Opinie o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHIN CONSULTING SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHIN CONSULTING SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. w Toruń

Cisek Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Polecam szczerze.

Ula Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Tomasz Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje i nie zależy nikomu na pisaniu. Szkoda nowi szukają informacji

Poszkodowany klient Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. Brak jakichkolwiek kompetencji i nonszalancja w stosunku do klienta.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHIN CONSULTING SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Olga

Słyszałam, że PHIN CONSULTING to bardzo dobry pracodawca. Interesuje mnie praca tu. Może ktoś podpowie co aktualnie słychać? A tak nawiasem to dlaczego nikt nie pisze?

Edyta

@Anka czyli jednak w PHIN CONSULTING nadal prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne? Mogłabyś napisać dla innych zainteresowanych osób, jak przebiegała rozmowa, jakie były warunki? Jednak to najważniejsze informacje bo wygląda zewnętrzny innych pracowników nie jest w tym wypadku najważniejszy.

Anka

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, którą prowadziła jakaś flejowata dziewczyna w rozciągniętym sweterku z podciągniętymi rękawami tak by można było zobaczyć jej tatuaż. Z profesjonalną rozmową o pracę nie miało to nic wspólnego. Jeśli tacy pracownicy jak ta pani budują wizerunek niby poważnej firmy to moje gratulację.

seg

@agora jak można pisać takie bzdury..jak człowiek może się spokojnie wstrzymać jeśli ma na utrzymaniu rodzinę lub spłaca kredyt za mieszkanie. "mieszanie z błotem" to jedno,ale trzeba wziąć pod uwagę fakt,że każdy by się uniósł.

obiecują jedno, wymagają drugie i jak tylko nie mogą to nie płacą

praktykantka

Ja tam byłam miesiąc na praktykach w trakcie studiów i kompletnie niczego się nie nauczyłam :/ Atmosfera też średnia, dużo nadgodzin i delegacji z tego co zaobserwowałam.

wiliusz

Konfitury może są smaczne, ale szybko się psują. Tyle o firmie PHIN

kandydatka

Mowa o Phin Consulting z siedzibą w Łodzi.

kandydatka

Phin Consulting poznałam na rozmowie o pracę. Najbardziej nieprofesjonalnej rozmowie w jakiej brałam udział. Po prostu Państwo byli nieprzygotowani i nie wiedzieli czego tak naprawdę chcą. Rozmowa prowadzona była przez kobietę i mężczyznę. Nieprofesjonalni ponieważ: - nie znali mojego CV - prosili o pokazywanie im palcem, gdzie są wiadomości, o których mówię, nie przeczytali załącznika, który przesłałam, czytali go na rozmowie, - nie mieli przygotowanych pytań, rozmowę nazwali moją prezentacją, - już po 5 minutach rozmowy zapytali ile chcę zarabiać, - nie znali własnego ogłoszenia, ponieważ gdy przedstawiałam szczerze swoje doświadczenie w jednym z pól podstawowe uznali, że to za mało ( w ogłoszeniu wymógł ten zaczynał się od słów "mile widziane"). - pani bardzo nie miła w pierwszym kontakcie, jak osoba, która chce Cię zabić wzrokiem. Zdecydowanie nie polecam udziału w rozmowie osobom spoza Łodzi. Mam wrażenie, że zaprosili mnie po to, żeby zobaczyć jak przyjadę ubrana. Bogu dzięki za te wszystkie firmy, które zadzwonią i pozmawiają z Tobą zanim Cię ciągnąć będą setki kilometrów (kosztów oczywiście nie zwrócili). Wyglądają na ważniaków, mają ładną siedzibę, wystrój i stronę internetową, ale jako ludzie - 50% za nadęcie

Zasady naboru i rekrutacji są jasno określone w regulaminie projektu. Pani [usunięte przez moderatora] zdecydowanie trzyma się tych zasad. Domyślam się że chodzi o szkolenia z finansów. Osoby w wieku 45+ maja absolutne pierwszeństwo w rekrutacji. W tym wypadku, do czasu podpisania umowy trzeba liczyć się z tym, że osoba młodsza będzie musiała \"ustąpić\" miejsca komuś w wieku 45+. Tak zapewne było w tej sytuacji.

niezadowolony

phin consulting sp. z o.o.w toruniu prowadzi szkolenia z efs nie wiadomo na jakich kryteriach oparte. Osoba, która prowadzi to biuro pani [usunięte przez moderatora] (mimo, że w regulaminie są warunki) ustala sama zasady naboru, nie przestrzegając regulaminu, gubiąc się w tym co robi......

Zostaw merytoryczną opinię o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. - Toruń

PHIN CONSULTING SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Częstochowska 63
    93-121 Toruń
  • NIP: 7251930680 KRS: 0000249739

PHIN CONSULTING SP. Z O.O.