logo Netia S.A

Netia S.A

Lublin

Opinie o Netia S.A

byly pracownik 2010-05-28 21:15:58
Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy u jakiegokolwiek partnera Netii. Przy kazdej wyplacie kasy bylo mniej niz powinno, rekord padl przy ostatniej wyplacie kiedy poinformowalem ich ze odchodze- 490zl, a powinno byc 1100 :) Nic im nie udowodnisz bo wszystkie umowy ktore zawrzesz z klientem sa na twojego kierownika. Tak wiec biuro partnerskie= rozboj w bialy dzien
anonim 2011-04-26 21:42:17
polecam hwt w lublinie
Pracownik 2015-12-29 10:08:55
Omijać szerokim łukiem. Tyle na ten temat.
współpracownik 2016-01-20 15:00:00
Jedyna rada- nikomu tam nie ufać. Same dwulicowe osoby. Wszystko jest śmiechu warte. Jedna wielka komedia. Niektórym się wydaje, że Boga za nogi złapali. Zieja z nich. Jeśli chodzi o warunki i wynagrodzenie to lepiej nie wiedzieć- Porażka.
Nieważne 2016-02-23 18:27:45
Uwaga. Po zakończeniu pracy, możecie zapomnieć o umowach, które przed waszym odejściem zostały podpisane. Nikt Wam za te umowy nie zapłaci.
aramis76 2016-03-18 12:59:10
pracowałem jako handlowiec, przyjemnie wypominam pracę w Netii
XYZ 2016-06-30 14:26:59
Po pierwsze trzeba otwarcie powiedzieć, że w Lublinie jest jedna Netia, na Wolskiej.
Inne biura to partnerzy, czyli firmy które rządzą się swoimi prawami.
Ja osobiście preferuję pracę u źródła, im mniej pośredników tym lepszy przepływ informacji i pieniędzy ;)
Praca spoko, jak na CC, miło, kameralnie, zajebista atmosfera, pieniądze też spoko jak się dobrze ciśnie.
rereer 2016-07-01 15:23:57
hej znalalzem nowe oferty pracy od ich firmy..na przyklad na stanowsiko keirownika centrum obslugi klienta w Będzinie oferuja tutaj miedzy innymi atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy, profesjonalne szkolenia czy bogaty system benefitów
Zostaw swoją opinię o Netia S.A - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netia S.A