PPUH RAPID Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o PPUH RAPID Sp. z o.o.

sympatyczna zosia samosia 2015-03-02 13:58:42
Rapid to taka firmka do robienia oszustw i wyludzen. Praca jest slaba, robi sie duzo bezsensownych rzeczy na ostatnią chwilę a później i tak to ląduje w koszu, wszystko jest sterowane przez prezesow i wlascicieli, którzy pracowników i ludzi mają za zwykłych roboli, którymi można manipulować-teraz ludziom oferują 800 zł/miesiąc na ręke za pracę ha ha ha. Każdy ma ciebie gdzieś, ważne sa tabelki i opowiadanie bajek tak, żeby oszukać rzeczywistość. Szukają ukrytego wroga na którym muszą się skupić i mieć wytłumaczenie na złą sytuację. Rapid to taki ZSRR, który nie ma racji bytu, chcieli wysadzić w powietrze wszystkich wokół a wystarczyło troche czasu, odwrócenie dotychczasowych kontrahentów i podwykonawców oraz fakt, że trafili na silniejszego, mądrzejszego i poprostu zdechli, pa pa pa
Zostaw swoją opinię o PPUH RAPID Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH RAPID Sp. z o.o.