logo Aspiro sp. z o.o. część BRE Banku SA

Aspiro sp. z o.o. część BRE Banku SA

Kraków

Opinie o Aspiro sp. z o.o. część BRE Banku SA

osa1979 2010-08-23 17:53:32
Radzę uważać na Aspiro!!!! Przede wszystkim nie chcą wypłacać zarobionych pieniedzy. Jak się odchodzi z pracy to trzeba to robić dopiero po wypłącie bo inaczej nie doczekasz się kasy.Lwia część idzie na tzw kierownictwo. Coż można rzec o kierownictwie Aspiro- banda leni, którzy wylecieliby dawno z mBanku gdyby nie weszli w struktury Aspiro. Siecią zewnętrzną Multibanku zarządzało kiedyś z Centrali 5 osób, w chwili obecnej w każdym mieście dyrektorów i wicedyrektorów jest sześciu. Na to wszystko musi zarobic przeciętny przedstawiciel aspiro. No i na deser: Ściągnięto do Aspiro również Piotra Białkowskiego- to już inny rozdział, szkoda mi tu miejsca na opis tego osobnika- można przeczytac o nim na forach w necie, taka zgraja.
czarna 84 2010-10-26 19:13:55
Zgadzam się w 100 % z moja przedmówczynią .Ta firma to porażka za czasów starych rzadów było zupełnie inaczej . Jeżeli ktoś szuka poważnej pracy to nie ten adres .
Byly dlugoletni pracownik 2010-11-17 00:28:55
Wszystko to niestety prawda ale juz osob jest coraz mniej z mBanku ,Aspiro upadnie powoli bo [usunięte przez moderatora] zupelnie nie nadaje sie do zarzadzania mBank poradzi sobie bez Aspiro :) chociaz tyle dobrze a [usunięte przez moderatora]masakra zarzadzania
anonim 2011-06-19 20:17:50
Odradza mBank i Aspiro!!!

Zgłaszałem swoja kandydaturę na stanowisko w mKiosku, pierwsze spotkanie, mowa o własnej działalności i lekki zarys firmy czym się zajmują, okazuje się, że nie są bankiem tylko "Brokerem finansowym", każą czekać na telefon i drugie spotkanie. Nadchodzi czas drugiego spotkania, spotykam się z dyrektorem regionu, który mówi, że trzeba działalność założyć, pieniądze są jakie są, ale przy odrobinie wysiłku można zarobić więcej, czyli nic nadzwyczajnego, ale też tragedii nie ma, co ważne jest miała być mała podstawa aby można było w "gorszym" miesiącu opłacić ZUS itp., prosi o telefon jak się namyślę czy chcę podjąć z nimi współpracę. Namyśliłem się i zadzwoniłem, umówiliśmy kolejne spotkanie - zaznaczam iż CAŁY CZAS nie było nic wspomniane o pracy w mKiosku - przychodzę w umówione miejsce i okazuje się, że nastąpiła zmiana miejsca spotkania, ale ok, trudno to nie dramat. Przybywam w drugie wyznaczone miejsce, przechodzimy z oddziału mBanku, do wynajętego mieszkania, które zostało przekształcone w prowizoryczne biuro. Zaczyna się rozmowa z dyrektorem i jego "prawą ręką" i co się okazuje... Żadna praca w mKiosku(pomimo iż w ofercie pracy wyraźnie było zaznaczone iż o to stanowisko chodzi), praca polega na zwykłym doradztwie finansowym, łażeniu po ulicach, dworcach i biurowcach, zostawianiu wizytówek, przeprowadzaniu ankiet i tego typu rzeczy, zero podstawy i czysta prowizja, czyli ŻENADA!!! Kłamią w ofertach pracy!!! OMIJAĆ!!!!
Czesłaf 2013-02-21 12:23:32
Minęło już tyle czasu i mamy rok 2013 a w Aspiro dalej mamią, kłamią i teraz starają się przyjąć kogo się da żeby chociaż placówki były obsadzone. [usunięte przez moderatora] co prawda już nie ma ale są inni [usunięte przez moderatora] głównie spuścizna [usunięte przez moderatora] - i tak jak [usunięte przez moderatora] skończy. Banda [usunięte przez moderatora] i tylko raporty, raporciki, 4 skrzynki pocztowe, niedziałający system, wszystko na własny koszt, zero merytorycznych szkoleń- praca w stylu "siadaj i sprzedawaj" tylko nie ma komu i nie ma czego. Ponadto od drugiego kwartału BRE Bank, mBank i Multibank stają się jednym mBankiem wraz z całym zapleczem, a co za tym idzie wycofanie całkowite sprzedaży mB przez Aspiro. Ostatnio [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] że pozyskują "tajemniczego inwetora" - HAHAHAHAHA - taki sam inwestor jak na stocznię w Gdańsku. Krótko mówiąc ludzi którzy stanowili siłę mBanku i jej innowacyjność już dawno nie ma w strukturach spółki bo tak niestety jest u nas w kraju że ten co się zna i potrafi musi żyć w cieniu jakiegoś [usunięte przez moderatora] z koneksjami. W ciągu 2 ostatnich miesięcy wypowiedzenia złożyło 13 stanu - pozostali jeszcze ci co naiwnie wierzą w odrodzenie lub kończą jeszcze pozaczynane tematy.
Pozdro
Pracownik 2013-05-10 13:25:23
Hej! Praca jak praca. Żadna firma nie podpasuje każdemu. Dla mnie ok. Wiadomo plany są, ale jak się je realizuje to można zarobić.
AspiroPraca 2013-05-22 19:17:37
Dużo zmian w firmie, nie wszystkie dobre wiadomo. Fluktuacja kadry w ostatnim czasie spora przez co cieżko zbudować relacje.Co inny przełożony to też inne wymagania, sposob komunikacji itd. Trzeba się szybko dostosowywać. Tak czy inaczej kasa na czas jest, prowizje mieszczą się w rynku. Jak chcesz, masz odrobinę zaparcia i samomotywacji i wiesz że złotówki z nieba nie lecą (a powinny) to dasz radę i nie powinieneś mieć powodu do marudzenia.
taadek 2013-06-20 23:39:45
Nie wiem jak u osoby, której pytasz, ale w moim regionie mam wrażenie że chwilowa. Troche osób odeszło z mojej placówki, bo nowe plany, nowe wynagrodzenia, system itp. Ale wiadomo że część ludzi cieżko znosi zmiany. Ogólnie ze względu na zmiany na rynku ruszamy inne produkty co mnie pasuje, bo mozna poduczyć się czegoś nowego i urozmaicić pracę, a na niektórych można nieźle zgarnąć, o czym pewnie bym w życiu nie pomyślał gdybym nie miał tego w planie bo nawet bym nie spróbował. Zmiany zmianami, ja póki co zostaję =D
Aspiro 2013-07-11 14:45:15
Zmiany jak wszędzie. Jedno cieszy - ujednolicony standard zarządzania. Coś co udało się wypracować ostatnimi czasy (wiem bo troche pracuje już w aspiro). Masz pewność że nawet jak trafisz na nieprzyjemnego do (mnie się raczej nie zdarzyło) to wiesz że gra według reguł narzuconych z góry i nie może sobie pozwolić na zbyt wiele.

A sama praca spoko. Świetna atmosfera w moim CF, fajni ludzie i sporo ze starej ekipy z którą zaczynałem.
mania 2013-10-05 19:28:02
Zapomnij!!!!!
lolk 2014-03-13 15:13:08
feliks po czym sądzisz że nie mieli?
Manka 2014-04-15 21:24:10
Ja sobię chwalę, nie jest to na pewno praca dla zwolenników etatów ani osób zaczynających w branży ale jeżeli ktoś ma wypracowane jakieś kontakty np. bazę klientów lub nałapie pośredników to jest ok. Jest dużo swobody, nienormowane godziny pracy i kasa fajna. Z minusów rzeczywiście trzeba się szybko dostosować i praktycznie uczyć samemu no i fajna by była podstawa bez konieczności sprzedania unit-linka. Atmosfera wiadomo jak wszędzie zależna od dyrektora placówki i pracowników. Zależy gdzie się trafi.
KRAKOWIANKA 2014-05-01 19:46:09 [użytkownik zarejestrowany]
WITAM

Szukam adresów e-mail do dyr. aspiro w Krakowie lub do osób na wyższych stanowiskach w mbanku . Bardzo prosze o pomoc
maja 2014-07-27 01:33:56
Oczywiście,że baza jest i każdy ma do niej dostęp tylko ciężko coś z niej wydzwonić bo zapewne przed Tobą już 10 osób do danego klienta dzwoniło
marzena 2014-12-01 14:37:49
a słuchajcie jak to jest u nich w dziale sprzedaży, bo słyszałam, że można naprawdę dobre pieniądze u nich zarobić, to prawda jest, jak sądzicie? bo szukałem teraz jakieś ogłoszenia od nich.. zastawiam się gdzie je można znaleźć, skoro nie ma nic tutaj i w internecie w ogóle.. nie wiem jak to wygląda..
roma 2015-01-31 20:16:26
Marzena, wiesz co, ja też słyszałam o tych naprawdę dobrych pieniąddzach, tylko nikt nie był w stanie mi właśnei powiedzieć jakie to są kwoty na rękę oczywiście. Może tu ktoś wie? będę wdzięczna za wszelkie info,bo w sumie robota w Aspiro to mogłoby być dla mnie dobre teraz, zmiana firmy i środowiska może by mi pomogła
kamil 2015-02-17 00:08:30
Zarobki zależne są od wyników. Da się zarobić dobrze - wynagrodzenie pięciocyfrowe jest jak najbardziej osiągalne przy odpowiednich nakładach pracy.

Z drugiej strony aktualne zmiany w firmie nie nastrajają pozytywnie.
Panda8 2015-03-07 18:12:50
Ja zapraszam do mojego zespołu do 3miasta, jeśli ktoś chętnyi ma doświadczenie to możemy się spotkać. Zarobki zależą od samego zainteresowanego :)
Akita 2015-06-30 08:30:34
Również nie polecam, obiecują, że można zarobić dużo, ale do tego potrzebna jest baza, a jak człowiek początkujący ma cokolwiek zrobic skoro udostepniają tylko stare dane, miliony osób do których dzwoniono wczesniej setki razy?
Własnie takie są zarobki. Pracowałam rok, nie polecam, nie ważne jak człowiek sie stara, wypłata jest nieciekawa, a nerwów co nie miara. Ale jeżeli ktoś chętny to prosze bardzo, umowa na 1/24 etatu :D Stanowiska pracy nie możesz opuścić, bo zwyczajnie się nie zgadzają, nawet jak umierasz i masz zejsć z tego świata, nie wspominając o wyjściu do toalety, bo musi być druga osoba z Tobą :D miło jednym słowem.
a co was to 2015-08-30 21:35:18
Doradztwo finansowe? co to jest, przeciez kazdy myslacy czlowiek wie i potrafi znaleźć cos dla siebie w ofercie banków. Firma krzak, egzaltowany niepotrzebnie język, zwykli przestawiciele handlowi w kolnierzykach. Bal przebierańców. Pseudo korporacja. Wypaleni ludzie.
mąż 2015-10-12 07:09:19
Otóż jest tez druga strona pracy w Aspiro - dochody rzędu 13tys, 20tys, 24tys, 30 tys miesięcznie ... i więcej !!!! Pisze o zwykłych doradcach, którzy są na prowizji. Pracuję w zupełnie innej branży - dobrej branży IT. To ciągła walka z terminami i niezadowoleniem klientów ... stres, który po wielu latach pracy odbija sie na moim zdrowiu. Więc stres w pracy takiej jak Aspiro nie robi na mnie wrażenia! To pikuś! Ale pieniądze możecie zarabiać bez górnego limitu!!! Pytanie tylko niekiedy sie u mnie rodzi - za co? Jaka praca i jakie kompetencje są warte 30tys miesiecznie? Ja akurat uwazam, ze są egzemplarze pracowników u Was gdzie jest przegięcie w druga stronę - choć rozumie, że takie firma stwarza zasady i jak ktos umie to ma.
gos 2016-01-12 21:26:36
witam, czy warunki pracy w aspiro sie zmieniły?
As 2016-01-13 01:37:15
Tak. Na gorsze.
zigi 2016-02-03 20:04:42
Może ktoś się podzieli informacją ile doradca dostaje prowizji za otworzenia konta osobistego i firmowego... Bo mnie jako nowego pracownika chyba trochę wykiwali...
stefan 2016-04-02 00:04:17
Jesli ktos jest zainteresowany warunkami finansowymi:
Doradca Klienta
- współpraca na podstawie prowadzonej działalnośći gospodarczej (czyli sam opłacasz sobie składki ZUSowskie)
- podstawa 1500 zł (przez pierwsze 3 miesiące, później już nie ma),
- pracujesz głównie na prowizjach, można zarobić dużo, ale trzeba włożyć też bardzo dużo pracy.
aspirant 2016-10-17 13:05:46
no więc tak... dotyczy pracy w mKiosku
brak górnego limitu zarobków - prawda
brak podstawy po 3 miesiącach - fałsz : postawa nie powala ale nikt nie ukrywa że tu sie zarabia na prowizjach. Młodzi ludzie bez doświadczenia po kilku miesiącach jak chcą popracowac mogą zobaczyć wysoki 4 cyfrowy przelew na swoim koncie (5 cyfrowe też nie są czymś nierealnym)
współpraca na zasadzie umowy zlecenia lub własnej działalności (oczywiście w tym drugim wariancie nieco wyższe stawki w załączniku prowizyjnym)
że nie można wyjść na przerwę do WC - bzdura totalna
Szanowni forumowicze, jak ktoś szuka to i dziurę w całym znajdzie... idealnych firm nie ma.
Dla chętnych aby podjąć wysiłek i trochę popracować uważam że to dobra propozycja. Dla tych z doświadczeniem również :)
marzena 2016-10-17 13:48:28
słuchajcie, jak wygląda ogólnie u nich praca - chodzi mi o premie?
Fg 2016-12-09 13:47:52
Ciekawe jakie będą umowy od 2017 r. ? Wie ktoś coś ?
Zostaw swoją opinię o Aspiro sp. z o.o. część BRE Banku SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspiro sp. z o.o. część BRE Banku SA