Opinie o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

ola

firma tak beznadziejna ze szkoda czasu na pracę w niej. Pracuja tylko ci którym brak na przeżycie oraz ci którzy umieją dobrze popijać z kim trzeba. Praca w terenie min. 7 godz., krótsze "obrabianie się" jest źle postrzegane przez Wielkiego Brata i obsmarowywane w mejlach do pracowników całej tej pseudo firmy. Dodatkowo opóżnienia w dostawach towaru-jak to jest przy projekcie ORANGE, monitoring co do ilości wydanych gratisów i kart startowych. Opóżnienia w przelewach premii oraz permanentne ich obcinanie. Brak żadnego rozwoju pracowników, mamienie pracowników szkoleniami a brak ich realizacji. Dodatkowo masa bzdurnych zajęć do wykonania, idiotyczne rankingi na comiesieczne pozyskiwanie pos-ów, które w dzisiejszych czasach wyrastaja jak "grzyby po deszczy", plany wzrastajace z miesiaca na miesiąc. Bywa tak, że fizycznie ma sie na stanie 800 kart a do planu brakuje 1400. Nadmienię iż dostawy są maksymalnie po 400 kart i to nie zawsze na czas- jak wspomniałam powyżej. Góra oraz biuro traktuje PH jak głupich jełopów po podstawówce, a grupę tworzą niekiedy ph po naprawdę łebskim wykształceniu. W skrócie w tej pseudo firmie utrzymują sie tacy co pija i trzymają z kim trzeba, są cisi, wykonują sprzedaż i tysiące innych obowiązków, nie chodzą na urlopy i zwolnienia lekarski-broń Boże coś poważnego, za...ją czasami za innych. Ale najśmieszniejsze w tymwszystkim jest to że premię dostają tylko poplecznicy Pana Derektora i kilku innych. Warunki pracy od 22 do 25 wizyt dziennie, codziennie.

Leszek

Z każdej strony i pracowników i klientów wygląda to beznadziejnie... Zatrudnianie na najgorszych możliwych warunkach, płacąc najmniej jak się tylko da, traktując pracowników jak wrogów i podejrzanych z których trzeba złupić jak najwięcej pieniędzy przy każdej wypłacie, zmuszanie do pracy po godzinach bez dodatkowej zapłaty i td sprawia, że wartościowy pracownik ucieka do konkurencji a zostaje tylko zdesperowana, mało ambitna kadra, która nauczyła się już "przycinać, sciemniać" i pogodziła się z marnym losem. Ja bym się zastanowił czy tacy ludzie powinni reprezentować moją firmę czy markę...

ola

poprosze

do dedo

wymienić ci imiona i nazwiska zwolnionych ostatnio ludzi oraz powody zwolnienia a może podać imiona i nazwiska najgorszych k... w biurze i wśród "kierownictwa"? Może przedstaw nam warunki zatrudnienia w grupie hrc (mobilis team)i niech każdy osądzi sam.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
do dedo

Z tego wynika, że ktokolwiek się odezwie jest traktowany jak najgorszy wróg firmy i wylatuje albo sam odchodzi bo już ma dość walenia głową w ścianę z biurowego betonu. Komu mobilis i grupa hrc kojarzyła się z rzetelnością, kto stawiała ich za wzór i wzór czego??? Tobie i twojemu szefowi? Jest sens "walczyć o lepsze dni" np szukając innej pracy, w innej firmie:) Twoje wątpliwości czy podjąć tam pracę są jak najbardziej uzasadnione lecz to już chyba za późno bo przecież tam pracujesz.

pipi

moim zdaniem największym problemem w hrc/mobilis team jest biuro a konkretnie "panie" z biura (delikatnie mówiąc)... Jeśli do tego masz kierownika bojącego się odezwać w imieniu swojego zespołu to masz przerąbane. Coraz więcej ludzi ma dość i ucieka gdzie indziej a zostają tylko desperaci.

Leszek

A ja słyszałem, że pewna "gwiazda" przed rozmową na stanowisko kierownicze, pytała "rekrutera" z pewnej firmy, jakie ma majtki założyć żeby dostać stanowisko. Gwiazda ciągle tam pracuje jako kierownik, mimo braku kwalifikacji, za to z umiejętnością dbania o własne 4 litery i nieodzywania się, ludzie z charakterem i godnością pouciekali z mobilisa a "rekruter" z pewnej firmy też już odszedł... Nie zarzucaj kłamstwa nie znając prawdy a historii tym podobnych poznać tam można więcej.

michaś

Panowie jakie pieniadze zarabiają Kierownicy zespołów sprzedaży??

Świstak
@michaś

to zależy jak dziobiesz, donosisz a w niektórych przypadkach od tego jaką nosisz bieliznę...

Leszek

W zoo nie szuka się za wszelką cenę pretekstu do obciążenia pracownika jakąś karą. Nie wiem też czy w zoo zatrudnia się ludzi na umowę za 1200zł netto podstawy. A tam u was w Grupie HRC jak jest Maćku? Krowa z jaskółką ma tyle wspólnego, że ta konkretna pęknie wyfrunęła z biura. Ciekawe czy ją też chcieli rżnąć na odchodne z pieniędzy, wedle starej zasady "nosił wilk razy kilka...":) Można składać do nich aplikację, tylko po co. Lepiej złożyć aplikację do jakiejś dobrej, uczciwej i rozwijającej się firmy.

Leszek

@Mikołaj a ty siedzisz w domu i czekasz na propozycję pracy od właśnie tej firmy czy siedzisz już w tej firmie i piszesz komentarze spod biurka prezesa? :) Nie polecam bo ani zarobki się nie zmieniły ani warunki a jedyne co uległo zmianie to pewna krowa z biura odeszła, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni i zostało tam jeszcze sporo...

Leszek

Nowi pracownicy to kolejne koszty i wydatki. Lepiej starym pracownikom dorzucić dodatkowe obowiązki nie płacąc nic więcej. Przedstawiciel w orange ma tyle zadań dodatkowych, że nie ma kiedy sprzedawać a po pracy ukochane przez orange tabelki, raporty i zadania dodatkowe za darmo oczywiście. Spróbujesz się odezwać to cię zwolnią albo jeszcze dokręcą śrubę. Praca dla francuskie firmy przez polską agencję pracy tymczasowej to chyba najgorsza kombinacja... Jak kasjerki w Carrefour.

norbert

nie wiecie może kiedy jest planowane od dawna już poszerzenie etatów na terenie południowo-wschodnim, widac ze handlowcy juz nie dawają rady, jest pełno sklepów z pustymi krawatami orange

Ludwig von Mises

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Ludwig von Mises

do Mikołaja

To zależy czy lubisz wchodzić pod biurko. Historia zna przypadki, że trzeba kupować nowe majtki na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kierownika. Czy to kariera czy też k... się? Odpowiedz sobie sam.

jak

czy pensja wypłacana jest terminowo? I jak wyglądają plany sprzedażowe? Czy są realnie do zrobienia?

pipi

Jak na poznań to może i nieźle aczkolwiek raczej nie liczyła bym na takie pieniądze co miesiąc. Trzeba też wiedzieć, że prowizję przytrzymują i wypłacają z miesięcznym opóźnieniem więc pierwsza wypłata to 1200zł. Jeśli chodzi o kombinacje to są fachowcami w dziedzinie obciążania pracownika. 8h dziennie to sama praca w terenie zajmuje, po wyjściu z samochodu zaczyna się papierowa robota. Raporty, tabelki, zestawienia, zadania, remanent, dostawy od kuriera, cotygodniowe wpłaty gotówki i przelewy i td. Sprzedajesz za gotówkę więc nosisz jej sporo i odpowiadasz za nią i za towar, który dostajesz kurierem do domu razem z materiałami reklamowymi. Jeśli nie masz dużej piwnicy to masz problem. Za towar rzecz jasna też odpowiadasz nie mówiąc o narzędziach pracy. Kar w regulaminie jest cała masa, od spóźnienia z wpłatą do zgubienia kołpaka, za wszystko jakaś sankcja się znajdzie. Nie są to tylko martwe zapisy, często idą w ruch. Poczytaj co wyżej piszą i wyciągnij osobiście wniosek.

Ok
@pipi

A na woj łódzkie jakie zarobki to samo co Poznan? Czy fajny zespół jest w Łodzi?

@Ok

Problem nie tkwi w zespole, problemem jest firma i biuro. Jeśli do tego trafisz na kierownika, który boi się wstawić za zespołem to nie jest fajnie. Kasa taka sama 1200 podstawa plus prowizja minus kary, potrącenia i obciążenia. O zarobkach dowiesz się przy wypłacie.

mistrz

Mnie interesuje ile wynosi podstawa a ile prowizja na stonowisku koordynator ds dystrybucji? ?

wyrocznia
@mistrz

Podstawa 1200 na rękę plus prowizja liczona wyjatkowo pokrętnie i składająca się z kilku czynników od 0 do 1600 na rękę. Osobiście nie polecam.

mistrz
@wyrocznia

Dzięki za info. A ile godzin dziennie się pracuje? Jak wygląda dzień? Dlaczego nie polecasz?

Pracoholik

A może te opinie piszą ludzie, którzy tam pracowali albo nadal pracuja i doskonale znają sytuację, firmę i na co zwrócić w niej uwagę? Współpracy z "szefem" nie ma w hrc, nie poznasz go w ogóle... Poznasz za to torby z biura uważające się za wielkie panie kierowniczki. Jak ktoś je tam zatrudnił i nadal je tam trzyma to jakim może byc szefem? Pewnie podobnym... Chcesz się przekonać to idź tam pracuj, powodzenia.

krowamiła

Dokładnie takie pytania tam padają. Ile chcesz zarabiać jest najtrudniejszym pytaniem bo jak przestrzelisz to cała banda przybyszów z miasteczek i wsi czeka i pójdzie robić w kołchozie za 1500 na ręke. Musisz pamiętać też, że rozmowę przeprowadzi z tobą kierownik wyłoniony z najgorszych idiotów, donosicieli i karierowiczów... Bywją przypadki ludzi zostawiających dla kariery tam własne dzieci i przenoszący się do innych miast, puszczające się z przełożonymi i idące po trupach do celu, znam przypadki płacenia z własnych pieniędzy za towar żeby wyrobić targety i być lepszym. NIE POLECAM!!!

torbomiła bąk

Ciekawe ilu pracowników oszukali na pieniądze od tego 2007r. Zaskakująca jest duża ilość negatywnych opinii o mobilis team i o grupie hrc. Skądś się biorą złe opinie...

durnomiła bąk

dlaczego myślisz, że to pracownicy robią z igły widły, odwracają kota ogonem i nie chcą pracować "odpowiedzialnie" i właśnie z tego to wynika? Przecież są firmy, które oszukują i wykorzystują swoich pracowników na każdym kroku, szukają haczyka żeby zabrać jak najwięcej pieniędzy z wynagrodzenia swojego pracownika bo w agencjach pracy właśnie pracownik jest tym z czego taka agencja czerpie zyski. może z tego to wynika? Interesuje cię rozmowa z pracodawcą i to jak w niej odnieść sukces? Przede wszystkim wybrać innego pracodawcę, to już połowa sukcesu:) Przykładowe pytania są standardowymi korporacyjnymi pytaniami z du... gdzie widzisz się za 5 lat, wymień wady i zalety, czego oczekujesz od pracodawcy... Ale ty je znasz przecież bo pracujesz tu od lat:)

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.?

Kandydaci do pracy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.
1.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Kolejowa 47A lok. 1
    01-210 Poznań

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.