Opinie o Szkoły "Cosinus" w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szkoły "Cosinus". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szkoły "Cosinus" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoły "Cosinus" w Szczecin

Nidksirhf Nowy wpis

Nie polecam. Zamknęli mi 3 semestr i każą podpisać dokumenty, ze zrezygnowaliśmy. A to oni zamknęli semestr. Stracone 1,5 roku czasu, wiedza może i jest ale do niczego potrzebna w aktualnej chwili bo nie mam wykształcenia :) nikt mi nie odda straconego czasu, żenada.

jn1 Nowy wpis
@Nidksirhf

Witam, widziałam dziś w państwowej szkole pomaturalnej na Broniewskiego kierunek terapeuta zajęciowy, może tam pozwolą Wam skończyć?? Koło kościoła na Broniewskiego też jest szkoła czy uczelnia i też to mają ale chyba prywatnie, tutaj też jest ten kierunek https://zckziu.pl. mnie interesuje co innego, czy założywszy ,że to skończę to czy są takie oferty pracy????????? Czy przyjmą gdzieś na staż.........?????? Bo wszędzie są takie kierunki to mogą narobić bezrobotnych i znajdziecie się w czarnej d.......W urzędzie pracy mogą ze stażysty zrezygnować po 1 miesiącu to jak dużo absolwentów to nie będą z tego korzystać?????? W reklamach jest nawet obiecywana kasa za polecanie ich szkoły..

bezrobotna1 Nowy wpis

Witam, bardzo proszę o pomoc, Chcę iść do Cosinusa na Antosiewicza w Szczecinie do policealnej na Terapeuta ZAJĘCIOWY. Mam bardzo negatywne doświadczenia z edukacją państwową. Mam dokumenty ukończenia wielu kursów, studiów, maturę mam zdaną i nie chodzi mi o zdobycie papieru ani o wiedzą teoretyczną, nie mam na to zdrowia ani sił ani czasu. Mam pytanie, czy czegokolwiek nauczą mnie praktycznie, umiejętności pracy z pacjentem, jakie są praktyki???? Jak w ogóle odbywają się tam zajęcia na salach, czego tam uczą i w jaki sposób??? Na manekinach, symulatorach, dyktowanie, wkuwanie? Wiem trochę głupio brzmi ale nie mam pojęcia jak powinni uczyć. Słyszałam że są warsztaty kulinarne to kto płaci za produkty do gotowania?????, Podobno nie uznają nieobecności i płaci się karty za niechodzenie, połowę obecności trzeba mieć i nie uznają L4 to info z sekretariatu. proszę pilnie odpowiedzieć bo zaczynają się zajęcia zaraz. Może znacie inny kierunek na Antosiewicza, na którym porządnie przygotują do pracy?????????? Co ta się odbywa?

Była Nowy wpis
@bezrobotna1

Cześć:) Jestem byłą absolwentką tego kierunku, który właśnie rozwiązano w trzecim semestrze z powodu małej liczebności uczniów. Odpuść sobie i idź do Omnibusa. Tam nie rozwiązują semestrów, tylko dlatego, że nie opłaca się im trzymać małej ilości ludzi w klasie. Do ostatniej chwili trzymali nas w niepewności mimo, że sugerowaliśmy lepsze rozwiązanie problemu. Ostatecznie wywalili nas z papierami, na których było napisane, że sami zrezygnowaliśmy. Wmówili nam, że to decyzja Łodzi, gdzie dzwoniliśmy do Łodzi i okazało się, że to wewnętrzna decyzja szkoły. To już drugi semestr Terapeuty, jaki się posypał z tego samego powodu i nie tylko ten kierunek. Inne kierunki tez się sypią . Oferta Omnibusa jest szersza. Także szkoła bezpłatna. Masz dodatkowo tam parę rzeczy więcej, które poszerzają Twoją wiedzę i możliwości w przyszłej pracy. W Cosinusie jest fajna kadra nauczycieli. Moja nauczycielka od Terapii w tej szkole - super babka , wymagająca i wiedzę przekazuje konkretną. Na pewno można wynieść wiele cennej i konkretnej nauki , jednak podejście samej szkoły ,,na ilość" możne skutkować tym, że nagle wylądujesz z tyłkiem na bruku, bez pomocy i radź sobie sama. Właśnie nasze niedobitki klasowe, odnalazły miejsce w szkole, gdzie nie mają problemu z tym. Pozdrawiam.

Krysia z drugiej

Bardzo fajna szkoła, polecam.

Teresa
@Krysia z drugiej

W Cosinus, zdobędziecie wiedzę teoretyczna i praktyczną.

GERLA

POLECAM COSINUSA!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Szkoły "Cosinus".
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Bezimienna

Nie polecam tej szkoły, lepiej iść do jakiejś prywatnej za nie wielkie pieniądze i wyniesie się chociaż wiedzę. Skończyłam liceum, które było żartem bo do matury w ogóle nie przygotowali a pani, która prowadziła zajęcia z matematyki owy przedmiot poprowadziła około 3 do 4 razy w ciągu roku szkolnego. Idąc dalej szkoła policealna to też dramat. Nauczyciele gubią pracę uczniów, spóźniają się i mają gdzieś ewentualne problemy słuchaczy. Serio, ludzie jeśli chcecie się kształcić to nie w tej szkole.

Szkoła może i fajna ale poziom nauczycieli to jest dramat, z pod którego sklepu ich pozatrudniali!?

Zbigniew
@Gość

Czemu dramat? Uważasz, że są niewykwalifikowani, źle przekazują wiedzę czy może bardziej chodzi o ich podejście do nauczania? Napisz może konkretniej, bo Twój wpis jest zdecydowanie zbyt ogólny.

Weronika

Czy w Szkoły "Cosinus" poszukują może jakiegoś pracownika? Jeśli tak to jakie obecnie są wolne stanowiska? Jak ktoś posiada jakieś informacje odnośnie tego to podzielcie się nimi tutaj na forum. Pewnie znajdzie się więcej osób zainteresowanych tym tematem.

nataliaka

Osobiście polecam szkołę cosinus, jest darmowa a mimo to bardzo dobrze nauczają do egzaminów :D

komcio

Idź co Cosinusa. dobrze uczą.

Karol

Polecam szkołę cosinus, bardzo dobrzy nauczyciele a do tego darmowa szkoła

Jadwiga

Super pozytywna szkoła, polecam każdemu, jestem bardzo zadowolona

Tadeusz

Bardzo dobra szkoła, darmowa a do tego wszystko zgodnie z założeniami edukacji

Kamil

Bardzo polecam szkołę, wszystko zgodnie z opisem

Szkoła super, a szczególnie pomocne Panie w sekretariacie

Dariusz

Zawsze pomocni pracownicy w sekretariacie jak i nauczyciele, bardzo rzetelna szkoła

Elżbieta

Bardzo dobra organizacja i podejście do słuchacza, jestem zadowolona

Jarek

Bardzo miła obsługa i fajna szkoła, jestem zadowolony z usługi

Szkoła super, jak i cała kadra. Odrazu jak się wchodzi do szkoły czuć przyjazną atmosferę

BLICZEK

COSINUS Polecam, naprawdę fajna szkoła

Ewelina

Bardzo dobrze zorganizowana szkoła, sprawnie działa sekretariat, można wszystko od ręki załatwić. Nauczyciele są pomocni i zaangażowani w swoją prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoły "Cosinus" - Szczecin

• Jak się pracuje w Szkoły "Cosinus"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoły "Cosinus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoły "Cosinus"?

Szkoły "Cosinus"