DYNAMICA

Łódź

Opinie o DYNAMICA

anonim 2011-08-01 11:37:21
To co oni tam wyprawiają to koszmar szefostwa brak ceny rosną z minuty na minute czas naprawy koszmar to co piszą na stronie że jeden dzień to bzdura zamieniają maglownice na złom i najlepsze z tego wszystkiego dają gwarancje o zwrocie kosztów paliwa za dojazd na gwarancji nie ma mowy .A z tego co mówią mechanicy to wszyscy dobrzy maglownicy odeszli z tej firmy i mają własne .Wniosek prosty trzeba szukać innego warsztatu.W Łodzi jest ich kilka
klient 2011-12-27 09:08:46
To są oszuści na skale ogólnopolską !
Mam nadzieje że kiedyś dopadnie ich sprawiedliwość.
Moto-Kris 2015-07-28 12:56:33
Banda oszustów mieli u siebie przekładnie ,chyba tylko ją pomalowali bo usterka jak była tak jest nadal dzwoniłem mieli wysłać inna w ramach reklamacji a teraz to już nawet nie odbierają telefonów .KPINA a nie regeneracja NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE Nigdy więcej tam nie wyśle przekładni
Lubega1 2016-07-07 08:41:28
Patałachy i oszuści.
Maglownica zaraz po zamontowaniu do ml stukała jak przed regeneracją. Potem wysyłka na "gwarancję" wraca i znowu szajs. W końcu pojechałem autem na gwarancję to jej nie uznali, bo "źle" ją zamontowano.
Omijać szerokim łukiem.
Damian 2016-09-15 14:31:58
Zregenerowanie przekładni kierowniczej nie rozwiąże wszystkich problemów w samochodzie. Jeżeli coś nadal stuka, to należy sprawdzić zawieszenie...
jelon 2016-10-09 22:24:49
mam pytanie odnośnie warunków zatrudnienia... istnieją ewentualne benefity?
Radek 2016-10-30 19:45:58
Oszusci to mało powiedziane dla wszystkich maja chyba jedna spiewke.Kontakt ograniczony pompa chodzila 3 dni poczym odesłałem powiedziano mi ze obejdzie sie bez kosztów a tu przychodzi paczka za 250zl i co dalej po zamontowaniu pompy nic nie zostalo naprawione. ROBIA SOBIE KPINY
Zostaw swoją opinię o DYNAMICA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DYNAMICA