BAQ Sebastian Zawada

Gliwice

Opinie o BAQ Sebastian Zawada

oszukany 2016-01-04 14:21:30
uwaga na tego cwaniaczka, naciaga ludzi na wynajem aut, pozniej nie chce zabrac wynajetego auta, nie jest odpowiedzialny, rozłącza połączenia telefoniczne, nie polecam
Max 2016-06-06 11:42:49
Ludzie nie bierzcie od tego gościa auta. Cwaniaczek z żelem na włosach. Nie dajcie sobie wcisnąć auta zastępczego z tej firmy, bo was urobią na niezłą kasę.
kris 2016-08-03 18:01:52
Mnie też. Usiłował naciągnąć. Poczynając od wymagania podpisania oświadczenia wstecz na potrzeby roszczenia od ubezpieczyciela... jak nie wyślę będę musiał zapłacić sam cała kwotę..... poo podsylanie rzekomych korekt do faktury których się na oczy nie widziało.. i pewnie niesłusznie wystawionych..
Fifi 2016-10-25 22:28:47
zostałem oszukany, uwaga na tego oszusta, teraz sam musze zapłacić za auto zastępcze prawie 10 tyś.
Piotr 2016-10-28 06:58:55
Oszust i naciągacz myśli, że paragrafem wystraszy człowieka, nie polecam cwaniaka, który współpracuje ze znanymi firmami (serwisami) samochodowymi.
Zostaw swoją opinię o BAQ Sebastian Zawada - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAQ Sebastian Zawada