KAMIS S.A.

Opinie o KAMIS S.A.

exxxxxxxxx 2010-03-16 13:05:19
Kierowcy ??
1200 zł na rękę z premią !!
No i ZERO podwyżek od 4 lat......
pracus 2010-03-16 16:31:12
Jeszcze wczoraj było tu prawie 100!! negatywnych wypowiedzi o tym jak ta firma niszczy ludzi z szerokimi opisami co tam się złego dzieje! I co Ktos zadziałał.
lala 2010-03-16 16:37:47
Masz rację wczoraj tam czytałam staram się u nich o pracę i teraz wierze ze to prawda skoro ktoś te wszystkie informację wyczyścił.Już nie chcę.
Widać jak się boja złej opinii. Faktycznie ktoś powinien się nimi zainteresować najlepiej ...
anonim 2010-03-20 15:41:28
No jasne, ktos wyczyscil! Ciekawe kto? Firma? Dajcie spokoj, przeceiz to nie jej portal. Poczytajcie sobie regulamin gowork.pl, nie ma takiej mozliwosci, zeby na czyjes zlecenie czyszczono forum. Ale to taka nasza cecha narodowa, wszedzie spiski, spiski... ech.
anonim 2010-03-20 15:44:32
no. i jakoś czyscil do 16 marca, a dzisaj mamy 20. oj ludzie ludzie. co wam sie zdawalo chyba
anonim 2010-03-21 08:00:55
ale przeceiz jest te 100 opinii (i nie wszystkie zle), wiec o co chodzi?
byly 2010-07-23 12:05:52
ostrzegam wszystkich przed firma kamis kompletne dno praaca marne place 1750 zl 3 zmiany bez podwzek przez pare lat magazyn reguly zadzi [usunięte przez moderatora] kompletny [usunięte przez moderatora] przez durnia ludzie odchodza zpracy .to kompletna miernota majaca pracownkow za woly robocze atmosfera w pracy tragiczna zero motywacji a wymagania ogromne .masz wybor 1750 zl zpremia lub 1300 bez co jest niemal npewne .przy takim podejsciu do pracownikow [usunięte przez moderatora] prezes i dyrekcja beda sami zapieprzac z paleciakami . wasz wybor.
bhjl 2016-04-18 23:17:01
hej hej! o czym ma świadczyć cisza na tym forum? Widze, że od dawna firma KAMIS S.A. nie poszukiwała ludzi do pracy. Wspomnialiście że zarobki nie najlepsze @byly. Czy rozumiem że po tych prawie 6 latach cos się zmieniło??
Zostaw swoją opinię o KAMIS S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMIS S.A.