PROBUDEX Spółka z o.o.

Lublin

Opinie o PROBUDEX Spółka z o.o.

asterix 2009-08-26 19:46:51
(usunięte przez administratora), umowy na 1/4 etatu , zus z najniższej krajowej,
nabrany 2009-09-21 16:25:40
ludzie zapomnijcie o tej"firmie" jeden przepał to cwaniaki kiedys dzialali we dwóch to jeden z nich dał noge i nawywijał a ten co zostal to (usunięte przez administratora) Nie płaci tnie co sie da albo czekasz po 3 miesiące
junior 2009-09-25 18:27:27
lepiej zbierac puszki:) niz pracowac dla tego(usunięte przez administratora)niektory winien po 10 000zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!
byly pracownik 2009-09-25 18:35:47
dajcie sobie spokoj!!!!!!! najwieksze bagno(usunięte przez administratora)
były pracownik 2009-11-06 15:11:03
na początku mydlą oczy ładnie pięknie, a później robisz za darmo. ich motto to : "nie martw się o pieniądze, martw się o robotę" . moja rada unikajcie tej firmy.
GRZEGORZ W. 2010-08-14 18:09:58
(usunięte przez administratora) MARTW SIE O ROBOTE A NIE O PIENIADZE SPOKO TO BYŁ KIEROWNIK STADNIK I SEKRETARKI POZDRAWIAM A SERDECZNIE POZDRAWIAM TEZ CHŁOPAKÓW Z PRACY (usunięte przez administratora) EKIPE Z KOCKA (usunięte przez administratora) I CAŁA PAKE
zoło 2016-04-20 23:08:03
jeśli chodzi o to czy coś w ogóle się zmieniło to moim zdaniem od dłuższego czasu nie zmienia się nic a firma pomimo że wielu skazuje ją na upadek dalej ciągnie i daje sobie radę w trudnej branzy ....
Zostaw swoją opinię o PROBUDEX Spółka z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROBUDEX Spółka z o.o.