Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

D

Robert Białczyk jest prezesem - poczytajcie co się tam dzieje Właściciele mieszkań w Strzeszyn Parku wciąż nie wiedzą, kiedy będą mogli się do nich wprowadzić. I pomału tracą nadzieję. Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, to rodziny, które zdecydowały się na zakup mieszkania w Strzeszyn Parku, od roku mieszkałyby w swoim wymarzonym M3. Jak to często bywa w przypadku stawiania nowych budowli, nie wszystko potoczyło się tak, jak zakładano, jednak skala opóźnień w przypadku inwestycji realizowanej przez Erigo Development jest zatrważająca. Minęło właśnie 13 miesięcy od momentu, w którym całość należności za mieszkania spłynęła na konto dewelopera. Ostatecznie na wykup zdecydowały się 52 rodziny. Budowa miała zostać ukończona do końca marca ubiegłego roku, inwestor dawał sobie jeszcze trochę czasu na dopięcie kwestii formalnych, zobowiązując się do przekazania własności mieszkania do 30 czerwca 2017 r. Jednak to nie nastąpiło. Ludzie, aby kupić mieszkanie, zaciągnęli kredyty i... zajęli się wyczekiwaniem. Inwestor co rusz zmieniał termin ukończenia budowy. I etap Strzeszyn Parku miał być gotowy w marcu, czerwcu, sierpniu, październiku roku ubiegłego. W roku bieżącym również padło już kilka terminów. A na budowie wciąż niewiele się dzieje.

Igor
@D

Dzisiaj w necie znalazłem powiązania Prezesa Emir 98 CRYSTALSTREAM TRADING & INVESTMENTS LIMITED - a jak dalej szukamy dochodzimy do powiązań ze skokiem Wołomin.

Igor
@D

inne dziwne spółki RB ? Dane kontaktowe: Projekt Dobra Energia K.E.N 46 02-797 Warszawa Mazowieckie Polska Telefon kontaktowy: 602 500 000

Robert Bialczyk
@D

Ty ignorancie (usunięte przez administratora) zobacz, który to Robert Bialczyk !!! To inna osoba. Używaj mózgu to nie boki! Przynajmniej tych ludzi, którzy go mają

Darek
@D

To ten co walił kapucyna ciągle w kiblu ?

Sebastian Nowy wpis
@D

To prawda że to nie ten sam gość. Ten z tba był za (usunięte przez administratora) na takie sprawy.

Andrzej Chodkiewicz

No i Białczyk stanął przed prokuraturą. Wreszcie moja sprawa i mojego znajomego przewoźnika zostałą spłacona. To nie prawda co niektorzy tutaj piszą że przewoźnicy na tym zarobili bo stracili a teraz odzyskalismy ale też trzeba było z odpowiednim prawnikiem dzialac

poszkodowany
@Andrzej Chodkiewicz

ktora kancelaria to prowadziła?

Robert Białczyk
@Andrzej Chodkiewicz

Ty (usunięte przez administratora)głąbie tu chodzi o całkowicie innego Roberta Białczyka ! Ten, który tak wywija i którego działalność tak tu inne (usunięte przez administratora) wypisują jest z Poznania

Krystian Nowy wpis
@Andrzej Chodkiewicz

Cześć, A jak ta sprawa z TBA co za pobrania zgarnęli pieniądze? Ja wtedy zamówiłem kuriera i dowiózł towar ale niestety pieniądze z pobrania przepadły

były przewoznik Nowy wpis
@Andrzej Chodkiewicz

powiedz prosze cos wiecej . Gdzie? Jak? z jakiego paragrafu? no i jak sie sprawy mają? z GORY DZIEK

A. Chodkiewicz Nowy wpis
@były przewoznik

odpodwiadając na pytanie - prowadził mi i znajomemu to prawnik Wojciech Szczęśniak zostawiam do niego namiar 572 300 704 sprawy sie mają tak że są juz calkowicie na ten moment splacone, z kilku paragrafów o szczegoly to pytaj prawnika ja sie nie znam do konca na tym ale wiem ze naciskali tez poprzez informacje gospodarczą, u Pan Wojciech to kulturalny człowiek więc pewnie ci udzieli informacji co i jak

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TBA Express?

Człowieku czy Ty myślisz co piszesz?

Jak jest z pakietem medycznym w TBA Express? Można dołączyć rodzinę?

Mariusz

Tak, ja nawet psa dopisałem i nie dali słowa sprzeciwu. W ogóle na żadne moje wymysły nic nie powiedzieli jeszcze.

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Sonia

Wiem, że już każdy polecał ale złośliwi chyba usuwają opinie więc ja teraz polecę 797 097 081. Naprawdę rzetelna i dobra pomoc.

Witold
@Sonia

zgadzam się na prawde rzetelna kobieta, wiedzą jak działać

xD

Ktoś napisał ile kurierzy ukradli towaru i kasy - dlaczego goowork to skasował - prawda boli ?

@xD

Kolejna spółeczka wydymana przez inwestora WSI - SPÓŁKA SPORTS HOSPITALITY ludzie nie dostali kasy i inwestor się śmieje :)

Walde
@xD

Łatwo to policzyć - w systemie było średnio 35 tyś paczek w końcówce ilość spadła o 10 tyś - wartość średnia paczek 450 zł Paczki przywłaszczone z 2 dni roboczych daje nam wartość :)

MRW
@Walde

Nie ma się co dziwić -poszli tam siódemkowe odpady których rynek nie chciał :)

Kto się orientuje kiedy Syndyk wypłaci resztę kasy ?

@Marek

Znając sposób działania syndyka nie liczyłbym na kokosy

Dobrze poinformowany
@Marek

Dzwoniłem do niego, stwierdził, że wpłynęło zażalenie na wysokość kwoty i ...czekamy dalej

XD
@Dobrze poinformowany

Jakie zazalenie ?

@Dobrze poinformowany

Czyli nie pomyliłem się - kasy nie zobaczymy.

Skąd? Znienacka

Wypłacił dziś

Skąd? Znienacka
@Jarek

Dziś syndyk wypłacił resztę byłym pracownikom na konto

XD
@Skąd? Znienacka

Pare tys. wpadlo.

Xd

Znany nam fundusz I ludzie powiazani zalatwili kolejna spolke. Tym razem duzy sklep internetowy bd sklep. Zapraszam na profi tego sklepu aby dowiedziec sie jakie walki poszly.

xD
@Xd

Właśnie strony bdsklepu została wyłączona i poszedł wniosek o upadłość. Fundusz rozwala kolejną dobrze prosperującą spółkę.

Komornik Sądowy prowadził egzekucję przeciwko tej spółce nie wiem jak spraw się zakończyła: przy Sądzie Rejonowym w Mrągowie Andrzej Popowicz w sprawie egzekucyjnej przeciwko Emir 98 Sp. z o.o.

Pietrek

Poszukuje niezaspokojonych wierzycieli TBA Express Sp. z o.o. Info na maila PKConsulting.pl@gmail.com

nickname

chętnie udostepnie rozmowy z jednym z kurierow - kierownikow - przewoznikow dla zainteresowanych rakjakptak@gmail.com

Maciek
@nickname

Jakie rozmowy udostępnisz :) Ile kasy za jumach z pobrań ?

@nickname

Prosze wyslac na adres jarekjaworski.pl@gmail.com

KIUYT

Żadne firma już nie istnieje przecież ..hahaha człowieku po co takie pytania

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TBA Express?

KIUYT

PRZECIEŻ TA FIRMA JUŻ NIE ISTNIEJE OD PONAD 2 LAT PO CO PYTASZ BEZ SENSU PYTANIA O COŚ CO NIE ISTNIEJE JUŻ

Keris
@KIUYT

A tak w ogóle to wiesz może, czy ktoś odzyskał jakąś część? Też zostałem wyrobiony na 600 zł z Pobrania. Czy trzeba coś składać na nowo żeby walczyć o to? Jak to teraz jest aktualnie z tym?

@Keris

zapomnij żadnej kasy nie ma i nie będzie bez szans szkoda czasu nie odzyskasz nic

Keris
@KIUYT

No to ładnie. Już wtedy jakieś pomieszanie z poplątaniem wyszło, jak kurier odbierał ode mnie paczki, zajechały na bazę firmy zamiast do Adresata, potem wyszły rozbite, każda w inne strony, na szczęście dotarły do Adresata lecz Pobrania nie dostałem i dowiedziałem się o upadłości.

zzz

szkoda

Konrad
@zzz

Szkoda pracy jaka została włożona przez 12 lat w budowanie firmy tylko po to aby te ścierwa ją rozwaliły.

@Konrad

Przez kilka lat firma od zera stała się największą firma kurierska w Warszawie licząc prawie 100 kurierowi. To była klasa w zarządzaniu. Potem pojawiły się pseudo dyrektorzy i dziwni ludzie w zarządzie którzy spóscili ta firmę do kibla. Mam nadzieję że jak Pani Jaworski skończy się zakaz konkurencji to szybko odbuduje to co straciła. Życzę jej wszystkiego dobrego.

@Waldek

Nie sądzę ponieważ jej reputacja została mocno nadszarpnięta.

@Marek

Największy błąd, że nie wywaliła tych pseudo dyrektorów którzy tylko marketing potrafią uprawiać. Niestety ich wiedz jest na poziomie szkoły podstawowej dzięki nim została utopiona kolejna spółka i wszystko się rozeszło. Ja wierzę, że Wioletta wróci na rynek i odzyska dobre imię. Naprawdę jest bardzo dobrym menadżerem a wszyscy co tak pluli nie mają zielonego pojęcia przez jakie piekło ta kobieta przeszła.

I co Panie Robercie powiesz wiedząc że doprowadziliście kolejną spółę do upadku ?

@Ania

Pewnie piją szampana przełykając gorycz porażki.

@Ania

Robert czemu uciekasz od odpowiedzi na pytanie ? Dobrze że karma wraca i mam nadzieję, że ludzie którzy wpompowali kasę w Getback S.A. rządni szybkich pieniędzy, już jej nie odzyskają !!!

Kris

Witam, Z tego co widzę, niektórzy twierdzą że otrzymali przelew. Ja też jakiś czas temu skorzystałem z kuriera TBA i nie otrzymałem pieniędzy z Pobrania. Czy wie ktoś jak to się ma ta sprawa teraz z tymi Pobraniami?

@Kris

Od 2 lat masa upadłościową zarządza syndyk. Wypłacił juz ponad trzy miliony PLN. Jeśli Pan się z nim nie skontaktował to nic nie dostanie

Konrad
@Marek

Nadal jeszcze od czasu do czasu na stronie syndycy pojawiają się oferty z wyprzedażą majątku Tba

Wczoraj usiadłem z niedowierzania. Loguje się na konto a tu masz przelew za pracę !!! Super dziękuje dobry prezent przed świętami.

Kamila
@Marek

Ja też wczoraj dostałem kasę - potwierdzam.

@Marek

Po dwóch latach syndyk zapłacił mi moje należności - BINGO !!!

Kopeć
@Piotr

To co robi syndyk to się w pale nie wyobraża - pokazuje patologię w Polsce.

Kris
@Marek

Witam, Z tego co widzę, Pan otrzymał przelew? Ja też jakiś czas temu skorzystałem z kuriera TBA i nie otrzymałem pieniędzy z Pobrania. Czy wie Pan jak to się ma ta sprawa teraz z tymi Pobraniami?

Zenek

szkoda

Dawid

Dostaliście też wezwania do zapłaty za wykonane usługi? Ja dzisiaj otrzymałem za maj 2016 z firmy Vindica? Oczywiście wartość niezwróconych pobrań i naszych zagubionych przesyłek 3-krotnie przewyższa wartość faktury ale pewnie będzie trochę papierologii żeby się z tego wymigać.

rafał
@Dawid

no wlasnie dostałem i zastanawiam się co z tym zrobić bo już o sprawie zapomniałem a tu taka niespodzianka

Dawid
@rafał

Ja wysyłam wezwanie do zapłaty na kwotę nam należną z całą dokumentacją. Też już o sprawie zapomnieliśmy. Kasy pewnie żadnej nie zobaczymy bo masa upadłościowa znikoma ale zabezpieczamy się żeby przypadkiem nie musieć płacić tej faktury.

asis
@Dawid

U mnie to samo - vindica przysłała przed sądowe wezwanie do zapłaty za faktury, a z pobrań tba wisi dwukrotnie tyle. Po wytłumaczeniu vindica pewnie sprzeda dług dalej i dalej... Orientujecie się może, za jaki czas nasze 'długi' wobec tba się przedawnią aby przestali nękać ?

Klient
@Dawid

Firma Vindica najpierw niech zdobędzie prawomocny wyrok sądu i dopiero będziemy mogli z frajerami dyskutować.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express