Opinie o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. w Poznań

andrzej duda prezydent techniczny :)

No jasne wszyscy przesadzają a w mobilisie jest cudownie poza paroma małymi faktami... Podstawą, premie zależna od celów i zadań ustalonych co miesiąc przez orange na podstawie snu proroczego jakiegoś szczura korporacyjnego, atmosfera w biurze i orange, umowa na czas określony i fakt że projekt zaraz się kończy i nara :) Co teraz zrobią wierni od początku trwający...? :)

nie ufaj jażąbkowi

Wyślij na donosze małpa mobilis kropka pl tam gdzie zawsze wysyłasz maile... Poza tym trolem z mobilisa który tu ciągle udaje zachwyconego pracownika to potwierdzam wpis przedostatniego człowieka i dodałbym jeszcze kilka spraw.

janusz

Mają ogłoszenia o prace na 3 regiony, przetłumaczę treść ogłoszenia. "atrakcyjny system wynagradzania (umowa o pracę + premia)" - umowa o prace oczywiscie najnizsza - 80 za samochod, premie z kazdym miesiacem obcinane przez oRANGE. "pracę na szerokim, rozwijającym się rynku" - Rynek zanika, praca maks do konca 2016 roku. "dobrą atmosferę w pracy" - Biuro z oRANGE na pewno taką zapewni. (sarkazm)

do firmy

Nie jest problemem, większa ilość pracy i zadań, nie jest problemem nawet wypełnianie dziesiątek tabele po pracy... Problem, którego orange i hrc wciąż nie dostrzega są warunki finansowe i traktowanie pracowników przez obie te firmy. Więcej pracy - więcej pieniędzy a tu więcej pracy - a pieniądze te same tylko trudniej je zarobić.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
fw ola

firma tak beznadziejna ze szkoda czasu na pracę w niej. Pracuja tylko ci którym brak na przeżycie oraz ci którzy umieją dobrze popijać z kim trzeba. Praca w terenie min. 7 godz., krótsze "obrabianie się" jest źle postrzegane przez Wielkiego Brata i obsmarowywane w mejlach do pracowników całej tej pseudo firmy. Dodatkowo opóżnienia w dostawach towaru-jak to jest przy projekcie ORANGE, monitoring co do ilości wydanych gratisów i kart startowych. Opóżnienia w przelewach premii oraz permanentne ich obcinanie. Brak żadnego rozwoju pracowników, mamienie pracowników szkoleniami a brak ich realizacji. Dodatkowo masa bzdurnych zajęć do wykonania, idiotyczne rankingi na comiesieczne pozyskiwanie pos-ów, które w dzisiejszych czasach wyrastaja jak "grzyby po deszczy", plany wzrastajace z miesiaca na miesiąc. Bywa tak, że fizycznie ma sie na stanie 800 kart a do planu brakuje 1400. Nadmienię iż dostawy są maksymalnie po 400 kart i to nie zawsze na czas- jak wspomniałam powyżej. Góra oraz biuro traktuje PH jak głupich jełopów po podstawówce, a grupę tworzą niekiedy ph po naprawdę łebskim wykształceniu. W skrócie w tej pseudo firmie utrzymują sie tacy co pija i trzymają z kim trzeba, są cisi, wykonują sprzedaż i tysiące innych obowiązków, nie chodzą na urlopy i zwolnienia lekarski-broń Boże coś poważnego, za...ją czasami za innych. Ale najśmieszniejsze w tymwszystkim jest to że premię dostają tylko poplecznicy Pana Derektora i kilku innych. Warunki pracy od 22 do 25 wizyt dziennie, codziennie

fw ola

Dyrektor, faktycznie dobrze to ująłeś. Norma jest praca niekiedy w sobotę, robienie wizualizacji salonów "za kogoś" i nic z tego nie mając, czasami praca w urlopie i zawracanie głowy z towarem. Niestety o premię ciężko się doprosić. Cwaniacy z biura i z orange przeglądają aplikację i konta aplikacji pracowników i kombinują co można jeszcze wymyśleć aby nie dać komuś zasłużonych pieniędzy.Ci co pracują lub pracowali wiedzą o czym piszę.A wszystkie te mejle z sankcjami są rozsyłane do pracowników pod koniec m-ca lub w drugiej połowie,gdzie jest już po przysłowiowych "ptakach". Nie polecam pracę w tej Firmie, niewiele z niej można wynieść.

PLAY nie wierzy w co widzi :)

hehehhe widzę, że jakiś korposzczurek z orange się włączył w dyskusję... Tak to, czemu ludzie do PLAY odchodzą? Wiesz co, nie wiem czy w pracy liczą się pieniądze ale w sklepie niczym innym nie zapłacisz! :) Proponuję KDD na następnym zebraniu powtórzyć albo wpisywać w raport " Nie tylko pieniądze mają znaczenie " :) Powiem więcej, jak bym dodał jeszcze "sprzedaż i cele to nie wszystko" :) Nie 1200 zł podstawy? To ile? najniższą krajową podnieśli?? :) No to gratulacje!!! Ileż to teraz zarabia pracujący we wspaniałej atmosferze koordynator do spraw dystrybucji w tak wspaniałej, znanej z cudownej atmosfery, francuskiej korporacji orange, 1300?:) Kurcze, to może i kasjerki w carrefor dostały podwyżki :) Aż chyba zapytam jak będę na zakupach... hehehe cudowna atmosfera we francuskiej korporacji, nie do wiary :)

oliloli

Od zawsze jest tam beznadziejnie, poczytaj starsze opinie na forum. Ani hrc ani orange nie czują widocznie potrzeby żeby cokolwiek zmieniać na lepsze, tendencja zmian jest raczej w drugą stronę... Jaka inna firma zatrudnia przedstawiciela za 1200 podstawy w 2016 roku? I to przedstawiciela dużej, znanej marki jaką jest orange?

ewa

Jakbym wcześniej wiedziała o istnieni tego forum to bym pewnie się nie decydowała na pracę tutaj! Ale wiadro wazeliny jest pomocne w dobrych stosunkach z kierownikiem i biurem.

jeleń

no dobra przekonałaś mnie:)

derektor
@jeleń

ewa "z grupy warszawa" daj już spokój... wiemy że to ty... wal gałę gdzieśindziej...

derektor

jak pojawia się problem to szybko go rozwiązujemy zwalniając każdego kto nie myśli jak my i ośmiela się o tym mówić... W ten prosty sposób pozbywamy się problemu a pozostali dostają jasny komunikat " nie wychylaj się bo wylecisz i jeszcze tak się z tobą rozliczymy że zapłacisz za zmyślone przez starą torbę z biura koszty". Prawie nie ma rotacji za wyjątkiem połowy grupy z mazowieckiego:) Nawet w samym orange spada głowa za głową. Niestety krowy w biurze jak lenin wiecznie żywe:) No może poza pewną durno - miłą krówką:)

trolololo:)

Och tak atmosfera jest bajeczna, zwłaszcza przy wypłacie albo przy wyznaczaniu nowych celów - ile tym razem potrącą z premi, czy dostanę gołe 1200 podstawy, jakie cele z kosmosu wymyślił tym razem orange, ile zadań dodatkowych za które nic nie płacą... Wspaniale jest, polecam:)

nie ufaj jażąbkowi

Bo podobno pod latarnią najciemniej i jak siedzisz po szyję w tym szambie to g...a nie czujesz :) Zawsze znajdzie się taki co jak mu pluć w twarz to morską bryze poczuje... Takich tu trzeba...

poczta polska

Przedstawiciel w orange (zwany KDD mocno na wyrost) niedługo będzie woził listy polecane, zakładał kablówkę, ściągał zaległe rachunki za telefon i to wszystko w ramach zadań (za darmo) 1000 poleconych, 100 dekoderów NC+ i 50 dłużników Telekomunikacji i tak przy okazji trzeba z rana umyć podłogę w salonach orange w swoim rejonie:) To wszystko za podstawę 1250zł.

stop wyzyskiwaczom

ty chyba sobie kpisz... Premia jest dla tych, którzy odpowiednio głęboko wchodzą kierowbnikom w... albo krowom z biura... Od widzimisie kierownik zalerzy czy postawi wykonalne cele a od barana z orange czy cele będą wykonalne dla całej grupy. Potem jeszcze krowy z biura decydują ile zabrać z premi za zmyślone przewinienia wynikające z ich własnych błędów bądź zwykłej głupoty... Coś jeszcze zostało pominięte? Nie pracę tu cenią a regularne wizyty pod biurkiem przełożonego:)

Lelo

A nikt nie wspomina, że niezłomni KDD będą teraz konta bankowe wciskać ;) lepiej to wiedzieć przed podjęciem tam pracy bo ponoć na rozmowach czasem o tym się nie mówi. Jedyny plus tej roboty to wypracowanie w sobie odporności psychicznej ...

ola

@Ela a może jednak Panie mnie znany lub nie kwestie finansowe w tej Firmie są uzaleznione od stosunków panujących w biurze. Nie każdy otrzymuje przysługującą jemu premie a sama podstawa jest najniższa w tego typu firmach outsourcingowych.

banda idiotów

derktor

System kar i nagród jest dość prosty: 1. Brak kary to jedyna nagroda. Kary możesz dostać np za to, że jakiś niekompetentny kierownik postanowi źle podzielić pomiędzy członków grupu miesięczny target na swój region. Możesz też zostać ukaranym za zbyt wysokie cele i zbyt dużo zadań, wyznaczonych przez jakiegoś barana z orange. Karane też bywają urlopy i zwolnienia a nie jest żadkością przychodzenie w urlop albo weekend żeby nadgonić cele. Upominanie się o pieniądze za nadgodziny albo mówienie o nich jest karane. Posiadanie własnego zdania też czyni cię kandydatem do kary. Jak dajesz komuś w orange to możesz w nagrodę zostać kierownikiem:) Jak latasz do biura, donosisz i włazisz pracującym tam torbą w d... to w nagrodę będą cię mniej gnoić. O czymś zapomniałem?:)

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.?

Kandydaci do pracy w MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.
1.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Kolejowa 47A lok. 1
    01-210 Poznań

MOBILIS TEAM SPÓŁKA ZO.O.