Opinie o RB Logistic w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RB Logistic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w RB Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB Logistic w Olkusz

Nie nowy

I jak tam pieniążki za lipiec? Zostalismy nieźle wyhustani. Miały być do wypłaty za grudzień i lipa. W grudniu to człowiek nie wiedział w co ręce włożyć, tyle było pracy a oni poprostu wyłożyli się na wszystkich kierowców.

Komandos

Szukając opini na temat firmy zawsze znajdujemy te negatywne bo jak komuś dobrze to nie będzie oglaszal o tym światu . Czy warto podjąć pracę w rb ? plusy - bezpieczne parkingi Minusy - jazda na UK i problem z ciapatymi znajdą Ci i masz problem jeden ciapek 5tys Funtów dla kierowcy czy firma płaci ? Zrobią wszystko żeby udowodnić że to Twoja wina oczywiście trzeba podpisać papier że przeszedłeś szkolenie łatwiej zwalić później winę. Ciągła zmiana stawek i terminów wypłat już Ciężko nadążyć kiedy wpłyną przelewy . Obciążenia za uszkodzenia Sporadyczne podjazdy osobówka np na krzywa przesiadka do kabiny i ogień na pełny czas (odmów a wlecisz na czarną listę ) Nieregularny system zmian raz noc raz dzień w kratkę zaczynasz 5 h kończysz 12 h parking zakończenie i o 22 możesz dostać info załadunek i 15 h (usunięte przez administratora) ( nie da się wyspać do przodu jeśli śpisz noc wstajesz o 5 to o 22 masz ochotę na sen a nie na jazdę całą noc ) Masz stać na wyznaczonych parkingach jak nie będzie na nich miejsca staniesz na innym płacisz za skradzione paliwo . Podsumowując firma szuka oszczędności jak wiadomo zawsze najłatwiej zabrać kierowcy .

Maniek
@Komandos

Dla niektorych jazda na Uk to plus ,np dlatego ze niema saszek , parkingi sa eleganckie , a ciapaki jak trzymasz sie procedur i zdrowego rozsadku to nikt ci. Nie wejdzie

Kaszub Nowy wpis

Od wczoraj znowu poszukują w ogłoszeniachkierowców wg pakietu i za 400/dzień. Poprzednie ogłoszenie bez pakietu i na procent jak wyjaśniali w rozmowach telefonicznych Świadczy to ewidentnie że zbyt dużo ludzi się zwolniło a nowych chętnych nie ma.400 zł za UK i Ch wygląda słabo.Jeżeli interesuje Ciebie "praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie"(koniec cytatu) to poszukaj innego m-ca pracy.

Komandos

Maniek Nowy wpis
@Komandos

Agata Nowy wpis

Dzień dobry. szukałam pracy jako spedytorka u mnie w okolicy. Firma pokazała się w tym zakresie ale w sieci na takiej stronie jest napisane, że pod koniec lutego doszło do jej wykreślenia z rejestru. to na jakiej zasadzie wy się jeszcze tu zatrudniacie?

Maniek Nowy wpis
@Agata

Firma zostala kupiona przez inna spółke Antrans dlatego juz nie widnieje w rejestrze ,proste . Ty jako spedytorka powinnas sie wykazac wiekszą inteligencją i troche poszukać info ,a nie od razu oczerniac

Wrozbita

W czerwcu maja oddac nastepna partie aut wiec do czerwca jestesmy potrzebni.Stad ta cisza.Pozniej zaczna sie drastyczne zmiany aby sie samemu zwolnic.Wiec do czerwca panowie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie RB Logistic? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Niechętny

Ponoć 30 chłopa się zwolniło w ostatnim tygodniu.Trwa nabór .Omijajcie z daleka bo Was gehenna czeka.

Max

Jeśli podoba Ci się jazda głównie na UK oraz Szwajcarię ciągłe przepinki jazda nocami ciągła szarpanina i pilnowanie budy brak płatnych parkingów i jakiegokolwiek socjalu od firmy to 400 zł jest ofertą właśnie dla Ciebie .Pozdrawiam wszystkich nowych Jasiów i życzę owocnej kariery.

BORYS

Chciałbym ostrzec wszystkich czytających ogłoszenia firma proponuje 400zł nic nie wspominając. że główny jej kierunek to UK oraz Szwajcaria.Firma obecnie zmieniła właściciela który wprowadza swoje dziadowskie rządy

truckman
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Idzie nowe, lecz nabrali wody w usta.Ponoc wlasciciel sie zmienil. Ostatnio sa same zle wiesci albo cisza zwiastujaca katastrofe . Juz nie maja nam co zabrac.Czekamy zawieszeni w prozni.Wazne sa dni ktorych jeszcze nie znamy. P.S.Propozycje wyjazdu osobowka i przesiadka do ciezarowki to wyglada slabo za 400zl/dzien.Czy warto?Ocencie sami.

Kierowca

Po tylu latach pracy trzeba szukać innej bo 400 zł dniówki przy tych cenach to lipa już na busach płacą 300 zł.

Ale to jakieś opóźnienia macie czy o co chodzi? Czytałem w innych opiniach, że obniżyli wam wynagrodzenia. Czym te obniżki są spowodowane? Firma zmierza ku upadkowi jak ktoś tu wspominał czy to przejściowe problemy?

Max

Firma ewidentnie się zawija .Ten kto jeszcze pracuje proponuję szybką ewakuację póki czas.Pracodawca obiecuje gwarancję stawek i rekompensat ale tylko wirtualnie .Widać tu początek końca jąk u wielu takich pseudo rzetelnych firm .

Kubi

Chciałbym przestrzeć wszystkich przed pracą w tej firmie najpierw obiecuje gwarantuje później nie wywiązuje się że swoich obietnic .Jak im brakuje rąk do pracy obiecują gwarancję stawek.Na dzień dzisiejszy kierowca firanki gdzie ich główny kierunek to Anglia ma od marca 400zł to jest dramat przy dzisiejszych cenach .Tam jesteś tylko numerem .Auta to totalne golasy opony łyse ponacinane adblu lane z baniek myjnia pod płotem na bazie ,ponadto pilnowanie Trimbla także przywiązany jesteś jak pies do łańcucha.Na koniec o zarządzającym tam smutnym Panu K zapominał że jak nie będzie kierowcy wypłaty też nie będzie

Cześć, czy do dziś jest tak jak pisali w okolicach kwietnia ze dniówka wynosi na pojedynce 400 pln? Potwierdzicie? Na stronie maja info o tym, że chwilowo brak ofert o prace, a ludzie tutaj wątpili w to, że ktokolwiek jeszcze jeździ. wiec warunki się poprawiły skoro nie szukają? Wiecie cos więcej? ile bankowo od stycznia będzie za dniówkę?

Na dzień dzisiejszy firma znowu zaleciała w kulki i obniżyła z 450zl na 400zl. Gdzie w tamtym roku zarząd gwarantowal ze mniej niż 450zl nie będzie.

Nie ma przyjęć. Firma oddaje 38aut także jeszcze chce się pozbyć kierowców i standardowe ich działanie z automatu obniża stawkę żeby sami kierowcy się zwalniali.

a o co chodzi z tymi autami? Czemu akurat taka liczba ma iść do oddania? I co potem z tą kasą tak w ogóle, jak już liczba zatrudnionych się wyrówna to przywrócą? I w drugim wariancie to nikt się nie obawia jakby wszyscy odeszli?

Tom

Nikomu nie polecam zaczynać już tam pracy a pracownikom proponuję szukać innej...do końca roku może być bardzo bardzo ciężko najdelikatniej mówiąc

Nie nowy

O co z tamtym PiPem chodzi? drugi tydzień mija od zapytana, nikt się nie odnosi. Co z aktualnymi pracownikami? szukam czegoś za kołkiem od wiosny. Myślicie ze będą wystawiać oferty?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu RB Logistic?

Dzień dobry czy firma naprawdę czeka na PiP czy sama z własnej woli w końcu zechce załatwić sprawę z zaległymi urlopami.Niektorzy mają i z 5 lat Na urlop -nie ekwiwalentu -nie.Zacienawiony obserwuje limit cierpliwości wygasa.

Jak szefostwo w RB Logistic traktuje ludzi?

Koleka

Benio jest ogolnie spoko , ale pseudo dyrektorki takie jak michał.k i kamil.m , to niezbyt inteligentne jednostki. Przez ich dzialanie firma poszla na dno a aspiracje mieli wielkie .

@Koleka

jakie konkretne aspekty masz w tym momencie na mysli podczas pisania tego, że stan firmy mógł ulec pogorszeniu? do jakich konkretnie warunków to porównujesz, z jakiego okresu w czasie? jak to mogło wyglądać chociażby w ubiegłym roku?

Były

Atmosfera grobowa, traktują z góry kierowców.Jestes niższym sortem.Kiedys warunki były niezłe, obecnie dno

No i (usunięte przez administratora)!! Podwójne 300zl dniówka a pokedynka 400zl od 1.04 2023r.

Sonia

Ktoś tam jeszcze pracuje?

@Sonia

No wiesz... Na stronie nie widzę ofert, jest info, że chwilowo ich brak, więc raczej pracują? A co z biurem, jakich tam zarobków można się spodziewać?

Gosciu
@Anna

Pewne info od bernarda firma idzie na (usunięte przez administratora)koniec , to bylo do przewidzenia jak zatrudnia (usunięte przez administratora) na kierowniczych stanowiskach , minn , michal .k marcin .k i osławiony kamil.m , banda (usunięte przez administratora)ta firme ciagnie na (usunięte przez administratora)niestety

Zrobili to beszczelnie z premedytacja.Kto daje i zabiera to się w piekle poniewiera

Skoro taka ich ocena tutaj padła, to wiadomo z jakich innych przyczyn chętnie się zatrudniają? coś innego jest atrakcyjnego w warunkach pracy? co takiego?

Kierowca bombowca

Witam czy komus wiadomo cos na temat podwyżek w RB?

Koleka
@Kierowca bombowca

Hehe ludzie czekali na podwyżki a tu zonk czesc zwolinili , a reszcie obnizyli dniówki , firma elegancka

Były
@Koleka

Dla mnie firma która zwalnia z dnia na dzień To (usunięte przez administratora) TRANS I takimi jest RB Trans Firma Łapówkarzy

Zostaw merytoryczną opinię o RB Logistic - Olkusz

• Jak się pracuje w RB Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy RB Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RB Logistic
2.3/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Szara 10
    00-420 Olkusz