ANWOS Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ANWOS Sp. z o.o.

Pracowalem 2014-05-09 20:16:01
Atmosfera w firmie Anwos jest sympatyczna, biuro, prezes są naprawde mili ale kierownicy i ala dyrektor od pomaranczy wyrwani z kosmosu.Firma ogolnie uczciwa ale zarobki niskie. Pracowalem jako PH z kanale HoReCa na działalności często plany wykonywalem w 120% jednak i tak ciezko bylo przekroczyc 2000 zł
lidka 2014-05-20 16:32:42
2000zł na czysto po odliczeniu opłat za działalność?
na jakim terenie pracowałeś?
Jak jest z działanością, mogę prosić o więcej szczegółów
Monte Christo 2014-11-19 23:56:02
Zgadzam się z powyższą opinią jeśli chodzi o atmosferę w pracy i co do uczciwości firmy, ale NIE zgadzam się z kwestią zarobków. Firma wynagradza za cztery odrębne aspekty realizacji celów i sprzedaż ilościowa produktu odpowiada zaledwie za jedną trzecią pensji. Jeśli więc ktoś przekracza nawet o 20% plany sprzedażowe, ale nie realizuje pozostałych trzech aspektów pracy, nie powinno dziwić, że nie zarabia tyle ile by chciał. Pracuję w firmie prawie 2 lata i niejednokrotnie moje zarobki znacznie przekraczały średnie zarobki przedstawicieli handlowych w branży, a wspomniane 2000zł to absolutne minimum ile zarabiają moi koledzy i koleżanki, mający najsłabsze wyniki w zespole.
Stefan 2014-12-24 11:02:13
Żenada, nie polecam, za wszystko potrącają i kompensują z pensji, jak wszystko zrobisz na 100% wystawiasz f-rę na 5000,- z czego odejmują 2000,- za f-rę za wynajem samochodu, paliwo kupujesz za swoje a oddają netto, z tego zapłać vat i dochodowy zostaje na waciki. Kasa to jedno a warunki pracy: każda wizyta u klienta mimo że sprzedałem u niego i mam f-rę to mało wizyta nie zaliczona jak nie zrobisz tabletem zdjęcia z nazwą lokalu, a jak dałeś klientowi jakiś POS, i nie masz podpisanej i podstemplowanej wz to potrącają wartość POS-ów z wynagrodzenia, nawet jak się pomylisz i wydasz co innego i masz na stanie np: 2 tace za mało a 2 inne tace za dużo to płacisz za te co ci brakują a te z nadwyżki możesz sobie wsadzić..Żenada nie polecam
Michał 2014-12-30 15:06:01
Nawet nie wiem jak zacząć.
Dlaczego? Bo wszystkie Wasze zażalenia to zwyczajne "głos wołania na puszczy". Zacznę od początku. Pracowałem z firmą Anwos od dwóch lat, we wspólnym przedsięwzięciu. Podkreślam "z firmą Anwos", a nie "we firmie". I co ważne mam na imię Michał. Jestem z Poznania. "Stefan" to mój były kolega, z którym spotykałem się na szkoleniach, a teraz kryje się za niewyszukanym pseudonimem. Strzela do Anwosu zza krzaków. Nie wstyd Tobie Chłopaku?
Drodzy Czytelnicy!!!
Odszedłem z firmy, a powody niechaj pozostaną moją tajemnicą. Pan i Pani Prezes je znają, a Wam nic do tego.
Byłem od samego początku. Od listopada 2012 roku. Można by rzec "weteran". Nikt nie miał dłuższego stażu ode mnie, prócz dziewczyny z Warszawy. I to co wypisuje "Stefcio", czytając to, pusty śmiech mnie bierze. Przez dwa lata moja wypłata nie "schodziła" poniżej 4400. A BYWAŁO ZNACZNIE (!) WIĘCEJ. ZNACZNIE!!! Tylko zasada jest jedna. Masz firmę musisz "z.......ć". I tu Anwos nie ma nic do rzeczy. Są ustalone reguły, czytasz i podpisujesz.
Stefciu to co wypisujesz świadczy ewidentnie o Twoim niechlujstwie. Jesteś zwykłym bałaganiarzem i tyle. Dlaczego ja NIGDY nie miałem takich kłopotów? Przez dwa lata NIGDY!!
A co do tak zwanej "kompensaty", to również zasada jest prosta. Sprzedajemy produkt, wystawiamy fakturę i kasę przelewany, na konto firmy. Nie robimy tego? Bardzo proszę. Potrącają to z naszych zarobków. I to nazywa się "kompensata".
Zanim to umieszczę w Internecie, przeczytałem Stefciu jeszcze raz Twój tekst.
Konkluzja moja jest taka: BREDZISZ.
P.S. Tekst został napisany w własnej nieprzymuszonej woli. Żadna z tych literek powyżej nie jest opłaconą i napisaną z chęci korzyści.:) Mnie już w firmie Anows nie ma, choć wciąż nie wiem czy dobrze zrobiłem odchodząc.
Stefciu w jednym się zgadzamy. Dziewczyny z biura są THE BEST!!!!!!!!
Ciekawy 2015-01-16 20:35:15
Czy ktoś może coś jeszcze powiedzieć o firmie Anwos? Dostałem propozycje współpracy warto zawracać sobie głowę? Trudno wyrobić plany? jaka podstawa? jaka średnia zarobków?
elo 2015-01-21 08:27:31
Hm....raczej nie...mozna trafic znacznie lepiej.
yo 2015-02-25 17:14:23
Witam.....wiec....bez rewelacji...ciezki kawl chleba. ..gastronomia raczej nie jest zainteresowana dokladaniem kasy do tego ineresu....za darmo...tak i owszem wezmą. ..
orbit 2016-05-11 18:08:42
Nikt sie nie wypowiada bo Anwos nie prowadzi już działalności.
hgnm 2016-05-22 21:25:25
@orbit to dzieki za informacje. A od kiedy sie zamkneli?
Zostaw swoją opinię o ANWOS Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANWOS Sp. z o.o.