Opinie o ANWOS Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ANWOS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANWOS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANWOS Sp. z o.o. w Toruń

hgnm Nowy wpis

@orbit to dzieki za informacje. A od kiedy sie zamkneli?

orbit Nowy wpis

Nikt sie nie wypowiada bo Anwos nie prowadzi już działalności.

yo Nowy wpis

Witam.....wiec....bez rewelacji...ciezki kawl chleba. ..gastronomia raczej nie jest zainteresowana dokladaniem kasy do tego ineresu....za darmo...tak i owszem wezmą. ..

elo Nowy wpis

Hm....raczej nie...mozna trafic znacznie lepiej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ANWOS Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ciekawy

Czy ktoś może coś jeszcze powiedzieć o firmie Anwos? Dostałem propozycje współpracy warto zawracać sobie głowę? Trudno wyrobić plany? jaka podstawa? jaka średnia zarobków?

Nawet nie wiem jak zacząć. Dlaczego? Bo wszystkie Wasze zażalenia to zwyczajne "głos wołania na puszczy". Zacznę od początku. Pracowałem z firmą Anwos od dwóch lat, we wspólnym przedsięwzięciu. Podkreślam "z firmą Anwos", a nie "we firmie". I co ważne mam na imię Michał. Jestem z Poznania. "Stefan" to mój były kolega, z którym spotykałem się na szkoleniach, a teraz kryje się za niewyszukanym pseudonimem. Strzela do Anwosu zza krzaków. Nie wstyd Tobie Chłopaku? Drodzy Czytelnicy!!! Odszedłem z firmy, a powody niechaj pozostaną moją tajemnicą. Pan i Pani Prezes je znają, a Wam nic do tego. Byłem od samego początku. Od listopada 2012 roku. Można by rzec "weteran". Nikt nie miał dłuższego stażu ode mnie, prócz dziewczyny z Warszawy. I to co wypisuje "Stefcio", czytając to, pusty śmiech mnie bierze. Przez dwa lata moja wypłata nie "schodziła" poniżej 4400. A BYWAŁO ZNACZNIE (!) WIĘCEJ. ZNACZNIE!!! Tylko zasada jest jedna. Masz firmę musisz "z.......ć". I tu Anwos nie ma nic do rzeczy. Są ustalone reguły, czytasz i podpisujesz. Stefciu to co wypisujesz świadczy ewidentnie o Twoim niechlujstwie. Jesteś zwykłym bałaganiarzem i tyle. Dlaczego ja NIGDY nie miałem takich kłopotów? Przez dwa lata NIGDY!! A co do tak zwanej "kompensaty", to również zasada jest prosta. Sprzedajemy produkt, wystawiamy fakturę i kasę przelewany, na konto firmy. Nie robimy tego? Bardzo proszę. Potrącają to z naszych zarobków. I to nazywa się "kompensata". Zanim to umieszczę w Internecie, przeczytałem Stefciu jeszcze raz Twój tekst. Konkluzja moja jest taka: BREDZISZ. P.S. Tekst został napisany w własnej nieprzymuszonej woli. Żadna z tych literek powyżej nie jest opłaconą i napisaną z chęci korzyści.:) Mnie już w firmie Anows nie ma, choć wciąż nie wiem czy dobrze zrobiłem odchodząc. Stefciu w jednym się zgadzamy. Dziewczyny z biura są THE BEST!!!!!!!!

Stefan

Żenada, nie polecam, za wszystko potrącają i kompensują z pensji, jak wszystko zrobisz na 100% wystawiasz f-rę na 5000,- z czego odejmują 2000,- za f-rę za wynajem samochodu, paliwo kupujesz za swoje a oddają netto, z tego zapłać vat i dochodowy zostaje na waciki. Kasa to jedno a warunki pracy: każda wizyta u klienta mimo że sprzedałem u niego i mam f-rę to mało wizyta nie zaliczona jak nie zrobisz tabletem zdjęcia z nazwą lokalu, a jak dałeś klientowi jakiś POS, i nie masz podpisanej i podstemplowanej wz to potrącają wartość POS-ów z wynagrodzenia, nawet jak się pomylisz i wydasz co innego i masz na stanie np: 2 tace za mało a 2 inne tace za dużo to płacisz za te co ci brakują a te z nadwyżki możesz sobie wsadzić..Żenada nie polecam

lidka

2000zł na czysto po odliczeniu opłat za działalność? na jakim terenie pracowałeś? Jak jest z działanością, mogę prosić o więcej szczegółów

Pracowalem

Atmosfera w firmie Anwos jest sympatyczna, biuro, prezes są naprawde mili ale kierownicy i ala dyrektor od pomaranczy wyrwani z kosmosu.Firma ogolnie uczciwa ale zarobki niskie. Pracowalem jako PH z kanale HoReCa na działalności często plany wykonywalem w 120% jednak i tak ciezko bylo przekroczyc 2000 zł

Monte Christo
@Pracowalem

Zgadzam się z powyższą opinią jeśli chodzi o atmosferę w pracy i co do uczciwości firmy, ale NIE zgadzam się z kwestią zarobków. Firma wynagradza za cztery odrębne aspekty realizacji celów i sprzedaż ilościowa produktu odpowiada zaledwie za jedną trzecią pensji. Jeśli więc ktoś przekracza nawet o 20% plany sprzedażowe, ale nie realizuje pozostałych trzech aspektów pracy, nie powinno dziwić, że nie zarabia tyle ile by chciał. Pracuję w firmie prawie 2 lata i niejednokrotnie moje zarobki znacznie przekraczały średnie zarobki przedstawicieli handlowych w branży, a wspomniane 2000zł to absolutne minimum ile zarabiają moi koledzy i koleżanki, mający najsłabsze wyniki w zespole.

Zostaw merytoryczną opinię o ANWOS Sp. z o.o. - Toruń

ANWOS Sp. z o.o.