Opinie o FIRMA"OK" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FIRMA"OK". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FIRMA"OK" o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA"OK" w Sosnowiec

Czy FIRMA"OK" ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy FIRMA"OK" oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracownik Nowy wpis

Każdy pracownik z miejsca dostaje umowę o pracę. Nie bawi się w zleceniówki, chyba że przychodzi ktoś z agencji.

Pracuś Nowy wpis

Kto jest kierownikiem w tej firmie ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia FIRMA"OK"? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Operator

Hahhahahahah może obiad codziennie za darmo ta firma to hańba nic wiecej Maciej yo by was wydał na autostradę gdyby było yo tylko takie hop ten cygan by chciał zarobić na wszystkich tylko nie sam zawsze jest ktoś winien. Wypowiem swoje zdanie po przepracowabiu 2lat w tym zakładzie. Szef kawał skur*,* chama,i cwaniaka , Kierownik -ćpun ,alkoholik VI co zostali w tym zakładzie to tylko ci którzy już czekają na emeryturę.... jak na produkcji kiedyś pracowało na jednej zmianie Ok 50 osób to teraz pracuje jedna na 3 zmiany tak doprowadziła pazerność..

Kop

Funkcjonuje jeszce ten przybytek?

aspirant ^^

Cześć. Chciałbym od was przyjaciele, kilka odpowiedzi na moje pytania, w temacie swiadczenia pracy w tej firmie. Poniżej moje zapytania: - czy firma aktualnie poszukuje nowych ludzi do pracy i na jakie stanowiska oraz kto zatrudnia w pierwszej kolejności, agencja pracy tym.,czy już sama firma? - jakie są godziny zmiany , jaki obowiązuje aktualnie system w grafiku i czy są braki w obsadzie zmiany? - czas pracy w godzinach nadliczbowych, czy obowiązuje i na jakich zasadach, czy nadgodziny są do odbioru , czy tez wypłacane? - jaka panuje temperatura, warunki na hali lub stanowiskach pracy, oraz jak wyglądają warunki pomieszczeń socjalnych oraz szatni, prysznic..? - jaka panuje polityka w firmie dla pracowników? - czy obowiązują normy na stanowiskach pracy i jak one się mają do rzeczywistości w praktyce? - ile osób zatrudnia aktualnie zakład i jak wygląda schemat przełożonych? - ile wynoszą zarobki , podstawa brutto. Jakie sa dodatki i przywileje takie jak: nagrody, paczki świąteczne, bony , roczna premia, dodat. za brak absencji chorobowych, premia związana z odpowiedzialnością, wydajnością, motywacyjna, inne dodatki za staż ..? oraz jakie obowiązują kary finansowe, wdł reg wewnątrz zakładowego, polityki zakładu? - rodzaj umowy, o pracę, zlecenie , jakie okresy i czy firma jest wstanie zatrudnić na czas nieokreślony? - przerwy, jakie obowiązują według reg zakładu? Proszę o odpowiedzi, najstarszych stażem pracowników, szeregowych (nie mniej jak rok pracy), rownież kadr zarządzającym zakładem. Za udzielone, pomocne, odpowiedzi z góry dziekuję.

TakiTam

Funkcjonuje to jeszcze?

Gutek

Miałem zamiar starać się o pracę ale rzadko tu zamieszczacie opinie a jak już są to niezbyt przychylne.

...

Niech szef podziekuje panu Kurze , Wieclawkowi bo przez takich leserow sie pol zakladu zwolnilo.

jpa
@...

dopiero teraz się zwolnili głupole

@jpa

Znacie główne powody tego, dlaczego pracownicy, którzy pracowali do tej pory w firmie FIRMA"OK", zdecydowali się na zwolnienie? Jest to związane z jakimiś nowymi zarządzeniami przełożonych, czy może pogorszyły się warunki zatrudnienia? Chciałbym poznać, co jest głównym powodem tego, że tak się obecnie dzieje. Proszę o odpowiedź.

;)
@Adam

KIEROWNIK JEST POWODEM :) umowe o ta prace to chyba wygral jak (usunięte przez administratora)czipsy przed filmami..... :v

@;)

Staraliście się może porozmawiać na ten temat z szefem firmy FIRMA"OK"? Może warto by było spotkać się wspólnie i poruszyć problem, który według Ciebie jest głównym powodem tego, iż pracownicy decydują się na zwolnienie? Próbowaliście może takich spotkań? Odpowiedz, proszę.

Badboy
@;)

czy ON jeszcze pracuje? jak tak to szkoooda tam iść ;(

majeranek

Takie firmy jak,, ok'' doprowadzają ludzi do ubóstwa

@majeranek

Dlaczego tak twierdzisz? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą w Firmie "OK"? Chciałbym, abyś uzasadnił Twój wpis, gdyż na chwilę obecną trudno zrozumieć, co takiego wydarzyło się, że w ten sposób oceniasz tego pracodawcę. Twoje sprecyzowanie wpisu będzie pomocne dla wielu czytelników tego wątku.

Żuraw
@majeranek

i do rozstroju żołądka ;(

nie tam

śmierdzi w tym zakładzie jak w zajezdni lokomotyw,jak wy tam możecie pracować

Czy pan "fajka" ma jakis problem z testosteronem? Naprawde na niektorych stanowiskach nie wypada puszczac takich tekstów

Pan Es

Hehe, znam waszego Łukasza z auresu, głupi jak but, kierownik po gimnazjum... Tuk bez szkoły, przyszła kiedyś taka dziewczyna, młoda, chyba nawet 20 lat nie miała, zrobił ją liderem, po miesiącu czy dwóch, coś mu o robocie tłumaczysz to nie dociera, matoł, pozdrawiam cię (usunięte przez administratora) prosto z Jaworzna

@Pan Es

Proszę, aby nie wypowiadać się o osobach, które są zatrudnione bezpośrednio w firmie "OK", a tym bardziej nie obrażać tych osób, ponieważ nie uczestniczą z nami w dyskusji i nie mogą ustosunkować się do słów, które skierowałeś w ich kierunku. Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Są szansę na przyjęcie?

@Adam

Praca wyglaada tak Robisz na Wtryskarkach x2 / jak nie x3 / sam zasypujesz granulat/ sam kontrolujesz detale / sam streczujesz ukladasaz na magazynie.... bo ci ktorzy zarabiaja tam po ponad 3... to sobie siedza i kawke pija , a ty wyyjdziesz po 5h pracy na papierosa to jakby mogli to by cie odrazuzwalniali frajerzy.

@kamil

i oczywiscie maszyna caly czas dozuje robi detale a ty jestes na magazynie..... i ci powiedza czemu cie tak zasypalo :v haha

Zorro
@Pan Es

"kierownik po gimnazjum" hahahahahaah :))) To jak on tym kiero został?

@kamil

Możesz przedstawić, jakie warunki zatrudnienia oferuje firma "OK" pracownikom, którzy pracują na wtryskarkach? Oferowana jest umowa o pracę, czy może umowa zlecenie? Chciałbym wiedzieć jeszcze, czy wynagrodzenie jest stałe, czy zmienne zależne od przepracowanych godzin w ciągu miesiąca? Podziel się z nami, jak to wygląda.

Maja

@NIECH SZEF PRZEJZY NA OCZY~, Twoja wypowiedź jest pełna agresji, dlatego proszę, abyś stonował swoje emocje i napisał szczegółowo, dlaczego tak oceniasz firmę FIRMA"OK"? Chętnie poznamy Twoją opinię, która będzie napisana w sposób spokojny i zrozumiały dla czytelnika.

NIECH SZEF PRZEJRZY NA OCZY
@Maja

jakiej agresjii. PO PROSTU PISZE JAKIE SA WARUNKI W TEJ FIRMIE KAZA CI DAWAC BRAKI ktore sa ewidentnie przeslane z schellera ze do odrzucenia to ustawiacze ci mowia zebys dawal ze sa dobre a kierownik na drugi dzien operatorowi mowi ze ma na katowice jechac robic selekcje? .... to po co ci (usunięte przez administratora) kaza dawac zeby niemusieli kombinowac przy maszynie? takich jak tam zostalo ustawiaczy to operatorzy by wiecej zrobili .... dla niego wszystko jest dobre bo jak se nieumie poradzic z przypaleniami czy czym innym tp dawaj... premie zabiora przeciez operatorowi przeciez to operator pojedzie do katowic na selekcje .... ustawiacz se bedzie kawke pil za 3-4 tys.... maszyny staja z braku tworzywa a nic niema innnego do roboty no to przepraszam... jaKOS jak ktos z normalnych ustawiaczy przychodzil to umial cie chociaz zmienic do toalety czy cos ale to co tu zostalo to ... brak mi slow!!! szef z kierownikiem moga im siac ten chrzan za firma :v co by bylo co trzec

@NIECH SZEF PRZEJRZY NA OCZY

Chciałbym poznać, jak wyglądają dwa kluczowe czynniki pracy, jeżeli chodzi o pracę w firmie FIRMA"OK". Jeżeli możesz to przedstaw, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia w tej firmie oraz czy w pierwszych dniach zatrudnienia firma robi szkolenie nowo zatrudnionym pracownikom, aby pomóc w ich wdrożeniu w nowe obowiązki?

NIECH SZEF PRZEJZY NA OCZY~

SCHELLER I AUTOMOTIV NIECH KEPIEJ ZAWIJA SWOJE FORMY BO JE ROZP...... TAK ZA PRZEPROSZENIEM ZE NIC Z NICH NIEZOSTANIE!!! USTAWIACZE TACY ZE NIEUMIA SE PORADZIC Z MASZYNA I CI KAZA DAWAC TAKIE DETALE DO WYSYLKI A ZA TYDZIEN CIE NA SELEKCJE WYSYLAJA .... TA FIRME TO DOSLOWNIE POWINNI WYBURZYC!!!

Maja

@Skurcz, Twoja wypowiedź ma jakiś związek z pracą w firmie FIRMA"OK"? Jeżeli tak to przedstaw ją bardziej szczegółowo, ponieważ nie rozumiem kompletnie, czego może dotyczyć. @majonez, to znaczy, jakie dokładnie? Możesz mniej więcej oszacować, jak kształtują się zarobki za pracę w firmie FIRMA"OK"? Zachęcam do przedstawienia, jak to dokładnie wygląda.

majonez

Zarobki dobre jak ktoś ma psa na utrzymaniu i mu jeszcze nie choruje

Maja

@anonymous, co dokładnie operator podpisuje na tej kartce od brygadzisty? Czy jest to potwierdzenie udziału w szkoleniu organizowanego przez firmę FIRMA"OK"? Sprecyzuj, proszę, tą kwestię. @Kamil, proszę o wyrażenie swoich słów w sposób kulturalny bez niepotrzebnych słów wulgarnych. Pamiętaj, że obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Jak długo pracowałeś w firmie FIRMA"OK" i co mógłbyś napisać o panujących warunkach w tej firmie?

Filip

Dziwią mnie wasze wpisy, słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Filip

od kierownika to chlopie slyszales? idz popracuj 3 miesiace i czekamy na twoje wypowiedzi jaki bedziesz zadowolony z tego pracodawcy hahaha WTEDY SIE GOSCIU WYPOWIEDZ NA TEN TEMAT POZDRAWIAM :) na szczescie sie uwolnilem z tego kurwidolka :v

Maja

Panowie, czy możecie napisać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie FIRMA"OK"? Czy firma dba o rozwój swoich pracowników i organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje pracowników? Jak wygląda na kwestia u tego pracodawcy? Zachęcam do wyrażania opinii na ten temat.

@Maja

Przychodzi brygadzista z kartka do operatora kaze sie podpisac i dziekuje takie jest szkolenie.

Teoretyczna sytuacja ktora moze nastapic: Jezeli pracodawca wyplaca ci za nadgodziny w kopercie, nie na przelew, i nie ma tego na pasku to jest to nielegalne i trzeba to zgłosić. Teraz kary za to są takie że szybko zmądrzeje

@anonymous

I to samo z ewidencją czasu pracy w nadgodzinach

@anonymous

Jeszcze gdyby wypłacal te nadgodziny bo gdy tylko przychodzi 20 to nagle babcia ląduje w szpitalu albo choruje tak jak pan wyżej napisał niema co robic u tych zlodziei....bo cie tylko okradna pracowalam tam dwa tygodnie i podziekowałam bo naprawde sie dziwie tym młodym chlopaka i dziewczyna ze tam jeszcze siedza.

@anonymous

dziwie ci się chłopaku ze tam rok wytrzymales

@anonymous

A juz mi szkoda strzepic ryja na ten zaklad . dziwie sie wam naprawde ze po anonimkwemu poszecie ...? Boicie sie kogos czy co.... Prawde napisac warto zawsze ale jak sie nigdy nieodezwiecie to zawsze bedziecie jak te matolki pier***chodzic.... Brak slow wsumie najlepiej z anonima zaj***c a pozniej jako kolega/kolerzanka przychodzic i obgadywac kolegow kolezanki z pracy.. .

@Kamil

A o tych nadgodzinach to jest jak pani napisala gdy przychodzi 20 to zawsze cos sie dzieje.... na 20 lipaca wam moge naszykowac koperte bo watpie ze to 0.50gr wydacie.....A W PONIEDZIALEK WYJEZDZAM NA WAKACJE I WRACAM 20.JEZELI MACIE JAKIES ALE TO ZA CZERWIEC PROSZE WYPLACIC BYLEM NA RANO A NUMER KONTA MACIE PODANY W MOJEJ UMOWIE ...... i za czerwiec i lipiec chce miec wyplacane inaczej spotkamy sie w sadzie pracy. mam osoby ktore MI POTWIETRZA WASZE WALKI NA TEJ FIRMIE TAKZE NIECH TEZ NIEBEDZIE TAK ITEN KIEROWNIK CWANY. BO DO PRACY PRZYJDZ NA JUZ ALE JAK MAJA BYC WYPLACANE NADGODZINY TO CIEZKO JUZ.. ....Skonczylem cokolwiek pisac na ta firme bo mam dosc tych zaklamanych pomiotow. TYLKO NERWY CZLOWIEK TRACI , niech panie nawet nieodpisujabo niewarto ... cokolwiek strzepic tego ryja.... BO TA FIRMA POWINNA SIE NAZYWAC NOK A NIE OK , Do pan z biora nigdy nic niemialem bo z pania Dorota zawsze idzie wszystko zalatwic nie tak jak z tym zaklamanym kierownictwem....

@Kamil

za maj i czerwiec przepraszam za pomylke.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA"OK" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w FIRMA"OK"?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMA"OK" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMA"OK"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRMA"OK"?

Kandydaci do pracy w FIRMA"OK" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRMA"OK"
1.3/5 Na podstawie 286 ocen.
  • ul. Braci Mieroszewskich 48
    41-219 Sosnowiec