Domo - Meble

Psarskie

Opinie o Domo - Meble

bbbbbb 2010-03-15 18:12:55
domo meble?.. co to jest za bagno?.. ( usunięte przez moderatora) a nie firma. brygadzisci niech sie wezma do roboty a nie siedza po katach i ( usunięte przez moderatora) robia. w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to maja bo godzinowke zaplacona maja! swoich ludzi to chronia a ci co ( usunięte przez moderatora) na akord np. na klejowni to nawet towaru uszykowanego nie maja bo ci co szykuja tez na godzinowce wiec( usunięte przez moderatora) robic.... tylko sie wyslugiwac potrafia ... zwlaszcza brygadzista klejowni B( góra_hala) ci co robia na akord to potem jeszcze polowe z kart maja wykreslone przez brygadzistow!!!!!!!!!!zeby czasem wiecej wyplaty nie mieli ci co robia na akord od brygadzistow!!! banda ( usunięte przez moderatora)!!!!!!!! nie trzeba tam pracowac zeby to wiedziec
Zostaw swoją opinię o Domo - Meble - Psarskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domo - Meble