Opinie o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. zatrudnia studentów?

Czy pracownicy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. dogadują się między sobą?

Odpowiedź Nowy wpis

Nie ma już tam pracowników

Igor Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć czy trudno będzie się dostać na stanowisko kierownika regionalnego?

Aneta

@bejbe4-zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Bardzo chętnie usłyszymy Twoją opinię na temat warunków pracy w firmie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bejbe4-

ale o jakim stanowisku konkretnie mówisz i czego dotyczy to wynagrodzenie? ja osobiście chciałbym pracować u was jako przedstawiciel handlowy, tylko kwestia systemu prowizyjnego - muszę jednak najpierw wiedzieć jakich dokładnie warunków finansowych się spodziewać

mózg

1250PLN podstawy w 2016roku i premia która jest po to by ją zabrać...

pogromca troli

no super oferta pracy w mobilis/grupa hrc... normalnie trzeba być pracownikiem biura w warszawie żeby ją docenić... Która zołza się bawi w oszukiwanie na forach? Podstawa 1200pln, same kary i co chwila więcej zadań za mniej kasy... prawdziwa okazja na rynku... łapcie szybko bo taka okazja tylko do końca roku, później nie będzie już :)

pogromca troli

Na 1000% zaraz będzie kolejne ogłoszenia bo zaraz ktoś się zwolni albo kogoś zwolnią bo się nie podobał babsku z biura... Premia jest niemal zawsze, niemal zawsze odcięta :)Podstawa co jest ewenementem nawet w podobnych agencjach pracy tymczasowej wynosi najniższą krajową minus opłata za samochód.

kkg

Ja muszę się niestety zgodzić z opiniami i niestety tymi negatywnymi. Nie pracowalam akurat w projekcie z Orange ale widzę ze praktyki maja takie same dla kazdego projektu. Dotyczy to przede wszystkim premii. Pierwsza premia była ok ale z każda kolejną działo się cos dziwnego tzn. nie wiadomo było za co i kiedy. Nagminna zmiana celów do premii i to niestety nie na poczatku miesiąca (żeby zdążyć jeszcze ta premie zrobić) tylko pod koniec (zwykle 10dni do końca okresu rozliczeniowego). Spóźnienia w wypłacie premii - norma. Kontakt z biurem zwłaszcza z panią z kadr i płac - żenada. I najlepsze gdy chodzi o wypłatę a raczej jej spóźnienie nikt nie odbiera telefonu lub nikt nic nie wie. Ale przeważnie brak reakcji na dzwoniący tel. Ogólnie projekt w którym pracowalam był okej, kierownik trochę tępy i z przyslowiowymi 'plecami' wiec znajomości poplacaja. Najgorsze to wręcz upominanie się o swoje pieniądze. W skali od 1-5 wystawilabym 2,5.

maż szansę

Maż szansę? Otóż każda opinia powyżej ma w sobie 100% prawdy, oczywiście ta opinia negatywna. Firma działa jak niektóre instytucje państwowe. Masz znajomości - dodatkowe premie nie masz i jesteś Przedstawicielem na wyrost nazwanym Koordynatorem ds Dystrybucji pełniącym obowiązki Przedstawiciela ds Detalu, ds Sieci oraz audytora salonów i hal AGD/RTV masz odcinane premie dla tych, którzy po znajomościach więcej zarabiają niż inne osoby na tych samych stanowiskach. Pan Ogr wie komu dać więcej komu uciąć przy pomocy wróżki na wyrost nazwanej Specjalistą ds Wsparcia Sprzedaży. Wspiera tylko kolesiów Ogra. Wypłaty są zabierane w ten sposób iż zasady premii potrafią się zmienić 2 razy w miesiącu i do końca miesiąca pracujesz nie wiedząc czego od Ciebie oczekują. Cele rosną chociaż już są 3 krotnie wyższe niż lata temu. Z trudem je wyrobisz ale wróżka za sprawą OGRA uzna, że trzeba zmienić coś w zasadach premii aby dać kolesiom. Wg biura przedstawiciele nie nadają się do pracy i jest mowa o szkoleniach, które tak naprawde przydałyby niektórym w biurze. Oczywiście żadnych szkoleń nie ma. Żal Grupy HRC, że przez Orange traci dobrą opinię ale to na własne życzenie. Jeżeli firma, która zatrudnia pozwala na takie traktowanie pracowników przez firme dla której projekt prowadzi, tym samym jest temu winna. Podsumowując; --Chcesz zarabiać najniższą (minut 80 zł za auto) oraz nie wiedzieć czy dostaniesz premie czy nie polecam firmę. --Jeżeli chcesz być traktowany jak głupek i aby Tobą pomiatali, również polecam firmę. --Jeżeli ktoś się wykruszy z zespołu i chcesz wykonywać część pracy za wakat przy czym za darmo, nie raz w soboty także polecam. --Jeżeli lubisz jak traktują Cię jak głupka, praca dla Ciebie ! ++Jeżeli chcesz czuć się dobrze w pracy i wyjeżdżać do pracy z uśmiechem bo wiesz, że jesteś ważny dla firmy i Ci odpowiednio zapłacą za wykonaną pracę, UCIEKAJ. Wszystkie opinie w tym wątku z jakimkolwiek pozytynym aspektem są wypisywane przez osoby, które nie pracowały w Grupie HRC dla Orange. Jak przy tym projekcie tak jest, przy innych musi być podobnie. Pracownik = zero.

Piotr Kaliski

jurny popracuj, później się wypowiedz. W tej firmie nic nie zależy od Ciebie. Jedyne co może dla siebie zrobić pracownik to szukać pracy.

głupich nie sieją

No umowa na 1200zł minus 80zł za samochód. Idź i napisz jak było :)

ipn

System kar i nagród jest dość prosty: 1. Brak kary to jedyna nagroda. Kary możesz dostać np za to, że jakiś niekompetentny kierownik postanowi źle podzielić pomiędzy członków grupu miesięczny target na swój region. Możesz też zostać ukaranym za zbyt wysokie cele i zbyt dużo zadań, wyznaczonych przez jakiegoś barana z orange. Karane też bywają urlopy i zwolnienia a nie jest żadkością przychodzenie w urlop albo weekend żeby nadgonić cele. Upominanie się o pieniądze za nadgodziny albo mówienie o nich jest karane. Posiadanie własnego zdania też czyni cię kandydatem do kary. Jak dajesz komuś w orange to możesz w nagrodę zostać kierownikiem:) Jak latasz do biura, donosisz i włazisz pracującym tam torbą w d... to w nagrodę będą cię mniej gnoić. O czymś zapomniałem?:)

projekt orange

faktycznie dobrze to ująłeś. Norma jest praca niekiedy w sobotę, robienie wizualizacji salonów "za kogoś" i nic z tego nie mając, czasami praca w urlopie i zawracanie głowy z towarem. Niestety o premię ciężko się doprosić. Cwaniacy z biura i z orange przeglądają aplikację i konta aplikacji pracowników i kombinują co można jeszcze wymyśleć aby nie dać komuś zasłużonych pieniędzy.Ci co pracują lub pracowali wiedzą o czym piszę.A wszystkie te mejle z sankcjami są rozsyłane do pracowników pod koniec m-ca lub w drugiej połowie,gdzie jest już po przysłowiowych "ptakach". Nie polecam pracę w tej Firmie, niewiele z niej można wynieść.

dorobiłem się garba

Mają ogłoszenia o prace na 3 regiony, przetłumaczę treść ogłoszenia. "atrakcyjny system wynagradzania (umowa o pracę + premia)" - umowa o prace oczywiscie najnizsza - 80 za samochod, premie z kazdym miesiacem obcinane przez oRANGE. "pracę na szerokim, rozwijającym się rynku" - Rynek zanika, praca maks do konca 2016 roku. "dobrą atmosferę w pracy" - Biuro z oRANGE na pewno taką zapewni. (sarkazm)

pipi

bo brednie to specjalność tej firmy, przecież wiesz bo sam bądź sama te brednie piszesz

państwowa inspekcja pracy

handlowiec

masz rację, wydaje ci się

głupich nie sieją

To niby mobilis/hrc robi łaskę że płaci podstawę? Najniższa krajowa 1200 zł to pieniądze o których masz czelność pisać "podstawa" trolu z grupy hrc? Rynek się zmienia a raczej się kończy a cele są ustawiane tak że często żeby przekroczyć progi trzeba pracować po godzinach, w weekendy i w urlop czy na zwolnieniu... Normą jest wypełnianie tabelek po pracy i raportowanie bzdur... Odpowiedzialność za gotówkę i za towar znacznie przewyższa zarobki. Zamiast przekonywać jaki to mobilis/hrc jest cudowny bo w ogóle płaci i samochód daje to może zastanów się nad poprzednimi wpisami dziesiątek ludzi pracujących w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.?

Kandydaci do pracy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.
1.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Kolejowa 47A lok. 1
    01-210 Poznań

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.