2b interface

Bedford

Opinie o 2b interface

Darek 2015-02-03 17:31:14
Istnieje pisza o niej zle , ale ja mam inne zdanie moim koondynatorem byla pani Magda Migacz jest to osoba naprawde sumienna i nie moge powiedziec ani slowa. Z czystym sumieniem moge polecic.

Pozdrawiam
Adam G. 2015-08-14 00:00:54
Pracowałem w tej Agencji od końca marca 2015 do początków lipca, w okolicach Ashford, Kent. Koordynatorem była P. Magda Migacz. Pracę załatwiałem będąc jeszcze w Polsce. Miałem już załatwioną prace w Reading i kupiony bilet na przejazd. Szukając lokum do wynajęcia przypadkowo trafiłem na ogłoszenie 2B Interface dotyczące pracy w okolicach Ashford. Wyższa stawka i ciekawsza praca niż ta, którą miałem załatwioną. Wysłałem aplikacje i CV nie licząc zbytnio na odzew. Pani Magda oddzwoniła po pół godzinie od wysłania aplikacji. W efekcie końcowym, po kilku telefonach i przesłaniu skanu biletu, że nie ściemniam z gotowością wyjazdu i podjęcia pracy w ciągu kilku dni, w ciągu 3 godzin od wysłania aplikacji maiłem już przesłane przez mail potwierdzenie akceptacji mojej kandydatury przez firme w której miałem pracować, łącznie z nazwiskiem i nr. telefonu mojego szefa, namiar na landlorda u którego Agencja załatwiła mi wynajem pokoju, jego imię i nr telefonu oraz zapewnienie, że odbierze mnie z dworca. Poza tym agencja załatwiła mi człowieka kontakt do pracownika firmy zatrudniającej, który dowoził mnie na początku do pracy ( firma mieści się na wsi, kawałek drogi od Ashford). Dostałem też przez mail pakiet przydatnych informacji oraz treść umowy pracę, jaką później podposałem z Agencją - na podpisywanie jej w kraju nie było juz czasu. Tak więc obsługa przed wyjazdem - bez zastrzeżeń.
Po podjęciu pracy kontakt z Agencją ( pani Magda) bez zarzutu. Dokładne wyjaśnienie wszystkich spraw o jakie pytaliśmy ( 3 dni przede mną 2B wysłała tam innego Polaka, tez Adama )i pomoc w załatwianiu spraw na miejscu ( bank, NIN).
Wypłaty mieliśmy otrzymywać miesięczne, 12-tego dnia miesiąca. I jak w zegarku zawsze 12-tego po południu były już na koncie. A szczególowe payslipy w mailu. Żadnych kontrowersji w sprawie wysokości wypłat i rozliczenia nadgodzin.
W lipcu, po uzgodnionych z 2B trzech miesiącach współpracy, podpisaliśmy stałe kontrakty z firmą, która nas z Agencji leasingowała, tak więc nie muszę Agencji
"słodzić". Właśnie wczoraj wpłynęło na konto ostatnie rozliczenie, za ostatni tydzień pracy w Agencji i ekwiwalent za urlop. Nie mam żadnych zastrzeżeń do rozliczenia, dostałem nawet trochę więcej niż się spodziewałem.
Podsumowując: wszystko odbyło się tak, jak to wstępnie ustaliliśmy, wszystkie warunki i terminy dotrzymane, nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy z 2B Interface i szczerze mogę tę firmę polecić innym osobom szukającym pracy w UK.
Oczywistym jest to, że Agencja na takich osobach jak ja, zarabia, bo przecież nie prowadzi działalności charytatywnej. Za to jeżeli oferują komuś pracę, to jest to pewniak. Inna sprawa, czy ktoś w tej pracy się utrzyma, ale to już od Agencji nie zależy.
sztuka 2016-05-18 20:12:01
to dobrze, że wymagają języka angielskiego a nie dodatkowo niemieckiego. Tego bym się chyba bał najbardziej, bo noga jestem z tego języka @kutok niestety :)
Zostaw swoją opinię o 2b interface - Bedford
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2b interface