Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Mieszkaniec Płocka 3

Jako były Pracowników zacnego zakładu trzymam kciuki za sukces Strajkujących. Za tą ciężką pracę należy się Wam godne traktowanie i godne warunki płacy. Walczcie, żeby Właściciel wymienił Dyrektora, który z zakładu zrobił swój prywayny (usunięte przez administratora) i Pracowników traktuje bez należytego szacunku. Rządy obecnego Dyrektora "toczą" ten zakład w kierunku powolnego wygaszania zakładu. Warunki pracy i płacy zmuszą ludzi do samowolnych odejść, dzięki czemu Właściciel nie wypłaci odpraw, a Dyrektor dostanie premię za oszczędności oraz za wyprzedany majątek zakładu i tak przetrwa jeszcze jakiś czas...aż zgasi światło...

Vol
@Mieszkaniec Płocka 3

Poczytajcie opinie o Stradom Częstochowa Poprzednia firma dyrektora Kopiuj wklej levis Tak dyrektor załatwią fabryki

Ktoś

Masz rację, podobno teraz przyszło jakiś dwóch typów i zamiast merytorycznej rozmowy, wykrzykiwali jakieś (usunięte przez administratora)hasła... nie na tym polegają rozmowy, do Pani przewodniczącej całym tym strajkiem , źle się dzieje... oni nie pomogą...

@Ktoś

Bułam na zebraniu związkowym zadnych hasel nikt nie wykrzykiwał. Cała rozmowa w sposób kulturalny. Wybrane nowe ,,władze'' zwiazkowe ktore juz powoli zaczynaja działać w porozumieniu z prawnikiem. Ktos tu próbuje skłócić związkowców.

Johny

...trafiłaś w punkt...tylko szkoda tych wszystkich ludzi, którzy odeszli już za samodzielnej kadencji nowego Dyrka ! Mirek potrafił zadbać o ludzi i przede wszystkim z nimi rozmawiać, co dla obecnie panującego jest ujmą delikatnie mówiąc ;-) Pozdro dla Starej Ekipy! Nie dawajcie się tam!

Ktoś

Umiał rozmawiać, ale miał ludzi za nic, byl po prostu dobrym aktorem,podwyżki też dawał mniejsze niż była inflacja , ten stan który teraz jest nawarstwiał się latami , to są wszystko lata zaniedbań, do tego szybko rosnąca najniższa krajowa, i dzięki temu mamy to vo teraz mamy,

Zośka
@Ktoś

To o ile były te podwyżki; 100 zł, 200 zł? Jak często można było liczyć na podwyżki pensji?

I co da Ci ten bojkot kiermaszu, kiermasz robiony jest na prośbę pracowników, dyrektorowi będzie na rękę jeśli nie będzie musiał go organizować, przypominam że zawsze był przeciwny takiej sprzedaży, druga sprawa piszesz cały zakład na 20 % , chciałabym zauważyć że wykończalnia od bardzo dawna ma takie dni że stoją lub są wysyłani na 05, bo tam nie ma pracy, b2 chętnie by dołączyło gdyby była jakaś komunikacja,po trzecie cały ten protest zaczęłyście od (usunięte przez administratora) strony, najpierw trzeba było trochę poczytać o strajku włoskim i zapoznać się z wszystkimi kruczkami prawnymi, życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki żebyście nie poniosły konsekwencji

Dobrze napisane jeśli coś ugracie, mnie się temat nie tyczy, to są postulaty szwalni, przecież nie brałyście pod uwagę reszty fabryki, same wystartowaliście z tym protestem i do tego jeszcze nieudolnie, łamiąc przepisy, ten kto Wami kieruje powinien się na początek dobrze zorientować w temacie, narobić bałaganu można szybko, posprzątać już trudniej....

Ktoś

Wymieniłeś firmy gdzie chętniej przyjmowani są mężczyźni, a tu załoga to w większości to kobiety, to one zaczęły walczyć o swoje...

I co z tym strajkiem? Coś udało się ugrać czy nic i dalej będzie to samo?

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

No i doczekaliśmy się nowych żądam nowego dyrektor. Okazuje się że najniższa płaca w Levis za godzinę to nawet nie 22.8 zł tylko mniej bo przecież nasz dyrektor przestrzega prawa i płoci 3490zł miesięcznie a to jest 20.77zł brawo za pomysłowość.

Lala

Stawka akordowych to 18.27 brutto

@Lala

Dodaj ze bazowa czyli 80%. Niestety przy 100 tez jest wielkie(usunięte przez administratora)

Wytrwały

Pewnie za taką stawkę szorują nosem po pomalowanych podłogach na Iszym piętrze w dziale rozwoju

Mieszkaniec Płocka 3

A gdzie są związki zawodowe, które powinny brać w obronę los Pracowników? Ciekawe czy Dyrektor oraz pozostałe osoby z Kierownictwa pracują też za najniższą stawkę?

Jam jest on
@Mieszkaniec Płocka 3

Związki zawodowe są za kierownictwem, a nie za pracownikami

Mieszkaniec Płocka 3

No i doczekaliśmy się - dzięki krótkowzroczności dyrektorskiej (brakowi nadzoru ze strony Właściciela) po kolei z tego zacnego kiedyś zakładu odchodzą oprócz Pracowników liniowych również osoby, które kierowały działami...to dzięki nim ten zakład jeszcze jakoś funkcjonował...chaos na szwslni, chaos na wykończlni, chaos w dziale technicznym -co to teraz będzie??? Niedługo dyrektor będzie musiał rękawy zakasać i pomalować "likwidacja". Źle się dzieje...

Maja
@Mieszkaniec Płocka 3

Czemu pracownicy liniowi nie odchodzą, tylko osoby kierownicze się zwalniają? Ciężko mi ogarnąć jakiś sensowny powód, raczej zawsze jest na odwrót.

Żenada
@Mieszkaniec Płocka 3

Nie przesadzaj akurat tych ludzi nie brakuje... Pracę i tak wykonuje kadra niższego szczebla czyli brygadzistki na szwalni a Marcin i Kaśka na finiszingu. Bez pracowników i nich firma leży, a menagery to są od zebrań i linii. Jeszcze Gośka i jej świta powinna spadać. Panie z kontroli , nygusy i tyle.

apap13
@Mieszkaniec Płocka 3

A co ci nie pasuje w dziele technicznym?

Kim

Brawo dziewczyny ze szwalni tak trzymać! Teraz my z pralni dołączymy w poniedziałek! Teraz jest idealny moment żeby coś osiągnąć w sprawie wynagrodzeń bo przyjeżdzają wszyscy ważni ze stanów. Tylko nie poddawać się!!!

Wiarygodna firma

Doceniani są (jako tako) tylko pracownicy na górze, a osoby liniowe są tylko żeby ciężko pracować i żadnej wdzięczności i docenienia... Resztę każdy musi sobie już dopowiedzieć

@Wiarygodna firma

A jak doceniani? Mało konkretnie tu piszecie, bez urazy, ale Ty też. chyba można napisać bardziej wprost: premie, bony czy co tam innego. Macie jakiś zakaz wspominania o zarobkach?

@Marta

Pytasz o zarobki to najniższa krajowa. Premii żadnych nie ma podwyżek też nie ma. Ludzie pracują tu po 20 lat i więcej a zarabiają najniższą krajową. Na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują dużo ale jak chcesz podwyżkę to słyszysz że firma nie ma pieniędzy. Nie polecam pracy w tej firmie.

Fores
@Bartek

I ktoś tam jeszcze wogóle pracuje za takie pieniądze ???

Prawda
@Fores

Pracują nie udolne osoby ze wsi im dasz 2000 zł i jeszcze ci jajka przywioza

Ona
@Prawda

Co to za komentarz ??? Zazdrość i zawiść ! Szanujmy się nawzajem.

Popieram.

777 Nac
@Prawda

Przechowalnia leserstwa i dziadostwa Niektórzy powinni z wielkim hukiem wylecieć Tyle lat ślizgania i nikt tego nie widzi .Jak zamkną ten zakład Zginą marnie nie poradzą sobie nigdzie indziej

@Wiarygodna firma

Po 20 latach pracy dostajemy wypłatę 2300 do ręki masakra ludzie się nagminnie zwalniają jeszcze trochę i nie będzie komu pracować

Pedros

Hejka zauważyłem dziś na necie ogłoszenie na mechanika maszyn jakie można zarobić pieniądze na tym stanowisku ????

Luz Maria

Nie czytaj tego co tu piszą.pewnie kłamią. idź.sam się przekonasz jak jest a po tygodniu sam zrezygnujesz.....

N
@Luz Maria

Dokładnie tak . Za Dodatek nocny Ludzie samochody zmieniają na trampki z bazaru :-)

@Luz Maria

A dlaczego po tygodniu miałby zrezygnować? To co jest nie tak w tej firmie, słabe zarobki i ludzie się zwalniają?

Zainteresowana pracą
@Pedros

Marne, nawet na waciki Ci nie starczy, a jeszcze będziesz się musiał masłuchać od Pana, że musisz tamto, i jeszcze tamto oraz to i owo zrobić dodatkowo bo tam najwyższa góra ma ludzi za nic i twierdzi, że ludzie są od wszystkiego i wszystko zniosą. Taki wielki pić na wodę fotomontaż. Będą Ci głowę wypierać jakimi to oni nie kierują się ludzkimi wartościami, a jak przyjdzie co do czego to zarobisz najniższą za ciężką pracę

Pedros
@Zainteresowana pracą

No ok najniższa krajowa to rozumiem na początek a potem ????

Antosia
@Zainteresowana pracą

I ta najniższa krajowa już tak z tobą zostaje? To jest ten dodatek za nocki, czy nie ma? Skoro, tak czy siak, ta najniższa krajowa wychodzi? Nie ma żadnych premii, socjalu, benefitów? Kurcze, jakieś mocne strony chyba muszą być tu na produkcji, ludzie jednak robią i się zatrudniają, a firma funkcjonuje...

Antosia
@Antosia

Nie dajesz wiary temu co jest zapisane = zaaplikuj i przekonaj się osobiście. Oczywiście, jeżeli przejdziesz pozytywnie sitodruk selekcji, bo jak na rozmowie ocenią, że jesteś osobą bardzo ambitną i nasz wysokie wymagania to chociażby Nie wiem co nie zatrudnią Cię. Oni szukają wołów do roboty, anie ludzi, którym trzeba za ciężką pracę w gorących pomiesz zeniach godnie zapłacić... Cześć pracy

@Antosia

Ta najniższą zostanie aż do emerytury...chyba, że wcześniej się zwolnisz lub zamknął zakład i Ciebie zwolnią...

Seejay

Witam jutro idę na rozmowę o pracę na dział pralni , chciałem zapytać czy to jest praca na tak zwany akord? Jeżeli tak czy w takim przypadku Pracodawca może nie wypłacić całej sumy przy nie zrealizowaniu celu przy umowie o pracę? No i generalnie czy polecacie pracę w tym miejscu

@Seejay

Nie. Wypłaci Ci to co masz na umowie czyli podstawę. Czy zrobisz 100 % normy czy zrobisz, tylko minimum z umowy i tak dostaniesz to samo... Jeżeli jeszcze nie zapoznałeś się z zamieszczonymi tu wpisami to jest ten czas...zanim pójdziesz i go zmarnujesz. Proponuję poszukać czegoś bardziej sensownego i ambitnego niż przekładanie gaci z wanny do pralki i na odwrót.

Kazimierz

Natknąłem się na ogłoszenia z aktualną ofertą pracy dot. stanowiska operatora maszyn pralniczych i suszących, praca jest w systemie trzyzmianowym, tj. 6-14, 14-22, 22-6 i tutaj moje pytanie - czy za zmianę nocną płacą dodatkowo/podwójnie czy nie ma co na to liczyć? W ofercie jest też mowa o wynagrodzeniu rosnącym wraz ze wzrostem umiejętności, czy faktycznie tak jest? Ile tak naprawdę oferują w przybliżeniu na start?

Jam jest on
@Kazimierz

Za nocki jest 30% dodatkowo. Pensja nie rośnie i nie będzie rosła. Ludzie po 10 lat pracują i nie mają nawet najniższej krajowej. Sam dyrektor powiedział, że nie będzie podwyżek

Koziol
@Jam jest on

Najniższa krajowa jest zagwarantowaną w kodeksie pracy więc tutaj coś kłamiesz pracowałem kiedyś na było Levi's wypłaca pieniądze i dodatki zawsze w czasie

Praca
@Koziol

Bo jak nie wyrabiaja najniższej krajowej w akordzie to zakład im doplaca

Zainteresowana pracą
@Praca

No i to jest wszystko na co możesz liczyć do chwili kiedy zobaczą na słupkach, że jesteś mało produktywny i Cię zwolnią...

Maciej
@Zainteresowana pracą

Mało produktywny jak nie wyrabia akordu? Tempo jest tak duże że może być problem czy można się wdrożyć? Często za to zwalniają? Czy dają szansę żeby się poprawić i nie od razu jest wypowiedzenie?

Czy pensja w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako zastępca kierownika sklepu, ich ogłoszenie jest 14 marca na Pracuj.pl.

Scraper

Ludzie po co chodzicie na te town holle , dali wam 4,5% śmiejąc się w twarz a wy chodzicie i słuchacie tego prostego człowieka, nie chodzicie nie wypełniajcie ankiet , to go najbardziej boli jak się go zlewa , czas się postawić i zacząć godnie żyć nie dajcie się nabierać przez tyle na te głupoty co wbija wam do mózgu, stanim jedgo dnia za porozumieniem ze związkami że chcemy więcej zarabiać da się zrobić tylko trzeba być twardym a nie białym (usunięte przez administratora)

Witam praca dla osób z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności czy jest tam ?

Witam mam pytanie czemu b2 nie pracuje w poniedziałki i soboty czy aż tak żle się dzieję ?

Agnieszka
@Ania

Co to jest b2? To jakiś dział? A ja właśnie myślę, żeby tam się o pracę starać, a tu czytam, że w jakieś dni pracy nie ma, że niby jakiś kryzys? Pracujesz tam? Na jakim stanowisku? Czy tam u Ciebie pracują normalnie bez żadnych przerw? Jak z wypłatą, jest na czas?

Kutafonogi

Witam. W jakiej cenie sprzedawano spodnie na ostatnim kiermaszu pracowniczym ?

Czemu B2 dziś nie pracowało ?

A tak serio ? Czyżby roboty było mało? Nawet w soboty nie pracują

Luz Maria
@Ewa

A tak na serio. Levi's przechodzi kryzys.pod względem finansowym.produkcyjnym i kadrowym.tyle w temacie

Wiem więcej
@Ewa

Fabryka szykuje się do poważnych zwolnień. Koszyty produkcji rosną rynek zbytu słaby. Wiem że bumelanci i zwolennicy L4 to pierwsza tura dozwolnienia. Zwolnienia dotkną godzinowych i akordowych. Pozdrawiam

Janusz
@Wiem więcej

A kogo oni chcą zwalniać jak ludzie sami odchodzą i za chwile nie będzie tu komu pracować

Mieszkaniec Płocka 13
@Janusz

A byłem zainteresowany pracą, ale jak widać lata świetności to pdawno przeminęły...

@Wiem więcej

Jak będą mieli kogo zwalniać bo kto może to się sam zwalnia. Po ostatnich spotkaniach z dyrekcją to chyba nie ma nikt złudzeń że będzie lepiej. Firma potrzebuje (usunięte przez administratora) (niewolników)którzy za najniższą krajową będą pracować na dobre pensje kadry kierowniczej. Do przyszłych kandydatów do pracy w Levis omijajcie ten zakład szerokim łukiem dobra rada. Pracowników będą potrzebować bo ostatnio sporo osób się zwolniło.

@Bartek

Niech sobie dyrekcja za takie grosze sama pracuje

N
@Wiem więcej

Właśnie bumelanci i zwolennicy L4 zostaną A ci co chcą pracować a jest tam takich garstka niestety będą źle potraktowani i są nie wiem dlaczego ten zakład preferuje ludzi leniwych Pewno tylko dla statystyk ich trzymają

Jakie są mocne strony pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Jedyny plus, to wypłata na czas. Reszta na minus. Robią co chcą i nie liczą się z zdaniem pracownika. Rób, a jak się nie podoba, to wypad

Dumny z lsp

Czy ktos wie jaką podwyżkę szykuje dyrekcja ? . Jeszcze może coś z bonusem wiiadimo ? Warto wiedzieć wcześniej co zrobić z taką forsę .

Ha ha
@Dumny z lsp

Podobno była telekonferencjia z Centralą i nie będzie ani podwyżki ani bonusu. COVID -19 i po gadce wiec juz po kasie.

Alwaro
@Ha ha

A na co podwyżki i bonus jest dobrze trzeba się cieszyć że robota jest ...

Ama
@Alwaro

Chyba jesteś nienormalny!!!!!!!!!

Było minęło
@Ha ha

Za 500 zł pozabijacie się

Loyalny
@Alwaro

Będzie podwyżka i bonus spokojnie bez nerw .

Greg

Stawka 16,34 dla pracownika akordowego

Pracuś

Mocną stroną firmy są nasze związki, które zamiast za pracownikiem, idą w oszczędności poczynając od zwykłego pracownika. Mowa tu o zlikwidowaniu dofinansowania do wypoczynku na dzieci. No chyba że to są rządy jakiejś starej dewoty. To ja przepraszam . Starym ludziom się powinno wybaczać .

Ok
@Pracuś

Dla dzieci pracowników się nie należy. Walczyli o to ludzie którzy już dofinansowania dla dzieci nie mogą dostać. Wiec skoro oni nie mogą to inni też nie muszą dostać. Za to emeryci muszą bo w tej grupie jest między innymi były dyrektor więc jak by to było gdyby nie dostał kasy.

WGS

Czy są przyjęcie do fabryki ile można zarobić ?

Zxy
@WGS

Czy są przyjęcia to nie wiem,ale wiem że zarobić można (usunięte przez administratora)

Emanuel
@WGS

Jakbyś trafił na umowę akordową to nigdy nie zobaczysz na umowie nawet minimalnej stawki ustanowionej przez rząd ,czyli 18.30. A trafiając na szwalnie gdzie jest ciężko wyrobić nawet 80 procent , to sobie przelicz ile można zarobić .

Pracus
@Emanuel

Po co piszesz głupoty. Mało kto nie robi normy. 2500 przeciętnie do ręki na szwalni. Są tacy co zarabiają dużo więcej.

@Pracus

No aż się we mnie zagotowało jak przeczytałam twoją odpowiedź człowieku gdzie ty pracujesz że tyle zarabiasz na pewno nie na szwalni.Dobrze się podpisałeś PRACUŚ chyba siedzisz w pracy od 5 do 20

Kolega
@Szwalnia

Z przykrością napisz ze wczoraj odszedł z fabryki nasz kolega Robert wieloletni pracownik szwalni Jeżeli juz tacy zasłużeni pracownicy odchodza do innych firm .zapytam ; Levisie dokąd zamierzasz? .

@Szwalnia

To się gotuj dalej. Pracuje po 8 godzin. I nie muszę kłamać. Po co odstraszać ludzi takimi gadkami. U mnie na sekcji tak zarabiamy. Nie wiem gdzie ty pracujesz skoro piszesz takie głupoty. Jest to ciężka praca ale nie ma tu (usunięte przez administratora) i w każdej chwili możesz odejść.

@Pracuś

No jeżeli jesteś z tych co lubią się podlizywać i paluszek trzymać w (usunięte przez administratora) brygadzistce to się nie dziwię że masz dobrą operacje na której możesz zarobić, więc mów za siebie a nie za innych

Senior
@Kolega

Niestety nie robi to większego wrażenia na kierownictwie fabryki odejścia ludzi . Nadal wierzą że uda się zastąpić nowymi ludźmi .

Trudna sprawa
@Szwalnia

Co się dzieje czemu na szwalni są takie braki kadrowe na każdej sekcji . Juz sekcja 115 to bije rekord z absencją widać jak na dłoni brak kilku ważnych osób .

@Szwalnia

Nikomu nic nie trzymam. Mówię obiektywnie. Przejdź po szwalni i popatrz na procenty. Prawie wszyscy robią normę. Oczywiście są wyjątki. Ale to wyjątki a nie większość. Moja opinia to fakty a nie wymysły. I nikogo nie obrażam bo szanuje innych. Jestem na ciężkiej operacji a jednak mam koleżanki które robią po 130% i bardzo dobrze. Każdy tu przychodzi żeby zarobić. Nikt też nikogo na siłę nie trzyma.

spodenki
@Trudna sprawa

Ewuniu wracaj tyle pracy .

NOWY

Pytam czy warto zaczynać pracę w leniwie ? . Jak jest napiszcie tylko poważnie bez jaj .

Wiedźma
@NOWY

Jak szanujesz swoje zdrowie fizyczne i psychicznie to szukaj pracy gdzie indziej. Pod nowymi rządami Lewis to (usunięte przez administratora) dna.

Urszula
@Wiedźma

Dobrze, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji. Słuchajcie, potrzebuję w trybie dość pilnym pewnych informacji i mam nadzieję, że mi pomożecie. Na początek muszę zapytać o to, jak firma Levi Strauss podchodzi do zatrudniania studentów - chętnie ich przyjmuje? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Nie
@NOWY

Jeśli się szanujesz to nie.

@44

już nie. Czerwcowa z opoźnieniem

Esperanso

Od strony pracodawcy to raczej nie ma mocnych stron ale zawsze można sobie wyrwać jakąś starszą naiwną kobitke żeby sìe wprowadzić do jej mieszkania. Pozdro dla hypo

Nie ma żadnych

Mieszkaniec Płocka

Jak sądzę mocne strony to ludzie słabe strony Brak dziękuję dla Pracowników za to, że są i chcą wykonywać ciężką pracę Brak godziwego wynagrodzenia za ciężką pracę Brak perspektyw ( od początku, tj. 1991 r. taki sam schemat pracy, maszyny pamiętające króla świeczka...) Brak szans na rozwój - świat uciekł tej fabryce o dziesiątki lat Brak Brak Brak

Jarosław
@Mieszkaniec Płocka

Dzięki za szczerość. Dopytam o szczegóły. Praca na akord ze stawką podaną z zeszłym roku 16,34 zł, czy już podnieśli? I czy stosują również podstawę?

@
@Jarosław

Stawka wyjściowa za pracę w akordzie to 16.48

Mieszkaniec Płocka

Mocne strony = firmą ma wpływ na Administratora, który usuwa prawdziwe wpisy, które mogłyby być wskazówką dla szukających pracy czy warto tracić cenny czas...

Mieszkaniec Płocka

Uwaga!!!!! Ciągle wycinają obiektywne informacje... Życzę Ci gowork żebyś był w 2023r. obiektywny i nie ulegał wpływom Pracodawców.

Mocnych stron brak.

Adonis

Bardzo "mocną" stroną na pewno jest własnie ogłoszenie 4,5 procent podwyżki na rok 2023....hahaha. Już nie wiem jak to rozdysponować w dzisiejszych czasach ,by szaleństwo od nadmiaru PLNów przy wypłacie mnie nie ogarneło.

Pytasz o mocne strony to płaca w wysokości 3490 zł nie ważne ile lat będziesz pracował 5,10, czy więcej nie myl z 22.8 zł za godzinę bo tyle to zarabiają bambrów na umowę zlecenie a nie na umowę o pracę jakie są w Levis. Chyba że będziesz pracował w akordzie to jeszcze lepiej bo jak nie zrobisz normy to nawet najniższej nie muszą ci płacić.

Ktoś

Jak wrażenia po spotkaniu przedstawicieli pracowników z Gawinem?

Szwalnia-pracownik

Czy to prawda,że nasz nowy kierownik już rezygnuje z pracy u nas?

Jonasz
@Szwalnia-pracownik

To kłamstwo nasz kierownik jest na L4 .

Starsza
@Szwalnia-pracownik

Jak dostać się na spotkanie z Gavinem ?. Może ktoś poradzi do kogo się zgłosić .

@Starsza

Proponuję poszukać bezpośrednio w internecie, np. LinkedIn - tam piszcie...

zgred

podstawowym problemem osób wylewających tu pomyje jest totalny brak wiedzy o działalności korporacji.. myślicie, że dyrektor sam decyduje o podwyżkach? Od tego są grube ryby z centrali, to oni rozdają karty i mają głęboko w poważaniu inflację w takim małym kraju jak polska. U prywaciarza możecie sobie życzyć, ile chcecie podwyżki, a pewno janusze biznesu wam dadzą 100% podwyżki każdego roku. korpo rządzą się swoimi prawami, dokształćcie się. A propo inflacji - reklamacje zgłaszać do rządu, a nie prywatnych przedsiębiorców.

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)