Smart Solutions Recruitment

Ford

Opinie o Smart Solutions Recruitment

krokodylka 2012-08-13 16:13:27
Witam niestety moja ocena akurat agencji w Manchester jest jak najgorsza w tej chwili [usunięte przez moderatora] ,nieuprzejmosc [usunięte przez moderatora] traktuje Polakow jak smieci kazdy siedzi cicho bo boi sie stracic prace to co wyrabia ta osoba to naprawde tragedia
Bert 2013-03-13 11:46:56
Dlatego nie rozmawiam z Polakami. Raz miałem kontakt z Polką i był to ostatni raz. Polską mentalnością, w najgorszym tego słowa znaczeniu, czuć było na kilometr. Długo potem czułem jeszcze niesmak. Jednak z Walijczykami czy Anglikami sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Mili, uprzejmi, zawsze śpieszyli z pomocą. Pracowałem dla nich pół roku i byłem zadowolony. Dla przyjeżdżających do UK to dobry punkt zaczepienia. Podstawa to język i unikanie Polaków. Zwłaszcza Polek.
bridgend 2013-07-16 16:50:06
[usunięte przez moderatora] to najgorsza opina jaka moge podac [usunięte przez moderatora]
2013-10-10 20:20:43
A MOZESZ OPOWIEDZIEC COS WIECEJ,BO WLASNIE MAM ZACZAC TAM PRACE.
Szreku81 2014-01-31 15:30:24
Najgorsza agencja dla jakiej pracowałem miesci sie w Newport(usunięte przez administratora)
wnikliwy 2014-02-23 09:26:29
Witam. Jeśli ktoś z Was stawia sobie godność i człowieczeństwo nad inne rzeczy to odradzam iprzestrzegam przed tą agencją w Manchesterze. Pogarda dla pracowników , niekompetencja kadry,fingowanie faktów, tworzenie pseudowydarzen ..... To tylko niektóre z rzeczy ,które miały miejsce podczas mojej niewolniczej pracy dla tych .... Ludzi.... Naprawdę wyglądają jak zwykli ludzie ... (usunięte przez administratora)
expracownik 2014-08-05 23:06:10
Jesli chodzi o ta PseudoAgencje to nie powiedziałbym ANI JEDNEGO pozytywnego słowa :). Pracowałem w Biffie na Edmonton w Londynie. Paniusiom siedzące w office wydaje się, że pozjadaly wszystkie rozumy, na nic nigdy nie mają czasu, pozatym kompetencją też za bardzo się nie wykazują :). Życzę wszystkiego najgorszego i pozdrawiam szanowne damy co wyzej srają niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają.
rozczarowany 2014-08-10 10:04:15
Chcesz sprobuj.I zycze powodzenia.Na poczatku i owszem potraktuja cie dobrze.Z czasem sie przekonasz co to za praca i pracodawca.Jedyny ich plus to ze sa wyplacalni -o ile sie nie pomyla ,bo zdaza im sie to czesto.Ja drugi raz bym dla nich nie pracowal nawet za 20 krotna stawke.A pracy sie nie boje.Zero szacunku dla czlowieka i klamstwo za klamstwem z usmiechem na ustach.
nonkonformista 2014-09-22 09:30:15
Smart Solutions Londyn, tragedia, najgorsze z możliwych połączenie pracy w recyklingu z polskim managementem, brak profesjonalizmu, układy, brak szacunku i wszystko co może tylko doprowadzić cie do depresji
kolo 2015-01-21 01:05:20
Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. wszystkim dziekuje za odpwiedz
Emil 2015-02-05 17:50:57
tak samo uwarzajacie na Agencje takie jak ,Staffline ,mainline rercrutment ,smart recrutment gdzie nie płacą na LTD 20%VAT jak pracujesz jako kierowca c+e dla nich .Najpierw mówią Ci że Ci będą płacić oprócz staki na godzinę a później okazuje się co innego .Same oszusty w tej Angli nic więcej chcą z człowieka murzyna zrobić .Banda złodziejstwa nic więcej ..
jojo 2015-03-15 20:33:26
każdy narzeka ale pracuje wiadomo ze najgorsi to są POLACY I ONI STWARZAJĄ PROBLEMY
pawcio 2015-04-06 17:43:06
Witam wszystkich smart solutions szczególnie z pontypridd STANOWCZO ODRADZAM
nabierają ludzi po czym pozbywają się ich jak śmieci ,wykorzystując naiwność rodaków jak mogą , to przesada ze nie ma na nich bata ......
bołdena 2015-05-22 22:55:45
pracowałam smart solutions w southampton i było super dobre zarobki zawsz dobrze naliczne kontakty z pracownikami agencji bez problemów praca wiadomo fiołkami nie pachniała ale jak ktoś sie na to decyduje to niech robi co do niego należy wypłaty w terminie
doniek 2015-06-04 22:47:41
smart solutions to agencja totalne dnooo ... nie polecam pracowalem tam dosc dlugo i zostalem zwolniony za nic doslownie
whisper 2015-07-18 15:35:12
Mostly supervisors are taking and selling drugs. I'm wondering how it's work, why management don't have any control of it - biffa edmonton
Tomiskey 2016-01-31 17:05:02
Potwierdzam co piszą powyżej, najgorsza agencja. Ludzi mają za nic, nie przestrzegają zawartej z pracownikiem umowy .Paniusia w Leicester tylko przez godzinę dziennie ( oprócz poniedziałków) przyjmuje pracowników - i to jeszcze z obrażoną miną i słowami cyt, ... co znowu!!!!!! Pracownik w spornych kwestiach nie ma możliwości obrony - wyznacznikiem jest słowo Team Lidera który albo mówi co chce, albo kłamie. Oczywiście nie dotyczy to znajomków przełożonych.Osoby, które chciałyby co kolwiek zmienić i podpowiedzieć są eliminowane za : mówienie prawdy przy okazji której różne słowa cisną się na usta za które traci się pracę. Nowych pracowników nie informuje się o wymyślonych światełkach - za karę! Liczenie pików to kolejna
głupota - przez 11 godzin mus 50 do 55 !!!!!!!!! Liczy się je trzy razy dziennie przez 1 minutę. Z tego wynika, że pracujesz 3 minuty - one są wyznacznikiem twojej pracy, Znajomki moga się obijać nawet podczas ich liczenia. pani w biurze chyba się powinna obudzić, zacząć bardziej ufać pracownikom a przede wszystkim ich szanowac. My pracownicy też jesteśmy klientami Agencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tejehek 2016-05-11 11:02:24
No właśnie się pofatygowałem na ich stronę internetową @trąbka i faktycznie jest tam trochę ofert. Widziałem coś na Head of Design czy na pikerów, gdzie wynagrodzenie to 6,70-7,70 funtów za godzinę pracy.
dziadek 2016-11-02 09:21:41
WITAM pracowałem dla tej agencji rok czasu i nie mam dobrego zdania o niej ,pracowałem w Toton na śmietniku i nie życzę nikomu kto pojedzie pierwszy raz do UK i zacząć prace w takim obozie .
Całe szczęście juz zamknęli ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiam Wajzerki w negatywnym znaczeniu tego słowa Pani Beatka niech ja diabli wezmą
Zostaw swoją opinię o Smart Solutions Recruitment - Ford
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Solutions Recruitment