Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Gosia specjalista

Witam to jak mam to rozumieć 2 tygodnie temu z doradcy dostałam awans na specjalistę pft , więc mam pytanie czy do podstawy wynagrodzenia centrala automatycznie da jakąś podwyżkę do nowego aneksu czy zostanę przy starych zarobkach obecne to minimalna krajowa , I jakie profity z tego specjalisty pft wogole są czy ich brak

@Gosia specjalista

Jak dojechać stałaś awans to musiałaś go podpisać.Nie czytałaś co dali do podpisu? Jeśli nie było tam informacji,że Twoje wynagrodzenie ulega zmianie to jesteś specjalistą z dodatkowymi obowiązkami bez podwyżki. Ludzie zacznijcie czytać bo za chwilę weźmiecie kredyt i nie będziecie tego świadomi do chwili aż do waszych drzwi zapuka komornik.

gosia specjalta
@Marek

dostałam ten awans ale centrala coś załatwia to przecież trwa więc na aneks czekam dlatego pytam jak to wygląda czy cokolwiek w ogóle podwyżają pensję , chodzi mi o to czy jest to z automatu robione że np specjalista musi mieć więcej do podstawy niż doradca klienta

PODWYŻKI

12 stycznia związki wysłały pismo do Carrefoura minął miesiąc i zadnej odpowiedzi nawet CRF nie wysłał . Totalnie olewają wszystko widzę

SPECJALISTA PFT

To jak to teraz jest jak ktoś przechodzi z Doradcy na specjalistę to z automatu centrala podwyższa mu zarobki ?

Car

To prawda,tylko związki muszą poinformować pracodawce że w danym dniu nie przystępujemy do pracy.Tylko ciekawe ,że czegoś takiego u nas się nie zrobi?

Zzz

Masz rację. Większość chciałaby zmian, ale kiedy ktoś rzuci haslo to nie ma nikogo. Każdy z " tych odważnych" jest mocna w komentarzach i wypowiedziach za plecami. Jak pora, cisza. Pracuję w firmie dopiero kilka lat, ale z tego co wiem, większość pracowników to osoby ze stażem kilkunastoletnim a nawet więcej. Oni nie chcą zmian, boją się ich bo tak im wygodniej i przyzwyczajenia robią swoje. Nie chcą zmienić pracy na inną, lepiej płatną... trzebaby zacząć od nowa, od początku. A tak czy inaczej " sa zasiedzeni". Ja nie zmienię. Nie warto mi. Niedługo emerytura a poza tym, z pracą dla " 50+" nie tak łatwo...chyba wytrzymam.

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
@pracownik

Czy ktoś z Was pracuje na 3/4 etatu ? Jakie macie stawki godzinowe brutto ? ????

Mol
@@pracownik

Taka sama stawka godzinowa jak na cały etat

Ruda
@@pracownik

15.36 brutto 3/4 etatu specjalista ,(scaningu)????

@@pracownik

Ja mam 15.36 brutto specjalista scaningu 3/4 etatu ..a jak tu masz ?

Pytanie, czy można liczyć na bony wielkanocne w tym roku?

Centralnie z Centrali

Tak ,odpowiednio 400,350,300 od Carrefour,związki na te święta nie przyznają dodatkowych bonów,tylko dla osób zapisanych w związkach ma być dodatkowo 200,co poniektóre sklepy według uznania kosze prezentowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej

Mimi

I znów przeczytałam w necie ze tym razem Kaufland daje podwyżki pracownikom. Wcześniej Lidl i Biedronka. Ale nie pamiętam żebym kiedykolwiek przeczytała że Carrefour daje ludziom podwyżki... Co jest nie tak?! Pracujemy ciężko, często za dwie lub trzy osoby a u nas nadal nic. Związki, obudźcie się!!! Czas zacząć negocjacje płacowe!! Mamy się cieszyć podwyżkami które dostaliśmy teraz, z musu, bo trzeba było wyrownać pensję do najniższej krajowej?! Przeciez tak nie może być żeby doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem zarabiali najniższą krajową pensje!! Trzeba zacząć działać!!!

Carr

No widzisz ,a u nas ile przedtem było związków a ile zostało? Bo z tego co się orientuję to były trzy. I przez to ludzie się wypisali bo teraz jest tylko jeden, ten który zawsze był po stronie pracodawcy. Niestety .

sc.oo

PO 8 latch pracy w tej jak że DZIWNEJ w swoich układach i odgórnych układzikach firmie mogę powiedzieć jedno nie polecam 1. dobry socjal nie idzie w parze z iloscią obowiążków 2.rozpanoszona kadra liderów uważa sie za BOGÓW sklepu 3 ZAROBKI POZOSTAWIAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA ! 4.Ludzie tam pracujący zwłaszcza Ci nowi boją się własnego cienia 5Niektórzy kierownicy to włazodupy tolerujacy włazodupstwo ! 6.Brak ubrań brak podpisanej umowy z firmą piorącą łachy . 7.brak klimatyzacji w zime zimno na sklepie w lato nie da sie pracować. 8. Woda niby destylowana do zrobienia herbaty to pomyje 9. Panuje tam zasada słabszemu nie dajesz szansy ..zwolnij go 10 (usunięte przez administratora) na początku pracy 11 złe warunki pracy na kasach 12 jeden kasjer na sklep to porazka 13 brak firm zewnetrznych 14 stres z racji braku pracownikow 15 wieczne redukcje etatów po wejsciu podwyzek wynagrodzen 16 nie udolne rzady zwiazkow zawodowych 17 za duza ilosc ludzi rzadzacych za mala ilosc pracownikow z prawdziwego zdarzenia 18 odwieczny zekomy brak funduszy na zatrudnienia 19 brak ppodwyzek co za tym idzie brak checi i motywacji do pracy ludzi 20 czas na zmiany pozytywne zmiany ! .

Witam wszystkich od razu zaznaczam że nie należę do związków, cały czas czytam opinie z innych sklepów o braku podwyżek i zwiększeniu obowiązków zgadzam się bo sama po kilkunastu latach mam najniższe. Może spróbujmy się wszyscy zapisać się do solidarności i zobaczymy jak góra będzie z nami rozmawiać wtedy może strajk przed świętami?

Czy ktoś może coś opowiedzieć o B2B

hahahaa

Ciekawe po co Oni dają teraz 4242 brutto jak w lipcu znów będą dawać aneksy na 4300 brutto, HAHAHAHA

xxxx

tyle to wiem ale mogli dać od razu 4300 a nie co chwile papiery ze śmieciowymi zarobkami

Gugi

Ale niesprawiedliwie zrobili z tymi specjalistami... Specjalista na Pok musi znac wszystkie procedury itp. Specjalista skanowania musi bardzo dobrze orientować się na r10, r11, r12, r14, r15 i cały bazar, epcs i tekstylia, i biega po całym sklepie. I dostali tylko najniższą krajową. Specjalista na pft ma tylko swój jeden dział w którym się porusza np nabiał czy też np sery czy wędliny i oni dostali więcej... To jawna niesprawiedliwość. Tak po prostu nie można! Dlaczego potraktowali nas tak nierówno?!!!

PASKI

Dostaliście już paski za grudzień ? bo u nas nie ma , a luty za parę dni co Oni(usunięte przez administratora)

Wrona
@PASKI

Paski już są ostatni raz w wersji papierowej w fiszkach jest login z hasłem do strony internetowej https//portalpl.adep.com tam się teraz będziemy logować i sprawdzać paski płacowe pit itp

To już w lutym dostaniecie więcej kasy? Ile średnio więcej dostanie każda osoba, wiesz może czy to równe kwoty? Jak ktoś jest starszej daty to może jednak zostać przy papierowych paskach, bez całej tej technologii?

....

W paskach była informacja o podwzyzsze najniższej krajowej więc 4242 zł, już w lutym będzie wypłata większą , ponieważ najniższa krajowa obowiązuje od 1 stycznia. Niestety nie , szukają oszczędności i wymyślają . Wszystkie paski elektrycznie oraz pit11 . Mają być dostępne od 12 lutego na stronie.

padawan

Wileńska to jakiś żart.Statek bez kapitana płynie na skały i zaraz (usunięte przez administratora)i braku zarządzania.Pracownicy zdezorientowani,nie zmotywowani do pracy.Trzeba być w grupie uznawanej za tą dobrą,aby spokojnie pracować.Reszta musi z siebie dać 150% ,aby nie zostać zrugana.Trzeba być pracownikiem suchych,bazaru,albo kas żeby mieć spokój.Bo dyrektorów się narobiło kilku... i żadnego tak naprawdę nie ma...Koordynatorzy są(usunięte przez administratora) przez dyrektora z powodu donosów innych koordynatorów,którzy sobie owinęli dyrektorkę wokół palca (np.przynosząc granty w postaci jabłek z rodzinnego sadu,lub donosząc nieprawdę na innych i na siłę próbując im zaszkodzić dla własnego interesu).Kierownicy nie uznawanych działów są pomijani we wszystkim i bagatelizowani,wręcz sprowadzeni na margines.Dostają tylko zdawkowe informacje i są ciągle (usunięte przez administratora) przez dyrektora,który udaje że traktuje wszystkich jednakowo i równo-a każdy kto tu pracuje ,wie że tak nie jest.Pracownicy są zdezorientowani i zdemobilizowani do pracy...Nawet jakby zostali zapytani wprost o sytuację na sklepie i nastroje tu panujące nie powiedzą prawdy-bo się obawiają....mimo tego że miedzy sobą ubolewają nad atmosferą jaka panuje w pracy...!!! PS-To i tak mało co mogłabym napisać o tym co się dzieje,ale nikt i tak się tym nie zainteresuje

linmir622
@padawan

Masz racje Przepracowałem tam ponad 15 lat..Było coraz gorzej.Pracował bym tam do emerytury,ale zrobili mi przyjemność dali m wymówienie.Teraz pracuje już w nowej firmie i mam dużo lepiej jak tam.

Aaa
@padawan

Oj, słabo słabo... Nie myślałam, że tak nisko upadniesz i do takich kroków się posuniesz. Mam zdecydowanie inne zdanie na ten temat.

Pati

Dziękuję mojemu pracodawcy za aneks wyrównujący moją pensję do najniższej krajowej czyli 4242. Czuje jest bardzo dowartościowania po 15 latach pracy. Jestem zobowiązana do jeszcze wydajniejszej pracy niż dotychczas. No dobra, na tym koniec żartów. Jestem specjalistą i nie dostałam nic poza minimalną krajową. Wiedziałam że tak będzie ale człowiek zawsze się łudzi że może chociaż 100 zł więcej. Skoro tak to jaka płaca taka praca... Płaca minimalna= minimalne zaangażowanie. Tylko przykro, że potraktowali nas jak (usunięte przez administratora)...właśnie tak się czujemy...

@Pati

No właśnie specjalista potraktowany jak doradca. To po co ten specjalista jest. Powinni dać wszystkich Specjalistów do jednej grupy czyli B . A nie podzielić.nas .Firma która to robiła ,nie ma pojęcia co mu wykonujemy .Ktoś powinien jeszcze raz to przeanalizować!!!

Crf1

Przecież specjalnie namieszali : podobno był pracownik junior, senior, specjalista lider, podobno zrobiono doradca, ekspert, koordynator, a wciąż słucham o specjalistach to jak to jest

@Crf1

Bo specjalistami grupy A został nadzór nad, punkt obsługi klienta i skanujace. Bo nie mogli być doradcami bo by wszyscy byli na równo . A specjalisci grupy B to dział Pft, administracja . Jednak Pft to są wykwalifikowani tacy jak piekarze ,cukiernicy, ale też panie pakujące i dziewczyny na wędlinach,serach. A Kasy i skanujace potraktowane jak gorsza kategoria ,co musi znać się na procedurach i kontakcie z trudnym klientem( szczególnie Punkt Obsługi Klienta)

...

Nie wiem jak jest teraz...Pamiętam jak było kilka lat temu...Praca na kilku działach to norma dla tych ogarniających..Najlepiej mają lenie i świnie,lizusy...Pensja najniższa krajowa, premii brak...Oczywiście niektóre osoby nie muszą robić nic, czytaj żona kierownika,i inne pociotki dyrektora co zdarza się często.Są w tym sklepie kuriozalne sytuacje ..osoby które nie umieją zliczyć do trzech, wypiec bułki,lub skroić wędliny są "specjalistami" i są nietykalne, a od innych wymaga się tyrania bo specjaliści i eksperci "nie umieją" .Brak personelu, Ci co pracują latami to takie zakompleksione sieroty, które dawno przestały udawać, że im zależy, maszyny na działach przestarzałe, stwarzające zagrożenie dla pracowników, utrudniające pracę.Trzeba być też odpornym psychicznie,znosić humory zakompleksionych kierowników i sfrustrowanych.Dobra szkoła życia

xDDD
@...

U mnie doszło do sytuacji gdzie były lider PFT teraz "ekspert" wie mniej o PFT niż ludzie przychodzący na okres próbny mający jakieś tam doświadczenie w innych miejscach :D i ten ekspert woła mnie seniora z PFT na konsultacje, ja w zamiar mogę sobie chodzić na dźwiganie akumulatorów itd i odpocząc od klienta i iść z tą osobą co chwile na papierosa. Nie ma źle, (usunięte przez administratora)

On
@...

Nie warto pracować w takiej atmosferze z takimi ludźmi i za małe pieniądze brak słów na to co się dzieje w tej firmie

Ado
@...

Tak masz rację. Trzeba być ,bardzo,odpornym psychicznie,by znosić humory zakompleksionych kierowników. Byle drobiazg rozdmuchują do niebotycznych rozmiarów. Premia i pochwały dla lizusów,kapusiów. W sam punkt.

@...

Dla mnie sytuacja wygląda tak. Ci co kiedyś mieli plecki, chodzili na kawki i ciasteczka i kablować i nie szkolili nowych osób zostawiając ich samych sobie (szybciej się nauczą przez pośpiech i stres jak sobie dadzą wejść na głowę) z rok temu dostali aneksy na eksperta nie znając się zupełnie na swojej robocie i oczekują od seniorów teraz, że to oni będą szkolić ludzi ale już na ciacha oni nie pójdą o nie nie nie. Ci seniorzy niekiedy już więcej też wiedzą o ich obecnych obowiązkach, a różnica płac w kilku stówach. To jest prawdziwy obraz tej firmy. Z resztą podejrzewam, że regionalni awansowali też przez jakieś układziki jak nieraz ich muszę słuchać i ich mądrości typu "to te ryby wędzone jak mówicie, że słaba jakość przyjeżdża to zamroźcie w sobote przed zamknięciem" Oo

Crf1

Nie pozwalajcie sobie wchodzić na głowę, to my im robimy łaskę nie odwrotnie, są w strachu bo ich rozliczają i oni dostają premie ( bo to co my dostajemy chyba trudno uznać za premie ) więc się boją u prymitywa objawia się to agresją. Na mnie naskoczyła pożal się boże ekspertka ,że za długo czymś się zajmuję , od pyskowałem. że samo się nie zrobi i może mnie zastąpić ( niestety komputer itd to dla niej czarna magia ) poskarżyła się szefowi , no i mam od tego czasu święty spokój

Pati

Dokładnie, powinni jeszcze raz przeanalizować. Najniższą krajowa pensja powinna być zarezerwowana dla osób nowo przyjmowanych. Nie dla ludzi z kilkunastoletnim stażem pracy. Jeszcze 2 lata temu było nas kilka na dziale, teraz została połowa. Jedną osobe zwolnili, jedna odeszła, itp. a pracy mamy tyle samo co przedtem, a nawet więcej. I jeszcze chcieliby żebyśmy pomagali na innych działach. Czujemy się jak (usunięte przez administratora) po tylu latach pracy, często wyrzeczeń i nadgodzin również. Wstyd Carrefour!

Dziwna jest ta nasza firma;, najpierw nas podzielili na grupy' nie wiadomo kto i jakimi kryteriami się posługiwał do oceny tych stanowisk,potem oceny i podwyżki które ponoć zależą od centrali i tu jest sedno jak można tak potraktować pracowników jedni zasługują drudzy nie mam wrażenie że ktoś się bawi naszym kosztem zrobił wyliczankę ABC podwyżki dostaje BC.

Pok

I tak specjaliści Punktu Obsługi Klienta ,gdzie jest się teoretycznie wizytówka ,przyjmuje reklamacja, obsługuje lotto i rozwiązuje problemy w taki sposób żeby klient nie opisał nas negatywnie .Aplikacja na porządku dziennym, założyć dlaczego nie działa, zakładać konto i WOGOLE najlepiej jakby się znał na każdego rodzaju telefonach.Tlumaczyl Seniorom jeszcze w taki sposób żeby ich nie urazić obsługę jak z aplikacji korzystać często wysłuchuje obelgi. Czasem jest tak ,że dyżurni nie znają się WOGOLE na reklamacjach i nie wiedzą co mają odpowiedzieć klientowi .I to wtedy specjalista !!!! Podpowiada mu co ma powiedzieć albo co zrobić w danej sytuacji. ! Bo niestety oni nie znają się !! I to jest grupa A .Czyli nic się nie ZNA ,nic nie umie to po co do cholery wymyślili takie stanowisko!!!! To w takim razie niech postawią tam Specjalistów PFT bo oni tylko coś robią i dostali podwyżki ciekawe czy któryś by poszedł. Takie potraktowanie wszystkich Specjalistów z grupy A jest wręcz uwłaczające !!!!

DM

z tej wyliczanki wyszło, że tylko dyrektorzy zostali pominięci. brawo!!!! dziękujemy!!!, że nas szanujecie i doceniacie.

CCC
@Pok

Podwyżki, eksperci, specjaliści... Dla mnie to totalna porażka. Jako ekspert zajmujacy się zamówieniami, towarowaniem, obsługa klienta nieraz na 3 działach bo akurat brak obsady itp dostałem podwyżkę w takiej wysokości, jak osoba na podobnym stanowisku, która nawet nie potrafi włączyć komputera, zrobić zamówienia...o wielu sprawach pojęcie zerowe. To na pewno nie jest sprawiedliwe. Ekspert ekspertowi nierówny tak jak specjalista specjaliście...

Aśka

Mało,że nas podzoelili w sposób który odpisujesz.Podzial też jest jeśli chodzi o przyznawanie podwyżek.Eksoerci dostają teraz po nawet po 1000 zł o zwyżki z automatu bo najniższą poszła do góry.My którzy pracujemy po 10 a nawet 20 i więcej lat dostaliśmy zrównani z najniższą a nasza i podwyżkę 200 brutto.Firma dzieli nas na lepszych i gorszych.Nie docenia się ludzi którzy pracują tylko tych co siedzą co cicho . Ta firma idzie na dno.

Wrona
@CCC

To znaczy ile podwyzki dostali specjaliści?

@Wrona

Zależy którzy Grupa A nic Grupa B min 4600

@Wrona

Specjaliści NIC nie dostali , chyba że PFT to tak . Ale specjaliści ds. Skaningu co muszą całą powierzchnię znać i specjaliści na kasach . Ani grosza więcej tylko najniższa krajowa w górę. Tak ta firma dzieli ludzi . Ciekawe w czym jesteśmy gorsi od PFT.

Lot

Najlepiej wyszli na swoje ściemniacze udający, że pracują... pracują przez 8 godzin, wykonując jedno zadanie... A inni muszą kończyć za nich i mają full roboty, bo taki " as" nie ma innych zleconych zadań bo szef wie, że i tak ta osoba tego nie wykona, więc już jej nie angażuje. I rok za rokiem biegnie... Docenianie za pracę i zaangażowanie na pewno nie w tej firmie.

Dzień dobry, dzisiaj przeczytałam że Kaufland zapowiada strajk generalny przed świętami wielkanocnymi może się do nich przyłączymy co wy na to?

gural

Dzień dobry, Czy pracował ktoś z Was jako specjalista dystrybucji? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym pracodawcą? Jakie są zarobki? Czy do pensji przewidziana jest również premia? Znalazłem ogłoszenie jako ekspert ds planowania dystrybucji krajowej i myślę nad złożeniem CV. Pozdrawiam.

Kejti
@gural

Nie składaj cv, w firmie jest ogromna rotacja, każdy kto ma minimalne ambicje odchodzi stąd. Zarobki są marne, totalnie odklejone od sytuacji na rynku, brak możliwości rozwoju, atmosfera taka sobie. Nie warto ;)

gural
@Kejti

Czyli rozumiem,że oferują minimalną krajową? A jakieś premię w ogóle są przewidziane?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.