SEGEPO-REFA Sp. z o. o.

Świebodzice

Opinie o SEGEPO-REFA Sp. z o. o.

Monika 2010-03-30 22:48:20
Mogę się również pod tym podpisać, atmosfera fatalna i [usunięte przez moderatora]
Marcin 2010-04-20 19:01:07
To zależy.
Ja pracowałem tam i mimo wszystko dobrze wspominam to miejsce pracy ze względu na to, że mogłem się sporo nauczyć.
Szefowa jest po prostu wymagająca.
Pozdrawiam
agusia28 2011-03-04 18:33:07
nikomu nie polecam.[usunięte przez moderatora]
piotr.w. 2011-03-07 12:38:53
SEGEPO-REFA TO PORAŻKA CHORY ZAKŁAD.
Marcin 2011-03-10 08:57:53
Jasne, że tak - nie warto ciągnąć tego tematu...przypuszczam, że pamiętasz mnie chyba, że pracujesz dopiero od czasu po moim odejściu...ja Cię obrażał nie będę bo akurat pracowników dobrze wspominam i mam o nich dobre zdanie... Pozdrawiam
DI. 2011-03-11 12:01:57
PRACOWAŁAM TAM PONAD ROK .WIADOMO WSZĘDZIE WYMAGAJĄ .ALE CHŁOPAKI BYLI SUPER (,CZASAMI TĘSKNIE ZA NIMI).SERDECZNIE POZDRAWIAM .
To Ja :) 2011-03-15 15:15:50
Witam Marcinie. Odchodząc mówiłeś o rozkręcaniu biznesu, udało się ?
Marcin 2011-03-15 22:39:43
Witaj, choć nie wiem kim jesteś... Tak, firmę swoją prowadzę ale po niespełna roku ciężko powiedzieć czy się udało bo to zbyt wcześnie...zdecydowanie jednak lepiej - no i u siebie :) Pozdrawiam
kyssy 2011-03-30 00:08:07
sprawa jest prosta nie musisz nie przyjmuj sie tam:
szefowa- opętana pracą, destrukcyjnie wpływająca na pracowników z poważnymi objawami pracoholizmu ( nie wiem jak we francjii ale u nas to choroba)
- kadra kierownicza- totalnie, bezgranicznie podporzadkowana w/w chorej kobiecie, nawet w spr biznesowych nie mająca kompletnie swojego zdania, na codzien upokarzana
inspektor BHP - figurantka sprowadzona prosto z rodzimej francji ,za nic mająca przepisy bhp, skłonna do kazdej głupoty na polecenie w/w chorej kobiety
-pensja : na 100 % dostaniesz minimalną na 3 mies. nie myśl ze wynikami zasłużysz na podwyżke. kazda fanaberia szefowej ( nieudany kontrakt, ktos powiedział "nie") skutkuje typową dla starych panien frustracją czyli zwolnieniem :)
- plaisz papierosy w ogóle nie rozważaj zatrudnienia w tym [usuniete przez moderatora]
- jeżeli jesteś płci męskiej prędzej czy pożniej trafisz na automaty, tam czekają cię same przyjemnosci :
-maszyny ustawione na 130% (choc bys sie zesrał i tak bedziesz za darmo po pracy przebierał) permamentny brak narzedzi ( szefowa nie zauważyła ze kryzys sie skonczył bo jest zbyt zapracowana), cotygodniowe spotkania z przełozonymi ( poznasz pana andzrzeja posłuchasz, zrozumiesz swój błąd :)
- przyjda swięta wiec myślisz że jak w każdej normalnej firmie ktos wynagrodzi twoją prace w końcu byle pracownik w byle firmie w około dostał te 300-500 zł talonu, hehe dostniesz pomędzy 100- 200 zł po czym w ciągu kilku miesiący znajdzie sie pretekst aby wszystkim zabrać premie co w ogólnym rozrachunku sprawia ze dokładasz do świąt.
- "fiszka"jest tak skonstruowana ze nic nie zrozumiesz (mam w rodzinie ekonomiste który był w szoku) tylko po to bys nie zadawał zbyt wielu pytan a twój socjał idzie na .... nikt nie wie gdzie
-dysponowanie twoim prywatnym czasem jest na porzadku dziennym (zdobądz nr firmy i nigdy go nie odbieraj)
- nie dziel się przmysleniami z załogą sa wśród nich konfidenici choć 99% załogi to w porządku ludzie
NIE ZATRUDNIAJ SIĘ TAM- moja rada wiem co mówę

anonim 2011-03-31 17:07:16
No cóż wszyscy się na to godzą, więc nie miejmy pretensji do (usuniete przez administratora)tylko do Nas Samych pozwalamy się gnoić, godzimy się na wszystko, mówimy dużo tam gdzie nie powinniśmy a mało tam gdzie trzeba.
y 2011-03-31 19:32:18
bo tam gdzie trzeba to nie można usłyszysz proszę się nie odzywać nie przyszłam tu DYSKUTOWAĆ
anonim 2011-03-31 20:01:43
Te odpowiedzi już są kulturalne, świadczy to o autorze, który przypuszczam długo tam pracuje...w ogóle, załoga na produkcji to fajni i kulturalni ludzie, z niektórymi miałem dobry kontakt ale i tak z większą ilością jak z tymi z kadry...
Pozdrawiam wszystkich a najbardziej właśnie produkcję...tych zawsze miło wspominam choć naturalnie - też nie wszystkich...
anonim 2011-04-01 22:44:09
Witam
Ludzie zastanówcie sie czasami co piszecie. Wbrew pozorom internet nie jest tak anonimowy jak się wydaje. Polecam artykuły Chipa o możliwościach policji -bardzoo cieeekawe. Niektórzy mylą wolność słowa z przyzwoleniem na chamstwo.
anonim 2011-04-01 22:52:45
Najgorsze w tej firmie jest to że trzeba pracować (straszne)
Palic wolno tylko w palarnii, pić wolno tylko poza pracą i nie wolno przyjść pijanym. Okropność. Chorzy francuzi tak się nie da pracować
Najfajniej jest na przerwach śniadaniowych. Poza tym ok
anonim 2011-04-03 18:02:35
No właśnie
nie jest tak jak by mogło się wydawać po wszystkich wpisach, są pozytywne strony w pracy w SEGEPO np dyrektorka daje szanse młodym bez doświadczenia, starym po 50 których nikt już przyjmować nie chce, po za tym wiele wymaga a czasem to uciążliwe może dla tego takie wpisy by dać upust swoim emocją.
Uważam że jest wolność słowa i jeśli się z tym nie zgadzamy możemy to pisać i weryfikować między sobą.
abcd 2014-05-02 09:41:26
GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE ???? PRZELEWU JAK NIE BYŁO TAK NIE MA(usunięte przez administratora)
obelix 2014-10-17 22:06:05
Mam pytanie odnosnie spraw socjalnych czy istnieje możliwość ubezpieczenia grupowego lub karta medical cover ?
Pozdrawiamy
miki 2014-10-17 22:34:48
Cześć wszystkim mam wrarzenie ze dawno nikt sie nie wypowiadal na forum na temat sajepo, a te z przed dwóch czy trzech lat moga byc juz nie prawdziwe.Napiszcie prosze jak jest w tej chwili w firmie jakie klimaty miedzy pracownikami i jak kadra? To ze trzeba pracowac to nie nowosc więc pisanie że trzeba robic coraz wiecej to zadna nowosc to jest biznes . Napiszcie prosze czy sa premie a jesli tak to za co ...i czy osiagniecie jej co miesiac jest w ogóle możliwe?!
miki 2014-10-21 21:14:57
A jak sprawa wyglada z nocna zmiana, czy jest jakis dodatek.?
ona 2015-01-11 19:23:29
Michał, Anakonda, oni rekrutują albo przez ten formularz na stronie albo na podstawie złożonych w firmie CV. Nie muszą się ogłaszać, bo wpływa tyle CV, że zawsze jest z czego wybrać.
Robert 2015-02-18 17:43:17
Jestem zainteresowany pracą w SEGEPO-REFA , co powinienem zrobić, jakie dokumenty należy złożyć? Czy istnieje możliwość odbycia stażu u nich, nie wiem co już mam robić- od dłuższego czasu nie mogę znaleźć stałej normalnej pracy. podpowiedzcie mi jak to wygląda w tej firmie i co zrobic aby dostac sie chociaz na staz.
Anna 2015-08-05 18:46:18
Witam,
proszę o opinię na temat aktualnej atmosfery pracy w sagepo w działach administracji. Z góry dziękuję :-)
syk 2015-08-24 21:45:43
sytuacja opisana przez kyssy jak najbardziej prawdziwe I wciaz aktualne, takze zastanow sie 3 razy przed zatrudnieniem sie tam. chodzi wlasnie o atmosphere w pracy, a jest to przeciez wazne. bo jaki szef taka atmosfera czyli beznadzieja. najpierw naopowiada ci bajek a po kilku tygodniach zderzysz sie z przykrą rzeczywistoscia
Ignacy 2016-05-12 19:39:25
@M niestety nie ma nic na temat pracy czy kariery na stronie internetowej SEGEPO-REFA Sp. z o. o.. Szkoda, czasami fajnie jest poczytać, jak wygląda proces rekrutacji. Musimy być cierpliwi i czekać na ogłoszenie na goworku. :)
Maciej 2016-11-20 10:03:06
Witam jak na tą chwilę wyglądają warunki pracy w tej firmie?? ogółem chciałbym dostać jakąś obiektywną odpowiedz z góry dziękuję
Zostaw swoją opinię o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEGEPO-REFA Sp. z o. o.