Opinie o Finder Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Finder Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Finder Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finder Sp. z o.o. w Warszawa

Agata Nowy wpis

jako zadowolony klient firmy chętnie polecam serwis biurowynajem.pl

Ala Nowy wpis

Macie zapewnione płyny do dezynfekcji, maski itp w związku z sytuacją?

Zenek Nowy wpis

Jak może być dobrą firmą ? Jak wystawia reklamę firmy bez zgody właściciela !!! Czy ktoś może dobrą firmą ??? Śmiechu warte

Magda Nowy wpis

@Waldi a gdzie tak słyszałeś ?

Tester Oprogramowania

Pytania o wiedzę o firmie (ogólnie czym się zajmuje), pytanie o doświadczenie, o zainteresowania, o plany związane z IT, pytania testowe, pytania o oczekiwane zarobki i dyspozycyjność

Napisanie scenariusza kalkulatora Windows, stworzenie diagramu UML na podstawie historyjki, testy aplikacji na podstawie dokumentacji

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Finder Sp. z o.o.? Jak tak, to dlaczego?

Władek

Coś chętnych chyba brakuje, żeby polecic...

Iwona

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Finder w Warszawie, chętnie dowiemy się jakie firma Finder oferuję wam dodatki płacowe? Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku oraz proszę by przestrzegać regulamin.

Engine

W skrocie o Finder, wszechobecne lizodupstwo, jezeli ktos potrzebuje korepetycji z tego tematu najlepiej przejsc sie do DOKu. awanse i premie w tym dziale osiagane tylko i wylaczanie dzieki doskonalej znajomosci tej dziedziny ewentualnie dzieki temu, ze eskaluje sie glosno jakis problem, ktory powiedziala kolezanka kolezance. Wchodzac tam czuc atmsfere jakiejs dziwnej rywalizacji i zazdrosci, doslownie o wszystko. Idzac z jakims pytaniem do DOKu nawet jak zapytasz osoby zainteresowanej tematem, odpowie Ci odpowie jedna osoba, bo przeciez ktos inny nie moze miec wlasnego odmiennego zdania. Szczerze lepiej juz zapytac danej osoby na korytarzu lub posluzyc sie alternatywnymi dostepnymi kanalami. Jezeli wiec aplikujesz do DOKu i posiadasz np inne zobowiazania poza praca, rodzinne, lepiej tego nie rob, gdyz zazdrosne o Twoje zwolnienie, ktore zapewne jest falszywe, kolezanki wydrapia Ci oczy, ewentualnie zjada Ci tylek przy Tobie, bo przeciez jak tak mozna. Jezeli masz rowniez pytania dotyce wazniejszych Klientow moze na poczatku milo zacznie sie ta rozmowa, ale jak bedzie cos trzeba bardziej sprawdzic albo zastanowic sie nad czyms ktos od razu stwierdzi ze nie ma teraz czasu albo mozliwosci i skieruje Cie do kolegow, niby bardzoej doswiadczonych. W trkacie kiedy bedziesz zadawal swoje pytanie kolegom szybko zobaczysz jak nagle robione sa slodkie selfie, oczywiscie w trkacie pracy w pocie czola. Co do kierownictwa wiekszosc mimo swojego stazy porusza sie jak we mgle szukajc sobie tylko nic nie znaczacych pracownikow, ktorzy wszytsko za nich zrobia, lepiej sie nie przemeczac, tylko pochodzic sobie po innych dzialach na kawke lub herbatke, ewentualnie kierownictwo mozesz zawsze spotkac na papierosku wiec jezeli palisz i doskonale lizesz tylek zapewne w ktoryms z dzialow znajdzie sie ciepla posadka dla ciebie. Jezeli wiesz cos wiecej i chcesz sie wykazac lepiej trzymaj dziob na klodke po szybko spostrzega ze jestes madrzejszy i bedziesz od razu na ich czarnej liscie. W finderze zarobki sa slabe szczegolnie jezeli nie umiesz na wejsciu negocjowac. Jezeli jestes studentem i to tylko na chwile, to moze i dobrze trafiles, przynajmniej dowiesz sie, gdzie nie chcialabys juz robic kariery. Jezeli wiec aplikujesz na stanowisko specjalisty, masz juz doswiadczenie, a kwota ktora Ci proponuja wydaje Ci sie smieszna, owszem, lepiej poszukaj lepiej innej pracy, chyba ze pijesz hektolitry herbaty lub kawy, ktora oczywiscie jest tutaj za darmo. Od czasu polaczenia z tomtomem oprocz ststemow i numeru telefonu nie zmienilo sie nic, na stanowiskach pozostali Ci sami ludzie, ktorzy stanowiska uzyskali tylko przez lizyanie tylka. Wiec jezeli liczyles ze aplikujac na wymarzone stanowisko bedziesz pracowal z prwstizowej firmie, to bardzo sie pomyliles, prestiz Tomtom moze i ma, ale wylacznie za granica, kupujac polskiego Findera tylko sie osmieszyl. AG przed fuzja funkcjonowal dobrze, po przejeciu przez Finder, bylo cienko i krucho, zelaszcza w DOK. Po przejeciu przez Tomtom nadal nikt nie wie co ma robic. Podsumowujac, zastanow sie dwa razy czy czy chcesz korepetycji z lizodupstwa, natomiast jezeli jestes w tym mistzem, zapewne znajdziesz tam swoje miejsce. :)

Ghost
@Engine

Ooo widzę że ktoś czuje się najmadrzejszy, awans Cię ominął czy po prostu żal du.... Ściska? A Skąd wiesz gdzie kierownictwo chodzi, lazisz z nimi czy opierasz się na plotkach?

Jawa
@Engine

Widać że to same żale. Niestety "opiniotwórca" niewiele wie o firmie. Szkoda że się wypowiada o czymś o czym nie ma pojęcia.

@Engine

Widze, ze poziom w DOK (a raczej jego brak) sie utrzymuje. Obok DSM, najgorszy dzial. Kompletny brak kompetencji i wiedzy.Informacji sie nie przekazuje,tylko gubi,gdy ktos sie zwolni i kazdy kolejny,nowozatrudniony bedzie wiedzial jeszcze mniej. Nowi nie wiedza nawet 1% tego,co powinno ulatwic im prace. Ci z dluzszym stazem tez nie potrafia zapamietywac nowych informacji, w konsekwencji pytaja ciagle o te same rzeczy...Wczesniejsza opinia ostra,ale oddaje sedno sprawy.

Buzz Astral
@Engine

Po rozstaniu z ta firma jakis czas temu widze, ze niewiele sie zmienilo. „Lizanie tylkow” lepiej nie mozna bylo tego ujac. Stwarzanie iluzji, ze cos sie umie, ze cos sie wie, mowiac pare madrych slow, pasuje idealnie dla wiekszosci pracownikow DOK. Jezeli nie nauczysz sie czeos sam, probujac, szukajac, to nie nauczysz sie w ogole. A jak juz sie nauczysz, to twoi przelozeni i wspolpracownicy beda czuc zagrozenie z twojej strony. W DOK nikt nie udziela precyzyjnych informacji, bo ich nie ma, a ludzie ktorzy sie czegos nauczyli zabrali to ze soba. Nie wiem na ile cos sie zmienilo, ale kiedys bylo tak, ze nowy pracownik mial czytac helpa dla Klientow az do utraty tchu, ale czy pracownik nie powinien wiedziec wiecej? Przyklad idzie z gory, a jezeli ktos jest dobry wylacznie w nawijaniu makaronu na uszy, to albo zrazi tym do siebie pracownika albo pracownik wezmie z niego przyklad. Na koniec to jak jest w DOK i w calej firmie Finder, jest wynikiem zaniedbania ludzi wyzej, zawierzania wylacznie opinii swoich podwladnych, nie informowania pracownikow o realizacji ich celow, jezeli w ogole ja maja i w ogole idzie jakies dane wyjac z systemu i powrownac, ale chyba nie pracujac na outlook, a przede wszytskim powierzania wykonywania obowiazkow ludziom niedoswiadczonym, ktorzy mysla ze sa lepsi bo powiedzieli cos glosno lub rzeczywiscie, poszli sie podlizac. P.S. Jezeli widzisz i wiesz za duzo, to zwolnia cie predzej czy pozniej, zwlaszcza w DOK, szukajac wszytskoego zeby tylko sie doczepic ;)

Jeremy
@Engine

Co do DOK i calego Findera moze w koncu ktos madry z kierownictwa kto wystawia te pochlebne opinie zastanowilby sie nad tym ze te wszystkie negatywne opinie nie biora sie z faktu ze jakis pracownik ma zal, czegos bylo za duzo lub moze robi na zlosc bo go cos ominelo... Moze w koncu ktos zaczalby logicznie myslec i wycigac wnioski ze cos co zostalo powtorzone tak wiele razy jest prawda...

Franek123
@Engine

Od niedawna bylego juz pracownika: Podpisuje sie pod tym co wyjez a od siebie dodam ze dok najlepiej opisuja slowa: obgadywanie za plecami, w sumie nie, jechanie jak po szmacie, po wspolpracownikach, tylko dlatego, ze nie lubia sie podlizywac, tylko dlatwgo, ze nie spedzaja z kims czasu, albo tylko dlatego, ze maja inne priorytety lub wieksza wiedze, albo ze tej wiedzy nie maja, bo starszy stazem pracownik woli siedziec w necie niz odpowiadac na pytania, promowanie kolezenskich kontaktow i kontakcikow, nie rzeczywistej wiedzy, przekazywanie sprzeczynuch informacji, proba wcisniecia swoich podlwladnych w schemat, albo podoba ci sie to, albo sie nie odzywaj i spier&@€@?, promowanie zachowan antykolezenskich, ludzi z plecami i co najgorsze uwazanie ze to wszystko jest okej. Dzieci z doku prosze zastanowcie sie najpierw nad soba a pizniej oceniajcie innych...

Ghost
@Engine

Do: Engine, Dany, Franek123, Jeremy, Buzz Astral - kochana koleżanko jak Ci się tak nie podoba to się zwolnij, sama zatruwasz atmosfere, po co to robisz, co Ci to daje? Jeżeli satysfakcję to może czas na wizytę u psychologa lub psychiatry?

@Ghost

Ghost nie jestem kobieta...robienie tak slabych wpisow,by sie bronic (swoj dzial) tylko potwierdza slusznosc wczesniejszych wpisow. Skoro piszesz o dziewczynie,to kozla ofiarnego juz sobie znalazlas. Przez kilka lat napatrzylem sie DOK-owe metody metody i w tym przypadku analogii pewnie nie brakuje...

Ciekawy
@Dany

Jeśli możesz rozszyfrować skrót ''DSM"?

Short Shock
@Ciekawy

Dają Samo Masło - tak np.

Irek

Jak się komuś nie podoba praca to zawsze można ją zmienić

Johny B.

W Finder się trochę zmieniło po przejęciu przez TomTom. Niestety ostało się paru rządzących wcześniej na stołkach jak i również TomTom przysłał paru co ciekawszych dyrektorów co nie bardzo wiedzą co robią. Mówiąc inaczej byłoby lepiej, gdyby przysłali do rządzenia kogoś z zagranicy, bo polacy na wyższych stołeczkach znają nasze polskie realia i bardzo ładnie wykorzystują pracowników niżej. Konkretniej jeżeli kogoś interesuje: Pracuję w Finder lat 5+, przeszedłem przez fuzję z Auto Guard i wykupienie przez TomTom. Jak jest: - niskie zarobki, jeżeli na wstępnie płaca jest nie satysfakcjonująca nie liczcie na podwyżkę później, negocjacje tylko na wejściu. - Bardzo mało szkoleń, jeżeli w ogóle, założenie jest takie że sami się nauczycie, albo koledzy was nauczą co już umieją. - HR i sprawy pracownicze, tym się raczej nikt nie zajmuje, albo marginalnie jest to w powijakach. - Awanse i wyższe stanowiska, kariera - tylko przez lizanie odbytów, dobrym przykładem jest dział obsługi klienta. - Kierownicy nie za bardzo znają się na tym co robią ich pracownicy, raczej są tylko od zarządzania. - Jeżeli jesteście szczerzy lub wiecie lepiej, albo dopraszacie o np. zaległa umowę o pracę, lub inne należne wam świadczenia... to nic nie da. Musicie się dostosować, że np.: (umowa o pracę idzie pocztą z Niemiec przez Indie 2 tygodnie...). - Cięcie kosztów na pracownikach, a także często na materiałach, nie możność doproszenia się o porządne narzędzia pracy. - Obietnice kierowników, co niektórzy obiecują, ale potem zapominają... dlatego patrz punkt 1. - Jak już się zatrudnicie, zorientujecie się że pracujecie z samymi studentami co chcieli grosze i dlatego tam pracują, czekając na coś... na koniec świata? czy podwyżkę?... jednakże to często bardzo mili i fajni ludzie (na plus). Czy warto podjąć pracę? do przemyślenia, jest tam wielu fajnych ludzi (przede wszystkim kolegów i koleżanki). Na pewno jest to dobra praca na pierwszą pracę by nabrać doświadczenia, należy jednak na uwadze mieć punkt pierwszy z powyżej. Jeżeli macie już doświadczenie zawodowe i myślicie jednak poważnie o pracy a stanowisko na jakie chcą was zatrudnić nie ma z przodu "specjalista" bądź "manager" i kwota nie jest odpowiednia do tej nazwy to radzę się zastanowić. Pozdrawiam wszystkich przyszłych pracowników!

Iwona

@Olazdecydowałaś się na aplikację do Finder S.A.? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Co możesz doradzić osobom, które mają ten etap jeszcze przed sobą?

Kent
@Iwona

W rozmowach kwalifikacyjnych dość szczegółowo opisałem jej przebieg. Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Postaram się odpowiedzieć.

Ola

a wie ktoś z was ilu w polskim oddziale jest pracowników? bo chcę iść tam do pracy, ale przeraża mnie trochę wielkość tej firmy. proszę o odpowiedź.

Kent
@Ola

Tylko to Ciebie przeraża w tej firmie? Jeśli masz tam znajomych to dowiedz się jaka panuje tam atmosfera. A jeśli startujesz na techniczne stanowisko to spodziewaj się szowinistycznych tekstów

Jeżeli ktoś szuka pracy jako PH ds. GPS to polecam sprawdzić tu:

Iwona

@Danyco rozumiesz mówiąc: "Dzieja sie rzeczy, ktore w powaznej firmie nie powinny miec miejsca"? Jakie sytuacje mają miejsce w firmie? Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej?

Dany

Obecnie nie polecam pracy w tej firmie. Dzieja sie rzeczy, ktore w powaznej firmie nie powinny miec miejsca. Od dluzszego czasu panuje ogolna niepewnosc. Sam juz nie zareklamuje tego pracodawcy wsrod znajomych. Pewnie juz niedlugo marka Finder przestanie istniec. Rozgladam sie za innym miejscem do pracy.

stan
@Dany

o Kolega z Konkurencji :)

Iwona

@Nick jeśli chodzi o wymagania odnośnie konkretnego stanowiska zawsze najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą. Nikt również nie odniósł się do pytania @Gerard, które dotyczyło nie opinii, a właśnie wymagań. Chętnie natomiast dowiemy się więcej na temat tego jak pracuje się Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Jaka jest Twoja opinia na temat pracy w firmie?

Jaro

Hej odnośnie angielskiego to faktycznie wymagają znajomość na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Szukają raczej ludzi z technologii lub telko, ja chcę sie dalej rozwijać w FMCG także nie dla mnie. Ale jakby ktoś coś polecił ...

Iwona

@Gerard próbowałeś ze swoim pytaniem skontaktować się bezpośrednio z firmą? Zawsze warto też przesłać swoją kandydaturę.

@Iwona

hehe, to redaktorka pomogła. :) tymi swoimi stwierdzeniami sprawiła, że to forum nie ma sensu. "kontaktuj się bezpośrednio z firmą a nie pytaj o opinie innych ludzi"... szczyt głupoty... :)))

Gerard

Czy menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz z umiejętnościami sprzedażowymi i negocjacyjnymi ale bez znajomości j. angielskiego ma szansę na etat Regionalnego Kierownika Sprzedaży?

Buster

pojawiło sie trochę ogłoszeń na regionalnych kierowników, były takie zwolnienia czy taki rozwój? na co mozna liczyc?

Zostaw merytoryczną opinię o Finder Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Finder Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Finder Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Finder Sp. z o.o.