Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

Klientka

A gdzie byly paczki tba po 7-8zl?? Ja placilam 14:/

Zona bylego....

Mam ochote to wlaczac bede, tak samo poprzedni jak i obecny tak i nastepny nic pozytecznego dla nas spoleczenstwa nie zrobi! Najwazniejsze ze w ich kieszeniach jest! Co do tego 500+ to tak jakby go nie bylo, od 3 miesiecy mial byc przelew (na pieluchy nawet nie starczy) ale gmina nie dostala, wiec wsadz sobie w nos te 500zl

POjechalaś tero..

Żona byłego kuriera Ty nie włączaj w to Polityki, myślisz że Schetyna lub agresor obrońca banków Petru uratowałby TBA? :-)))))) Gdzie byli jak Amber tonęło, wiesz gdzie był syn Donalda, wyobraź sobie pracował tam...!!!!! Dostałaś 500+ więc jakos będzie..

Polsku nie bądź chciwy tudzież pazerny!

Sytuacja przypomina mi Amber Gold, tam ludzie byli pazerni na duże oprocentowanie tutaj klienci byli pazerni puszczać paczki za 7-8 złotych.

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zona bylego kuriera

Ps. Ja nie wiem jak dzialali i dzialaja kurierzy z innych miejscowosci a jedynie tam gdzie pracowal moj maz. Tak ku Wiadomosci co by Pan/Panie nie musial sie domyślać

Zona bylego kuriera

A jak myslisz dlaczego?? Moze dlatego ze mamy dwoje 4miesiecznych dzieci, mieszkanie w kredycie, 3 samochody w leasingu, oplaty zwiazane z meza firma a wiekszosc oszczednosci poszlo na paliwo i wyplaty dla chlopakow ktorych maz zatrudnial, dziwne wiec ze nie bede sie interesowala tym co sie dzieje miedzy innymi z moimi pieniedzmi. Poza tym, to ja umowilam spotkanie z prawnikiem, bo to moj dobry przyjaciel i na owym spotkaniu bylam, reszte wiem od meza. Tak czy inaczej faktem jest, ze wszyscy sa bez winy i na prawie z wyjatkiem Kurierow. Na szczescie moj maz juz tam nie pracuje i jest rozliczony, a przedsadowny nakaz zaplaty wyslany, co nie znaczy, ze spimy spokojnie. Skupiles sie na tym ile i co wiem a nie to bylo sensem mojej wypowiedzi. Czytanie ze zrozumieniem.

anchella
@Zona bylego kuriera

Ja to wszystko rozumiem, ale trzeba było od razu skontaktować się z prawnikiem, a nie kraść pobrania. Ja dziś się dowiedziałam od klienta,że moje duże pobranie otrzymał, ale na stronie widnieje jedynie wydanie kurierowi i na tym opis się kończy i czy to nie jest kradzież?

dfh

jak na "żonę byłego kuriera" strasznie dużo Pani wie o tym co robili obecni kurierzy

Zona bylego kuriera

Tak czytam to i rece mi opadaja! Chlopaki owszem przetrzymywali pobrania, bo chwytali sie kazdej deski "ratunku" troche zrobili to bezmyslnie i bezwiednie bo uznali, ze pobrania klientow beda oplacone z ich faktur i wszystko sie wyrowna. We wtorek poszli wieksza grupa do prawnika i ten im powiedzial co moga zrobic aby odzyskac pieniadze, co musza zrobic zeby nie pchac sie dalej w dlugi i to czego im nie wolno czyli zabierac pobran. Nastepnego dnia wszyscy ktorzy mieli pieniadze sie rozliczyli, Ci co wydali, zapozyczyli sie by oddac Ci ktorzy nie oddali to garstka, wiec dlaczego firma skoro odzyskala pobrania nie wyplaca tez pieniedzy klientow? Wieszacie psy na kurierach, ze to i tamto zrobili, ze doprowadzili do tej sytuacj ale nikt nie napisze, ze do tej pory pomimo opoznionych wyplat i w ratach pracowali uczciwie! A to, ze teraz ich "ponioslo" to dlatego ze sytaucja ich zmusila i to nie ich wina a zarzadu ! Ja tez uwazam, ze powinni sie rozliczyc w 100% i chociaz marne szanse na odzyskanie swoich pieniedzy to przynajmniej beda "czysci" ! Wiadomo sa wyjatki jak wszedzie Ale na milosc boska ! Ja widze ze wszystkim sie wszystko nalezy! Wszyscy "maja prawo", wszyscy sa "poszkodowani" a Ci co odwalali najciezsza robote to "gorszy sort" bez zadnych praw! Rzad zapowiadal zmiany, szkoda ze nie powiedzial ze na gorsze! Macie co wybraliscie. Pozdrawiam i dnia milego zycze

ten cały dział pobrań ma czas do poniedziałku na przelanie MOJEJ KASY bo jak nie to wsiądę w samochód i sam pojadę odebrać

gdzie s (usunięte przez administratora) moje pobrania....???? jakieś 10 tysięcy złotych....

klient

Kurier, to ty nie opowiadaj bzdur, jestem klientem i nie dostałem kasy z pobrań, ani wczoraj ani dziś, chodzi o duże kwoty. Od wielu dni mam wiele niedoręczonych paczek, niektóre mają opóźnienia po 10 dni i więcej. Nie jestem konkurencją tylko klientem TBA, wysyłającym po kilkadziesiąt paczek dziennie. Do TBA nie moge się dodzwonić, działy "ksiegowość" i "pobrania" nie odbierają telefonu, na maile nie odpisują. Mój opiekun handlowy nie jest w stanie odpowiedzieć mi na żadne pytania, namawia mnie wręcz abym przestał wysyłać paczki TBA. Jeśli w poniedziałek sytuacja się nie unormuje, zgłaszam sprawę do odpowiednich organów.

@klient

też jestem klientem, mail z informację o wysłanym pobraniu na mała kwotę dostałem we wtorek, przelew powinien być w środę, doszedł w czwartek. kolejne maila z informacją o wysłanych pobraniach były w środę i wczoraj na duże kwoty, ale przelewów nie ma. paczek nie wysyłam tba od tygodnia. dzisiaj dzwoniła do mnie dziewczyna z centrali i chciała się dowiedzieć czy nasza opiekuna namawiała nas na odejście. niezły musi być smród że szukają haków na przedstawicieli. przy okazji tej rozmowy poprosiłem o połączenie z działem pobrań. osoba z którą rozmawiałem przyznała, że mają opóźnienia i że dzisiaj będzie na koncie pierwszy z zaległych przelewów. nie ma więc, moim zdaniem kasa im się już skończyła. do tej pory jakoś łatali dziury obracając pobraniami, ale z naszych pobrań zapłacili część zaległości kurierom. Tej dziury bez dodatkowego kapitału sami nie załatają, skoro w obrocie nie mają już paczek. Moje paczki nie są dostarczone w rejonie Szczecina, Poznania i Jeleniej Góry, najstarsze nadane 24.05.

Sprzedawca

Pobrania dochodzą normalnie, przychodzi mail i następnego dnia kasa jest na koncie. Szkoda by było jakby ta firma upadła, bo do tej pory nie mieliśmy z nią żadnych problemów. Kurierzy przyjeżdzali o umówionej godzinie i nastepnego dnia paczki były u naszych klientów.

Kurier

Ludzie nie wierzcie w te bzdury!!! Delta hahaha do dzisiaj mi 5000 nie oddała, a o pobrania trzeba się prosić. Zrobiłem wywiad. Znajomi którzy wysyłają paczki firmą tba mają na bieżąco pieniądze z pobrań, a ja jako przewoźnik dostałem to co obiecała pani prezes. Nie ciągnijcie firmy na dno. Wpisy są głównie konkurencji i byłych pracowników, którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu biznesu!!

INNA FIRMA KURIERSKA
@Kurier

Kolego ja też Poszedłem z moimi paczkami do DC i jest ok a jak uważasz że tutaj są wpisy konkurencji tak jak piszesz to wejdź na Facebook na stroną TBA tam każdy wpisy robi się bez żadnego nika tylko jako konkretna osoba albo firma. Tam są wpisy jako komentarze i jest kilka setek jak nie więcej i nie ma żadnego pozytywnego. Poczytajcie sobie i tam róbcie wpisy jak ja to zrobiłem. Wtedy wiadomo kto tam umieszcza konkretny wpis a nie tak jak tutaj. Jarek Gdańsk mi nie wypłacili w sumie tylko 15 tyś ale jak skompesujemy fakturę i to że cena była dobra to ogólnie ie poniosłem straty.

Jacek

Delta City powiadasz... Aha uwazaj dalej na siebie.

załamany

Panowie i Panie . Czytam i się załamuję. Mi nie oddali dużo pobrań ale zabrałem im paczki pobraniowe i przeszedłem do Delta City Przesyłki , cena wyższa o 1 PLN ale dostarczają pobranie co 7 dni tak jak mam w umowie a w TBA zostawiłem cześć paczek zwykłych wczoraj już wszystko zabrałem do Delty. Teraz tylko czekam na fakturę i będę liczył straty pewnie za 50 tyś w pobraniach po odliczeniu moich faktur. Uciekajcie nie czekajcie Pozdrawiam załamany

bbobo

Kurierzy z innych oddzialow niz czestochowa jezdzicie? do nas dzisiaj przyszla polowa paczek tego co zwykle, ale jezdzilismy

stary kurier

Łódź w poniedziałek nie wyjeżdża to już początek końca dpd i inpost przejmują w Łodzi prawie wszystkich klientów na tych że klientów życzenie. Jak tba dotrwa do końca czerwca to będzie cud

info

ponoć do Wałbrzycha przyjechali kurierzy z Krakowa czy Katowic i pomagają rozwozić paczki z WBY i JGA :)

klient

był u mnie kurier ze zwrotem, również dostał kasę rejon gorzów..... czyli kurierzy dostają kasę z naszych pobrań, brak słów

O 13 dostalem na konto 25% cieszy to ale co dalej? Caly czas wierze w cud, pobrania oddajemy do kasy na bierzaco i paczki tez rozwozimy wszystkie, kto pisze inaczej ten klamie !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express