Action

Opinie o Action

Aktualność
Szanowni Państwo,

Chcemy powitać wszystkich użytkowników poszukujących informacji o naszej grupie Action S.A

Podstawą naszej działalności jest dystrybucja sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce. Od wielu lat współpracujemy z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. W swojej ofercie posiadamy również nagradzane za wysoką jakość artykuły oferowane pod własnymi markami.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszą firmą, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Za cel stawiamy sobie przedstawienie kompleksowego, obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Dlatego bardzo prosimy o rozwagę użytkowników forum i niepublikowanie informacji na temat niezależnej od nas firmy ACTION sieć dyskontów niespożywczych na naszym wątku. Są to treści nie odnoszące się do naszej firmy i wprowadzające w błąd.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego profilu, a w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adres: action@action.pl

Pozdrawiamy,

Grupa Action S.A
Lolka Nowy wpis

Niżej ktoś z was pisał, że jest dużo czasu na wdrożenie się na dane stanowisko. Ile trwa takie szkolenie jeżeli chodzi o asystenta kierownika?

Nowy wpis

@Lolka

Dzień Dobry, Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie wdrożeniowe ale długość jego zależy od doświadczenia kandydata. Staramy się aby szkolenie trwało na tyle długo aby nowy pracownik czuł się komfortowo na swoim stanowisku. Zapraszamy do rekrutacji. Dział HR

Chętny jestem podjąć się pracy magazyniera. Tylko w ogłoszeniu nie wyjaśnił pracodawca co dokładnie się robi tam a przecież są na pewno różne działy? Może ktoś tu napisze coś więcej o tej pracy, mam taką nadzieję.

Dlaczego co miesiąc od miesięcy jest ogłoszenie na magazyniera? Aż tak się magazyny rozwijają, czy zwalniają ludzie miejsca? Zastanawiam się, czy jakbym przyszedł teraz pracować, mam papiery UDT i wysokościówkę u aktualnego pracodawcy, to czy umowa o pracę by była próbna, czy jednak zlecenie :3

Nowy wpis

Dzień dobry Pracowników na magazyn z uprawnieniami UDT zatrudniamy na umowę o pracę lub ba inną formę współpracy w zależności od oczekiwań kandydata. Pierwsza umowa jest na okres próbny, kolejne dwie na czas określony i trzecia na czas nieokreślony. Zapraszamy do aplikowania Pozdrawiam Dział HR

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Action?

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Action?

Witam, W naszej firmie są 3 umowy na czas określone ( nie przekraczające 33 miesięcy), a następnie podpisywana jest umowa na czas nieokreślony. Dział HR

@Action

Kłamstwo, ludzie pracują tam na śmieciówkach

Trenir

Nie polecam. Pracowałem w tej firmie ponad 4 lata w dziale gdzie jest kierownik i jego pupilek. Reszta pracowników jest mówiąc delikatnie gorzej traktowana. Jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nie masz co liczyć na przychylność pracodawcy. Wieczne pretensje o rzeczy na które nie masz wpływu. O premii można tylko pomarzyć Po 4 latach pracy na jednym stanowisku na umowie zlecenie/ o dzieło za najniższą krajową skierowałem pismo do pracodawcy z prośbą o zmianę umowy na umowę o pracę. Spotkałem się z odpowiedzią odmowną, że profil firmy nie przewiduje nawiązywania takiego stosunku pracy mimo iż w moim dziale były osoby na tym samym stanowisku z umową o pracę. Kilka dni później po otrzymaniu wiadomości odmownej zadzwonił do mnie kierownik i oznajmił, że wypowiada mi umowę bez podania przyczyny. Niestety nie jestem pojedynczym przypadkiem takiego działania ponieważ zdarzały się podobne przypadki.

@Trenir

Witam, W naszej firmie na umowę cywilnoprawną na zlecenie lub o dzieło przyjmowane są osoby na okres próbny, nie dłużej niż 3 miesiące. Nasza firma bardzo rozwija swoich pracowników, a awanse i szkolenia są na porządku dziennym. Dlatego nie możemy odnieść się do Pana zarzutów ponieważ opinia ta nie dotyczy naszej firmy ACTION S.A. dystrybutor sprzętu RTV, AGD, IT i wiele innych produktów multibrandowych. Życzymy powodzenia Dziękuje

@Action

Action oczywiście że kłamiesz, zleceniówki walone są że hoho i to po parę lat... Że taki szajs jeszcze później musisz odwalać jako HR ;))))

Mjjmm

Pracuje tutaj juz pół roku na stanowisku asystentki ds. sprzedaży. Firma bardzo rzetelna, traktująca pracowników z szacunkiem. Daje naprawde dużo czasu na wdrożenie się w stanowisko. Nigdy nie doświadczyłam żadnych nieprzyjemności. Są duże możliwości rozwoju i awansu. Ogólnie polecam

Becia
@Mjjmm

Cześć, a jak wyglada ten rozwój w sprzedaży? Przedstawili ci ścieżkę kariery? Możesz awansować na jakie stanowisko, będąc na chwile obecną asystentka? Wiesz po jakim czasie będzie to możliwe tak mniej więcej? No i zarobki jak oceniasz? Ciężko się tu dostać do działu?;)

Szukają teraz magazyniera-operatora wózka widłowego. Z tego co czytałem to trzeba mieć brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m. To specjalne uporawnienie czy lekarza medycyny pracy to określa? Nadal obowiązują dwie zmiany? Dajcie info.

Czy w sieci jest zakładowy fundusz świadczeń socjalnych i czy wypłacane są wczasy pod grusza @Pracodawca

Serwis

Pracowałem tam na produkcji i w serwisie i mogę powiedzieć że praca w Action była całkiem dobra. Oczywiście jak to bywa w takich większych firmach są dni fajne i takie mniej fajne. W jeden dzień praca jest przyjemnością a w inny idzie jak po grudzie. Fajne jest to że dosyć szybko można się zaaklimatyzować, pomaga w tym bardzo luźna etykieta i pozytywne podejście do pracownika. Ludzie byli uprzejmi, zawsze można było się dogadać. Zaraz podniosą się głosy że to pisze ktoś z działu hr hehe No ale tak jest, mi się tam pracowało dobrze a problemem była lokalizacja firmy bo nie było jeszcze otwartej ekspresówki i dojazd sprawiał problem. No i jak to w większych firmach bywa problemem jest wolny proces podejmowania decyzji. Czasem miałem wrażenie że pracuję w ZUS-ie :)

Teresa
@Serwis

Skoro pracowałeś na produkcji, to pewnie wiesz jak tam sprawy się mają na magazynie? Dopytuje, bo właśnie szukają operatora maszyn :) Pisza o dwóch zmianach, dasz znać w jakich godzinach się pracuje? No i jak ocenisz zarobki? W ofercie wspominają o premii. Na jakiej zasadzie ją przyznają? ;)

Serwis
@Teresa

Niestety nie mam zbyt dużo informacji o magazynie. Wiem że jest duży i z tego co się orientuję to tam są też różne działy. Pracuje tam sporo obcokrajowców

Zenek
@Serwis

Ok, napisałeś że wolno podejmowali decyzje. Na jaki temat? Masz na myśli dotyczące pracowników? Nie wystarczyło pogadać z kierownikiem tylko decyzja musiała być kilkuetapowa i wszystko zatwierdzało kilku przełożonych?

Aneta

Hej, firma poszukuje magazyniera, mój mąż chce aplikować, widzę że ostatnio poszukiwali w sierpniu, możecie mi powiedzieć czemu firma tak często poszukuje na to stanowisko, to kwestia rozrostu firmy, czy rotacji? Napisali w ofercie, że do pensji jest stały dodatek, ktoś powie w jakiej kwocie?

Jaka jest umowa w firmie Action? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Witam, Do pracy na magazynie zatrudniamy na umowę o prace i pierwszy okres to jest okres próbny. Jeśli jest Pan/i zainteresowany/a praca w magazynie to zachęcamy do kontaktu na adres rekrutacja@action.pl jak również zachęcamy do przejrzenia naszych ogłoszeń o pracę, gdzie wszystko jest opisane. https://www.gowork.pl/oferta/magazynier-operator-wozka-widlowego,53l4FlSVZUHuSwHYMFIcVO,zamienie Pozdrawiamy Dział HR

Genek
@Action

zachęcacie do kontaktu a ludzi przesiewacie nikt wam nie pasuje

Kkk

Łódź- moja opinia jako pracownika.sklepu jest negatywna , ludzie są traktowani beż szacunku , a koerownik cały czas ma jakieś pretensje nic mu nie pasuje nie wiadomo ile byś zrobiła/ił będzie źle w miemaniu kierownika praca ma być najwazniejsza nie ważne czy masz 40c gorączki czy by była złamana noga trzeba być pracy ... po 2 jeżeli nie jesteś typowym (usunięte przez administratora)i pupilkiem zapomnin o jakiej kolwiek uldze z czasam zrobią wszystko by cię usunąć z pola w postaci wypowiedzenia .. kończąc zmianę 21.45 nie wchodzisz rowno z pracy 22.15 pamiętaj że za te godziny nie masz pałacone ani nie możesz odebrać danej liczby godzin.. jeżeli nie chcecie wykończyć się psychicznie .. odradzam taka pracę.

@Kkk

Dzień Dobry, Ta opinia nie dotyczy naszej firmy. Nasza Firma ACTION S.A. jest polskim dystrybutorem, nie posiadającym sklepów stacjonarnych. Pozdrawiam Dział HR

Bożena

Interesuje mnie praca jako Asystent/ka Dział Prawny. Gdzieś widziałam ogłoszenie ale chciałabym dopytać o kursach, szkoleniach dla pracowników. Są takie benefity doskonalenia umiejętności i dokształcania?

Poszukiwaczka

Witam.na czym polega praca w tej firmie .czy na magazynie pracują zwykli ludzie.tzw.nie wózkowi .i czy wiecie coś o magazynie w Zakroczymiu .bo chciałabym tam pracować. Dziękuję

Emi

Pracowalam prawie półtorej roku w Action i nie polecam , zwolnili mnie nie mając powodu. Takie glupoty usłyszałam przy wypowiedzeniu ze głowa mała, nic się nie zgadza. Kierownictwo się opieprza a nas pracowników ganiaja jak psów. Zambrów

Mariusz
@Emi

Czyli jednak podali ci powód zwolnienia. Na jakiej umowie byłeś. Miałeś chociaż okres wypowiedzenia czy wyleciałeś z dnia na dzień?

@Emi

Witam, Firma Action Spółka Akcyjna nie posiada oddziałów w Zambrowie. Jesteśmy dystrybutorem i nie posiadamy sklepów na terenie Polski. Opinia powyższa nie dotyczy naszej firmy. Pozdrawiam HR

Action dlaczego nie podajecie w swoich ofertach pracy widełek płacowych?

Witam, W większości ogłoszeń podawane są widełki płacowe. Jeśli mowa jest tutaj o konkretnym stanowisko to proszę o informację a My chętnie odpowiemy. Pozdrawiam Dział HR

Wojtek

Czy w Action jest możliwość pracy zdalnej, na którymś z działów?

Maja1297

Nie polecam pani kierowniczka z Ciechanowa... kobieta powinna chyba nauczyc się dobrych manier i traktowania klientów

Klient

Witam , wczoraj wieczorem byłem w sklepie w Warszawie na Głębockiej. Czy kręcili państwo jakiś paradokument tam wczoraj(trudne sprawy) czy coś podobnego? Czy to co widziałem było realna sytuacja? Tzn jakiś gruby facet z późniejszych obserwacji wnioskuję że to kierownik.Wepchną klientkę do sklepu szarpał się z nią wykręcał jej ręce krzycząc że to (usunięte przez administratora) Po chwili wciągną tą kobietę do sklepu powalając ja na ziemię i przygniatając swoim cielskiem. Po chwili dołączyły dwie pracownice awantura na całego wbiegł facet tej kobiety krzycząc że ona ma chore serce by ją zostawili. Moje pytanie brzmi czy takimi rzeczami nie powinna się zajmować ochrona i policja??? Czy "kierownik" może naruszać nietykalność cielesną innych osób wykręcając ręce ściskając przyduszając do ziemi? W efekcie kobieta uciekła. Policji nie widziałem więc o co tam chodziło??? Bo oprócz zniechęcenia do fajnej firmy i zażenowania Klientow chyba nic więcej nie udało się osiągnąć. Co by było gdyby ta kobieta dostała zawału lub odniosła jakis ciężki uraz? Czy warto było ryzykować nawet jak ta kobieta coś ukradła czego nie wiemy bo uciekła. Czy ten "kierownik" jest Bogiem?

Yyy
@Klient

Weź... po pierwsze to jest miejsce do opinii na temat pracy w tej firmie po drugie to nie jest sklep action tylko całkiem inna firma przeczytaj pierw opis czy cos....

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?

Action