4ever Sp.J

Bielsko-Biała

Opinie o 4ever Sp.J

ajka 2010-03-15 11:03:42
Praca w serwisie max. 1/4 etatu lub umowa zlecenie, wypłaty NIGDY nie były w terminie, nie dosc ze grosze to czesto w ratach i wyblagane od pracodawcow, jezeli pracownik sie zwalnia to ma duzy problem z uzyskaniem ostatniej wyplaty, problemy z urlopami, ogolnie pracodawcy maja wszystko gdzies, gdy przychodzi termin wyplaty to juz w ogole nie ma z nimi kontaktu.
!! 2010-03-15 11:09:03
Tak jak ponizej, albo praca na czarno albo 1/4 etatu.Brak wyplaty w terminie nie dosc ze wyplacaja w ratach to jeszcze ze znacznym opoznieniem , bardzo slaby kontakt telefoniczny z szefami, do firmy przyjezdzaja raz ma pare miesiecy.Szefostwo robi sobie doslownie jaja z pracownikow oszukujac ich i wykorzystujac w kazdym stopniu.NIE POLECAM w zaden sposob kontaku z tymi panami oraz z ta firma.
były pracownik 2010-03-15 11:36:07
Pracodawcy 4ever powinni siedzieć za kratami. Kontrole w końcu powinny wziąć się za ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zamknąć tą firmę.
benefito 2016-04-18 22:29:48
z tego co wiem to w firmie sporo się poprawiło, choć nawet od twojej wypowiedzi tutaj już też sporo czasu minęło @anonim ;) pieniądze, które zarabiasz zależne są od stanowiska, natomiast można liczyć też na premie
Zostaw swoją opinię o 4ever Sp.J - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4ever Sp.J