ZPC VOBRO

Toruń

Opinie o ZPC VOBRO

Stażysta 2015-04-09 10:28
Firma Z.P.C. "VOBRO" w związku z rozwojem Firmy rekrutuje całym rokiem, głównie poszukuje osób z charyzmą, które chcą pracować, w miłej atmosferze.
To co wyróżnia "VOBRO" od innych Pracodawców to podejście, że największą wartością Firmy są LUDZIE!.
Rekomenduję Firmę i zatrudnienie pozytywnie.
Wiola 2015-05-30 19:30
Vobro rekrutuje całym rokiem?? Od kiedy?? Chyba,że do kadr na 'ciepłe posadki'. Skoro nabór jest non stop to dlaczego co roku w sezonie letnim zwalnia się u was dziesiątki osób w różnym wieku i z różnym stażem pracy? Dlaczego pracownicy wysyłani są na przymusowe urlopy i ciągle martwią się czy nie zostaną zwolnieni? Rozwój firmy?? Obecnie praca w Vobro jest chyba najbardziej niestabilna sposrod zakladow w calym regionie.
sąsiadka 2015-08-10 21:15
potwierdzam firma Vobro rekrutuje całym rokiem, to że ludzie nie szanują dobrych warunków pracy to dla wielu pracodawców poważne sygnały do zmian.
W odpowiedzi na wpis Pani Violety, jak sama nazwa wskazuje pracownik sezonowy tzn. na czas prac sezonowych, które trwają w okresie od - do. Nikt tym Pracownikom też nie obiecuje umów na nie wiadomo jaki okres... Przymusowe urlopy? Robienie zarzutu z tego że Pracodawca jest na tyle uczciwy że pozwala Pracownikowi korzystać z jego podstawowego przywileju jest co najmniej nie stosowne. Niepewni czują się tylko Ci pracownicy, którym przez okres 10-20 lat udawało się pozornie pracować delikatnie rzecz ujmując!!! Lepszego Pracodawcy w Brodnicy nie znajdziecie.
Agnieszka K_pracownik 2015-09-09 20:44
Rekrutacje odbywają się na bieżąco, raz na 2 tygodnie są spotkania z Kandydatami, od kilku miesięcy w PUP w Brodnicy są ciągłe oferty pracy, które są przedłużane.
Z tego co wiem najbardziej poszukujemy mężczyzn do pracy!!!
Potwierdzam słowa Sąsiadki - najlepszy Pracodawca w Brodnicy - nie wierzysz, spróbuj to Cię nic nie kosztuje!!!

Agnieszka k
Jaro 2016-03-19 11:01
Jak wygląda praca na produkcji dla mężczyzn? Bardzo ciężko jest? Jaka atmosfera panuje? Ile miesięczna wypłata wynosi? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Antek 2016-07-15 09:16
Zatrudniłbym się na produkcję, ale nie wiem czy fizycznie podołam. Ciężko, szybko? Może ktoś wypowie się na ten temat?
zainteresowany 2016-08-01 09:18
Po ile godzin pracuje się na produkcji? Jaka stawka?
Zosia 2016-08-25 10:43
Buhahaha :) :)
Nosek 2016-10-16 14:33
Wypłaty są terminowe, praca ok, nie ma jakiegoś ciśnienia tak jak na innych liniach. Jeśli chodzi o Brodnice, to jest to jeden z najlepszych pracodawców w moim mniemaniu.
as 2016-10-16 15:06
To najważniejsze w sumie jak macie umowy to już pracodawca musi przestrzegac tego co podpisuje z pracownikiem.
SZUKAM PRACY 2016-11-10 12:57
ile można zarobić na magazynie w VOBRO?
Pracownik 2016-11-12 10:53
potwierdzam to co napisal Nosek. VOBRO to jeden z lepszych pracodawcow w calym kujawsko-pomorskim. pozdrawiam "czekoladowa" zmiane :)))
Pracownik 2016-11-12 10:55
Nosek ty jestes Piotrek? :))
Kuzyn marka 2016-11-21 18:10
Chyba nie masz pojecia o czym piszesz
Kazek 2016-12-25 20:13
Super firma!
Piciu 2017-01-04 11:27
Jeden z najlepszych pracodawców w Brodnicy
antekbrod@wp.pl 2017-02-08 10:57
podpisuję się pod komentarzami użytkowników Nosek, Pracownik, Kazek i Piciu. Jest ok!
Hanna 2017-03-30 13:39
A możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Jakie są benefity, jak przedstawia się atmosfera ?
Kacy 2017-04-08 08:50
Bardzo proszę o informację jak wygląda praca PH i jaki otrzymuje samochód służbowy ?
Pełna kontrola GPS czy brak?
Hanna 2017-08-07 06:31
Czy w ostatnim czasie firma prowadziła rekrutacje na stanowisko przedstawiciela handlowego @Kacy? To bardzo ważne dla wszystkich, którzy takiej pracy poszukują. Jak wygląda tu w praktyce proces rekrutacyjny?
Zostaw swoją opinię o ZPC VOBRO - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC VOBRO