się już okazji jej podpisać.
Poza tym gratulacje za bystre oko, które w ciągu 7 godzin ogarnęło cały sprzęt i stwierdziło, że często się psuje. Cieszy nas to, że nie zostaniesz naszym klientem :)
Stawka była podana na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłeś od razu powiedzieć, że to za mało. Oszczędziłoby to nam czasu, nerwów i czytania tego typu komentarzy.
8
:) 2016-04-28 23:56
Praca mało płatna, wymagania duże, liczy się zysk nie pracownik. Sprzedawca na osiedlowym sklepie spożywczym zarobi więcej :).
w_w_ 2017-09-15 22:14
Ja tam nie narzekam. Pracuje w tej firmie już kilka lat i rzeczywiście w pierwszych miesiącach wiele nie zarabiałem ale dokładne warunki zostały mi na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawione. Po dwóch miesiącach jednak dostałem podwyżkę która była dla mnie zaskoczeniem bo: raz, że się o nią nie upominałem a dwa, że była wcześniej niż we wstępnej rozmowie. Po tych kilku latach mogę powiedzieć jedno: pracy jest dużo ale zarobić też można a takich "Jerzych" widziałem kilkunastu którzy uważają, że wypłata im się należy tylko za to że są. I mówię to jako pracownik który rozmawiał z nimi jak pracownik z pracownikiem, który nierzadko musiał za nich nadrabiać bo przecież on się nie może zmęczyć.
Zostaw swoją opinię o ZIKOM - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZIKOM