FIRMA"OK"

Sosnowiec

Opinie o FIRMA"OK"

ktoś taki 2012-11-16 16:11
Ta firma w nazwie jest tylko OK żadnego poszanowania człowieka
zeete 2013-06-06 10:16
witam!
jaka jest możliwość podjęcia pracy w tym zakładzie?
Wąski 2014-03-12 21:58
Firma git , nie narzekam jak narazie :D
ehh 2015-07-17 23:36
pracowałem w tej firmie 8 lat jednym słowem masakra trzymalo mnie tylko przyzwyczajenie szef porazka nie wspominajac o kierownikach i brygadzistach zero poszanowania a pracownicy traktowani jak scierwo firma ok to dobry skrot ktory slyszalem milion razy (usunięte przez administratora)
piotr 2015-08-17 20:46
Dokładnie zgadzam sie z wypowiedzia kolegi pracowalem tam kilka lat i powiem szczerze nie polecam istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te dziewczyny co byly wpozadku i nie zadawaly sie z brygadzistami i kierownictwem zmiany zostaly zwolnione zostaly same puszczalskie odradzam najgorsza firma w sosnowcu
max242 2015-08-19 19:01
chyba złożę CV pracują tam same puszczalskie, a kasa jaka na początek chodzi mi o wózki widłowe ?
pracownik dnia 2015-08-27 10:28
witam jaka jest praca ?? ciężka ? ludzie sa spoko ?? D
Sowizdrzał 2015-08-28 19:39
Gorąco nie polecam tego "zakładu pracy". O ile wśród szeregowych pracowników znajdą się w porządku osoby, o tyle z brygadzistami jest już mniej kolorowo. Potrafią narzucić kilka zadań na raz i mieć pretensje, że nie nadążasz z wykonywaniem zadania. Traktowanie szeregowych pracowników często pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli jesteś nową osobą to nie masz co liczyć na przyzwoite traktowanie. Szeregowi pracownicy często narzekają na brak ludzi do pracy i w sumie nie dziwię się, że mało kto tam przychodzi. Ogólnie polecam omijać z daleka
Ax 2016-05-13 10:59
Jeśli chodzi o firmę to jest naprawdę bardzo spoko, znam się na tym nie od dzis i powiem Wam, że bardzo mi się tutaj podoba z wielu powodów, serio
Kerrigan .... 2016-11-08 17:37
Witam. Uwaga ze względu na prace w tej firmie.

Pracowałam tam kiedyś , i odradzam podjęcia pracy w tej firmie.
Panie które tam pracują już parę lat są okropne, dogadują na każdym kroku, są bezczelne i nie miłe. Nie będę pisać tutaj konkretnie które. Nikt nie wytłumaczy co trzeba robić a potem są pretensje i dogadywania z każdej strony.
W pracy nie taka powinna być atmosfera.
Różnica jest taka ze wszyscy są nie mili dla młodych i nowych dziewczyn z tego co zauważyłam. A za młodymi chłopakami latają jak by im czegoś w domu brakowało.
Szef jest naprawdę w porządku. Ale co do całej załogi to kompletna porażka , chamstwo za chamstwem, wredne spojrzenia i zero pomocy od kogokolwiek.
O wyjściu do toalety można pomarzyć.
Więcej nie będę pisać choć bym mogła. Ale po co mam się strzępić.

Całkowicie NIE OK .
Bora 2016-11-08 17:53
Pracowałam tam niedawno jest bardzo niemiła atmosfera ludzie którzy tam długo pracują są niemili dla nowych ludzi nie wytlumacza na czym praca polega tylko odrazu pretensje że nowa osoba nic nie potrafi chcą tam ludzi zajechać za marne pieniądze wiecznie brakuje ludzi bo co chwilę każdy z tamtad odchodzi
jpa 2016-12-18 21:04
Beznadziejna firma
Byłypracownik 2017-02-06 13:47
Firma nie zbyt ogarnięta, szef że swoim ego nie mieści się na hali produkcyjnej a jak już, jakimś cudem, wciśnie się na hale to tylko po to żeby się wyżyć bo coś mu poszło nie tak. Zarobki to najniższa krajowa a wymagania jak za średnia krajowa.
Nie polecam ze względu na traktowanie, tam jesteś poprostu bydlem, nie ma dziękuję, czy mógłbyś itd. Musisz i już i nieważne czy masz możliwośc,
BRAK siły przerobowej odbija się na pracownikach i nałożeniu na nich zbyt dużej ilości obowiązków.
Premie zabierane są za wszystko, dosłownie za wszystko
Firma powinna zmienić nazwę na NOK.

Pozdrawiam
jpa 2017-02-07 22:47
Dajka tam jeszcze pracuje
Osa 2017-02-09 04:11
Słyszałam od koleżanki, że pan dajka nadal tu pracuje i głośno jest o jego romansie z pracownica. Jak widać nie proznuje i wciąż przysięgę małżeńską ma za nic :D
jpa 2017-02-09 05:35
Dajka jako kierownik wykorzystuje sytuację
Tereska 2017-02-09 06:44
Widocznie jesteś uposledziony albo to twoja pierwsza praca
Osa 2017-02-09 13:08
No tak, jest na stanowisku więc może na to wyrywać a biedna żona siedzi w domu nieświadoma niczego. Oj ten pan chyba nigdy się nie zmieni :) ale żeby takie rzeczy działy się w tak małym zakładzie? Szok! Ciekawe co by było gdyby ten cały wlasciciel się dowiedział o tym ,jak niektórzy zdobywają tam stanowisko.
Charlotte 2017-03-21 17:10
Ok to nawet nie firma, to jeden wielki burdel . Oczekują od ludzi dużego wysilku , i za dużo maja wymagań jeszcze jak na takie pieniądze . Chamstwo za chamstwem i nikt nie poslucha Twojego zdania . Praca okropna i ciezka za marne pieniadze . Ludzie falszywi i wredni plus romans kierownika ktorego nawet nie ukrywa . Brygadzisci jaraja faje na hali i przychodza pijani na nocki plus 3 ćpunow i narkomanow na zmianie Pana Krzysztofa . Nawet tego nie ukrywaja . Do tego bród i syf . Chocby sprzataczka tam mieszkala i sprzatala przez 24h i tak bedzie syf . Maszyny przedpotopowe ciagle sie psuja plus gdy idą ze detale ustawiacz ma do Ciebie pretensje że sie doszukujesz problemow . Zamknijcie ta firme bo to co sie tam dzieje to porazka .
Maja 2017-04-04 12:59
Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień.
Chętnie usłyszmy więcej na temat tego jak oceniacie firmę jako pracodawcę.
zigi 2017-04-14 22:44
Maja,prawda kole w oczy ?
Manna 2017-04-17 14:28
N - rameczka na biurku sama się raczej nie przewrucila:)
Ktoś 2017-04-18 08:37
Kozaki w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie. Najlepiej rzucać plotki bez podstaw . Bezmózgowie czytając kilka postów wyżej komentarz od moderatora o nicku Maja i myśląc że to jeden z pracowników biura firmy OK. Pozdro nieudaczniki
jpa 2017-05-01 19:00
To dziadostwo jeszcze prosperuje
nie maja 2017-05-15 08:51
D..ka ma nową koleżankę do obtańcowywania. A poza tym firma OK
Heh 2017-05-15 16:11
Kolejna PUSTA
Rozsądek 2017-05-18 13:51

Refleksja, przemyslenie

Czego mu zazdrościć? Ryja? tych pustych które są łatwiejsze do zbajerowania niż podrapanie się po nosie?

Ja bym się brzydzila koło takich nawet usiąść
Jjj 2017-05-21 20:37
Puste to jest to jak ktos wypowiada się o innych osobach w taki sposób. To jest forum na temat firmy a nie na temat życia prywatnego pracowników. Żenujące jest psucie opinii komuś w taki sposób, wpieprzajac mu sie w życie. Zajmijcie sie swoim życiem, chociaż jak widać jest zbyt nudne dlatego robicie takie rzeczy ;)
Master 2017-05-22 07:02
Dajcie już spokój, sądzę że chłopak nie potrzebuje wieje do szczęści. inni są happy bo zdobyli k9gos kto jest wyjątkowy i niedostępny ale widocznie są też tacy którym wystarczają najłatwiejsze które lubią byle gdzie i z kim ale cóż, widocznie lubią mieć taką opinię:)
Jjj 2017-05-22 10:15
Tak, wy wszyscy wiecie lepiej ;) żałosne, wypowiadacie się na temat który was wcale nie dotyczy. Zajmijcie się w końcu swoim nudnym życiem.
Zostaw swoją opinię o FIRMA"OK" - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA"OK"