Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

dred

Cofnijcie strony gdzieś na styczen ile achów i ochów nad tba było, identico jak nad 7postem czy jagiem. Bo to firma polska , dajmy szanse, super miodzio. I to pisali niby wlaściciele firm nadający paczki tba hehe. Skoro tacy wlaściciele nie potrafią skojarzyć faktów, wziąść pod uwage wypowiedzi negatywnych na temat danej pseudo kurierki to czym oni sie parają ci niby byzmesmeny ?? Prasowaniem i wysyłką sznurówek?? A teraz biadolą że pobrania im nie wrocily że paczki poginely. Ludzie kochani, sam ekonomistą nie jestem ale fakty to fakty. Skoro firma placić ma kurierowi 6,5 czy 7 zł od paczki a sama bierze od klienta 10.50 to jakoś średnio to widze jak nie ciężko. Oplacic trzeba przedstawicieli, magazyny,zusy itp. No chyba że idąc po najniższej linii oporu tak jak to jest w delcie magazyny są u ludzi w garażach czy innych stodołach pod domami. Ale i tak jakiemuś typowi co ma swoj oddzial w danym miescie trzeba zaplacic troche wiecej niż 2000. Przyklad tnt?? Swiatowa firma, reklamy na F1, swoje samoloty etc i jakoś powoli zwija interes w Polsce a Wy myślicie że firma ktora kapitał własny ma 60000 da rade wystrzelic?? Hahaha delta city,jag,tba i inne tego typu twory pseudo kurierskie to nic innego tylko pranie kasiory i wyciąganie jej na lewo, zarabianie na durnych pseudo kurierach ktorzy biora auta w lisingi oklejają za swoje i myślą że są już zayebistymi liderami w super firmach kurierskich i nagle po 2-3 miechach jezdza za darmoche .

kurierek

TBA stanie na nogi to DPD największy wróg naszej firmy mąci i dąży do upadku TBA my kurierzy staniemy murem za firmą i nawet za darmo uratujemy Polską inwestycję

@kurierek

Dpd glowny wrog tba?? Dpd kolego do tej pory czkawka odbija sie przejęcie siodemki

kurierek
@dred

Dpd wykupiło siódemkę bo była oscią w ich tyłku a po kupnie olali wiekszośc klientów siódemki z tego skorzystała TBA do której trafili byli PH siódemki,dla tego taki kolos jak Dpd obawiał się nowej firmy i starał się zniszczyć ją w zarodku nie udało się na początku więc teraz widzi swoją szansę .

Ta bo w Pl dorobi sie czegos tylko zlodziej a ten co uczciwie pracuje tylko garba dostanie i w dlugi popadnie a do tego nie chroni go zadne prawo bo i ono jest po stronie przekretow. I nie pomoga Ci studia na oxfordzie, ani umysl Einsteina, musisz krasc, miec plecy i nie miec skrupułów, a jedyne co jest wymagane to garnitur/ w polsce nie ma klasy sredniej jest biedny i bogaty

dred

Tak sie w polszy robi byznes. Kupujesz firme czy spolke ktora juz jest w rejestrze x lat żeby nikt nie mowil że to cos świeżego, potem robisz cos z rozmachem przez pare miesiecy a gdy kasa sie w kieszeni zgadza zawijasz manele i zostawiasz tych ktorzy odwalali za ciebie robote na lodzie . Ty w sadzie tlumaczysz że chciales dobrze ale nie wyszlo,przedstawiasz kwity że nawet grosza nie zarobiles bo wszystko szlo na rozwoj firmy ale nie wypalilo i rżniesz glupia że chcialeś dobrze a gotoweczka lezy na lewym koncie i czeka na czlowieka słupa ktory ją rozdysponuje w taki sposob jaki zechcesz. I wszyscy sa poszkodowani a najbardziej ten ktorego byla ta śmiszna kurierka bo przeciez to na nim ludzie psy wieszaja. Odczeka znowu pare lat i odyebie znowu taki numer.

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

Kurier

400 to i tak duzo u nas 260

Ta widzialem wpolczuje tym kurierom tylko dziwi mnie fakt, ze nie poskladali wypowiedzien tylko wciaz jezdza i traca kase, tamtych pieniedzy i tak nie odzyskaja nikt ani kurierzy ani klienci nawet jak kurierzy sie rozlicza, to samo bylo w poprzednich firmach, to od poczatku miala byc(usunięte przez administratora)tak czuje

Musi jakoś posplacać zaległości a to nie sa kwoty 4ro cyfrowe :D

Dokladnie! przeciez koles to przekret jest ! Caly internet az buczy od jego wierzycieli ! I jeszcze chodzi o ta sama branze! Uciekac ! I nie pchac sie dalej w dlugi!

Masakra dlaczego firma zatrudnia na stanowisko kierownicze kolesia, ktory juz w....bal tyle ludzi na kase jak prowadzil swoja firme? Pracowal tez w Delcie i 7post ( to samo sie dzialo z tymi firmami co teraz z tba) myslicie ze to "przypadek" czy tba dobrze wiedziala co robi ?

Były przewoźnik WBY

W Wałbrzychu paczki nie są przetrzymywane. Po prostu nie ma kto z nimi jeździć. Każdy zdrowo myślący odchodzi z pracy jak przez 2 miesiące nie dostaje wypłaty. Podobno w poniedziałek mają przyjechać kurierzy z WRO. W czwartek i piątek z paczkami jeździli przedstawiciele, ale jeśli na magazynie zalega ponad 1000 paczek to jest to sytuacje praktycznie nie do wyprostowania.

Ej kolego z Rzeszowa a czy to prawda, ze kierownikiem u was na magazynie jest niejaki Konrad C.?

kurier tba Rzeszów

Rzeszów w poniedziałek stoi 400 paczek na cały odzal to koniec

obserwator
@kurier tba Rzeszów

Gratulacje dla konrada c. - alfa post , 7 post , delta city , tba i co dalej ? Kurierom i przewoźnikom współczuję . Warto czytać opinie ja też byłem naiwny .

kapitalism

Najgorsze w tym wszystkim jest pojęcię kapitalizmu ( wolnego rynku i konkurencji )to firmy same sobie strzelają w kolano dajac coraz nizsze stawki za paczke jest to chore i nie pojęte, koszty działalności są duże samochodów nie kupujemy w markecie na półce, powinna być cena zaporowa kurier za paczkę powinien dostawać od 5 do 10 zł za firmy kurierskie powinny na pewnym etapie nie rywalizować ceną ale jakością, w zarządach zasiadają debile i pseudo biznesmeni (usunięte przez administratora) którzy jak nie wykorzstają nas jak białych murzynów to nie zarobią , dlaczego bo nie mają pojecia o rozsądnym prowadzeniu bizneu i skalkulowaniu kosztów. OPAMIĘTAJCIE SIĘ może trzeba załozyć stowarzyszenie przewozników firm kurierskich i wymóc na baranach rozsądek i myslenie nie tylko o tym kogo wykorzystac i jak na nim zarobić

kurier katowice

Drodzy panstwo.....piszecie i piszecie o tej firmie tyle rzeczy a prawda jest taka...ludzie kasy nie maja wiekszosc firm przestala wysylac paczki przez tba i raczej uciekaja do dpd oraz in postu nie da sie pracowac dlugo w firmie gdzie jak juz ktos zaznaczyl sa bardzo duze rejony a kurierow za malo i w dodatku nie chca wyplacic kasy ludziom. z tymi pobraniami to jest tak ze wszystkie beda wplacone - oddane firmie chwile po tym jak pojda pierwsze przelewy na konta przewoznikow bo my w katowicach jedynie ta kase przetrzymujemy u siebie ale nikt z tego co mi wiadomo nie wzial sobie jeszcze ani zlotowki. jestesmy caly czas w kontakcie z prawnikiem ktorego wspolnie wynajelismy i uwierzcie mi ze robimy wszystko zeby moc z tego wybrnac. firma ma swoje zasada dodam ze pojebane bo niszcza sie sami a w dodatku jakby nie patrzec na to wszystko to zawsze jest wina kuriera. bez sensu jest organizacja naszej pracy wg. koordynatorow jezeli z jedna paczka jezdzimy nawet i po 5 razy mimo iz jest 2x avizo lub nawet i odmowa przyjecia....ludzie ktorzy sa odpowiedzialni za funkcjonowanie tej firmy to nie kurierzy a kierownictwo my staramy sie robic swoje ale skoro czlowiek sie stara a i tak jest zle.... nikt nie chce rozmawiac z nami o tym co sie dzieje i trzeba dowiadywac sie od klientow wszystkiego albo z forum to juz lekka przesada. badzmy szczerzy koniec tej firmy jest juz bardzo bliski i nie jest to wina kuroerow, przewoznikow tylko osob koordynujacych ich prace. czytalem tutaj ze juz 5 oddzialow strajkuje...pociesze was : nikt nie wie czy my w poniedzialek bedziemy mieli z czym do ludzi jechac z katowic bo dzis odbiorow moze bylo jedynie z 6 moze firm jedynie w kaliszu to handlowcy wczoraj rozwozili paczki bo nie mial kto.... zreszta co mozna tutj dopisac...jaka placa taka praca :)

Taki ktos
@kurier katowice

Ja to się dziwie, ze kurierzy jeszcze w tej firmie pracują, wyjeżdżają i nadal pakują własna kasę, przecież jeśli firma strzeli bankruta a na to się zanosi to raczej nikt nie dostanie swojej kasy ani kurierzy, ani klienci i inni wierzyciele, o ile do tej pory sytuacja nie była jasna to teraz wiecie, ze firma jest niewypłacalna i świadomie ladujecie się dalej w koszta, do kogo będziecie mieli pretensje po upadłości? Do spółki? Bez sens, a jeśli jakimś cudem firma się podniesie i przez 5 miesięcy będzie płacić wszystko w terminie to jaka macie pewność, ze nie czeka was powtórka z rozrywki? No chyba ze jesteście masochistami.

klientka z katowic
@kurier katowice

Ja nie mogę powiedzieć na naszych kurierów z Katowic złego słowa, ale nie da się wysyłać paczek które w wałbrzychu, kaliszu i poznaniu itd.są przetrzymywane i jeszcze niby są nie doręczone, a okazuje się doręczone, a pobrania zniknęły.Jeśli macie prawnika to całe szczęście, może uda wam się wyjść z tej sytuacji jak najlepiej, ale tak jak piszesz to co zaczęło się w jednym oddziale sprowadziło na dno wszystkie. Nie można przetrzymywać pieniędzy klientów bo to nie są pieniądze firmowe.Nie sądziłam,że wy też tak robicie. To bardzo przykre do czego wszyscy zostali doprowadzeni.Bardzo byłam zadowolona z uprzejmości i waszego zaangażowania w prace i jest mi bardzo przykro,że wszyscy nawzajem rujnują wobec siebie to zaufanie którym zostali obdarzeni:(Tu nie da wam nic przetrzymywanie paczek i pieniędzy jedynie droga prawna może coś zdziałać.Zrozumcie to wreszcie i nie róbcie sobie ani innym większych problemów, bo to nie klienci są winni,że doszło do takiej sytuacji.My wam zaufaliśmy:(

Dwuja...zPolaka

Boże masz tyle kasy na koncie, a słownika jeszcze nie kupiłeś! Pewnie BEEMKA już jest?

Fhu

Ja dostaje kase z pobran na bierzaco, dzisiaj wplynelo niecale 60tys w tamtym tyg podobnie, nie zamierzam rezygnowac z uslug tej firmy !!

Dpd GLS Fedex DHL UPS

Kurier w dpd ma 150 paczek dziennie, wiec jak dostanie załóżmy 2zlote to przeżyje...dpd na resztę zostaje 6zl, kurier tba ma 50 paczek i 5 razy większy rejon niz kurier dpd, musiałby dostać 6 złoty zeby przeżyć, paliwo Zusy itd.Tba zostaje dużo mniej z paczki niz w dpd. Przy takich molochach jak DHL dpd GLS UPS Fedex jest wręcz niemożliwe wbić się w interes.

klient

przeciez w DPD bez problemu mozna dostac 8zł za paczke, skad te jechanie po tbaza ich 7zl ?

obserwator
@klient

Tylko nie zapominaj że DPD to troszkę większa Firma a ilość robi cenę

klient

Dostałem dzis przelew z pobrań na 12000zł, co do jakosci obslugi TBA nie mogę powiedziec zlego slowa. Cos mam wrażenie ze poszla lawina, jeden oddzial zastrajkowal a konkurencja zwęszyla okazje do przechwycenia klientów.

hhh
@klient

Już ktoś tu kiedyś opisał "...ze wiele chaosu robi tu konkurencja (może chce doprowadzić do wykupu firmy??). Jestem byłym pracownikiem firmy kurierskiej (trzyliterowej) dla której tba to pryszcz. Muszę jednak stwierdzić obiektywnie pewne rzeczy: po pierwsze ktoś napisał, że nie da się wozić paczek po 7 zł hm ... w mojej korpo firmie paczka kosztuje dużo więcej (około 12 zł Tani kurier) jednak odejmijmy koszty: nagród za zdobycie klienta , ubezpieczenia emerytalnego pracowników, strojów pracowników, myjni codziennej, opieki zdrowotnej, obrandowania samochodów, wolontariatów, innych wymysłów centrali (a jest ich jeszcze sporo) więc koszty są spore. Po drugie, nie wiem czy komentujący zauważyli, że nagle pojawiają się tu niezadowoleni klienci (kto niezadowolony wchodzi przypadkowo na to forum???) którzy opisują kurierów tba jako takich lub innych. Jednak i w mojej firmie byli kurierzy którzy kradli paczki, rzucali klientom, odmawiali przyjazdu itd itp ludzie to ludzie. Po trzecie nagle na forum pojawia się ktoś kto zostawia nr telefonów do potencjalnych nowych kurierów. Może coś w tym prawdy jest?

Zorientowany

14 to chyba przy ilości 1-5 dziennie.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express