Pomorski Dom Finansowy Krzysztof �»o��nieruk

Gdynia

Opinie o Pomorski Dom Finansowy Krzysztof �»o��nieruk

anonim 2010-03-17 19:24:16
Pracowalam w tej firmie kilka lat. Byly i z�le i dobre chwile, ale wiem juz teraz jedno (po pracy w wielu innych firmach
) - ze NIGDY juz nie bede miala takiego szefa jakim jest p. Krzysztof. Czlowiek ktory NIGDY nie przekroczyl zadnej dozwolonej granicy jako szef , co jest mu zarzucane na tym forum. Czlowiek, ktory ZAWSZE rozumial zdarzenia losowe w moim zyciu, ktory NIGDY nie zadawal pytan -dlaczego jestem chora, a na co, a co mi jest! W wielu firmach pozniej musialam udowadniac, ze naprawde jestem chora, albo ze naprawde musze isc na urlop (przedstawiajacc np. bilety na wyjazd na wakacje albo zamowienie wycieczki!! - czy to nie jest dopiero MOBING,ktory tu zarzucacie??).
Kazda Wigilia lub inne swieta byly dniem wolnym - w innych firmach nie do pomyslenia!!

Ponadto w zadnej firmie nie mialam takiej szansy rozwoju jak w TPDF! W zadnej nie czulam sie bardziej doceniana niz tam!

zaden szef nie potrafic mnie podniesc na duchu, gdy szlo zle, tak jak p. [usunięte przez moderatora]!

Nie zgadzam sie z zadna negatywna opinia na temat firmy ani p. [usunięte przez moderatora], ktory jest wspaniala, inteligentna, szanujaca pracownikow i kobiety osoba!!!!

Dzieki TPDF ukonczylam wiele pomocnych w pozniejszej pracy kursow, szkolen, przezylam wiele super imprez z okazji kolejnych sukcesow firmy!! Zdobylam bardzo cenne doswiadczenie
w prowadzeniu biura, sprzedazy produkt�³w bankowych, co pozwolilo mi sierozwijac. Poza tym szef zawsze potrafil wyczuc w czym najlepiej sie czuje, jaka praca daje mi satysfakcje i umozliwiac mi taka prace!! wykonywalam wszystko to, co dawalo mi spelnienie - dzieki temu, ze ZAWSZE we mnie wierzyl, ZAWSZE mnie wspieral. i podkreslam jeszcze raz: NIGDY NIE BeDe JUz MIALA TAKIEGO SZEFA.
Zostaw swoją opinię o Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Ã�»oÃ��nieruk - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomorski Dom Finansowy Krzysztof Ã�»oÃ��nieruk