Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna

Piekary Śląskie

Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna

niezadowolony klient 2015-06-16 22:01
Naciągaczka! uwaga na te babsko! dla niej nie liczy się klient tylko jego portfel! omijajcie te biuro z daleka! nie wie co sprzedaje nie polecam!
klientka 2015-06-17 09:15
Kupiłam dom u tej baby. Zero jakiejkolwiek wiedzy na temat sprzedażny, zasad moralnych pośrednictwa, zero wiedzy na temat sprzedawanych domów nie wspomnę że ta i*iotka nie wie co to jest księga wieczysta, PCC, błędy w umowach, natrętna kobieta. Na niczym się nie zna tylko kasa, kasa, kasa. Omijajcie te biuro z daleka !!
zły 2015-06-17 09:18
MASAKRA JAKAŚ !
beata 2016-04-29 10:07
A ja miałam inne doświadczenia i polecam, jestem daleka od określania kogokolwiek "natrętną babą" to, że raz zdarzyło się potknięcie nie świadczy o całej pracy firmy
Anna 2017-05-09 22:44
Nigdy się nie zadowoli wszystkich, biuro,,Eurodomanna,, stawia na szybką sprzedaż nieruchomości, fachowo, uczciwie i profesjonalnie, a wrogami , oszustami , nieżyczliwymi lub konkurencją się nie przejmujemy, bo ludzie podli, źli i fałszywi ludzie zawsze są , będą i się ichnie wypleni , ale wszystko zło się wraca.
Anna 2017-05-09 22:45
Anna 2017-05-09 22:45
Zostaw swoją opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Eurodom - Anna