Opinie o Wojcik Fashion w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojcik Fashion. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojcik Fashion o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojcik Fashion w Sosnowiec

Marta Nowy wpis

https://wojcik.com.pl/ Firma wraca do żywych, reaktywacja rozpoczęła się ...

Magda Nowy wpis
@Marta

A co z zaległymi wypłatami?

Marta Nowy wpis
@Magda

Jakimi wypłatami ?

Patrycja Nowy wpis

Jak z zarobkami w firmie? Warto się starać o prace ?

Czy często w firmie Wojcik Fashion zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Od

Oooo coś się dzieje !!! Człowieku szkoda ze teraz się obudziłeś !!!!!

Natalia

@Lato, na stronie internetowej Wojcik Fashion znajduje się jedynie informacja, że jest to polska marka ubraniowa i że wszystkie dostępne ubranka robione są przez nich samych. Więc może zmienili nazwę, z tej wcześniejszej, o której piszesz? Jak widać, wcześniej pytałam o rekrutację, więc na pewno teraz normalnie działają, to można powiedzieć na pewno.

agnieszka
@Natalia

Firma Wójcik nie działa .... oszukali bardzo dużo ludzi , nie powypłacali należnych im pieniędzy i się ulotnili ...... taka firma a zachowała się nie fer nawet wobec długoletnich pracownikom

Magdalena
@agnieszka

Włącznie z klientami. Karty podarunkowe wydawali a zaraz potem się ulotnili. Na telefony i maile nie odpowiadają. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Miła i profesjonalna rozmowa na wysokim poziomie.

Doświadczenie? Kwalifikacje zawodowe? Wiedza o Pracodawcy?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jakiego zarządu!!!!! Ktoś ma poczucie humoru.???????????????????????????????????????????? to już przeszłość.

Natalia

@agnieszka, rzeczywiście dwa lata temu, można było przeczytać artykuły, które mówiły o braku płynności finansowej Wojcik Fashion, ale z kolei firma nadal istnieje w KRSie i brak tam wpisów o upadłości. Może ktoś z zarządu powinien się do tego odnieść?

Lato

Dzień dobry. Czy sklep internetowy to ta sama firma, co kiedyś Wójcik? Kto tym zarządza? Na tym forum znajdują się informacje o zamknięciu firmy. Kto zatem produkuje ubranka sprzedawane na wojcikfasion?

Natalia

Możecie powiedzieć, jak najlepiej i najskuteczniej zgłaszać powinno się własną aplikację do pracy w Wojcik Fashion? Czy powinno zrobić się to osobiście, a może wystarczy wysłać swoje cv drogą elektroniczną? Różne firmy podchodzą do tego tematu po swojemu, te praktyczne wskazówki będą więc pomocne dla poszukujących pracy.

Widziałam to ????

Przeczytałam..... większość komentarzy-szok?To za mało!Jeden zły ruch w firmie i poleciało ale dlaczego tak wszyscy tutaj na siebie plują? Pracowałam w tej firmie,były złe i dobre czasy.Nikt nikogo nie trzymał na siłę nikt nogogo nie zmuszał do nadgodzin.....wy się na zgodziliście!Oddbraliscie sobie same godność,brak przerwy śniadaniowej , jedzenie przy mnie maszynie! Masakra w imię premi 20 procent.... Ja odeszłam bo nie chciałam tak nisko upaść .Był to dobry wybór!A dla wszystkich krzykaczy mam prośbę,załóżcie własną firmę i spróbujcie coś sprzedać !Każdy tylko gadać potrafi i siedzieć na etacie....to jest luksus . Była ,,krawcowa "was pozdrawia

Modliszka
@Widziałam to ????

Wprowadźmy mili Państwo jakąś logikę do tych wpisów. Proszę "byłą krawcową" aby zwrócić się z tą reklamacją bezpośrednio do Pani Ilony Wójcik, jej męża. Konwersacji z Córka, Synem i Synową nie polecam. Choć i gwarancji merytorycznej odpowiedzi ze strony Pani Wójcik też nie zapewnię. Oderwanie od rzeczywistości. Po całości i w całości. I tak na skróty : misterny plany Pani Wójcik dotyczący wyciągnięcia niebotycznych pieniędzy z upadającej Spółki został osiągnięty. Podziwiam ludzi, którzy "kupują" przyklejony sztuczny uśmiech i deklaracje bez pokrycia. Firmę położyła ta, co nie akceptowała tego, że na tronie może siedzieć ktokolwiek oprócz niej samej. Lata miną, kurz opadnie. Wójcik przechodzi do historii. Do archiwum. Umieszczą dokumentację gdzieś w segregatorze na półce z sygnaturą "UPADŁOŚĆ". Nie trzeba zakładać własnej firmy, aby być przyzwoitym człowiekiem. Mniejszościowy udziałowiec dysponował wystarczającymi narzędziami i informacjami , aby powstrzymać to warneckie i beltranie i pajakowe szaleństwo. A "była krawcowa" (wpis powyżej) najwyraźniej zapomniała, że sama była na etacie i wszyscy traktowali ją jak pączek w maśle - pensję dostawała jako pierwsza. W całej historii tej firmy nie zaobserwowano jedzenia kanapek przy maszynie. Dział produkcji miał własną kuchnię. Nie sposób zrozumieć takie przywileje. Do kompletu zabrakło trzynastej pensji i dodatków funkcyjnych. W związku z tym gorąco namawiam kooperantów tej firmy, którzy zostali z komornikami na plecach, bo Wójcik zamówił i nie zapłacił, aby postulować zwrot nie tylko kwot wynikających ze złożonych zleceń ale również za utracone planowane zyski. Dlatego też "była szwaczko" , która była zatrudniona na etacie - najpierw załóż swoją firmę. Potem podyskutujemy merytorycznie. Pani Wójcik jakoś nie potrafiła zagwarantować Ci pracy. Co więcej - kazała Ci jeść kanapki przy maszynie do szycia. Wprowadź do swojego myślenia logikę - łatwiej to wszystko przyswoisz.

Widziałam to
@Modliszka

@Modliszka....Nie oceniaj ludzi po wpisie! Nigdy nie byłam tzw,, szwaczką" widać, że ta różnica cię przerisła. Jestem krawcowa, która od kilku lat prowadzi własną dobrze prosperującą firmę. Wybrałam wolność a nie pracę na etacie. Wszystkiego dobrwgo @Modluszka nie zżeraj samców po stosunku, podaruj im szanse!

elda

Nazywam się Elda Chcę zaświadczyć o wielkim rzucającym zaklęcie o nazwisku Dr.Chamberc, moim mężu, i jestem żonaty od 5 lat, nie mamy dziecka, a lekarz powiedział nam, że nie mogę urodzić tylko dlatego, że moje ciało zostało uszkodzone z powodu niewłaściwej recepty narkotycznej sprawia, że się martwię i mój mąż nie jest szczęśliwy, więc mój mąż postanawia ożenić się z inną dziewczyną i rozwieść się ze mną, byłam tak smutna, że powiedziałam mojej przyjaciółce o tym, że dała mi adres e-mail Dr.Chamberc, a ja nigdy Wierzę w niego tak bardzo, chociaż po prostu zdecydowałem się spróbować i powiedział mi, że pomoże mi odzyskać męża po trzech dniach i zajdę w ciążę Wątpiłem, by trzeciego dnia mój mąż wrócił do mnie i zapłakał, powiedział nie chciał już rozwodu 2 miesiące po tym, jak lekarz potwierdził, że jestem w ciąży, jeśli masz jakiś problem, Dr.Chamberc może ci pomóc, wyślij mu e-mail na chamberc564@yahoo.com

Czar
@elda

Ela czy aby na głowę nie jest za późno? Może chociaż ortopeda ci z nogami pomoże.

Rafał

Z sentymentu Może niektórym pracowało się dobrze..

Justa
@Rafał

A może wygodnie.

Stella

Wójcik Fashion. R.I.P.

a

Jak to RIP

@a

Wójcik jeszcze fukcjonuje ?

Stella
@Monika

Nie, nie funkcjonuje. Odeszli lub zostali zwolnieni wszyscy. Projektantki. Technolog. Główny krojczy. Dział zakupów. Dział sprzedaży. Dział marketingu i VM. Dyrektor finansowy, Główny Księgowy, Analitycy, Magazynierzy. Część Księgowości. 100% Działu kadr. KONIEC. Concordia buja się w Warszawie a Pani Wójcik na Kajmanach. A nadzorca sądowy ładowany jest w trąbę, bo nikt nie raczył nawet odebrać od niego telefonu. Szybkim krokiem zbliża się magiczna data 1 marca = kolosalne zobowiązania finansowe. 15 milionów. 15 milionów polskich złotych. Jakim trzeba być imbecylem lub cynikiem aby roztrwonić tyle ? Marka Wójcik = zero. Cykl życia skończył się. Pozdrawiamy Warszawę. Pozdrawiamy Kajmany. P.S. My już w normalnych firmach. Z dala od tego wójcikowego absurdu. I upokorzenia.

Robert W.
@Stella

Długo jeszcze tak będziecie rozpaczać??? Nie martwcie się tak o tego Wojcika.

@Stella

Rozumiem można być zniesmaczony obrażonym ale chyba już wszytsko jest jasne i co Ci daje wylewanie tych żali ?! Skoro masz już nowa prace skup się na tym a nie wylewaj żali w internecie i to anonimowo. A już w ogóle nie rozumiem po co wypisujesz rzeczy o osobach które już firmie wieki nie pracują wg Ciebie one tez się przyczyniły do upadku ? Może zastanów się czy Ty pracowałeś dostatecznie dobrze może tez w jakimś stopniu doprowadziles firmę do tej sytuacji ? Krytykować każdy umie w internecie sami bohaterzy. Skup się na swoim życiu i na tym żeby być szczęśliwym i nie trać czasu na internetowy hejt bo nic tym nie zyskasz !!!!!

@Robert W.

Nikt dawno się już o niego nie martwi.

Piotr B
@Gość

To po co to zainteresowanie i komentowanie ???

Baśka

A jak tam praca w sklepie wojcik dobrze płacą?

Klient

Witam, czy coś wiadomo o sytuacji w jakiej jest teraz firma Wójcik Fashion ? Czytając komentarze przypuszczam, że to już koniec firmy ? Chociaż wciąż czekam, aż w sklepach pokaże się nowa kolekcja wiola-lato 2018... ale myślę, że to tylko złudna nadzieja... na stronie internetowej nie ma już nic fajnego tak samo w sklepach, a jeśli coś już jest to nie ma rozmiaru...

Zainteresowana

Czy można jeszcze kupować na stronie internetowej ubranka, czy nie będzie to ryzyko ? Patrząc na wpisy poniżej to chyba nie jest dobrze :(

Byly franczyzobiorca
@Zainteresowana

Kupic zawsze mozna gorzej z reklamacja bo juz nie bedzie do kogo ....szkoda bo ubrania byly dobre gatunkowo - do zeszlego roku - teraz gatunek do du....

@Byly franczyzobiorca

Dziękuje za odpowiedz, kupię cos a nóż nie trzeba będzie reklamować :)

Kamila
@anonymous

Dla upewnienia, mozna nadal bezpiecznie kupowac ? Sa to orginalne obuwie firmowe, czy jakies podrobki ? Strona internetowa www. ciasta-wojcik.pl ?

Agnieszka

Czy naprawdę to juz koniec takiej dużej firmy ??? Czy ktoś wie do kiedy firma istnieje ??

Czy jeszcze ktoś tam pracuje? Czy to już definitywny koniec WF?

Nikolas

Grono wciąż maleje - przykre ale prawdziwe.

w-wa
@Nikolas

I chyba logiczne, bo pracy to raczej już za bardzo do wykonania nie ma. Sklepy pozamykane z wiadomych względów, sprzedaży hurtowej brak, nowego sezonu nie ma i nie będzie wiec .... pewnie tylko sprzedaż online jeszcze dość mocno zawalona obowiązkami ....

b-b
@w-wa

Też im się niedługo obowiązki skończą...co nie zmienia faktu, że trzymamy kciuki za online. Bo pod młotek licytacyjny pójdzie wszystko, co tylko da się spieniężyć. Podobno obecnie można wykupić wiele. Nawet kwiatki w donicach z korytarza. Dekoracje świąteczne w firmie - fajnie przystrojone, miło, naprawdę... Tylko w zaistniałych okolicznościach formułka "zdrowych i szczęśliwych świąt" jakoś w tym roku ciężko wchodzi w uszy... Nie mniej jednak - zdrowych, wszystkim.

Podzielmy się opłatkiem

A teraz zamykamy oczy, wyciszamy emocje...wdech..wydech...wdech..wydech... Podzielmy się opłatkiem, zaśpiewajmy kolędy. Zapalmy świece, cieszmy się zapachem choinki . Życzmy sobie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, wybaczmy naszym oprawcom, postarajmy się zrozumieć ich głupotę. Ulepmy ze śniegu pod stawem z firmowymi rybkami bałwany, pięć bałwanów, trzy rodzaju żeńskiego i dwa męskiego i dajmy rybkom ze stawu przemówić w noc wigilijną. Po 30 latach marka wójcik osiągnęła dno. Co tam dno, pod nią jeszcze 2 metry mułu w stawie. Pięć bałwanów, dwa rodzaju męskiego, trzy rodzaju żeńskiego, które raz na zawsze utopiły ten zakład i ich pracowników. Bałwany, oby nadchodzące za dwa/trzy miesiące ciepłe wiosenne Słońce spowodowało, że poczujecie, jak umiera się powoli. .

elle

Pracowałam w tej firmie, kilka lat,przy produkcji, zmuszane byłyśmy pracować dwie zmiany podrząd 16 godzin(2 i 3 zmiana) dziennie, jeżeli ktoś się sprzeciwiał dostawał zwolnienie. Normy nie do wykonania, zarobki coraz mniejsze, traktowane byłyśmy jak zło konieczne,a to my wytwarzałyśmy produkt który przynosił zysk firmie. Na dywaniku za nie wyrobienie normy usłyszałyśmy od Ilony Wójcik- cytuję; Takie g...o zatrudniam,,, Dzisiaj mieszkam za granicą, prowadzę własną firmę i moja kondycja finansowa jest dużo większa niż kondycja finansowa firmy Wójcik, Sprawiedliwość jednak istnieje..Cieszy mnie upadek tej firmy

Była pracownica
@elle

Tez pracowałam w tej firmie, 6 lat, 6 długich lat. Wtedy firma była w szczytowej formie, w przeciwieństwie do mnie. Traktowanie nas roboli, najgorsze w całej mojej karierze zawodowej (35 przepracowanych lat) Nikogo nie interesowało czy mamy ochotę, siłę i możliwość pracy w chorym systemie nadgodzin. Dywanik u szefowej był normą, gdy się odmawiało pracy po godzinach. Strach, uczucie, że jestem nikim, towarzyszyło mi przez cały ten czas. Odeszłam z ciężką depresją. Już nigdy więcej nie pracowałam pod taką presją i z takim brakiem szacunku do człowieka. Żal mi tylko tych, którzy wytrwali do końca, bo to koniec firmy. Żyją w niepewności o każdy następny dzień i pytają co z nami ? Co dalej ? Przykre.

Krajalnica

Ja bardzo proszę nowego inwestora (albo tego starego), bo już nie wiem, kto w końcu jest właścicielem tej firmy, aby wpadł na chwilę, zgasił światło, pozamykał drzwi i założył plomby. A potem niech na noc otworzy bramę i niech Ci, którzy stracili tam pieniądze przyjdą i zabiorą swoje. Bank, wierzyciele etc. Serdecznie rzygam tymi przepychankami i rozprawianiem, kto plotkował, kto donosił, kto z kim spał, kto był a kto nie był lojalny, pijany lub naćpany. A na parkingu, obok stawu z najważniejszymi na świecie rybka mi proponuję wmurować tablicę okolicznościową z nazwiskami tych wszystkich zarozumiałych zarządów i rad nadzorczych, którzy skutecznie, definitywnie raz na zawsze położyli wszystkich na łopatki. Nadto proponuję zlicytować publicznie pod ratuszem w Bielsku na oczach wszystkich mieszkańców tego miasta pozostały majątek tej spółki; co więcej zaprosić prezydenta miasta, prezesów największych spółek w regionie. Po co ? Ku przestrodze : że mogą tak samo skończyć, jak wyłączy im się myślenie, zacznie się brawura, wyjdą braki edukacyjne a wzrok przesłonią MILIONY. Z najlepszymi życzeniami na jakże radosne wójcikowe święta.

ilONA WOJCIK

ILONA Szymala JEDNA z lepszych pracownikow FIRMY WOJCIK. Dziękuję za pracę i życzę powodzenia ILONA WÓJCIK

Brawo
@ilONA WOJCIK

Widać dzisiaj zmiana nastroju wczoraj hejt dzisiaj plebiscyt na najlepszego pracownika ??? Czyżby dział kadr uległy rozpadowi ? Paluszki nierozłączki się rozdzieliły ? Ilość intryg i plotek zatem w firmie zmaleje chociaż teraz to już i tak chyba nie ma o czym plotkować chyba ze o osobach które już w firmie nie pracują i ułożyły siebie życie zawodowe gdzie indziej.

Krakus
@ilONA WOJCIK

Pani Ilono chyba zapomniała Pani o BM przecież to Pani prawa ręka i najlepsza pracownica w historii firmy !!! Nigdy Pani BM nie zawiodła zawsze była lojalna i wypowiadał się o Pani tylko w dobrych słowach. Kulturalna i nigdy nie związana z żadnymi plotakimi intrygami i aferami.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojcik Fashion - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Wojcik Fashion?

Zobacz opinie na temat firmy Wojcik Fashion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojcik Fashion?

Kandydaci do pracy w Wojcik Fashion napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojcik Fashion
  • Wyzwolenia 93