TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Amit.S.

A company worth recommending. A very professional approach to the people. Very safe and nice place to work. A very accessible environment. My best recommendations.

Milcz3@wp.pl
@Amit.S.

Najlepszy

TRAPEZ

Polecam Technic-System w 100 %! Robie od kwietnia i nie narzekam,jest dobrze. Praca ok,wypłata zawsze na czas i wszystko się zgadza. Warunki mieszkalne bardzo dobre - duże domy w których wszystko jest co trzeba. Kierownicy na montażach w Anglii bardzo w porządku ludzie. Teraz jak ci "wiecznie niezadowoleni ze wszystkiego" i ci którym wszedzie jest źle,bo trzeba robić,wyjechali(zostali zwolnieni?) jest spokój i robota idzie gładko i po robocie też odpocząć można. Polecam.

@Byly pracownik

No przecież historii konta Panu nie wyśle…pisze jak jest.

Bartek

Firma jest ok - pracuje tak od wielu lat ALE nie dla ściemniaczy Takich kierownik szybko wychwytuje i wywala Jest to robota dla tych co chcą i umieją pracować a nie takich co wszystko im trzeba sto razy mówić i nie trafia Ja pracuje w Technic od 9 lat i jestem zadowolony ale jestem monterem a nie Dzieciakiem

Jacek

Ja moge polecić! pracy jest dużo - dobry zarobek,jak ktoś potrzebuje kasy może śmiało iść do tej firmy. kasa wpada regularnie,uczciwe podejście do wszystkiego. ekipy spoko - pracowałem w kilku,kierownicy tez ok. pracuje od maja 2019 roku i raczej zostane.

Tymek Nowy wpis

Ktoś tu pisał jak wspaniale jest na montażu a mnie interesuje praca w kadrach jako specjalista ds. kadr i płac. Jakiś czas temu szukali i chętnie bym aplikował jakbym pojawiła się jeszcze taka oferta szczególnie ze ma kilkuletnie doświadczenie na podobnej posadzie. Czytałem że można tu podnosić kwalifikacje. Także biurowi pracownicy nie tylko ci fizyczni?

Jak szefostwo w TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA traktuje ludzi?

Brajan Nowy wpis

Szefostwo traktuje ludzi po ludzku :) Można się zawsze dogadać…

Ralf

Za kilka dni lecimy do Meksyku , byliśmy w Brazylii , firma ma montaże w (usunięte przez administratora) miejscach. Kwatery z basenem , panienki , Ale robota zrobiona :) Pozdrawiam kumpli z Żywconiowa

@Ralf

Serio, macie aż tak dobrze? Pewnie szczęściarzem jest ten co załapie się na taką delegację :) Bo z reguły takie wyjazdy są lepiej płatne. Te wszystkie udogodnienia to po wykonanych montażach?

Brajan Nowy wpis

Jadą Ci co długo pracują albo są wyróżnieni przez szefa. Zwykle tacy z którymi nie ma problemów , wiesz alko itd…

Amit.S.

Milcz3@wp.pl
@Amit.S.

Najlepszy

Firma TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy istnieje możliwość rozwoju w TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Łukasz

Tak , zdecydowanie istnieje. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje , ucząc się obsługi sprzętu optycznego , robiąc uprawenienia na wózki widłowe , platfomy i inny sprzęt. Jeśli chcesz spróbować , masz motywację i czas , zapraszamy!

YYYYY
@Łukasz

Ale pewno trzeba jakieś kryteria spełniać? Na tym magazynie właśnie, to czy trzeba już mieć jakiś staż pracy? I czy te szkolenia to sami finansujecie, czy może współfinansujecie i od kiedy pracownik może z nich korzystać?

@YYYYY

Oczywiście , że jakieś kryteria trzeba sprzełniać , np , mieć motywację do pracy , zmysł techniczny , operatywnośc , umieć obsługiwać elektronarzędzia. To są kryteria które powinien spełniać każdy normalny , zdrowy i technicznie myślący mężczyzna. Pracownik nie płaci za szkolenia , a o ich przeznaczeniu decydujemy po kilku miesiącach pracy , poznając kandydata i wykorzystując jego atuty.

Byly pracownik
@TRAPEZ

Gdzie te wypłaty na czas może Pan to udokumentować

@Byly pracownik

No przecież historii konta Panu nie wyśle…pisze jak jest.

Ewelina

Mąż rozgląda się za pracą jako monter konstrukcji stalowych. Zauważyłam tu w komentarzach, że firma często zachęca osoby pytające do kontaktu. Czy to znaczy, że są otwarci na nowych pracowników nawet jak nie mają obecnie żadnych ofert wystawionych? Można śmiało podsyłać CV?

@Ewelina

Szanowna Pani Oczywiście , że zachęcamy do kontaktu. Rekrutacja trwa cały rok , a osoby chętne do pracy są bardzo miłe widziane. Nasza koleżanka od rektutacji odpowie na wszelkie pytania Knowotczynska@technicsystem.com.pl

Jolanta
@TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Witam, a czy są jeszcze jakieś inne stanowiska, na które przyjmujecie? Najlepiej dla kobiet, na montera się nie nadaję raczej, ale jakaś praca z tabelkami już byłaby okej. Jest tam taka praca?

Monter

Witam , Na jaką stawkę mogą liczyć monterzy z doświadczeniem ?

Jolanta
@Monter

Czemu pytasz konkretnie o tych z doświadczeniem? Myślisz, że nowi i doświadczeni mają inne zarobki? W sumie to ciekawa jestem, czy tak może być. Czy jednak wyższą stawkę trzeba sobie wynegocjować?

@Monter

Dzień dobry Stawki ustalamy indywidualnie Proszę skontaktować się z naszym biurem Zapraszamy!

Pani Jolanto, Pracujemy w całej Unii , zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Poszukujemy monterów konstrukcji stalowych (regały magazynowe , przenośniki , antersole , systemy automatyki przemysłaowej) Stawki ustalamy indywydualnie , w zależności od umiejętności kandydata. Zapraszam do kontaku z biurem 022 751 21 97 Pozdrawiamy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Facet

Dobra atmosfera w pracy to lepsze wyniki oraz lepsze samopoczucie prcwonika. Nasza firma bardzo dba aby w delegacjach pracownicy czuli się prawie jak w domu. Często robimy grille oraz spotkania integracyjne podczas wyjazdów. W weekendy organizujemy wycieczki oraz spotkania sportowe.

Andrei

Nie mam doświadczenia.... Ale chcę spróbować)

Sylwek

@Nick a jakie firma prezentuje podejście do zjazdów? Jak to z nimi jest?

@Sylwek

Mi w biurze powiedziała ,że zjazd za 3 miesiące. Tak się zastanawiam Jaka poważna firma zatrudnia klientów bez doświadczenia

@123

Każda poważna firma przyjmuje osoby bez doświadczenia , których przeszkoli i nauczy odpowiednich manier i zachowań dostosowanych do swoich potrzeb na montażu. Pracownik nowy , bez doświadczenia ,ale zmotywowany , chętny do pracy i nauki może okazać się znakomitym nabytkiem dla firmy.

@Sylwek

Drogi Sylwku Zjazdy traktujemy indywidualnie , ale standardowo to 2 miesiące pracy i zjazd. Oczywiście w sprawach rodzinnych lub Pilnych firma idzie na rękę pracownikowi. Najważniejsze aby rozmawiać.

Grzegorz Karolak

Firma oferuje wysokie stawki oraz bardzo komfortowe warunki zakwaterowania. Dodatkowo traktuje pracownika z szacunkiem. Teraz większość osób to stała ekipa oraz sprawdzeni ludzie. Wysoka kultura pracy oraz komfort po pracy.

Roman
@Grzegorz Karolak

Ostatnio była tu mowa o konkretnych stawkach rzędu 24-29 zł (w zależności od doświadczenia) 2 lata temu. Ile one obecnie wynoszą? Wyczytałem też, że nie ma problemu z przyuczeniem, że firma opłaca zakwaterowanie, a zjazd do domu 2 m-ce? Cieszą mnie również Twoje słowa, dotyczące szacunku, bo z różnymi sytuacjami miałem do czynienia.

@Roman

Cześć Roman Stawki ustalamy indywidualnie , ale start dla osoby która nie ma doświadczenia to 28 zł. Są osoby które zaczęły od 35 zł , bo znają się na tej pracy. Zadzwoń to porozmawiamy. Rekrutacja trwa ! +48 606 482 937

@Grzegorz Karolak

Dzięki Grzegorz Twoja opinia wiele dla nas znaczy. Pozdrawiam Łukasz

Aktualność
Podsumowanie roku 2021.
Zakończyliśmy wszystkie ubiegłoroczne montaże - w tym trzy duże konstrukcje typu SILO.
Pomimo pandemii zbudowaliśmy też kilkanaście innych konstrukcji obsługiwanych przez układnice magazynowe , oraz blisko 200 rożnego rodzaju regałów magazynowych.
Przez znaczną część roku na kilkunastu montażach pracowało ponad 150 pracowników co w sumie przez cały rok dało niespełna 350 000 roboczogodzin.
hasal

Czy nie mając w ogole doświadczenia w takiej branży jest sens aplikowania do tej firmy? Chciałbym bardzo w takim zawodzie pracować, czy jest możliwość zatrudnienia osoby do przyuczenia?

@hasal

Zapraszamy do pracy. Oczywiście przyuczymy do zawodu , pokażemy jak bezpiecznie montować nasze systemy regałowe i zostać u nas monterem.

zdziwiony

Frma troche dziwna na ich stronie znajdziemy że działa od 2001 roku a w KRS ze od 2016 .... kant i oszust ? żeby nie było że jestem gołosłowny krs http://www.krs-online.com.pl/technic-system-sp-z-o-o-spolka-krs-6625600.html ich strona http://www.technicsystem.pl/pl i komu tu wierzyć ? im czy krs?

@zdziwiony

W 2016 roku firma zmieniła formę prawną z działalności na spółkę. Istniejemy od 2001 roku , choć w zmienionej formie. Nie ma w tym nic dziwnego. Wszystko jest w dokumentach. Pozdrawiamy i zapraszamy do pracy

japiok

Jakie są stawki godzinowe? Mąż ostatnio dzwonił to mu zaproponowali coś ok 24 zł za granicą, czy to jest normalna stawka za taką pracę? Co jaki czas wraca się do domu, pozdrawiam

herbatnik
@japiok

stawki na godzinę rózne,dzwoniłem i ja i kuzyn. ja doświadczenie mam kobieta zaproponowała na start 28 -29 zł,dla kuzyna bez doświadczenia 25 zl. zjazdy ok co 2 mies.na ich koszt.mieszkanie też na ich koszt warunki chyba ok raczej spróbujemy.

@japiok

Stawki są różne w zależności od umiejętności - zaczynamy od 32 zł netto dla osób bez doświadczenia oraz od 35 zł dla osób z doświadczeniem.

Dobry

Firma rzetelna i bardzo sprawna Dużo pracy i dobre pieniądze ALE musisz robić - jeśli nie to kierownik podziekuje Ci za prace Po prostu tu nie ma miejsca dla leni Ci co pracują to mają A dodatkowo - świetne kwatery , wielu nie ma tak w domu a niszczą Po świętach wracam do pracy

Bartek

Jacek

Zostaw merytoryczną opinię o TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Łomianki

• Jak się pracuje w TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECHNIC-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA