p.p.h.u Maredi

Łódź

Opinie o p.p.h.u Maredi

lianna 2009-10-06 18:46:37
Już wcześniej podejrzewałam że PPHU MAREDI to bardzo nieżetalna firma,lecz teraz jestem tego pewna:oddałam samochód do regulacji zaworów z dużym przebiegiem,nie poinformowałam przy tym,że trzy miesiące temu wymieniłam pasek rozrządu.Pracownicy chcieli mnie naciągnąć na zgodę na wymianę paska,gdy kategorycznie odmówiłam stwierdzili że i tak nie odbiorę samochodu ,bo on już nie odpali!! myśląc iż po tak dużym przebiegu należy się spodziewać awarii paska BESZCZELNIE PRZECIELI 3/4 SZEROKOŚCI PASKA! Gdy mąż zholował auto na warsztat i mechanik dostał się do rozrządu zobaczył prawie nowy pasek(jeszcze z napisami!)przecięty nożem . Jest to karygodne aby taka firma w ten sposób działała!! Nic dziwnego,że klijentów coraz mniej,i że strykowska musiała się zamknąć! Gratuluje pomysłu na szybką kasę!!
anonim 2011-03-05 21:21:43
Byłem tam mechanikiem przez rok i powiem tak...syf i malaria! Brak narzędzi, musiałem swoje z domu przynosić bo nie miałem czym kręcić. Pensja to tragedia, zarobki tak gówniane tyle co woźna ma w szkole! Szef serwisu Pan (usunięte przez administratora) to młoda osoba, która o zarządzaniu nie ma bladego pojęcia, jak ktoś chce iść do Maredi to tylko jeśli jest desperatem!
anonim2 2011-03-10 17:47:32
Byłem lakiernikiem w Maredi, syf, malaria, a co do pensji...850 zł za miesiąc pracy, nawet po godzinach, umowa o pracę tak skonstruowana że szok, sprzątaczka zarabia 2 razy tyle! dziadostwo nie z tej ziemi!!! oszuści, nie polecam ani pracy tam ani tego serwisu
marek 2012-02-14 21:28:16
byłem w tym przybytku dwa razy i za każdym razem musiałem jechać do innego mechanika nic nigdy nie ustalili.Odpowiadali że wszystko jest dobrze i gdyby komputer zresetowali skasowali 150 zł. i do widzenia.Dziadostwo i brak kompetencji.Wszyscy robią sztuczny tłok. Nigdy więcej do tych naciągaczy nie pojadę . Totalna porażka !!!
oburzony 2013-02-26 21:00:08
Nie polecam nikomu, auto odebrałem w gorszym stanie niż wstawiłem...
z rachunkiem na ponad 2k. Na szczęście przerwałem ten łańcuszek kolejnych "nowo" znalezionych usterek. Auto zabrałem bo naciągacze rozebrali pół silnika nie wiedząc co jest przyczyną i pewnie na tym by się nie skończyło!!! ODRADZAM WSZYSTKIM, NACIĄGACZE BEZ WIEDZY
kkk 2013-05-16 11:38:19
Dałam auto filat 600 na gwarancji. Strasznie pukało w aucie. Po przyjeździe po auto okazało się, że brakuje połowy paliwa i niczego nie stwierdzono. Kolega, który zna się na autach zaczął sam go sprawdzać, okazało sie, że niema oleju,, a po jego wlaniu jak ręka odjął. Niepolecam choc samochód znów jest w naprawie !!!~~!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
topik 2016-04-19 18:46:28
Witam serdecznie. Jeśli chodzi o p.p.h.u Maredi i ich oferty pracy to nie liczcie na zbyt dużo w najbliiższym czasie. Podobno borykali się z jakimiś problemami i raczej nie w głowie były im zatrudnienia
Zostaw swoją opinię o p.p.h.u Maredi - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.p.h.u Maredi