Opinie o REMONDIS w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REMONDIS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REMONDIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMONDIS w Sosnowiec

Sekretarz umyslow

Największy minus tej firmy to darmowe nadgodziny. "Musisz" rejon skończyć a jest tak ułożony żeby skończyć 14:30 to cały dzień musisz złamać szereg przepisów, nie robić przerwy i ryzykować ze kogoś przejedziesz. Jedziesz z jednym ładowaczem i razem ładujecie i otwierasz kluczami altany a przez krawężniki przenosicie. Jak stoisz na czerwonym to wypełniasz trasowe. Szkodliwego brak a pyli się na polnych drogach jak UJ i przy ładowaniu popiołów. Przy trawie i gabarytach przeciążony. Zdążają się też rejony ze do 17:30 jeździsz. Bywa że w tygodniu w każdy dzień na inną godzinę idziesz. Masz być na telefon czasami dyspo źle napisze to o 6 do domu i przyjdź później jak będzie auto. Brawo do zarządzających i prawników ze dają radę tak podejść tych ludzi że tak robią bo u kolegi w firmie jak nie zapłaci to za darmo mu nie przyjda. Opinia o Pszczynie

Może Nowy Kierowca C Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Witajcie. Chce zatrudnic sie jako kierowca kat C w Sosnowcu. Po ile godzin dziennie sie pracuje? Jest jedna czy dwie zmiany? W jakich godzinach? Na jakie zarobki.można liczyć na rękę?

Jak długo trwa proces awansu w REMONDIS?

Czy pracownicy w REMONDIS dogadują się między sobą?

Kazimierz Nowy wpis

Między kierowcami nie ma problemu, na linii kierowcy dyspozytorzy też nie zauważyłem. Kilku mądrali poleciało za paliwo i fuchy, reszta filozofów na emeryturze, więc atmosfera całkiem znośna.

AXB

Cześć, w ostatnim czasie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w biurowcu w Sosnowcu. Rozmowę wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam, AXB

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie REMONDIS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sekretarz umyslow

Czy w REMONDIS zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jakie są warunki zatrudnienia w REMONDIS?

Kazimierz

O który oddział pytasz ? Warszawski ?

Olo

Ludzie obudzie sie STRAJK

Adek
@Olo

Aż tak tam źle, widzę że pracowników szukają.

to ja

Byłem tam jakiś czas temu na rozmowie o pracę do działu transportu i wyglądało to tak naprzeciwko usiadło dwóch głąbów - ubrani flejowato , jeden w tureckim sweterku , drugi w koszuli z bazaru - wyglądali jak flip i flap , nie wiedzieli od czego zacząć , zatem padło pytanie proszę mam opowiedzieć coś o sobie potem jeden dłubał w nosie , a drugi ten gruby dyszał totalna porażka intelektualna jeden głąb , drugi wcale nie lepszy intelektualna elita medisona

Nik
@to ja

Nie ocenia sie ludzi po wyglądzie, nie znam Cię i nie wiem jak przebiegła rozmowa ale trzeba coś z siebie wydusic z siebie na rozmowie.

Jaka jest kultura pracy w REMONDIS?

Siona

W Remondis nie ma za wiele kultury.

Łucja
@Siona

Czemu tak twierdzisz? :( Uzasadnisz?

Helena

Nadal nie płaca nadgodzin i są w firmie problemy? Ktoś poniżej napisał o strajku, wiec chyba poważnie się zaczyna robić

Kierowca

Witam czy są przyjęcia do pracy jako kierowca w remondis sosnowiec? Do kogo najlepiej sie zgłosić?

niezadowolony klient

Kierowcy w firmie są złośliwi, wykorzystują sytuacje, żeby pokazać nam klientom jak dużo mogą, a mogą zajrzeć do pojemnika i wyrzucić zmieszane odpady za ich zdaniem niewłaściwy kolor worka

Jaki jest okres rozliczeniowy w REMONDIS? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Remondis nie płaci nadgodzin

do Remondisu nie ma się co zatrudniać bo nie płacą nadgodzin chyba jak komuś podoba sie robic nadgodziny za darmo

Lewak
@Remondis nie płaci nadgodzin

dokladnie, nie płacą za nadgodziny, nigdy nie kończysz po 8 godzinach, zwykle 10 dziennie, czasem 13 godzin ani słowa dziękuję, nigdy, za nic.

nie polecam tam pracy

w firmie (usunięte przez administratora)nie samowity nadgodziny nie płacone jak dobrze że ja już tam dawno nie pracuje bo inna firma przynajmniej mi płaci nadgodziny a w Remondisie totalny wyzysk socjal

kierowcy biorą fuchy

kierowcy śmieciarek na rejonach zbijają sobie fuchy i dzielą sie w kabinie

za wczas do domu

pracownicy Remondisu którzy za wczesnie wychodza z pracy do domu

Firma w obecnych czasach nie oferuje zadnego socjalu. dodatkowo 15-20% wyplaty to premia zalezna od wyrobionej normy. wlasciciele chyba nie wiedza, ze to juz nie lata 90 XX wieku.

MM

Pracowniku o imieniu na A - Ty przestań pisać te bzdury na forum. Weź się w końcu do roboty. U wszystkich widzisz wady, ale niestety nie zauważasz ich u siebie. Liczba Twoich wpadek, niedoróbek, bubelków mniejszych i większych przekracza wszelkie granicę. Nie wspomnę już o skargach i lewiznach, które załatwiasz w godzinach pracy. Twoi koledzy je widzą, mam pełną wiedzę. Także radzę się opamiętać.

A
@MM

Lewizny sa i beda i nikt tego nie zmieni kierowca c + e za 2700 bedzie jezidzil sama bedziesz jezidzic zalozysz pomaranczowa spudniczke i naprzud mloda tygrysico

Roni
@MM

Fuchy musza byc za glodowe pensjie zamkneli by ten (usunięte przez administratora)

GREGOR

Orły Remondisa! Proponuję zajrzeć do słownika ortograficznego. Błędy na poziomie trzeciej klasy szkoły podstawowej (zapewne nie skończonej). Mocno daje po oczach.

pszczyna
@Roni

warto zauważyć że panowie kierowcy nie negują, a nawet przyznają się do robienia lewizny i fuch w trakcie pracy, (usunięte przez administratora)

Miodek
@A

Widzę u kolegi na bakier ze słownikiem . ????

MM
@Miodek

"A" jest takim gigantem, który nie potrafi wykonać prostych poleceń, ma kłopot z czytaniem ze zrozumieniem, nie rozumie co to znaczy praca w firmie usługowej. Natomiast wspaniale ogarnia fuchy, lenistwo, bubelki i swoją własną przedsiębiorczość zwaną przez niektórych cwaniactwem. Oczywiście na koszt pracodawcy. I dlatego nikt te chce takiego mega fachowca, choć ogłoszeń dla kierowców z uprawnieniami jest w brud. Smutek i żal.

WUC
@GREGOR

dlatego siedza barany za fajerą i kombinują kradną, aż trafią na swojego

Zostaw merytoryczną opinię o REMONDIS - Sosnowiec

• Jak się pracuje w REMONDIS?

Zobacz opinie na temat firmy REMONDIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMONDIS?

REMONDIS