Opinie o DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. w Częstochowa

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.?

megaza
@Tomasz

Rzeczownik "niezamieszczanie", jak wszystkie rzeczowniki z zaprzeczeniem "nie", pisze się razem. Czas wrócić do szkoły podstawowej, uważać na lekcjach, co "Pani" mówi, pilnie odrabiać zadania domowe, a potem dopiero pisać na forum. Takie jest poziom tej firmy - niestety.

Czy w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Aneta

To nie ma znaczenia, firma zwija się z rynku, nie wytrzymuje konkurencji, wygląda że jest bardzo źle zarządzana. Magazyny pełne - sprzedaży zero. Chcesz zmarnować trochę czasu to śmiało kandyduj.

@Aneta

Prosimy o nie zamieszczanie nie prawdziwych informacji na naszym profilu. Z góry dziękujemy :-)

Emilia
@Aneta

nie wiem skąd te informacje bo firma ma aktywny nr w krs więc nadal działa, może ktoś to też potwierdzić ?

Tomasz Nowy wpis
@Emilia

Tak, ja mogę potwierdzić że u nas wszystko w porządku :)

megaza Nowy wpis
@Tomasz

Jakie są warunki zatrudnienia w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.?

Aldona

Mega miła obsługa, bardzo szybko czas dostawy. Polecam ta firmę w 100%

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

A jak z nadgodzinami? Jak je rozwiazujecie ?

@Marek

Zgodnie z ustawą ;)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.?

Tomasz

Witaj, Tak są ustalone systemy uzależnione od róznych czynników, nie tylko obrotu :)

Witold

Tak spokojnie jest na forum bo też nie ma powodu do narzekania. Dobry pracodawca, fajna atmosfera i niezłe zarobki.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.?

DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.

Raczej potoczny. To prawda że jesteśmy w świecie biznesu, niemniej, trzeba pamiętać że jesteśmy przede wszystkim ludźmi, a po drugiej stronie też jest człowiek :)

Ile jest zmian w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.?

Tomasz

Mnóstwo :) Można śmiało powiedzieć że to inna firma w porównaniu do poprzednich lat.

handlowiec

Witam wszystkich, pracowałem w Deltimie kilka dobrych lat dlatego mogę wystawić opinię. To bardzo dobry pracodawca, który odnosi się z szacunkiem do pracownika a w firmie jest wysoka kultura osobista pracy. Wynagrodzenie zawsze na czas, dodatkowe premie za dodatkowe zadania. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Słyszałem, że teraz już nie ma produkcji, a to chyba tylko pracownicy z tego działu byli wiecznie niezadowoleni. Dział handlowy był naprawdę super, dalej jest! Ja nadal pracuję w branży i wiem co się dzieje w firmie.

Wiktoria

@Istina Rozumiem, że zasilasz kadrę DELTIM. Jakie minimalne wynagrodzenie oferuje swoim pracownikom ta firma? Będę wdzięczna za odpowiedź.

handlowiec 1
@handlowiec

Pracowałeś ... No właśnie. To mówi wszystko. Bardzo dziwna opinia, jak wszystko w Deltimie. Też tam pracowałem wiele lat. Atmosfera była fatalna, o systemie premii nie warto nawet wspominać. To jest moja opinia.

Wózek dzieciecy

Mam pytanie czy części do wózka dziecięcego Amelia super six można dokupić ponieważ przełamała w miejscu gdzie się składa

@Wózek dzieciecy

Nie jest to chyba miejsce na takie pytania ale proponuję skontaktować się z serwisem: (usunięte przez administratora)

@Tomasz

@Tomasz Rozumiem, że pracujesz w DELTIM. Nie widzę na forum żadnej informacji o tym co mnie interesuje. A mianowicie, czy ta firma w ramach zatrudnienia oferuje benefity pozapłacowe? Mam na myśli opiekę medyczną, karty Multisport. Dziękuję.

@Wiktoria

@Wiktoria - nie, obecnie nie dodatkowych bonusów w postaci karty multisport czy prywatnej opieki zdrowotnej ;)

@Tomasz

Okej, czyli nie ma dodatkowej opieki medycznej. A jest w DELTIM jakiś system premiowy? I powiedz, jeśli wiesz, za co można dostać premię. Dzięki.

Czy w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Tomasz

Tak, jeśli jest taka potrzeba, to jak najbardziej.

Krzysztof

Dużo ostatnich opinii na temat pracy w tej firmie jest pozytywna, czyli odmienna od Twojej. Dlaczego wg. Ciebie praca w DELTIM nie jest godna polecenia?

filozof

Dla dobrego pracownika firma jest dobra , potrzeba zaangażowania w pracy!!

Zgodnie z moim sumieniem, polecam. Warunki pracy oraz atmosfera na prawdę super! Właściciele firmy starają się aby tak było.

Iza

@Aaa widać, że firmę nie stać na wiele rzeczy dlatego nie tak łatwo dostać podwyżkę. Może to chwilowy kryzys. W każdej firmie może się to zdarzyć. Na jakim stanowisku pracujesz w DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.? Czy nie myślałaś albo nie próbowałaś dostać się na jakieś inne stanowisko w tej firmie?

Iza

@roztropny dlaczego odradzasz pracę w tej firmie? Powiesz coś więcej? @niezmanipulowany a czy rozmawiałeś z pracodawcą o premii, dlaczego tak się dzieje? Warto to wyjaśnić.

Aaa
@Iza

Nie ma kasy na podstawowe surowce np. Folia stretch, nity, wkręty. Ale na "innowacje" jak najbardziej. Ostatnie dwa miesiące to co chwilę przestoje, ale oczywiście z naszych urlopów wypoczynkowych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za nic. Przez tapicernię w ciągu roku przewinęło się 7 osób. Ty zaczniesz o podwyżce a jaśnie panujący ci odpowie że mu się nie kalkuluje w kosztach, albo że nie wyrabiasz normy i ci obniży. Jeszcze troche i będzie po firmie

roztropny

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Exportowiec

Byłem tam kiedyś na rozmowie o pracę chyba z 5 lat temu a Właściciel wydał mi się dziwnym człowiekiem rozmowa trwała chyba z godzinę więc ciężko w takim czasie poznać człowieka ale było dziwnie (myślałem wtedy że to może taki jakiś nieznany mi styl/regionalizm częstochowski czy coś takiego :) ) w każdym razie do dziś pamiętam tamto spotkanie a wiele rozmów odbyłem i parę prac zmieniłem w międzyczasie. Aż tu zajrzałem zobaczyć co i jak ale widać chyba mi się wtedy nie zwidziało :) . Wózki w każdym razie robicie dobre! Pozdro!

Pola

Bardzo uczciwy pracodawca. Myślę że w tej branży najlepszy w Częstochowie.

Zostaw merytoryczną opinię o DELTIM Sp.z o.o. Sp.k. - Częstochowa

DELTIM Sp.z o.o. Sp.k.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.