Opinie o Veolia Usługi dla Środowiska S.A. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Veolia Usługi dla Środowiska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Veolia Usługi dla Środowiska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veolia Usługi dla Środowiska S.A. w Kielce

Jarząbek Nowy wpis

Cisza Nocna na Czarnowie od 22.00-6.00 rano już nie istnieje, albo jakiś (usunięte przez administratora) o 2.00 jeździ zamiatarką albo odbierają jak wariaci 23.00 pojemnik że szkłem 4.00 a ostatnio o 3.25 pojemnik mieszany, jak cofa sygnał dźwiękowy pi, pi, pi, a o 6.00 rano wywracają puste kosze bo w nocy wybrali, to paranoja, ludzie co się dzieje czy już nie ma żadnego prawa w tym kraju?? Gdzie policja, gdzie straż miejska czy istnieje jakiś porządek który Veolia musi przestrzegać? czy mam prawo odpoczynku po ciężkim dniu w tych godzinach?? Pytania kieruję do służb które mają zadbać o nasz spokój i bezpieczeństwo, czy ktoś w ogóle nad tym panuje?? czy zupełnie już macie w (usunięte przez administratora) obywateli??Veolia? ....)łubudubu To mówiłem ja Jarząbek

Franek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Jak zarobki?

Leszek Nowy wpis

Wystarczy spojrzeć na forum i tą ciszę. Taka sytuacja jest tylko wówczas gdy dobrze się pracuje!!!

Piotr Nowy wpis

UWAGA! Na podmiot Veolia Industry Polska należący do grupy Veolia, w szczególności na Pana Krzysztofa Ł., który nie zapoznaje się z dokumentami aplikacyjnymi kandydata. Zaprasza na rozmowę, po czym informuję o odrzuceniu kandydatury ze względu na brak doświadczenia, który można wywnioskować z cv.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Veolia Usługi dla Środowiska S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Agnieszka

Veolia Usługi dla Środowiska ostatnio została wyróżniona w ramach IX edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego W Katowicach - została wytypowana "inwestorem bez granic". Firma wydaje się być również wrażliwa na zasady CSR. Jak oceniają te aspekty pracownicy firmy?

Agnieszka

@nowy, jeśli jednak oceniłeś firmę na forum, to dobrze napisać jakieś konkretniejsze sytuacje. Jakie masz doświadczenia z Veolia Usługi dla Środowiska S.A.?

borys

wczesniej szulaki operatra i brgadzista, od dwna nie widizalem nowych ogloszen

nowy

polecam szok w trampkach polecam kontrole w tej firmie byłem zobaczyłem zwiałem nie będę pisał co i jak tam jest jeśli tego nie doświadczysz nie wiesz nic.

mOniKaK

Kto czekał na nowe oferty pracy w Veolia Usługi dla Środowiska S.A. to ma dzisiaj dobry dzień, niech zajrzy na nowe ogłoszenie które opublikowali. Moim zdaniem oferta godna uwagi. VEOLIA Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o. o., specjalizująca się w kompleksowej obsłudze klientów i za... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5687928?keywords=&region=

Fafciunie pedał do fafcia pedał

Ja pracowałem w veoli Kadra Dyrektorska super Kierownicy świetni Dyspozytorzy cudowni Kierowcy najlepsi Zarobki bardzo dobre na wszystko starcza Godziny pracy najlepsze na świecie Ładowacze elita

Oferty Pracy

Operator ładowarki jednonaczyniowej – Brygadzista VEOLIA Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o. o 2014-10-26 Żródło: Gowork.pl Zgierz (łódzkie) VEOLIA Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o. o., specjalizująca się w kompleksowej obsłudze klientów i zakładów przemysłowych w zakresie gospodarki odpadami, współpracująca w tym zakresie z firmami w Polsce, krajach Unii Europejskiej, jak i Azji  poszukuje pracownika na stanowisko:   Operator ładowarki jednonaczyniowej – Brygadzista, Miejsce pracy: Zgierz k/Łodzi Wymagania: wykształcenie minimum

papciu4
@Oferty Pracy

on nie musi on już ma i jeszcze ma resoraki i kapsle takie z flagami.......:)

Fafciu do Fafcia pedał 2

Ej ale nie pisz z dużej litery bo to tak wygląda jak byś się uniósł :) Ej Ja czyli ( fafciu prawdziwy) pracowałem tam i odszedłem do innej roboty ! Do roboty która umożliwia mnie życie na innym standardzie . I innym poziomie życia w necie też (czysta informacja ,bez trolowania i przenoszenia wiejskich obyczajów do sieci ) W kilku wcześniejszych postach . Zamieściłem dobrą opinie o firmie jak i ludziach którzy tam pracują (skrytkowałem jedynie niskie zarobki i niewygodny dojazd) .Tu raz ci grzecznie napisze cieciu jeden nie pisz do Mnie więcej co mam robić.bo jak bym chciał z kimś na privie pisać to bym dał mail Bo wnioskuje gnojku po poście że w czymś musisz siedzieć i boisz się zdyskredytowania :) Czy się mylę :) Zawsze możesz poprosić by mnie zbanowali :) Popracuj też nad ortografią stylistyką i interpunkcją. A skoro piszesz "tu " to jednak nie musisz.......... i kup chorągiew i na pierwszego Maja w pierwszym szeregu...............

Fafciu

Kup licznik gaigera i zestaw IPR (indywidualny pakiet radioochronny)do tego Indywidualny zestaw autostrzykawek + IPP 51 i IPP 95 Indywidualny pakiet przeciw chemiczny -DOSTĘPNE NA ALEDROGO maske z demobilu mp 5 albo mp 6 bądż klasyczny słonik . Pamiętaj o kursie standardowego mandaryńskiego (czyli zwykły chiński )i o szczepieniu na dur brzuszny ,itd . A i pamiętaj jak zaczną wypadać ci włosy zgłoś się do lekarza . To samo tyczy się świecenia i odpadania kawałków ciała .Powodzenia :)

fafciu

No dziesiątki (czytaj ze zrozumieniem ) , ale masz bardzo dużo racji w tym co piszesz. No niestety tylko przy ciężkiej fizycznej robocie udało mnie się zarobić......I wiele razy trzeba było wyjechać ,by robić za granicą potem tu wrócić i znowu tam jechać . I tak to wygląda .No niestety takie są realia . Albo robisz tu i się nie rozwijasz i nie masz szans na awans pracowniczy jak i społeczny .Albo robisz tam gdzie masz utrudniony kontakt z rodziną i krajem. Pozatym mylisz się jeżeli uważasz że go work powstał w celu opisywaniu pracowników . Gdyż ja robol wiem że jestem osoba prywatna . A mój stosunek do odbytych prac to CV i u stawa o ochronie danych osobowych . A każdy pojedyńczy atak na moją osobę uważam najniżej za troling/stalking . Co do pracy fizycznej ja uwielbiam cięzko robić i zarabiać. Odrazu po odejściu z veoli poszedłęm do pracy ze 120 pln dniówki /sobota niedziela też :).Także .........dymam prace w biurze :) I przez tydzień zarobiłem tyle co w Veoli przez miesiąc wstawania o 2 ,3 ,4 rano. Acha i nie porównuj pracy fizycznej pani ze sklepu co zjada na śniadanie dwa tosty za 1,50 i cały dzień składa podkoszulki albo siedzi na kasie do pracy chłopaka co musi zjeść i ostro działać Ps. Dzieciństwo miałem mega zajebiste :) Acha to ostatni mój post tutaj bo widze że tu się trole pojawiają a mnie się nie chce na głupotę spinać .

fafciu

A może być nawet i 20 ! Co komu do tego ? :) Szpiclujesz mnie -a może ty jesteś jakimś takim stalkerem i mnie z ukradka obserwujesz (ciepłe rączki pot na czole ) - albo lepiej ormowcem z misją ? Poza tym co za prostak się tu brzydko wyraża . Jak warunki są dla mnie nie sprzyjające to na siłę pracować nie będę :) Jak ci się nie podoba idż do psychologa .Bo to portal służacy do opisywania firm i kierownictwa a nie pracowników Jeszcze raz podkreślę fajni ludzie tam pracują dobrą robotę robią za mało zarabiają . Tym bardziej robić z siebie niewolnika za 1200 od nocy do rana .Bo musiał bym ze swoich ciężko wytyranych pieniędzy inwestować żeby użyć .A pracuje się po to by trzymać standard a nie żyć poniżej poziomu. A za 1200 to trzeba by chyba mieszkać w wynajętym pokoiku , jeść najtańsze jedzenie i ubierać się w lumpeksie.A i tak starzy musieli by kolaka dolożyć albo z konta by trzeba wyciągnąć.Ps ze stwierdzeniem że jak komuś kasa potrzebna to będzie robił o pewnie że będzie bo musi i nie ma wyjśćia ! Bo właśnie firmy wykorzystują ciężką sytuację życiową Polaków i płacą tak by zawsze im nie starczało i niewolnik musiał powrócić i ciężko tyrać dalej. Chwała Bogu mam 17 lat przetyranych dziesiątki firm zwiedzonych w Polsce jak i za granicą i mam pełen obraz świata i nic nie muszę :) Ps.Pozdrawiam cię trolu stalkerze .Co zamiast o firmach o ludziach piszesz :)

Fafciu

Ja pracowałem teraz przez miesiąc w Veoli w Kielcach . Jako Ładowacz ! Podpisałem śmieciówkę z możliwością opłacenia sobie Zusu (odciągnięcia na ZUS ) Stawka za godzinę 9 pln brutto Przy 137 godzinach w pierwszym miesiącu (nie pracowałem cały miesiąc ) wziołem nie całe 900 . Pracowałem czasami od 3 w nocy (bardzo często ) od 4 to jest norma raz czy dwa od 2 Musiałem dojeżdżać na rowerze bo o tej porze nic tam nie dojeżdża. Normalnie strasznie (z jednej strony cmentarz z drugiej słabo oświetlone sieje i po spuszczane psy )Przy pracy na stałe zarabiają tam po 1200 także żaden szał przy takiej pracy w nocy , śmierdzi i warunki ewidentnie szkodliwe ( nie to co kiedyś ) Cóż chłopaki tak ogólnie fajne , dyspozytorzy też fajni .Chłopaki radzą sobie jak mogą to coś znajdą i sprzedadzą to jakiś złom to babce wyrzucą śmieci i 10 pln dostaną i tak to się kreci .Ale moi drodzy Polska to syfiasty kraj w którym za 1200 cięzko przeżyć bez kieszonkowego od rodziny !!! Brak stawki minimalnej za godzine tak minimum 12-14 pln Śmieciówki upadlają człowieka i sprzyjają patologii .Jak żyć za tysiaka jak????? Odszedłem szukam czegoś lepszego .

ckkielce
@Fafciu

Powodzenia w szukaniu pracy. To jest Twoja 10 firma w ciagu roku, prawda Pani(usunięte przez administratora)? Ogolnie dobry byles pracownik, mogles jezdzic ulica Warszawska i Witosa a nie na skroty gdzie sie da. Jak komus kasa potrzebna to nawet za taka stawke bedzie robil.

?

powodzenia bo jesli nadal bedzie takie traktoewanie czlowieka to nawet Otto wam nie pomoze bo nie biedzie nikt chcial z Wami wspolpracowac!

Chomis

atmosfera teraz nerwowa ale się uspokoi z czasem

chomik

praca jak praca 1 zmiany sa i jest ok

czy tak jest chlopcze jak piszesz??? tu mozna polemizowac na ten temat... skoro pracowales tu to pewnie wyleciales za picie, wiec nie pisz zle o tej firmie bo widziales co podpisywales,,, [usunięte przez moderatora] pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Veolia Usługi dla Środowiska S.A. - Kielce

Veolia Usługi dla Środowiska S.A.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zagnańska 232 A
    25-563 Kielce
  • NIP: 5272098636 KRS: 0000064208

Veolia Usługi dla Środowiska S.A.